MPOCR 2021 - TEAMS 6 KM
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 58
Wystartowało : 54
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Team MIX | Team Męski | Team Żeński
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu
  
1CHMIELORZ Józef
SZCZECHLA Grzegorz
LISOWSKI Grzegorz
310LĘDZINYTeam Męski2021-09-11 15:14:58
2JANISZEWSKI Grzegorz
MIZGALSKI Jacek
KURACH Stanisław
713Dziady OCRWARSZAWATeam Męski2021-09-11 15:12:02
3MALCZEWSKI Tomasz
MALCZEWSKI Daniel
KOŁODZIEJEK Robert
725RAJSPORT ACTIVERĄBIEŃTeam Męski2021-09-11 15:14:58
4SOBUSIAK Iwo
MĘDELEWSKI Paweł
SZCZEPAŃSKI Igor
737Wilk Family Trenuje (WTF)WARSZAWATeam Męski2021-09-11 15:16:11
5LIBERADZKA Elżbieta
JERMAKOWICZ Anna
SAMULSKA Ewa
724Power TrainingWARSZAWATeam Żeński2021-09-11 15:20:34
6DUDA Grzegorz
SZTYLKA Karol
NIZIOŁ Patryk
706Best BeastsSŁUPSKTeam Męski2021-09-11 15:10:16
7WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja
GRABOWSKA Izabela
KURLAPSKA Anna
748Best BeastsKOBYLNICATeam Żeński2021-09-11 15:20:35
8SIEKIERSKI Paweł
KMIECIAK Jakub
PAWŁOSKI Kamil
711Dirty SparrowsPOZNAŃTeam Męski2021-09-11 15:10:16
9KUBER Andrzej
KURTA Rafał
PAŁDYNA Mateusz
721xRunnersOLSZTYNTeam Męski2021-09-11 15:08:51
10SŁADEK Patryk
PASOŃ Tomasz
CHŁĄD Aleksander
736Ex TeamBEŁKTeam Męski2021-09-11 15:16:10
11KUCZKOWSKA Marta
BAŃBOR Aleksandra
NIESŁONY Dominika
723Ex TeamWROCŁAWTeam Żeński2021-09-11 15:19:00
12WÓJCIK Adam
CZACHURSKI Mateusz
FAREK Konrad
750Ex TeamCHOCZNIATeam Męski2021-09-11 15:05:43
13MISSALA Mateusz
MISSALA Michał
PORCZYK Zbigniew
727Power TrainingSTARE BABICETeam Męski2021-09-11 15:14:58
14MÓWIŃSKI Patryk
NIENADOWSKI Bartosz
WEJKNIS Krzysztof
728OCR SPORT GRIPOLSZTYNTeam Męski2021-09-11 15:17:26
15PONTUS Piotr
GRZEBUŁA Łukasz
WIĘCKOWSKI Kuba
732OSPRO OCRWARSZAWATeam Męski2021-09-11 15:10:16
16WOJTYSZYN Wojciech
WOŁCZEK Paulina
ZIOBER Zbigniew
747Ex TeamNAMYSŁÓWTeam MIX2021-09-11 15:29:40
17TUWALSKI Bernard
JARZYNA Bartłomiej
LISIECKI Rajmund
744OSPRO OCRWARSZAWATeam Męski2021-09-11 15:12:02
18STOKOWSKI Dariusz
ZAWISTOWSKI Jakub
JAŃCZUK Przemysław
739RUNMAGEDDON OSPRO TEAMCIECHANÓWTeam Męski2021-09-11 15:05:43
19ZALEJASZ Paulina
ZALEJASZ Sylwester
WAŁDOWSKI Dominik
751xRunnersGDAŃSKTeam MIX2021-09-11 15:39:48
20DOBRZYŃSKI Tomasz
CZAPRAN Marek
WIECZOREK Mateusz
705McRunnersGDYNIATeam Męski2021-09-11 15:08:51
21GŁYK Łukasz
KMIEĆ Adam
SITKO Marcin
709Carbon Silesia SportMYSŁOWICETeam Męski2021-09-11 15:10:16
22KOŁCZYN Magdalena
WIERZBICKI Daniel
GAWIN Krzysztof
718BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX2021-09-11 15:46:18
23GARLACZ Justyna
WOROBIEWA Jekatierina
MISSALA Magdalena
708Power TrainingWARSZAWATeam Żeński2021-09-11 15:19:00
24BUDZISZ Krzysztof
KRÓL Piotr
OŚLIZŁO Tomasz
702BYTOMTeam Męski2021-09-11 15:05:44
25JESKA Tomasz
NIKIEL Dariusz
TROCKI Patryk
714Dirty SparrowsŁUKOWOTeam Męski2021-09-11 15:14:56
26STAMATEL Sebastian
WYSŁUCH Izabela
GAWRON Marcin
738RUDA ŚLĄSKATeam MIX2021-09-11 15:46:18
27ILNICKI Darek
MAŁYSIAK Jarosław
HEŁMECKI Mateusz
712Dragon RunnersŚWIĄTNIKI GÓRNETeam Męski2021-09-11 15:07:41
28SADOWSKI Michał
MOROŃ Bartłomiej
PISKAŁA Daniel
734Power TrainingWARSZAWATeam Męski2021-09-11 15:08:51
29KUCZ Wojciech
MACIEJAK Anna
KRYSZTOFIAK Damian
722UNITED RUNNERSWARSZAWATeam MIX2021-09-11 15:39:48
30PODGORSKI Marek
MACIUSZEK Julia
RYNKIEWICZ Mateusz
731RUNMAGEDDONWARSZAWATeam MIX2021-09-11 15:29:40
31BARANOWSKA Katarzyna
JASIŃSKA Alicja
RYNKIEWICZ Agnieszka
701WŁOCŁAWEKTeam Żeński2021-09-11 15:19:00
32SERAFIŃSKI Maciej
KALWAS Mateusz
KIĘPISTY Patryk
735RAJSPORT ACTIVEKONINTeam Męski2021-09-11 15:07:41
33KOZUBEK Sebastian
KALININ Jarosław
MARKOWSKI Fabian
719RAJSPORT ACTIVESIERADZTeam Męski2021-09-11 15:12:01
34MICHALAK Aleksandra
KACZMAREK Monika
WAWRZYNIAK Monika
716WF TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄTeam Żeński2021-09-11 15:20:35
35CICHA Natalia
BANDOSZ Robert
TRAPKOWSKI Przemysław
703xBiegunKOPANICATeam MIX2021-09-11 15:39:48
36GOLDA Michał
DRZEWIECKI Marcin
DYKO Bartek
710MIŁOSZYCETeam Męski2021-09-11 15:17:26
37MĘDYGRAŁ Krystian
KAZUŁA Jakub
JACIÓW Paweł
726WATAHAWROCŁAWTeam Męski2021-09-11 15:05:43
38KOZUBEK Seweryn
ZABOROWSKI Łukasz
JUSZKIEWICZ Dominik
720RAJSPORT ACTIVESIERADZTeam Męski2021-09-11 15:16:11
39SZULWACH Maciek
KĄKOL Kacper
SZULWACH Czarek
741Biegun OCR TeamGDYNIATeam Męski2021-09-11 15:07:41
40SZULWACH Weronika
JONACZYK Katarzyna
DAMPS Katarzyna
742Biegun OCR TeamGDYNIATeam Żeński2021-09-11 15:20:35
41PUZDROWSKI Jarosław
MIŁOŚ Tomasz
SIROCKI Dawid
733Biegun OCR TeamGDYNIATeam Męski2021-09-11 15:12:02
42JÓZEFIAK Łukasz
BAŁDYGA Miłosz
MEŃKO Michał
715Biegun OCR TeamGDYNIATeam Męski2021-09-11 15:08:51
43KARCZMARSKI Mateusz
ANTCZAK Marcin
KACPRZAK Maciej
717Algraf Race TeamSKWIERZYNATeam Męski2021-09-11 15:07:41
44WASZAK Sebastian
TUPALSKI Maciej
ŁYSIAK Patryk
746Stowarzyszenie ExtremalniWŁOCŁAWEKTeam Męski2021-09-11 15:17:24
45ŁOSIN Marta
FORMELA Piotr
LORYCKI Krystian
300BIEGUN OCR TEAMGDYNIATeam MIX2021-09-11 15:29:40
46DASZKIEWICZ Małgorzata
JAGODZIŃSKI Karol
CICHOCKI Filip
704Power Training MIXPŁOCKTeam MIX2021-09-11 15:29:41
47PLUCIŃSKI Jakub
KULAGA Peter
SOKOŁOWSKI Władysław
729Dragon RunnersKRAKÓWTeam Męski2021-09-11 15:16:11
48URBAŃSKA-KULON Katarzyna
KOLEGOWICZ Klaudia
ŚWIĄDER Julia
745BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX2021-09-11 15:39:49
49SZKURŁAT Tomasz
ZABIRONINA Olya
NOGAŃSKI Paweł
740Power TrainingNADARZYNTeam MIX2021-09-11 15:46:19
50ZIELIŃSKI Bartosz
KUJAWA Marcin
REDZIK Angelina
752Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOTeam MIX2021-09-11 15:46:19
51GAŁUSZYŃSKA Katarzyna
GAŁUSZYŃSKI Paweł
GAŁUSZYŃSKI Łukasz
707Active FlowGDYNIATeam MIX2021-09-11 15:52:24
52PODBIELSKA Gosia
PODBIELSKI Krystian
BŁASZCZYK Brunon
730Ospro OCT TeamWARSZAWATeam MIX2021-09-11 15:52:24
53WOŹNICA Kamil
TROCHONOWICZ Ela
KOZŁOWSKI Marcin
749Green GoblinsWARSZAWATeam MIX2021-09-11 15:52:24
54TESKA Patrycja
JUSZKIEWICZ Oliwia
MARKOWSKA Nikola
743Biegun OCR Team / RAISPORT ACTIVEGDYNIATeam Żeński2021-09-11 15:19:01
Znaleziono 54 wynik(ów)