MPOCR 2021 - OCR 100M ELIMINACJE
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 0.1 km
Zgłoszonych : 93
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 80
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Junior K | Junior M | Senior K | Senior M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1MOKSIK Jan 1126RYBNIKSenior M00:00:00
2 111500:00:00
3 111600:00:00
4 111700:00:00
5 112100:00:00
6 111900:00:00
7KRUPA Weronika 1120Kobiety00:00:00
8ANTCZAK Marcin 1108KALSNOMężczyźni00:00:00
9BŁASZCZYK Brunon 1105WARSZAWAMężczyźni00:00:00
10MAZOWIECKI Rafał 1104WŁOCŁAWEKMężczyźni00:00:00
11NABIAŁCZYK Sylwester 1103WARSZAWAMężczyźni00:00:00
12SZULWACH Cezary 1110GDYNIAJunior M00:00:00
13MAŃTYCKI Rafał 1111LUBLINMężczyźni00:00:00
14KMIEĆ Adam 1112LUBLINIECMężczyźni00:00:00
15DĄBROWSKI Radosław 1123DĘBICAMężczyźni00:00:00
16BOGOBOWICZ Dominik 1009CZĘSTOCHOWAMężczyźni00:00:00
17KACZMAREK Monika 1011WF TEAMDĘBNOKobiety00:00:00
18GADZIŃSKA Dorota 1012Biegun Ninja TeamSIERPCKobiety00:00:00
19MISSALA Michał 1013Power TrainingWARSZAWASenior M00:00:00
20HAZAN Rafal 1015United RunnersWARSZAWAMężczyźni00:00:00
21WŁODARCZYK Dawid 1016KUTNOMężczyźni00:00:00
22JAŃCZUK Przemysław 1017OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni00:00:00
23ZAORSKI Tomasz 1018OSPRO Ninja TeamKRAJENKAMężczyźni00:00:00
24SOKOŁOWSKI Władysław 1022Dragon RunnersKRAKÓWMężczyźni00:00:00
25ZABAWSKI Piotr 1020WARSZAWAMężczyźni00:00:00
26SITKO Marcin 1023Carbon Silesia SportKATOWICEMężczyźni00:00:00
27RYCHLEWSKI Wojciech 1024OSPRO Ninja TeamKOBYŁKAMężczyźni00:00:00
28LATAWSKA Mariola 1025Dragon RunnersBŁONIEKobiety00:00:00
29MACIUSZEK Julia 1026WROCŁAWKobiety00:00:00
30GAZUREK Kacper 1028OSPRO Ninja TeamREGUŁYMężczyźni00:00:00
31URZYKOWSKI Artur 1029WARSZAWAMężczyźni00:00:00
32BADALÍKOVÁ Lucie 1030DLOUHÉ 16Kobiety00:00:00
33BAGIŃSKI Marcin 1032STARGARDMężczyźni00:00:00
34MIKULEWICZ Przemysław 1000MOVE.WŁOCŁAWEKMężczyźni00:00:00
35KUMOROWSKI Rafał 1001Rajsport ActiveGDYNIAMężczyźni00:00:00
36MARCINIUK Piotr 1002WROCŁAWMężczyźni00:00:00
37CHODORSKI Łukasz 1005SOCHOCINMężczyźni00:00:00
38ŚWIĄDER Andrzej 1006WIELICZKAMężczyźni00:00:00
39PIOTROWSKI Kamil 1007Dirty SparrowsZALASEWOMężczyźni00:00:00
40ŁUCZKOWIAK Kacper 1033ExTREMALNI MOGILNOMOGILNOMężczyźni00:00:00
41MURAWSKI Paweł 1035Biegun Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni00:00:00
42JÓZEFIAK Łukasz 1036BiegunNinjaTeamPSZCZOLKIMężczyźni00:00:00
43KURACH Stanisław 1037WARKASenior M00:00:00
44SCHMIDT Paweł 1039BeFit24TeamJERZMANOWICESenior M00:00:00
45BURS Klaudia 1040OSPRO Ninja TeamKOBYŁKAKobiety00:00:00
46WARZECHA Filip 1041Kuźnia DaminaRUDA ŚLĄSKAMężczyźni00:00:00
47CYMBAŁKO Katarzyna 1043Biegun Ninja TeamBYDGOSZCZKobiety00:00:00
48BIENIEK Damian 1044STOCZEK ŁUKOWSKIMężczyźni00:00:00
49KNADE Barbra 1046SWARZĘDZKobiety00:00:00
50MILBRANT Michał 1047CS BłonieBŁONIEMężczyźni00:00:00
51HARACZ Oskar 1048WROCŁAWMężczyźni00:00:00
52KARBOWY Mateusz 1049Biegun Ninja TeamŻARYMężczyźni00:00:00
53KOŁAKOWSKI Krzysztof 1050RUNMAGEDDONCIECHANÓWMężczyźni00:00:00
54WOŁOSZYN Tomek 1051Socios SilesiaTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni00:00:00
55STRUPIŃSKI Mateusz 1053Dragon RunnersKRAKÓWMężczyźni00:00:00
56KULON Grzegorz 1054BeFit24TeamKRAKÓWMężczyźni00:00:00
57JARZYNA Aleksander 1055OSPRO Ninja TeamBRWINÓWMężczyźni00:00:00
58GRUDZIŃSKI Dawid 1058Biegun Ninja TeamPRUSZKÓWJunior M00:00:00
59JANKOWSKA Zuzanna 1059Biegun Ninja TeamWARSZAWAKobiety00:00:00
60WAWRZYNIAK Monika 1060WF TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄKobiety00:00:00
61LOMNICKÁ Tereza 1061ChallengerPARDUBICEKobiety00:00:00
62HANYK Lukáš 1062ChallengerKOSTELEC NAD ORLICÍMężczyźni00:00:00
63KURAN Halina 1063Ospro ninja teamŁÓDŹKobiety00:00:00
64GÓRA Dawid 1064Dragons RunnersBOGUCICEMężczyźni00:00:00
65KOWALSKA Kinga 1066WŁOCŁAWEKKobiety00:00:00
66CICHA Natalia 1067Biegun Ninja TeamKOPANICAKobiety00:00:00
67MATYSZEWSKI Grzegorz 1068Biegun Ninja TeamGDAŃSKMężczyźni00:00:00
68SPŁAWSKI Krzysztof 1070biegun ninja teamZIELONA GÓRAMężczyźni00:00:00
69DĄBROWSKI Tomasz 1073Movement ArenaSUWAŁKIMężczyźni00:00:00
70KARCZMARSKI Mateusz 1078Ospro Ninja TeamSKWIERZYNAMężczyźni00:00:00
71SKRODZKI Mateusz 1075Biegun Ninja TeamGDAŃSKMężczyźni00:00:00
72SAŁATA Marcin 1042OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni00:00:00
73CZAPLICKI Krystian 1045Biegun Ninja TeamPRUSZKÓWMężczyźni00:00:00
74TATAROWICZ Jan 1074BIEGUN NINJA TEAMGDANSKMężczyźni00:00:00
75ZAWISTOWSKI Jakub 1019OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni00:00:00
76DECIUK Teofil 1077OSPRO Ninja TeamZIELONA GÓRAMężczyźni00:00:00
77JONACZYK Kasia 1069Biegun Ninja TeamGDAŃSKKobiety00:00:00
78KULIG Paula 1071Biegun Ninja TeamGNIEZNOKobiety00:00:00
79BARANOWSKA Katarzyna 1038Gorący Potok TeamWŁOCŁAWEKKobiety00:00:00
80BANDOSZ Robert 1057Biegun Ninja TeamSIERPCMężczyźni00:00:00
Znaleziono 80 wynik(ów)