MPOCR 2021 - TEAMS 6 KM
Mistrzostwa Polski OCR 2021
Organizator : OCR Polska
Data : 2021-09-11
Miejsce : Kutno
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 58
Wystartowało : 54
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Team MIX | Team Męski | Team Żeński
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WOJTYSZYN Wojciech
WOŁCZEK Paulina
ZIOBER Zbigniew
747Ex TeamNAMYSŁÓWTeam MIX1M 72021-09-11 15:29:4000:27:36.30 4:3613,0
2ŁOSIN Marta
FORMELA Piotr
LORYCKI Krystian
300BIEGUN OCR TEAMGDYNIATeam MIX2K 12021-09-11 15:29:4000:28:04.45+00:00:284:4012,8
3PODGORSKI Marek
MACIUSZEK Julia
RYNKIEWICZ Mateusz
731RUNMAGEDDONWARSZAWATeam MIX3M 102021-09-11 15:29:4000:28:11.55+00:00:354:4112,8
4DASZKIEWICZ Małgorzata
JAGODZIŃSKI Karol
CICHOCKI Filip
704Power Training MIXPŁOCKTeam MIX4K 22021-09-11 15:29:4100:28:15.10+00:00:384:4212,7
5STAMATEL Sebastian
WYSŁUCH Izabela
GAWRON Marcin
738RUDA ŚLĄSKATeam MIX5M 112021-09-11 15:46:1800:28:38.05+00:01:014:4612,6
6KOŁCZYN Magdalena
WIERZBICKI Daniel
GAWIN Krzysztof
718BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX6K 32021-09-11 15:46:1800:29:49.80+00:02:134:5812,1
7ZALEJASZ Paulina
ZALEJASZ Sylwester
WAŁDOWSKI Dominik
751xRunnersGDAŃSKTeam MIX7K 42021-09-11 15:39:4800:30:08.35+00:02:325:0111,9
8CICHA Natalia
BANDOSZ Robert
TRAPKOWSKI Przemysław
703xBiegunKOPANICATeam MIX8K 62021-09-11 15:39:4800:34:00.20+00:06:235:4010,6
9KUCZ Wojciech
MACIEJAK Anna
KRYSZTOFIAK Damian
722UNITED RUNNERSWARSZAWATeam MIX9M 282021-09-11 15:39:4800:34:16.70+00:06:405:4210,5
10GAŁUSZYŃSKA Katarzyna
GAŁUSZYŃSKI Paweł
GAŁUSZYŃSKI Łukasz
707Active FlowGDYNIATeam MIX10K 92021-09-11 15:52:2400:35:46.85+00:08:105:5710,1
11SZKURŁAT Tomasz
ZABIRONINA Olya
NOGAŃSKI Paweł
740Power TrainingNADARZYNTeam MIX11M 322021-09-11 15:46:1900:36:05.25+00:08:286:0010,0
12ZIELIŃSKI Bartosz
KUJAWA Marcin
REDZIK Angelina
752Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOTeam MIX12M 332021-09-11 15:46:1900:36:09.45+00:08:336:0110,0
13PODBIELSKA Gosia
PODBIELSKI Krystian
BŁASZCZYK Brunon
730Ospro OCT TeamWARSZAWATeam MIX13K 112021-09-11 15:52:2400:38:02.10+00:10:256:209,5
14URBAŃSKA-KULON Katarzyna
KOLEGOWICZ Klaudia
ŚWIĄDER Julia
745BeFit24TeamKRAKÓWTeam MIX14K 132021-09-11 15:39:4900:40:38.90+00:13:026:468,9
15WOŹNICA Kamil
TROCHONOWICZ Ela
KOZŁOWSKI Marcin
749Green GoblinsWARSZAWATeam MIX15M 362021-09-11 15:52:2400:42:30.00+00:14:537:058,5
Znaleziono 15 wynik(ów)