MPOCR 2021 - KIDS
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 159
Wystartowało : 151
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 148
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PODBIELSKI Maksymilian 583OSPRO NINJA ACADEMYWARSZAWAElitka Chłopcy1M 1100:00:0000:11:20.6000:11:20.60 11:205,3
2JASTRZĘBSKI Janek 545SOCIOS SILESIAZABRZEElitka Chłopcy2M 1700:00:0000:11:50.8000:11:50.80+00:00:3011:505,1
3DRZEWIECKI Filip 519MAD RUNNERSWAŁBRZYCHElitka Chłopcy3M 1800:00:0000:12:02.6000:12:02.60+00:00:4212:025,0
4KOTULSKI Jacek 506BORSUK CREWWARSZAWAElitka Chłopcy4M 1900:00:0000:12:05.8000:12:05.80+00:00:4512:055,0
5KRĘGIELSKI Filip 552GORILLAS OCR KIDS TEAMGDAŃSKElitka Chłopcy5M 2000:00:0000:12:06.2000:12:06.20+00:00:4512:065,0
6HERMAN Patryk 541FIT&MOREŚWIERKLANYElitka Chłopcy6M 2100:00:0000:12:06.9000:12:06.90+00:00:4612:065,0
7KOTULSKI Krystian 309BORSUK CREWWARSZAWAElitka Chłopcy7M 2200:00:0000:12:07.9000:12:07.90+00:00:4712:075,0
8BUGAJNY Radosław 508SPARTAN TEAMRADZIONKÓWElitka Chłopcy8M 2400:00:0000:12:22.9000:12:22.90+00:01:0212:224,9
9WOJTAS Juliusz 618OSPRO NINJA ACADEMYRYBIEElitka Chłopcy9M 2500:00:0000:12:27.7000:12:27.70+00:01:0712:274,8
10MIELNIK Adam 561RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy10M 2600:00:0000:12:33.9500:12:33.95+00:01:1312:334,8
11DREWNIAK Oskar 518ACTIVE FLOWSOPOTElitka Chłopcy11M 2700:00:0000:12:43.6000:12:43.60+00:01:2312:434,7
12SMOŁOŃSKI Ignacy 596NIECKOGDAŃSKElitka Chłopcy12M 2800:00:0000:12:52.6500:12:52.65+00:01:3212:524,7
13ŁAPACZ Adam 554OSPRO NINJA ACADEMYWARSZAWAElitka Chłopcy13M 2900:00:0000:12:54.8000:12:54.80+00:01:3412:544,7
14WEISER Bartosz 611RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy14M 3000:00:0000:13:08.1500:13:08.15+00:01:4713:084,6
15SZUFLICKI Tymon 600LENIWCE Z MAGNOLIINOWA WOLAElitka Chłopcy15M 3200:00:0000:13:44.8500:13:44.85+00:02:2413:444,4
16BARABASZ Szymon 500RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy16M 3300:00:0000:14:07.6000:14:07.60+00:02:4714:074,3
17GRZEGORZYCA Franciszek 539OCR BANINOBANINOElitka Chłopcy17M 3400:00:0000:14:13.5000:14:13.50+00:02:5214:134,2
18KRÓL Kasjan 553FIT & MORERYBNIKElitka Chłopcy18M 3500:00:0000:14:32.1500:14:32.15+00:03:1114:324,1
19MIŁOŚ Karol 564GORILLAS OCRGDYNIAElitka Chłopcy19M 3600:00:0000:14:45.5000:14:45.50+00:03:2414:454,1
20GOLDA Dominik 531MAD RUNNERSMIŁOSZYCEElitka Chłopcy20M 3700:00:0000:14:48.7000:14:48.70+00:03:2814:484,1
21MICZEK Mateusz 560RACIBORKI OCRRACIBÓRZElitka Chłopcy21M 3900:00:0000:15:08.4000:15:08.40+00:03:4715:084,0
22JABŁOŃSKI Dominik 614ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Chłopcy22M 4100:00:0000:15:37.4500:15:37.45+00:04:1615:373,8
23TROCHONOWICZ Maksymilian 607GREEN GOBLINSWARSZAWAElitka Chłopcy23M 4200:00:0000:15:59.9000:15:59.90+00:04:3915:593,8
24SKNADAJ Łukasz 592GREEN GOBLINSWARSZAWAElitka Chłopcy24M 4300:00:0000:16:11.2500:16:11.25+00:04:5016:113,7
25WOJTAS Kacper 619OSPRO NINJA ACADEMYRYBIEElitka Chłopcy25M 4400:00:0000:16:11.4000:16:11.40+00:04:5016:113,7
26MIŁOŚ Michał 565GORILLAS OCRGDYNIAElitka Chłopcy26M 4500:00:0000:16:45.5000:16:45.50+00:05:2416:453,6
27CHROBOK Jakub 513GOŁKOWICEElitka Chłopcy27M 4600:00:0000:16:47.9500:16:47.95+00:05:2716:473,6
28GAWLICZEK Rafał 527RACIBORKI OCRTWORKÓWElitka Chłopcy28M 4700:00:0000:16:59.9500:16:59.95+00:05:3916:593,5
29MIKULEWICZ Alexander 562MOVE. TEAMWŁOCŁAWEKElitka Chłopcy29M 4800:00:0000:17:11.3500:17:11.35+00:05:5017:113,5
30RAJCZYK Michał 587RACIBORKI OCRSAMBOROWICEElitka Chłopcy30M 4900:00:0000:17:17.8000:17:17.80+00:05:5717:173,5
31GRABOWSKI Kacper 537ACTIVE FLOWGDYNIAElitka Chłopcy31M 5000:00:0000:17:24.8000:17:24.80+00:06:0417:243,4
32SMOŁOŃSKI Marcel 597NIECKOGDAŃSKElitka Chłopcy32M 5100:00:0000:17:38.9500:17:38.95+00:06:1817:383,4
33OLBRYŚ Gustaw 575WARSZAWAElitka Chłopcy33M 5200:00:0000:17:42.9500:17:42.95+00:06:2217:423,4
34CHAIEB Borys 512LEMONTEAMCHOLERZYNElitka Chłopcy34M 5300:00:0000:17:43.7500:17:43.75+00:06:2317:433,4
35WALCZAK Wojciech 588MOVEWŁOCŁAWEKElitka Chłopcy35M 5400:00:0000:18:08.8500:18:08.85+00:06:4818:083,3
36KOTALA Szymon 550SPARTAN TEAMKALETYElitka Chłopcy36M 5500:00:0000:18:39.3500:18:39.35+00:07:1818:393,2
37BRUKIŃSKI Stanisław 507NINJA NEXTREME PŁOCKPŁOCKElitka Chłopcy37M 5600:00:0000:18:43.3000:18:43.30+00:07:2218:433,2
38DZIWISZEK Staś 523JUNGLE NEXTREMEPŁOCKElitka Chłopcy38M 5700:00:0000:19:01.6000:19:01.60+00:07:4119:013,2
39WIESZCZYCKI Filip 613WARSZAWAElitka Chłopcy39M 5800:00:0000:19:04.6000:19:04.60+00:07:4419:043,1
40WRÓBLEWSKI Jan 624BEFIT24TEAMKRAKÓWElitka Chłopcy40M 5900:00:0000:19:31.2500:19:31.25+00:08:1019:313,1
Niesklasyfikowani
ZALEWSKI Filip 627JUNGLE NEXTREMERADZANOWOElitka ChłopcyDNF DNF DNF--
Znaleziono 41 wynik(ów)