MPOCR 2021 - OCR 100M ELIMINACJE
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 0.1 km
Zgłoszonych : 93
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 80
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Junior K | Junior M | Senior K | Senior M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1MOKSIK Jan 1126RYBNIKSenior M00:00:00
2ANTCZAK Marcin 1108KALSNOMężczyźni00:00:00
3BŁASZCZYK Brunon 1105WARSZAWAMężczyźni00:00:00
4MAZOWIECKI Rafał 1104WŁOCŁAWEKMężczyźni00:00:00
5NABIAŁCZYK Sylwester 1103WARSZAWAMężczyźni00:00:00
6SZULWACH Cezary 1110GDYNIAJunior M00:00:00
7MAŃTYCKI Rafał 1111LUBLINMężczyźni00:00:00
8KMIEĆ Adam 1112LUBLINIECMężczyźni00:00:00
9DĄBROWSKI Radosław 1123DĘBICAMężczyźni00:00:00
10BOGOBOWICZ Dominik 1009CZĘSTOCHOWAMężczyźni00:00:00
11MISSALA Michał 1013Power TrainingWARSZAWASenior M00:00:00
12HAZAN Rafal 1015United RunnersWARSZAWAMężczyźni00:00:00
13WŁODARCZYK Dawid 1016KUTNOMężczyźni00:00:00
14JAŃCZUK Przemysław 1017OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni00:00:00
15ZAORSKI Tomasz 1018OSPRO Ninja TeamKRAJENKAMężczyźni00:00:00
16SOKOŁOWSKI Władysław 1022Dragon RunnersKRAKÓWMężczyźni00:00:00
17ZABAWSKI Piotr 1020WARSZAWAMężczyźni00:00:00
18SITKO Marcin 1023Carbon Silesia SportKATOWICEMężczyźni00:00:00
19RYCHLEWSKI Wojciech 1024OSPRO Ninja TeamKOBYŁKAMężczyźni00:00:00
20GAZUREK Kacper 1028OSPRO Ninja TeamREGUŁYMężczyźni00:00:00
21URZYKOWSKI Artur 1029WARSZAWAMężczyźni00:00:00
22BAGIŃSKI Marcin 1032STARGARDMężczyźni00:00:00
23MIKULEWICZ Przemysław 1000MOVE.WŁOCŁAWEKMężczyźni00:00:00
24KUMOROWSKI Rafał 1001Rajsport ActiveGDYNIAMężczyźni00:00:00
25MARCINIUK Piotr 1002WROCŁAWMężczyźni00:00:00
26CHODORSKI Łukasz 1005SOCHOCINMężczyźni00:00:00
27ŚWIĄDER Andrzej 1006WIELICZKAMężczyźni00:00:00
28PIOTROWSKI Kamil 1007Dirty SparrowsZALASEWOMężczyźni00:00:00
29ŁUCZKOWIAK Kacper 1033ExTREMALNI MOGILNOMOGILNOMężczyźni00:00:00
30MURAWSKI Paweł 1035Biegun Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni00:00:00
31JÓZEFIAK Łukasz 1036BiegunNinjaTeamPSZCZOLKIMężczyźni00:00:00
32KURACH Stanisław 1037WARKASenior M00:00:00
33SCHMIDT Paweł 1039BeFit24TeamJERZMANOWICESenior M00:00:00
34WARZECHA Filip 1041Kuźnia DaminaRUDA ŚLĄSKAMężczyźni00:00:00
35BIENIEK Damian 1044STOCZEK ŁUKOWSKIMężczyźni00:00:00
36MILBRANT Michał 1047CS BłonieBŁONIEMężczyźni00:00:00
37HARACZ Oskar 1048WROCŁAWMężczyźni00:00:00
38KARBOWY Mateusz 1049Biegun Ninja TeamŻARYMężczyźni00:00:00
39KOŁAKOWSKI Krzysztof 1050RUNMAGEDDONCIECHANÓWMężczyźni00:00:00
40WOŁOSZYN Tomek 1051Socios SilesiaTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni00:00:00
41STRUPIŃSKI Mateusz 1053Dragon RunnersKRAKÓWMężczyźni00:00:00
42KULON Grzegorz 1054BeFit24TeamKRAKÓWMężczyźni00:00:00
43JARZYNA Aleksander 1055OSPRO Ninja TeamBRWINÓWMężczyźni00:00:00
44GRUDZIŃSKI Dawid 1058Biegun Ninja TeamPRUSZKÓWJunior M00:00:00
45HANYK Lukáš 1062ChallengerKOSTELEC NAD ORLICÍMężczyźni00:00:00
46GÓRA Dawid 1064Dragons RunnersBOGUCICEMężczyźni00:00:00
47MATYSZEWSKI Grzegorz 1068Biegun Ninja TeamGDAŃSKMężczyźni00:00:00
48SPŁAWSKI Krzysztof 1070biegun ninja teamZIELONA GÓRAMężczyźni00:00:00
49DĄBROWSKI Tomasz 1073Movement ArenaSUWAŁKIMężczyźni00:00:00
50KARCZMARSKI Mateusz 1078Ospro Ninja TeamSKWIERZYNAMężczyźni00:00:00
51SKRODZKI Mateusz 1075Biegun Ninja TeamGDAŃSKMężczyźni00:00:00
52SAŁATA Marcin 1042OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni00:00:00
53CZAPLICKI Krystian 1045Biegun Ninja TeamPRUSZKÓWMężczyźni00:00:00
54TATAROWICZ Jan 1074BIEGUN NINJA TEAMGDANSKMężczyźni00:00:00
55ZAWISTOWSKI Jakub 1019OSPRO Ninja TeamWARSZAWAMężczyźni00:00:00
56DECIUK Teofil 1077OSPRO Ninja TeamZIELONA GÓRAMężczyźni00:00:00
57BANDOSZ Robert 1057Biegun Ninja TeamSIERPCMężczyźni00:00:00
Znaleziono 57 wynik(ów)