MPOCR 2021 - TEAMS 6 KM
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 58
Wystartowało : 54
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Team MIX | Team Męski | Team Żeński
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BUDZISZ Krzysztof
KRÓL Piotr
OŚLIZŁO Tomasz
702BYTOMTeam Męski1M 12021-09-11 15:05:4400:25:54.00 4:1913,9
2STOKOWSKI Dariusz
ZAWISTOWSKI Jakub
JAŃCZUK Przemysław
739RUNMAGEDDON OSPRO TEAMCIECHANÓWTeam Męski2M 22021-09-11 15:05:4300:26:03.65+00:00:094:2013,8
3CHMIELORZ Józef
SZCZECHLA Grzegorz
LISOWSKI Grzegorz
310LĘDZINYTeam Męski3M 32021-09-11 15:14:5800:26:30.90+00:00:364:2513,6
4SZULWACH Maciek
KĄKOL Kacper
SZULWACH Czarek
741Biegun OCR TeamGDYNIATeam Męski4M 42021-09-11 15:07:4100:26:51.35+00:00:574:2813,4
5MĘDYGRAŁ Krystian
KAZUŁA Jakub
JACIÓW Paweł
726WATAHAWROCŁAWTeam Męski5M 52021-09-11 15:05:4300:27:05.10+00:01:114:3013,3
6KOZUBEK Sebastian
KALININ Jarosław
MARKOWSKI Fabian
719RAJSPORT ACTIVESIERADZTeam Męski6M 62021-09-11 15:12:0100:27:20.95+00:01:264:3313,2
7SERAFIŃSKI Maciej
KALWAS Mateusz
KIĘPISTY Patryk
735RAJSPORT ACTIVEKONINTeam Męski7M 82021-09-11 15:07:4100:27:39.70+00:01:454:3613,0
8KARCZMARSKI Mateusz
ANTCZAK Marcin
KACPRZAK Maciej
717Algraf Race TeamSKWIERZYNATeam Męski8M 92021-09-11 15:07:4100:28:02.40+00:02:084:4012,8
9KUBER Andrzej
KURTA Rafał
PAŁDYNA Mateusz
721xRunnersOLSZTYNTeam Męski9M 122021-09-11 15:08:5100:28:46.60+00:02:524:4712,5
10WÓJCIK Adam
CZACHURSKI Mateusz
FAREK Konrad
750Ex TeamCHOCZNIATeam Męski10M 132021-09-11 15:05:4300:28:52.45+00:02:584:4812,5
11JÓZEFIAK Łukasz
BAŁDYGA Miłosz
MEŃKO Michał
715Biegun OCR TeamGDYNIATeam Męski11M 142021-09-11 15:08:5100:29:35.00+00:03:414:5512,2
12SŁADEK Patryk
PASOŃ Tomasz
CHŁĄD Aleksander
736Ex TeamBEŁKTeam Męski12M 152021-09-11 15:16:1000:29:58.90+00:04:044:5912,0
13GŁYK Łukasz
KMIEĆ Adam
SITKO Marcin
709Carbon Silesia SportMYSŁOWICETeam Męski13M 162021-09-11 15:10:1600:30:25.50+00:04:315:0411,8
14PUZDROWSKI Jarosław
MIŁOŚ Tomasz
SIROCKI Dawid
733Biegun OCR TeamGDYNIATeam Męski14M 172021-09-11 15:12:0200:30:41.20+00:04:475:0611,7
15KOZUBEK Seweryn
ZABOROWSKI Łukasz
JUSZKIEWICZ Dominik
720RAJSPORT ACTIVESIERADZTeam Męski15M 182021-09-11 15:16:1100:30:43.40+00:04:495:0711,7
16ILNICKI Darek
MAŁYSIAK Jarosław
HEŁMECKI Mateusz
712Dragon RunnersŚWIĄTNIKI GÓRNETeam Męski16M 192021-09-11 15:07:4100:31:00.60+00:05:065:1011,6
17DOBRZYŃSKI Tomasz
CZAPRAN Marek
WIECZOREK Mateusz
705McRunnersGDYNIATeam Męski17M 202021-09-11 15:08:5100:31:01.85+00:05:075:1011,6
18SIEKIERSKI Paweł
KMIECIAK Jakub
PAWŁOSKI Kamil
711Dirty SparrowsPOZNAŃTeam Męski18M 212021-09-11 15:10:1600:31:39.75+00:05:455:1611,4
19PONTUS Piotr
GRZEBUŁA Łukasz
WIĘCKOWSKI Kuba
732OSPRO OCRWARSZAWATeam Męski19M 222021-09-11 15:10:1600:32:33.70+00:06:395:2511,1
20JANISZEWSKI Grzegorz
MIZGALSKI Jacek
KURACH Stanisław
713Dziady OCRWARSZAWATeam Męski20M 232021-09-11 15:12:0200:32:47.40+00:06:535:2711,0
21SADOWSKI Michał
MOROŃ Bartłomiej
PISKAŁA Daniel
734Power TrainingWARSZAWATeam Męski21M 242021-09-11 15:08:5100:33:17.05+00:07:235:3210,8
22PLUCIŃSKI Jakub
KULAGA Peter
SOKOŁOWSKI Władysław
729Dragon RunnersKRAKÓWTeam Męski22M 252021-09-11 15:16:1100:33:34.35+00:07:405:3510,7
23MISSALA Mateusz
MISSALA Michał
PORCZYK Zbigniew
727Power TrainingSTARE BABICETeam Męski23M 262021-09-11 15:14:5800:33:51.40+00:07:575:3810,6
24MÓWIŃSKI Patryk
NIENADOWSKI Bartosz
WEJKNIS Krzysztof
728OCR SPORT GRIPOLSZTYNTeam Męski24M 272021-09-11 15:17:2600:34:13.90+00:08:195:4210,5
25MALCZEWSKI Tomasz
MALCZEWSKI Daniel
KOŁODZIEJEK Robert
725RAJSPORT ACTIVERĄBIEŃTeam Męski25M 292021-09-11 15:14:5800:34:39.45+00:08:455:4610,4
26GOLDA Michał
DRZEWIECKI Marcin
DYKO Bartek
710MIŁOSZYCETeam Męski26M 302021-09-11 15:17:2600:35:27.30+00:09:335:5410,2
27JESKA Tomasz
NIKIEL Dariusz
TROCKI Patryk
714Dirty SparrowsŁUKOWOTeam Męski27M 312021-09-11 15:14:5600:35:49.20+00:09:555:5810,1
28TUWALSKI Bernard
JARZYNA Bartłomiej
LISIECKI Rajmund
744OSPRO OCRWARSZAWATeam Męski28M 342021-09-11 15:12:0200:39:38.75+00:13:446:369,1
29DUDA Grzegorz
SZTYLKA Karol
NIZIOŁ Patryk
706Best BeastsSŁUPSKTeam Męski29M 352021-09-11 15:10:1600:39:41.25+00:13:476:369,1
30SOBUSIAK Iwo
MĘDELEWSKI Paweł
SZCZEPAŃSKI Igor
737Wilk Family Trenuje (WTF)WARSZAWATeam Męski30M 372021-09-11 15:16:1100:43:21.80+00:17:277:138,3
31WASZAK Sebastian
TUPALSKI Maciej
ŁYSIAK Patryk
746Stowarzyszenie ExtremalniWŁOCŁAWEKTeam Męski31M 382021-09-11 15:17:2400:44:15.15+00:18:217:228,1
Znaleziono 31 wynik(ów)