MPOCR 2021 - 3 KM
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 3 km
Zgłoszonych : 311
Wystartowało : 294
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 293
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Moment startu
   
1ROJEK Mateusz 248WARSZAWAM Open2021-09-11 12:02:53
2DAMPS Katarzyna 313SKRZESZEWOK 45-492021-09-11 11:47:54
3MAĆKOWSKA Edyta 314PŁOCKK Open2021-09-11 12:17:09
4WITKA Patryk 315NOWA RUDAM Open2021-09-11 11:11:24
5CZERWIŃSKI Grzegorz 316KUTNOM Open2021-09-11 12:15:13
6PODOLSKI Bartłomiej 317TARNOWSKIE GÓRYM Open2021-09-11 12:17:09
7SMORAWSKI Łukasz 319KUTNOM Open2021-09-11 12:13:49
8 3202021-09-11 12:15:12
9SWORAWSKA Weronika 318KUTNOK Open2021-09-11 12:13:50
10BARANAUSKAS Darius 5OCR BALTIC WARRIORSKAUNASM InternationalOCR Baltic warriors2021-09-11 09:47:58
11ALAMENCIAK Angelika 1DYNAMIC STRONG GNIEZNOGNIEZNOK 25-292021-09-11 11:30:08
12BADALÍKOVÁ Lucie 3CZECHNINJACOMMUNITYDLOUHÉ 16K Elite2021-09-11 10:07:52
13BARANOWSKA Katarzyna 6GORĄCY POTOK TEAMWŁOCŁAWEKK EliteGorący Potok Team2021-09-11 09:59:49
14BIGOS Daniel 9LUBLINM 18-242021-09-11 10:14:53
15BŁĘDZKI Adam 10DIRTY SPARROWSLUBASZM 30-34Dirty Sparrows2021-09-11 10:37:03
16BRACHACZEK Bartosz 11POWER TRAININGWARSZAWAM 30-34Power Training2021-09-11 10:39:13
17BRZEZIŃSKI Bartosz 12RUNMAGEDDONBUKOWIECM International2021-09-11 09:47:01
18BUDZISZ Krzysztof 13SOCIOS SILESIABYTOMM 40-44SOCIOS SILESIA2021-09-11 10:58:56
19CHARUSTA Martyna 14BEFIT24TEAMTARGANICEK 25-29BeFit24Team2021-09-11 11:30:07
20CHŁĄD Aleksander 15EX TEAMPRZYSIECZM 35-39Ex Team2021-09-11 10:54:14
21CHMIELORZ Józef 16CARBON SILESIA SPORTLĘDZINYM 35-39Carbon Silesia Sport2021-09-11 10:41:04
22CIMBUREK Ludvik 17CZEXXXVELEŇM International2021-09-11 09:48:11
23CZACH Tobiasz 18CARPATHIAN RUNNERSRZESZÓWM 30-342021-09-11 10:37:03
24CZACHURSKI Mateusz 19EX TEAMBOCHNIAM 30-34Ex Team2021-09-11 10:29:35
25CZAPRAN Marek 20XRUNNERSGDANSKM 35-39xRunners2021-09-11 10:44:37
26DASZKIEWICZ Małgorzata 21POWER TRAININGPŁOCKK ElitePower Training2021-09-11 09:59:50
27DĄBROWSKI Radosław 22OCR TEAM DĘBICADĘBICAM 18-242021-09-11 10:14:53
28DĄBROWSKI Tomasz 23MOVEMENT ARENASUWAŁKIM 30-34Movement Arena2021-09-11 10:33:22
29DOBRZYŃSKI Tomasz 25XRUNNERSGDYNIAM 40-44xRunners2021-09-11 11:01:02
30DRZEWIECKI Marcin 26MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM 35-39Mad Runners2021-09-11 10:50:05
31DUDA Grzegorz 27BEST BEASTSSŁUPSKM 40-44Best Beasts2021-09-11 11:03:50
32DUKIEWICZ Dariusz 28PIŁAM EliteWOLF TEAM2021-09-11 09:47:01
33FORMELA Piotr 31BIEGUN OCR TEAMGDAŃSKM 35-39Biegun OCR Team2021-09-11 10:41:04
34FRANCZYSZYN-PORTKA Magdalena 32POZNAŃK 40-44Dirty Sparrows2021-09-11 11:44:00
35GABRYŚ Piotr 33SPARTAN TEAMKALETYM 13-172021-09-11 11:19:28
36GAŁUSZYŃSKA Katarzyna 34ACTIVE FLOWGDYNIAK 35-392021-09-11 11:31:50
37GAŁUSZYŃSKI Paweł 35ACTIVE FLOWGDYNIAM 30-342021-09-11 10:37:03
38GAWIN Krzysiek 38WIĘCKOWICEM 35-39BeFit24Team2021-09-11 10:48:28
39GŁOWACKI Franek 41WARSZAWAM 13-172021-09-11 11:21:07
40GŁYK Łukasz 42CARBON SILESIA SPORTMYSŁOWICEM 25-29Carbon Silesia Sport2021-09-11 10:24:22
41GOLDA Michał 43MAD RUNNERSMIŁOSZYCEM 35-39Mad Runners2021-09-11 10:48:30
42GOLEC Rafał 44IWONEX DRUKARNIAKRZESK KRÓLOWA NIWAM 30-342021-09-11 10:33:19
43GÓRZYŃSKI Konrad 46BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAM 13-172021-09-11 11:19:28
44GRABOWSKA Izabela 47BEST BEASTSSŁUPSKK 35-39Best Beasts2021-09-11 11:33:58
45GRZEGORZYCA Damian 48OCR BANINOBANINOM 45-49OCR BANINO2021-09-11 11:18:03
46HAJEWSKI Michał 49DZIADY OCRDĄBROWA GÓRNICZAM 40-442021-09-11 11:05:46
47HANYK Lukáš 50CHALLENGERKOSTELEC NAD ORLICÍM International2021-09-11 09:48:13
48HEŁMECKI Mateusz 51DRAGON RUNNERSCHEŁMIECM 30-342021-09-11 10:33:22
49ILNICKI Darek 52DRAGON RUNNERSŚWIĄTNIKI GÓRNEM 35-39Dragon Runners2021-09-11 10:44:37
50JACIÓW Paweł 53WATAHAPRZEMYŚLM EliteWATAHA2021-09-11 09:35:32
51JAGODZIŃSKI Karol 54POWER TRAININGWARSZAWAM ElitePower Training2021-09-11 09:37:44
52JANISZEWSKI Grzegorz 56DZIADY OCRWARSZAWAM 50+2021-09-11 11:25:38
53JARZYNA Bartłomiej 58OSPRO OCRBRWINÓWM 45-49OSPRO OCR2021-09-11 11:15:42
54JASIŃSKA Alicja 59GORĄCY POTOK TEAMŻYRAKÓWK 18-242021-09-11 11:27:51
55JESKA Tomasz 62DIRTY SPARROWSŁUKOWOM 40-442021-09-11 11:09:21
56JÓZEFIAK Łukasz 64BIEGUNOCR TEAMPSZCZOLKIM 40-44Biegun OCR Team2021-09-11 11:01:00
57JUSZKIEWICZ Dominik 65RAJSPORT ACTIVEGARZYNM 35-39RAJSPORT ACTIVE2021-09-11 10:51:47
58JUSZKIRWICZ Oliwka 66RAJSPORTACTIVEGARZYNK 13-17RAJSPORT ACTIVE2021-09-11 11:42:07
59KACZMAREK Monika 67WF TEAMDĘBNOK EliteWF TEAM2021-09-11 10:04:23
60KALININ Jarosław 68RAJSPORT ACTIVEWROCŁAWM EliteRAJSPORT ACTIVE2021-09-11 09:37:44
61KALINOWSKI Arkadiusz 69GDAŃSKM 50+2021-09-11 11:23:23
62KALINOWSKI Krystian 70IŁAWAM Elite2021-09-11 09:35:32
63KALISZYK Grzegorz 71MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM 45-492021-09-11 11:11:24
64KALWAS Mateusz 72RAJSPORT ACTIVEMAŃKOWOM 13-17RAJSPORT ACTIVE2021-09-11 11:19:28
65KAMIŃSKA Justyna 73DYNAMIC STRONG GNIEZNOGNIEZNOK 30-342021-09-11 11:31:50
66KĄKOL Kacper 75BIEGUN OCR TEAMGDYNIAM EliteBiegun OCR Team2021-09-11 09:37:44
67KIĘPISTY Patryk 76RAJSPORT ACTIVEŁÓDŹM 30-34RAJSPORT ACTIVE2021-09-11 10:33:20
68KMIECIAK Jakub 77DIRTY SPARROWSSULĘCINEKM 18-24Dirty Sparrows2021-09-11 10:14:53
69KMIEĆ Adam 78CARBON SILESIA SPORTLUBLINIECM 35-39Carbon Silesia Sport2021-09-11 10:51:47
70KOLEGOWICZ Klaudia 79BEFIT24TEAMKRAKÓWK 30-342021-09-11 11:37:09
71KOŁAKOWSKI Krzysztof 80RUNMAGEDDONCIECHANÓWM 30-34RUNAMGEDDON2021-09-11 10:31:39
72KOZŁOWSKI Jakub 81PUŁAWYM 25-292021-09-11 10:21:54
73KOZUBEK Sebastian 82RAJSPORT ACTIVESIERADZM 30-34RAJSPORT ACTIVE2021-09-11 10:20:18
74KOZUBEK Seweryn 83RAJSPORT ACTIVESIERADZM 25-29RAJSPORT ACTIVE2021-09-11 10:35:13
75OGIŃSKI Szymon 127ŁÓDŹM 35-392021-09-11 10:55:24
76KRÓL Piotr 84SOCIOS SILESIARYBNIKM EliteSOCIOS SILESIA2021-09-11 09:35:31
77KRYSTA Sylwia 85SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAK 30-34SOCIOS SILESIA2021-09-11 11:31:50
78KRYSZTOFIAK Damian 86UNITED RUNNERSNOWY DWÓR MAZOWIECKIM EliteUnited Runners2021-09-11 09:47:01
79KULAGA Peter 87DRAGON RUNNERSKRAKOWM 35-39Dragon Runners2021-09-11 10:50:05
80KULON Grzegorz 88BEFIT24TEAMKRAKÓWM 40-44BeFit24Team2021-09-11 11:05:46
81KURACH Stanisław 89DZIADY OCRWARKAM 50+Dziady OCR2021-09-11 11:23:23
82KURTA Rafał 90XRUNNERSSIERPCM 18-24xRunners2021-09-11 10:13:19
83KWIATKOWSKI Michał 91BIFROSTNOWINKAM 35-392021-09-11 10:48:29
84LELAS Ewa 92OSPRO NINJA ACADEMYWOLA MROKOWSKAK 13-172021-09-11 11:40:02
85LISIECKI Rajmund 93BIEGOWE NYGUSYOTRĘBUSYM 40-442021-09-11 11:09:21
86LISOWSKI Grzegorz 94SOCIOS SILESIAŚWIĘTOCHŁOWICEM 35-39SOCIOS SILESIA2021-09-11 10:50:05
87LOMNICKÁ Tereza 95CHALLENGERPARDUBICEK Elite2021-09-11 10:07:51
88LORYCH Krystian 96BIEGUN OCR TEAMBORKOWOM 40-44Biegun OCR Team2021-09-11 10:58:57
89ŁOSIN Marta 97BIEGUN OCR TEAMGDYNIAK EliteBiegun OCR Team2021-09-11 09:59:47
90MARKOWSKI Fabian 105RAJSPORT ACTIVEGARZYNM EliteRAJSPORT ACTIVE2021-09-11 09:45:15
91MATYSIAK Przemysław 106KOBYLINM 13-172021-09-11 11:21:07
92MĘDYGRAŁ Krystian 107WATAHAWROCŁAWM 25-29WATAHA2021-09-11 10:20:18
93MIKOŁAJEK Robert 108OŁAWAM 40-442021-09-11 11:05:46
94MIKULEWICZ Przemysław 109MOVE. TEAMWŁOCŁAWEKM 30-342021-09-11 10:37:03
95MILBRANT Michał 110CS BŁONIEBŁONIEM 35-392021-09-11 10:46:44
96MIŁOŚ Tomasz 111BIEGUN OCR TEAMGDYNIAM 35-392021-09-11 10:44:37
97MISSALA Mateusz 112POWER TRAININGSTARE BABICEM 40-44Power Training2021-09-11 11:01:02
98MISSALA Magdalena 113POWER TRAININGSTARE BABICEK ElitePower Training2021-09-11 10:02:19
99MISSALA Michał 114POWER TRAININGWARSZAWAM 45-49Power Training2021-09-11 11:13:45
100MIZGALSKI Jacek 116DZIADY OCRJAROCINM 45-49Dziady OCR2021-09-11 11:13:44
101MOCZKO Sebastian 117ZAWADAM 40-442021-09-11 11:09:21
102MOJAK Joanna 118EX TEAMPOGORZELAK 30-34Ex Team2021-09-11 11:33:58
103MOKSIK Jan 119FIT & MORE RYBNIKRYBNIKM 45-49Fit & More Rybnik2021-09-11 11:15:42
104MORAWSKI Grzegorz 121WARSZAWAM 35-392021-09-11 10:46:44
105MÓRAWSKI Mieszko 122POWER TRAININGWARSZAWAM ElitePower Training2021-09-11 09:45:15
106NIKIEL Dariusz 125DIRTY SPARROWSWĄGROWIECM 40-44Dirty Sparrows2021-09-11 11:05:46
107NIZIOŁ Patryk 126BEST BEASTSKOBYLNICAM 18-24Best Beasts2021-09-11 10:13:22
108OLAS Piotr 128HUSARIA RACE TEAMROZPRZAM 25-292021-09-11 10:21:54
109OLICHOWSKI Mateusz 129WOLFTEAMNAKIELNOM Elite2021-09-11 09:45:15
110ORANKIEWICZ Krzysztof 130JUNGLE NEXTREMEPŁOCKM 25-292021-09-11 10:27:22
111OŚLIZŁO Tomasz 131SOCIOS SILESIAŚWIERKLANYM EliteSOCIOS SILESIA2021-09-11 09:32:07
112PASOŃ Tomasz 132EX TEAMRASZOWAM 35-39Ex Team2021-09-11 10:55:24
113PERKOWSKI Paweł 133POWER TRAININGWARSZAWAM 35-39Power Training2021-09-11 10:54:14
114PIOTROWSKI Kamil 134DIRTY SPARROWSZALASEWOM 25-292021-09-11 10:25:49
115PISKAŁA Daniel 135POWER TRAININGWARSZAWAM 40-44Power Training2021-09-11 11:01:02
116PLUCIŃSKI Jakub 136DRAGON RUNNERSKRAKÓWM 30-34Dragon Runners2021-09-11 10:31:39
117PODDĘBNIAK Małgorzata 137ŁÓDŹK 25-292021-09-11 11:39:03
118PODGORSKI Marek 138RUNMAGEDDONWARSZAWAM 40-44RUNAMGEDDON2021-09-11 10:58:57
119PORCZYK Zbigniew 139POWER TRAININGWARSZAWAM 35-39Power Training2021-09-11 10:54:14
120PUSTOŁA Maksymilian 141OBSTACLE CENTER TEAMCHROŚLAM 13-17Obstacle Center Team2021-09-11 11:19:28
121PUZDROWSKI Jarek 142BIEGUN_OCR_TEAMGDYNIAM 30-34Biegun OCR Team2021-09-11 10:31:39
122RAJNICH Tomasz 143SPARTAN TEAMKALETYM 13-17Spartan Team Kalety2021-09-11 11:25:38
123RYNKIEWICZ Mateusz 144RUNMAGEDDONBOGDANIECM EliteRUNMAGEDDON2021-09-11 09:35:31
124RYNKIEWICZ Agnieszka 145GORĄCY POTOK TEAMBOGDANIECK EliteGorący Potok Team2021-09-11 09:59:49
125SADOWSKI Michał 146POWER TRAININGWARSZAWAM 35-39Power Training2021-09-11 10:55:22
126SAŁATA Marcin 147RUNMAGEDDONWARSZAWAM EliteRUNAMGEDDON2021-09-11 09:37:44
127SCHMIDT Paweł 149BEFIT24TEAMJERZMANOWICEM 45-49BeFit24Team2021-09-11 11:15:42
128SERAFIŃSKI Maciej 150RAJSPORT ACTIVEKONINM EliteRAJSPORT ACTIVE2021-09-11 09:32:07
129SERAFIŃSKI Robert 151RAJSPORT ACTIVEKONINM 50+RAJSPORT ACTIVE2021-09-11 11:23:23
130SIKORA Adam 152MAD RUNNERSMIEROSZÓWM 25-29Mad Runners2021-09-11 10:25:49
131SIROCKI Dawid 153BIEGUN OCR TEAMSZEMUDM 30-342021-09-11 10:39:13
132SITKO Marcin 154CARBON SILESIA SPORTKATOWICEM 25-29Carbon Silesia Sport2021-09-11 10:24:22
133STAMATEL Sebastian 156RUDA ŚLĄSKAM 25-292021-09-11 10:24:22
134STOKOWSKI Dariusz 158RUNMAGEDDONCIECHANÓWM 30-34RUNMAGEDDON2021-09-11 10:29:35
135STUDNIARZ Michał 159ŁAZISKA GÓRNEM 30-34SOCIOS SILESIA2021-09-11 10:35:13
136SZCZECHLA Grzegorz 160CARBON SILESIA SPORTUSTROŃM EliteCarbon Silesia Sport2021-09-11 09:32:07
137SZCZEPANIK Michał 161OBSTACLE CENTER TEAMWARSZAWAM 25-29Obstacle Center Team2021-09-11 10:29:35
138SZKURŁAT Tomasz 162NADARZYNM 35-39Power Training2021-09-11 10:46:44
139SZTAJER Bartek 163SOCIOS SILESIABĘDZINM 35-39SOCIOS SILESIA2021-09-11 10:46:44
140SZTYLKA Karol 164BEST BEASTSPOTĘGOWOM 18-24Best Beasts2021-09-11 10:13:21
141SZULWACH Maciek 165BIEGUN OCR TEAMGDYNIAM 45-49Biegun OCR Team2021-09-11 11:13:44
142SZULWACH Cezary 167BIEGUN OCR TEAMGDYNIAM EliteBiegun OCR Team2021-09-11 09:45:15
143SZYMAŃSKI Paweł 168SOCIOS SILESIAGLIWICEM 25-29SOCIOS SILESIA2021-09-11 10:24:22
144ŚWIĄDER Andrzej 170WIELICZKAM 40-44BeFit24Team2021-09-11 11:03:51
145ŚWIĄDER Julia 171WIELICZKAK 13-17BeFit24Team2021-09-11 11:40:02
146ŚWIERSZCZ Paweł 172LEGNICAM 30-342021-09-11 10:31:39
147TESKA Patrycja 173BIEGUN OCR TEAMGDYNIAK 13-17Biegun OCR Team2021-09-11 11:40:00
148TKACZYK Michał 174OBSTACLE CENTER TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM 25-29Obstacle Center Team2021-09-11 10:25:49
149TOMAKA Tomasz 175RAJSPORT ACTIVERZESZÓWM 25-29RAJSPORT ACTIVE2021-09-11 10:20:18
150TOMAN Karolina 176RYBNIKK 25-292021-09-11 11:27:51
151TRAPKOWSKI Przemysław 177XRUNNERSGDAŃSKM 35-39xRunners2021-09-11 10:41:04
152TUWALSKI Bernard 178OSPRO OCRWARSZAWAM 50+OSPRO OCR2021-09-11 11:23:23
153URBAŃSKA-KULON Katarzyna 179BEFIT24TEAMKRAKÓWK 40-44BeFit24Team2021-09-11 11:42:07
154WAŁDOWSKI Dominik 180XRUNNERSGDAŃSKM 40-44xRunners2021-09-11 10:58:57
155WEJKNIS Krzysztof 181ŁUKTAM 40-442021-09-11 11:11:24
156WIECZOREK Mateusz 182XRUNNERSGDAŃSKM 25-29xRunners2021-09-11 10:20:18
157WIENDLOCHA Paweł 183SOCIOS SILESIAGLIWICEM 40-44SOCIOS SILESIA2021-09-11 11:07:26
158WIERZBICKI Daniel 184KRAKÓWM 40-44BeFit24Team2021-09-11 11:07:26
159WIŚNIEWSKI Norbert 185NOWE MIASTO LUBAWSKIEM 40-442021-09-11 11:07:26
160WITKA Patryk 186MAD RUNNERSNOWA RUDAM Elite2021-09-11 09:46:59
161WŁODARCZYK Dawid 187STRZELCEM 30-342021-09-11 10:35:13
162WOJTYSZYN Wojciech 189EX TEAMNAMYSŁÓWM EliteEx Team2021-09-11 09:32:07
163WOŁCZEK Paulina 190EX TEAMWĘGORZEWOK EliteEx Team2021-09-11 10:02:20
164WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja 192BEST BEASTSKOBYLNICAK 35-39Best Beasts2021-09-11 11:37:09
165WÓJCIK Adam 193EX TEAMCHOCZNIAM 18-24Ex Team2021-09-11 10:13:21
166WYSŁUCH Iza 194RUDA ŚLĄSKAK Elite2021-09-11 10:02:19
167WYSOCKA Klaudia 195CARBON SILESIA SPORTŁUBNIANYK 30-34Carbon Silesia Sport2021-09-11 11:37:08
168ZABOROWSKI Łukasz 196RAJSPORT ACTIVEPŁOCKM 35-39RAJSPORT ACTIVE2021-09-11 10:57:27
169ZALEJASZ Sylwester 198XRUNNERSGDAŃSKM 35-39xRunners2021-09-11 10:44:37
170ZALEJASZ Paulina 199XRUNNERSGDAŃSKK ElitexRunners2021-09-11 10:04:23
171ZASADOWSKI Bartek 200BIEGOWE NYGUSYCHRZANÓW MAŁYM 45-49biegowe nygusy2021-09-11 11:18:03
172ZYGMUNCIAK Jakub 203WARSZAWAM 13-172021-09-11 11:21:07
173MEŃKO Michał 304BIEGUN OCR TEAMRUMIAM 18-24Biegun OCR Team2021-09-11 10:39:13
174BARTOSIEWICZ Przemysław 204KOLUSZKIM Open2021-09-11 12:05:37
175BEDNARZ Paweł 205ZAWIERCIEM Open2021-09-11 12:04:41
176BIELAK Adrianna 206SMARDZEWICEK OpenVikings Run Team2021-09-11 11:50:50
177BOGOBOWICZ Dominik 207CZĘSTOCHOWAM Open2021-09-11 11:57:04
178BORYCZKA Roman 208USZYCEM Open2021-09-11 12:01:36
179BUDNY Maksymilian 209SPARTAN TEAM KALETYKALETYM Open2021-09-11 11:46:31
180CHROBOK Michał 210GOŁKOWICEM Open2021-09-11 12:06:45
181CZARNECKI Piotr 211TARCHOŚFIRYWARSZAWAM Open2021-09-11 12:01:36
182CZERWONIEC Andrzej 212ŁÓDŹM Open2021-09-11 12:17:09
183DŁUGOSZ Łukasz 213OSPRO OCRZIELONA GÓRAM OpenOSPRO OCR2021-09-11 12:06:45
184DOBROWOLSKA Dorota 214ACTIVE FLOWSOPOTK Open2021-09-11 11:57:04
185DURKA Michał 215CALISTHENICS PŁOCKPŁOCKM OpenCalisthenics Płock2021-09-11 11:50:50
186DYLUS Artur 216CHORZÓWM Open2021-09-11 12:04:40
187GAŁAN Tomasz 217MIEROSZÓWM Open2021-09-11 11:57:04
188GAWLIŃSKI Mateusz 218CALISTHENICS PŁOCKPŁOCKM OpenCalisthenics Płock2021-09-11 11:50:51
189GAWORSKI Bartłomiej 219ALBO_GRUBO_ALBO_WCAKECZĘSTOCHOWAM Open2021-09-11 12:04:41
190GILARSKA Marta 220BIEGOWE NYGUSYBRWINÓWK Open2021-09-11 12:02:53
191GÓRECKI Piotr 221ACTIVE FLOWGDYNIAM Open2021-09-11 11:50:50
192GRUSZFELD Przemek 222WARSZAWAM Open2021-09-11 11:52:02
193JABŁONKA Bartosz 223ŁÓDŹM Open2021-09-11 12:05:36
194JERMAKOWICZ Bartłomiej 224POWER TRAININGWARSZAWAM OpenPower Training2021-09-11 11:57:04
195KALINOWSKI Szymon 225VIKINGS RUN TEAMOPOCZNOM OpenVikings Run Team2021-09-11 11:52:02
196KLAWCZYŃSKI Karol 226KOSTRZYN NAD ODRĄM Open2021-09-11 11:52:01
197KŁOS Cezary 227CIECHOCINEKM Open2021-09-11 11:52:02
198KOWALCZYK Gosia 228RAJSPORT ACTIVEDOBROŃK Open2021-09-11 11:52:55
199KOWALSKI Mateusz 229DIRTY SPARROWSMOSINAM Open2021-09-11 11:58:15
200KUCZ Wojciech 230UNITED RUNNERSWARSZAWAM OpenUnited Runners2021-09-11 12:06:46
201KURLAPSKA Anna 231BEST BEASTSSŁUPSKK OpenBest Beasts2021-09-11 11:58:15
202LASKOWSKI Przemysław 232CALISTHENICS PŁOCKPŁOCKM Open2021-09-11 11:58:15
203LEŚNICZAK Barbara 233ZIELONKAK Open2021-09-11 11:52:55
204MACHTYL Marta 234BEST BEASTSBIERKOWOK Open2021-09-11 11:56:02
205MAJEWSKI Jakub 235BODY ARMOR SKILLSKUTNOM Open2021-09-11 12:02:54
206MARCIŃCZAK Amelia 236UJAZDK OpenVikings Run Team2021-09-11 11:52:56
207MARZEC Martyna 237SPARTAN TEAMKALETYK Open2021-09-11 11:47:54
208MILCZAREK Dawid 238POZYTYWNIE ZABIEGANI KLESZCZÓWŁUSZCZANOWICEM Open2021-09-11 11:52:54
209MIROWSKI Jacek 239FABRYKA DZIKAKSAWERÓWM Open2021-09-11 12:05:36
210MULCZYŃSKI Piotr 240BOŻEWOM Open2021-09-11 12:05:36
211MUSIK Patrycja 241SPARTAN TEAMKALETYK Open2021-09-11 11:47:54
212NOWAKOWSKI Dominik 242STOWARZYSZENIE EXSTREMALNIPARLINEKM Open2021-09-11 12:04:40
213OŚCIK Krzysztof 243VIKINGS RUN TEAMWOLBÓRZM OpenVikings Run Team2021-09-11 11:58:15
214PARADOWSKI Łukasz 244WARSZAWAM Open2021-09-11 12:00:27
215PIELESZ Izabela 245CIESZYNK Open2021-09-11 11:56:02
216PIERZGALSKI Piotr 246CASTORAMA TEAMBYDGOSZCZM Open2021-09-11 11:53:39
217SKOCZYLAS Łukasz 249ŚWIDNIKM Open2021-09-11 12:00:28
218SZYMAŃSKI Artur 250CALISTHENICS PŁOCKPŁOCKM OpenCalisthenics Płock2021-09-11 12:00:27
219ŚWIĄTEK Aleksandra 251SPARTAN TEAM KALETYKALETYK Open2021-09-11 11:47:53
220ŚWIERC Damian 252SPARTAN TEAMKALETYM Open2021-09-11 12:07:30
221WINKLER Mateusz 253VIKINGS RUN TEAMTOMASZÓW MAZOWIECKIM OpenVikings Run Team2021-09-11 11:53:40
222WIŚNIEWSKI Kacper 254NOWE MIASTO LUBAWSKIEM Open2021-09-11 11:53:40
223WIŚNIEWSKI Michał 255BEST BEASTBIERKOWOM OpenBest Beasts2021-09-11 11:56:03
224WNOROWSKA Magdalena 256OBSTACLE CENTER TEAMŁOMIANKIK Open2021-09-11 12:00:28
225WOŁCZYK Mariusz 257CZELADŹM Open2021-09-11 12:06:45
226WOŁOSZYN Tomek 258SOCIOS SILESIATARNOWSKIE GÓRYM OpenSOCIOS SILESIA2021-09-11 12:01:36
227ZAJĄC Paweł 259MIEROSZÓWM Open2021-09-11 12:01:36
228ZASADOWSKA Justyna 260BIEGOWE NYGUSYCHRZANÓW MAŁYK Openbiegowe nygusy2021-09-11 12:02:53
229ZAWADKA Sebastian 261CELESTYNÓWM Open2021-09-11 12:02:52
230ZIEMBA Krzysztof 262GORZKOWICEM Open2021-09-11 11:56:02
231AMBROZIAK Erwin 264KUTNOM Open2021-09-11 12:09:42
232CZARNECKA Agnieszka 266KUTNOK Open2021-09-11 12:43:20
233DYSZKIEWICZ Grzegorz 267DRAPICHRUSTYKUTNOM Open2021-09-11 12:13:50
234FARKOWSKI Konrad 268EX TEAMKUTNOM Open2021-09-11 12:16:08
235FRĄC Bartłomiej 269KUTNOM Open2021-09-11 12:09:42
236FRĄC Kinga 270KUTNOK Open2021-09-11 12:12:42
237GAWROŃSKA Renata 271KUTNOK Open2021-09-11 12:43:20
238ŁUKOWCZYK Tymoteusz 278KUTNOM Open2021-09-11 12:17:55
239MIZIOŁEK Anna 280KUTNOK Open2021-09-11 12:09:41
240MIZIOŁEK Michał 281KUTNOM Open2021-09-11 12:15:12
241OLCZAK Jarek 282KUTNOM Open2021-09-11 12:09:41
242SZYMAŃSKA Agnieszka 291KUTNO BIEGAKUTNOK Open2021-09-11 12:12:42
243SZYMAŃSKI Arkadiusz 292KUTNO BIEGAKUTNOM Open2021-09-11 12:15:13
244ZAKRZEWSKA Elżbieta 296KUTNOK Open2021-09-11 12:43:19
245ZIARKOWSKI Mirosław 201FIT & MORE RYBNIKRYBNIKM 45-49Fit & More Rybnik2021-09-11 11:18:04
246ZIEMNICKI Tomasz 202FIT & MORE RYBNIKCZERWIONKA - LESZCZYNYM 40-44Fit & More Rybnik2021-09-11 11:09:21
247KACPRZAK Beata 274KUTNO BIEGAOPORÓWK Open2021-09-11 12:12:40
248PIĘTA Łukasz 247UNITED RUNNERSWARSZAWAM OpenUnited Runners2021-09-11 11:53:39
249RYKOWSKI Arkadiusz 286KUTNO BIEGAKUTNOM Open2021-09-11 12:16:07
250SKONIECZNY Dawid 287KUTNO BIEGAKUTNOM Open2021-09-11 12:13:50
251FARKOWSKI Konrad 30EX TEAMMYSIADŁOM 35-39Ex Team2021-09-11 10:41:04
252SZCZEPAŃSKA Anna 289KUTNO BIEGAKUTNOK OpenDebiutanci Kutno2021-09-11 12:09:41
253ZAMBRZYCKA Karolina 297KUTNOK Open2021-09-11 12:12:42
254TRĄC Natalia 299K Open2021-09-11 12:09:43
255SIKORA Adam 301MAD RUNNERS WAŁBRZYCHM Elite2021-09-11 09:49:25
256KRĘGIELSKI Bartosz 302GDAŃSKM Open2021-09-11 12:17:09
257KOLCZYN Magdalena 303BEFIT24TEAMK Elite2021-09-11 10:04:22
258WIŚNIEWSKI Szymon 307SIECIEŃM Open2021-09-11 11:44:00
259SOBAŃSKI Maciej 308WARSZAWAM 25-292021-09-11 11:46:30
260GAŃKO Karolina 36OBSTACLE CENTER TEAMDĘBE WIELKIEK 25-29Obstacle Center Team2021-09-11 11:30:08
261GARNUSZEK Anita 37POWER TRAININGWARSZAWAK 30-34Power Training2021-09-11 11:31:50
262GAWLAK Damian 39OBSTACLE CENTER TEAMWARSZAWAM 25-29Obstacle Center Team2021-09-11 10:21:54
263BAŁDYGA Miłosz 298M Open2021-09-11 11:25:38
264GAWRYLUK Marcin 40BIFROST OCRBIAŁYSTOKM 35-392021-09-11 10:51:47
265JASTRZĘBSKI Sławomir 61BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM 40-44Bestie OCR Legionowo2021-09-11 11:07:26
266MACHTYL Zygmunt 98BEST BEASTSBIERKOWOM 45-492021-09-11 11:13:45
267MALCZEWSKI Daniel 100RAJSPORT ACTIVERĄBIEŃM 13-172021-09-11 10:48:30
268MALCZEWSKI Tomasz 101RAJSPORT ACTIVERĄBIEŃM 35-39RAJSPORT ACTIVE2021-09-11 11:21:08
269MAŁYSIAK Jarosław 103DRAGON RUNNERSGILOWICEM 35-39Dragon Runners2021-09-11 10:50:05
270MARKOWSKA Nikola 104GARZYNK 13-172021-09-11 11:40:01
271POVOLNÝ Lukáš 140GLADIATOR RACE TEAMPŘELOUČM International2021-09-11 09:48:13
Niesklasyfikowani
BAŃBOR Aleksandra 4EX TEAMKNURÓWK 18-24Ex Team2021-09-11 11:27:51
ANTOLIK Aneta 2POWER TRAININGWARSZAWAK 25-29Power Training2021-09-11 11:30:09
BARTŁOMIEJCZYK Sylwia 7SOCIOS SILESIAGLIWICEK 40-44SOCIOS SILESIA2021-09-11 11:42:07
BIELAK Tomasz 8ZŁOCIENIECM 35-392021-09-11 10:57:27
GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 45POWER TRAININGWARSZAWAK 35-39Power Training2021-09-11 11:33:57
JANAS Daniel 55ŻAGAŃSKIE DZIKIŻAGAŃM 50+2021-09-11 11:25:38
JARLACZYK Justyna 57STOWARZYSZENIE EXTREMALNIMOGILNOK 40-442021-09-11 11:44:00
JEZIORSKI Paweł 63ANDRESPOLM 18-242021-09-11 10:14:53
KARCZMAR Kornelia 74WF TEAMKRZEŚNICAK EliteWF TEAM2021-09-11 10:04:23
MOKSIK Agnieszka 120FIT & MORE RYBNIKRYBNIKK 40-442021-09-11 11:44:00
NIESŁONY Dominika 124EX TEAMOPOLEK 18-24Ex Team2021-09-11 11:27:51
SŁADEK Patryk 155EX TEAMBEŁKM 25-29Ex Team2021-09-11 10:25:47
STANISZEWSKI Marcin 157MOVE FACTORYLODZM 45-492021-09-11 11:15:42
SZULWACH Weronika 166BIEGUN OCR TEAMGDYNIAK 18-24Biegun OCR Team2021-09-11 11:37:09
ŚLEBOCKA Karolina 169JUNIOR NEXTREMESIECIEŃK 13-172021-09-11 11:42:07
WOJTASIK Marta 188BERLINK International2021-09-11 11:33:58
WOŹNIAK Michał 191BIAŁOBRZEGIM 40-442021-09-11 11:03:51
ZAJKO Rafał 197STG LUBLINLUBLINM 35-392021-09-11 10:51:47
SARLEJ Robert 148EX TEAMNOWAKIM 30-34Ex Team2021-09-11 10:32:45
DYKO Bartosz 29MAD RUNNERSŚWIDNICAM 35-39Mad Runners2021-09-11 10:55:24
MACIUSZEK Julia 99WROCŁAWK Elite2021-09-11 10:02:20
MALEŃCZYK Sylwester 102PRUSZKOWM 40-442021-09-11 11:03:51
MISZEWSKI Grzegorz 115XRUNNERSGDAŃSKM 30-34xRunners2021-09-11 10:35:13
Znaleziono 294 wynik(ów)