MPOCR 2021 - KIDS
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 159
Wystartowało : 151
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 148
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1 63700:00:00
2 63600:00:00
3GÓRECKA Ewa 536ACTIVE FLOWGDYNIADziewczynki Open00:00:00
4HADRYSIEWICZ Weronika 540SPARTAN TEAMBRUSIEKElitka Dziewczynki00:00:00
5KALINOWSKA Magdalena 635Elitka Dziewczynki00:00:00
6HERMAN Patryk 541FIT&MOREŚWIERKLANYElitka Chłopcy00:00:00
7 64000:00:00
8PODBIELSKI Maksymilian 583OSPRO NINJA ACADEMYWARSZAWAElitka Chłopcy00:00:00
9ZBROSZCZYK Lena 629SOCIOS SILESIARYBNIKElitka Dziewczynki00:00:00
10JÓŹWIAK Claudia 650KUTNOKutno Challenge00:00:00
11DILARSKI Dawid 653KUTNOKutno Challenge00:00:00
12WARZYŃSKI Witold 644SŁUPNOChłopcy Open00:00:00
13PÓŁTORAK Maria 647KUTNOKutno Challenge00:00:00
14DOBIESZ Michał 656KUTNOKutno Challenge00:00:00
15KOWALIK Iga 662KUTNOKutno Challenge00:00:00
16ALEKSANDROWICZ Oliwia 663KUTNOKutno Challenge00:00:00
17MICHAŁ Pawlak 664KUTNOKutno Challenge00:00:00
18GENS Blanka 529KUTNODziewczynki Open00:00:00
19GLOWACKA Helena 530WARSZAWAElitka Dziewczynki00:00:00
20GOLDA Dominik 531MAD RUNNERSMIŁOSZYCEElitka Chłopcy00:00:00
21GOLDA Filip 532MAD RUNNERSMIŁOSZYCEChłopcy Open00:00:00
22FLORCZYK Laura 533MAD RUNNERSMIŁOSZYCEDziewczynki Open00:00:00
23KOTULSKI Jacek 506BORSUK CREWWARSZAWAElitka Chłopcy00:00:00
24BARABASZ Szymon 500RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy00:00:00
25BARTKOWSKA Malwina 501JUNGLE NEXTREMEPŁOCKDziewczynki Open00:00:00
26RYLL Tomasz 504BEFIT24TEAMKRAKÓWChłopcy Open00:00:00
27CISKA Maja 514JUNGLE NEXTREMEPŁOCKElitka Dziewczynki00:00:00
28DOBROWOLSKA Dalia 516ACTIVE FLOWSOPOTElitka Dziewczynki00:00:00
29DREWNIAK Oskar 518ACTIVE FLOWSOPOTElitka Chłopcy00:00:00
30DRZEWIECKI Filip 519MAD RUNNERSWAŁBRZYCHElitka Chłopcy00:00:00
31JABŁONKA Wojtek 544ŁÓDŹChłopcy Open00:00:00
32JASTRZĘBSKI Janek 545SOCIOS SILESIAZABRZEElitka Chłopcy00:00:00
33JUSZKIEWICZ Hania 546MŁODE ORŁYGARZYNElitka Dziewczynki00:00:00
34NOGALSKA Lena 547KUTNOKutno Challenge00:00:00
35KMIEĆ Łukasz 548KUTNOKutno Challenge00:00:00
36KOKSANOWICZ Zuzanna 549JELCZ LASKOWICEDziewczynki Open00:00:00
37KOTALA Szymon 550SPARTAN TEAMKALETYElitka Chłopcy00:00:00
38MICZEK Mateusz 560RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy00:00:00
39MIELNIK Adam 561RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy00:00:00
40MIŁOŚ Karol 564GORILLAS OCRGDYNIAElitka Chłopcy00:00:00
41MIŁOŚ Michał 565GORILLAS OCRGDYNIAElitka Chłopcy00:00:00
42BUDNY Natalia 573SPARTAN TEAM KALETYKALETYElitka Dziewczynki00:00:00
43OLBRYŚ Gustaw 575WARSZAWAElitka Chłopcy00:00:00
44WALCZAK Wojciech 588MOVEWŁOCŁAWEKElitka Chłopcy00:00:00
45ŻYLAK Paulina 590KUTNOKutno Challenge00:00:00
46ŻYLAK Łucja 591KUTNOKutno Challenge00:00:00
47SKOTNIEWSKA Karolina 593ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Dziewczynki00:00:00
48SKOTNIEWSKA Aleksandra 594ACTIVE FLOWGDYNIADziewczynki Open00:00:00
49TESKA Martyna 605ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Dziewczynki00:00:00
50TROCHONOWICZ Ida 606GREEN GOBLINSWARSZAWAElitka Dziewczynki00:00:00
51TROCHONOWICZ Maksymilian 607GREEN GOBLINSWARSZAWAElitka Chłopcy00:00:00
52- - 60800:00:00
53WOJTAS Juliusz 620OSPRO NINJA ACADEMYRYBIEChłopcy Open00:00:00
54WOJTAS Kacper 621OSPRO NINJA ACADEMYRYBIEChłopcy Open00:00:00
55WOJTASIK SZAKALIS Madeleiene 622BERLINDziewczynki Open00:00:00
56ZIEMNICKA Madalena 632FIT & MORE RYBNIKCZERWIONKA - LESZCZYNYDziewczynki Open00:00:00
57ŻURAWICZ Adam 633ZAWADYKutno Challenge00:00:00
58ŻYTOWIECKA Aleksandra 634JUNGLE NEXTREMEPŁOCKElitka Dziewczynki00:00:00
59GOMET Eryk 312KROSNOChłopcy Open00:00:00
60KULON Maja 311KRAKÓWDziewczynki Open00:00:00
61BUGAJNY Radosław 508SPARTAN TEAMRADZIONKÓWElitka Chłopcy00:00:00
62BURCZYŃSKA Lena 509OSPRO NINJA ACADEMYWARSZAWAElitka Dziewczynki00:00:00
63BURDEŃSKA Alicja 511ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Dziewczynki00:00:00
64CHAIEB Borys 512LEMONTEAMCHOLERZYNElitka Chłopcy00:00:00
65DRZEWIECKI Kuba 520MAD RUNNERSWAŁBRZYCHChłopcy Open00:00:00
66JABŁOŃSKI Witold 522JUNGLE NEXTREMEPŁOCKChłopcy Open00:00:00
67GAŁUSZYŃSKA Nina 525ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Dziewczynki00:00:00
68GAWROŃSKA Emilia 528KUTNOKutno Challenge00:00:00
69GRZEGORZYCA Franciszek 539OCR BANINOBANINOElitka Chłopcy00:00:00
70HERMAN Eryk 542FIT&MOREŚWIERKLANYChłopcy Open00:00:00
71PALUCH Paulina 578RACIBORKI OCRMILICEElitka Dziewczynki00:00:00
72PERKOWSKA Nina 582WARSZAWADziewczynki Open00:00:00
73POPŁAWSKI Michał 586KUTNOKutno Challenge00:00:00
74SMOŁOŃSKI Ignacy 596NIECKOGDAŃSKElitka Chłopcy00:00:00
75SMOŁOŃSKI Marcel 597NIECKOGDAŃSKElitka Chłopcy00:00:00
76STASIAK Kacper 598KUTNOKutno Challenge00:00:00
77SZUFLICKI Tymon 600LENIWCE Z MAGNOLIINOWA WOLAElitka Chłopcy00:00:00
78ŚWIERC Izabela 602SPARTAN TEAMKALETY00:00:00
79WEISER Bartosz 611RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy00:00:00
80WEISER Hanna 612RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Dziewczynki00:00:00
81JABŁOŃSKI Dominik 614ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Chłopcy00:00:00
82REWEDA-WOŹNIAK Wiktor 623POWER TRAININGBIAŁOBRZEGIChłopcy Open00:00:00
83WRÓBLEWSKI Jan 624BEFIT24TEAMKRAKÓWElitka Chłopcy00:00:00
84ZABAWSKI Mikołaj 625WARSZAWAChłopcy Open00:00:00
85ZIÓŁKOWSKI Antek 628KUTNOKutno Challenge00:00:00
86ZIARKOWSKA Pola 630FIT MORE RYBNIKRYBNIKElitka Dziewczynki00:00:00
87ZIEMNICKA Weronika 631FIT & MORE RYBNIKCZERWIONKA - LESZCZYNYElitka Dziewczynki00:00:00
88WIESZCZYCKI Filip 613WARSZAWAElitka Chłopcy00:00:00
89PODBIELSKI Nikodem 584WARSZAWAChłopcy Open00:00:00
90GAWLICZEK Rafał 527RACIBORKI OCRTWORKÓWElitka Chłopcy00:00:00
91WOJTAS Kacper 619OSPRO NINJA ACADEMYRYBIEElitka Chłopcy00:00:00
92RYLL Zofia 503BEFIT24TEAMKRAKÓWElitka Dziewczynki00:00:00
93ORZECHOWSKI Grzegorz 577JUNGLE NEXTREMEPŁOCKChłopcy Open00:00:00
94MARZEC Hanna 558SPARTAN TEAMKALETYDziewczynki Open00:00:00
95ŚLEBOCKA Alicja 569JUNIOR NEXTREMESIECIEŃElitka Dziewczynki00:00:00
96PASOŃ Hanna 580RASZOWADziewczynki Open00:00:00
97M Sophie 651KUTNOKutno Challenge00:00:00
98MICHALSKA Aleksandra 660KUTNOKutno Challenge00:00:00
99DOBIESZ Justyna 657KUTNOKutno Challenge00:00:00
100ZABOROWSKI Seweryn 626KUTNOKutno Challenge00:00:00
101SZYMAŃSKI Filip 601KUTNOKutno Challenge00:00:00
102WASIAK Marcin 646KUTNOKutno Challenge00:00:00
103KUBIAK Kacper 658KUTNOKutno Challenge00:00:00
104GRYGLAK Oskar 538KUTNOKutno Challenge00:00:00
105FRĄTCZAK Iwo 524KUTNOKutno Challenge00:00:00
106MARZEC Julia 559SPARTAN TEAMKALETYElitka Dziewczynki00:00:00
107WASIAK Rafał 645KUTNOKutno Challenge00:00:00
108MYSZAKOWSKA Emilia 568RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Dziewczynki00:00:00
109JASKUŁA Alicja 654KUTNOKutno Challenge00:00:00
110PODOLSKA Matylda 585SPARTAN TEAMTARNOWSKIE GÓRYElitka Dziewczynki00:00:00
111ŁAZIKOWSKI Piotr 555KUTNOKutno Challenge00:00:00
112MANTYCKA Julia 661LUBLINDziewczynki Open00:00:00
113MIŁOŚ Izabela 563GORILLAS OCRGDYNIAElitka Dziewczynki00:00:00
114KOZŁOWSKA Justyna 551GREEN GOBLINSWARSZAWAElitka Dziewczynki00:00:00
115MIRECKA Nikola 566RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Dziewczynki00:00:00
116NOWAKOWSKA Maja 570OSPRO NINJA ACADEMYJANKIElitka Dziewczynki00:00:00
117MAJEWSKA Konstancja 556ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Dziewczynki00:00:00
118NOWAKOWSKA Maja 571OSPRO NINJA ACADEMYJANKIDziewczynki Open00:00:00
119MIKULEWICZ Alexander 562MOVE. TEAMWŁOCŁAWEKElitka Chłopcy00:00:00
120SKRZYPCZAK Beata 595FIT&MORERYBNIKElitka Dziewczynki00:00:00
121MOLEWSKA Maja 567OSPRO NINJA ACADEMYWARSZAWAElitka Dziewczynki00:00:00
122SZOJDA Aleksandra 599VIKING TRAINING CENTERTYCHYElitka Dziewczynki00:00:00
123WOJTAS Juliusz 618OSPRO NINJA ACADEMYRYBIEElitka Chłopcy00:00:00
124KRĘGIELSKI Filip 552GORILLAS OCR KIDS TEAMGDAŃSKElitka Chłopcy00:00:00
125BARTKOWSKA Weronika 502PŁOCKDziewczynki Open00:00:00
126GAŁUSZYŃSKA Maja 526ACTIVE FLOWGDYNIADziewczynki Open00:00:00
127PALUCH Iga 579RACIBORKI OCRMILICEDziewczynki Open00:00:00
128ŚWIERC Michalina 603SPARTAN TEAMKALETYDziewczynki Open00:00:00
129 64800:00:00
130PERKOWSKI Olaf 581WARSZAWAChłopcy Open00:00:00
131BURCZYŃSKI Leon 510RASC - RACE ACTION SKI CLUBWARSZAWAChłopcy Open00:00:00
132HUMENIUK Marlena 543UKS 9 KUTNOKUTNOKutno Challenge00:00:00
133M Julia 652KUTNOKutno Challenge00:00:00
134RADZIŃSKI Alan 659KUTNOKutno Challenge00:00:00
135OLCZAK Mateusz 576KUTNOKutno Challenge00:00:00
136KUBIAK Piotr 655KUTNOKutno Challenge00:00:00
137KOTULSKI Krystian 309BORSUK CREWWARSZAWAElitka Chłopcy00:00:00
138CHROBOK Jakub 513GOŁKOWICEElitka Chłopcy00:00:00
139RAJCZYK Michał 587RACIBORKI OCRSAMBOROWICEElitka Chłopcy00:00:00
140KRÓL Kasjan 553FIT & MORERYBNIKElitka Chłopcy00:00:00
141SKNADAJ Łukasz 592GREEN GOBLINSWARSZAWAElitka Chłopcy00:00:00
142GRABOWSKI Kacper 537ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Chłopcy00:00:00
143BRUKIŃSKI Stanisław 507NINJA NEXTREME PŁOCKPŁOCKElitka Chłopcy00:00:00
144DZIWISZEK Staś 523JUNGLE NEXTREMEPŁOCKElitka Chłopcy00:00:00
145DRAJEWICZ Julia 517OCRRACIBÓRZElitka Dziewczynki00:00:00
146ŁAPACZ Adam 554OSPRO NINJA ACADEMYWARSZAWAElitka Chłopcy00:00:00
147GOZDEK Agata 535SPARTAN TEAMKALETYElitka Dziewczynki00:00:00
148DURKA Szymon 521CALISTHENICS PŁOCKPŁOCKChłopcy Open01:38:41
Niesklasyfikowani
MIOTKE Kornelia 534ACTIVE FLOWGDYNIAElitka DziewczynkiDNF
639DNF
ZALEWSKI Filip 627JUNGLE NEXTREMERADZANOWOElitka ChłopcyDNF
Znaleziono 151 wynik(ów)