Organizator : | Tourtrend sp. z o.o. |
Data : | 2018-06-09 |
Miejsce : | DOLINA CHARLOTTY |
Dystans : | 14 km |
Zgłoszonych : | 542 |
Wystartowało : | 423 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 412 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MERING Patryk | 56 | BREMEN | Mężczyźni Open | 00:00:00 | ||
2 | PELO Artur | 84 | 7 Brygada Obrony Wybrzeża Słupsk | Mężczyźni Open | 00:00:00 | ||
3 | KARCZEWSKI Piotr | 208 | BEST BEASTS | KOBYLNICA | Mężczyźni Open | 00:00:00 | |
4 | WISIEŃSKI Maciej | 175 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:00 | ||
5 | KABUŁA Ziemowit | 451 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:00 | ||
6 | KUBERA Kajetan | 400 | BALTIC SEALS | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:00 | |
7 | WILK Sebastian | 408 | CLIMATRONIX | SADLINKI | Mężczyźni Open | 00:00:00 | |
8 | WILK Damian | 461 | CLIMATRONIX | SDALINKI | Mężczyźni Open | 00:00:00 | |
9 | KRZACZKOWSKI Lech | 399 | DĘBNICA KASZUBSKA | Mężczyźni Open | 00:00:00 | ||
10 | ŁUŃSKI Maciej | 3 | ZŁOTÓW | Mężczyźni Open | 00:00:00 | ||
11 | TOPOLSKI Marcin | 289 | ŁÓDŹ | Mężczyźni Open | 00:00:00 | ||
12 | ROSS Josh | 475 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:00 | |
13 | SŁODZIŃSKI Gabriel | 91 | ŁOSOŚ T.E.A.M | JEZIERZYCE | Mężczyźni Open | 00:00:01 | |
14 | BĄK Sebastian | 92 | ŁOSOŚ T.E.A.M | JEZIERZYCE | Mężczyźni Open | 00:00:01 | |
15 | CZERWINSKI Maciej | 383 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:01 | |
16 | DAMPS Patryk | 18 | SKRZESZEWO | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
17 | DUDA Grzegorz | 321 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
18 | BROLL Mariusz | 104 | ŁOSOŚ T.E.A.M | JEZIERZYCE | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
19 | NOWAK Dariusz | 93 | ŁOSOŚ T.E.A.M | GWIAZDOWO | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
20 | MOSZCZYŃSKI Mariusz | 80 | FORFITER | PERLINO | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
21 | STOKOWSKI Arkadiusz | 94 | ŁOSOŚ T.E.A.M | ŻUKOWO | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
22 | GONTEK Łukasz | 83 | ŁOSOŚ T.E.A.M | JEZIERZYCE | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
23 | ĆWIRZEŃ Marcin | 205 | WOLF TEAM | TRZCIANKA | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
24 | MAŁGORZEWICZ Sebastian | 139 | SŁAWNO | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
25 | BRODZIK Ireneusz | 217 | BYTÓW | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
26 | GRABARCZYK Wojciech | 141 | BEST BEASTS | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
27 | TARKOWSKI Dawid | 223 | CROSSELITE | PRUSZCZ GDAŃSKI | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
28 | KĘPIŃSKI Marcin | 236 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
29 | TOBIS Marcin | 240 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
30 | MAŁGORZEWICZ Dawid | 254 | SŁAWNO | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
31 | BOGUSŁAWSKI Tomasz | 260 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
32 | JAGODZIŃSKI Damian | 427 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
33 | BORECKI Michał | 429 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
34 | ZABOROWSKI Mateusz | 279 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
35 | STEFANIAK Marcin | 285 | DARE GARAGE | ŁĘCZYCE | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
36 | STEC Jakub | 331 | NIEWIEROWO 6E | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
37 | MARJAŃSKI Marcel | 359 | ŁOSOŚ TEAM | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
38 | JELIŃSKI Mateusz | 458 | XRUNNERS | GORĘCZYNO | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
39 | SZAMSZON Mateusz | 534 | ZŁOCIENIEC | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
40 | DZIEKANOWSKI Bartosz | 466 | SIEMIANICE | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
41 | MILEWSKI Maciej | 182 | PRUSZCZ GDAŃSKI | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
42 | GRUSZKIEWICZ Przemysław | 5 | TORZYM | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
43 | ZIĘTARA Dawid | 190 | BALTIC SEALS | REDZIKOWO | Mężczyźni Open | 00:00:02 | |
44 | SOBOŃ Krystian | 478 | RADZIĄDZ | Mężczyźni Open | 00:00:02 | ||
45 | CHOLEW Błażej | 539 | SŁAWNO | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
46 | WILMONT Krzysztof | 15 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCE | SLUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
47 | SZYPOSZYŃSKI Mikołaj | 389 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
48 | WRÓBLEWSKI Mateusz | 81 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
49 | SZADKOWSKI Rafał | 106 | WYBITE JEDYNKI | KONIN | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
50 | WIELGAT Łukasz | 90 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
51 | DASZKIEWICZ Przemysław | 185 | SPORT FACTORY | TORUŃ | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
52 | MICHALAK Kamil | 120 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
53 | GESSLER Łukasz | 137 | BIESY | BOLSZEWO | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
54 | POLAŃSKI Błażej | 362 | LO REDZIKOWO | REDZIKOWO | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
55 | REMUS Janusz | 417 | BEST BEASTS | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
56 | KABUS Damian | 225 | GNIEWINO | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
57 | ZIEMANN Tomasz | 230 | CROSSELITE | TCZEW | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
58 | NIEMCZYK Michał | 160 | GORZKOWICE | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
59 | FIRA Adam | 179 | SIANÓW | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
60 | BRZESKI Robert | 234 | CROSSELITE | TCZEW | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
61 | BRODOWSKI Mateusz | 249 | BEST BEASTS | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
62 | LINDA Artur | 424 | SUBKOWY | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
63 | FILIPIAK Adrian | 265 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
64 | ŁEPSKI Adam | 284 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
65 | ADAMKIEWICZ Marian | 301 | WYBITE JEDYNKI | KONIN | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
66 | SOSNOWSKI Tomasz | 443 | MEDEN-INMED SPORTS TEAM | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
67 | BRODZIUK Maciej | 309 | CEWICE | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
68 | KOCZOROWSKI Paweł | 445 | W. P. K. SŁOŃ USTKA TEAM | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
69 | OLSZONOWICZ Cezary | 317 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
70 | KUŁAKOWSKI Dawid | 325 | NMC-PE | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
71 | MICERSKI Tomasz | 324 | NMC-PE | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
72 | CĘTKOWSKI Rafał | 323 | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
73 | BRODZIK Mariusz | 328 | OSTROŁĘKA | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
74 | BUBLYK Oleksandr | 448 | SLUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
75 | RAKOWSKI Sebastian | 348 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
76 | SASKO Dominik | 341 | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
77 | BUGAJ Mariusz | 343 | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
78 | KRAWCZYK Tomasz | 357 | HUSARIA RACE TEAM | DOBROŃ | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
79 | POKRANT Dariusz | 457 | TORUN | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
80 | ANDERS Rafał | 535 | DZIDERS | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
81 | JAKOSALEM Paul | 470 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:03 | |
82 | KLIMEK Przemysław | 8 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:03 | ||
83 | SOKOŁOWSKI Maciej | 47 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
84 | PYCKO Krzysiek | 123 | OLSZTYN | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
85 | DOMAŃ Marcin | 49 | OLSZTYN | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
86 | KAMIENIECKI Rafał | 73 | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
87 | KOMOROWSKI Maciej | 186 | CROSSELITE | LUBISZEWO | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
88 | LATKOWSKI Mateusz | 197 | JW 1223 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
89 | SIDOR Mariusz | 213 | ŁOSOŚ T.E.A.M | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
90 | KOŁTONOWSKI Jakub | 360 | LO REDZIKOWO | REDZIKOWO | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
91 | WIŚNIEWSKI Michał | 245 | BEST BEASTS | BIERKOWO | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
92 | JERECZEK Tomasz | 222 | SULĘCZYNO | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
93 | NARODZONEK Paweł | 224 | ŁUPAWA | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
94 | CIESIELSKI Dawid | 151 | BRYZA POSTOMINO | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
95 | KRYSIEWICZ Bartek | 153 | BĘDZIE BOLAŁO | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
96 | KAMIŃSKI Marcin | 149 | SMOŁDZINO | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
97 | KOWALEWSKI Marek | 227 | KOLBUDY | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
98 | WALAS Damian | 229 | CROSSELITE | TCZEW | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
99 | KAPCZYŃSKI Damian | 155 | BYLE DOBIEC :-) | MASZEWO LĘBORSKIE | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
100 | KOSMALA Damian | 174 | SIANÓW | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
101 | ZIOMEK Daniel | 169 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
102 | KARWACKI Adrian | 247 | BEST BEASTS | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
103 | SZLIJA Sławomir | 283 | CROSSELITE | TCZEW | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
104 | KARBOWSKI Sławomir | 517 | OBORY | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
105 | JONAK Mateusz | 334 | CZERSK | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
106 | DURAJEWSKI Jacek | 338 | CZERSK | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
107 | STOSIK Tomasz | 339 | KARSIN | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
108 | CEJKO Karol | 449 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
109 | SOSNOVSKYI Yehor | 344 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
110 | ZAJKO Michał | 355 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
111 | GRZYBOWSKI Jarek | 407 | SADLINKI | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
112 | STASZAK Adam | 531 | PERSONALNE TRENINGI FUNKCJONALNE JACEK & AGNIESZKA | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
113 | KRZACZKOWSKI Damian | 402 | DĘBNICA KASZUBSKA | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
114 | SZULWACH Maciek | 401 | BMK GDYNIA | GDYNIA | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
115 | CAHILL Jason | 469 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
116 | KLIMEK Łukasz | 7 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
117 | PTAK Daniel | 158 | HUSARIA RACE TEAM | GOLCZEWO | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
118 | ZUNIGE Mario | 474 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:04 | |
119 | PURZYCKI Sebastian | 477 | BOLESŁAWICE | Mężczyźni Open | 00:00:04 | ||
120 | BAJEROWICZ Jakub | 19 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
121 | CERBA Jarosław | 22 | HELL DADDIES | GDAŃSK | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
122 | BRZÓSKA Szymon | 52 | HELL DADDIES | GDAŃSK | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
123 | SCHISMAK Łukasz | 64 | SMOŁDZINO | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
124 | MUSZYŃSKI Michał | 115 | OLSZTYN | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
125 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 204 | MALBORK | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
126 | BUBEŁA Łukasz | 126 | KĘPICE | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
127 | PĘDZIK Marek | 211 | GRYFICE | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
128 | MORDWIŁKO Oskar | 140 | LO REDZIKOWO | JEZIERZYCE | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
129 | GOERIG Michał | 226 | HUSARIA RACE TEAM | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
130 | GULATOWSKI Rafał | 166 | FORMA SIERAKOWICE | KAMIENICA SZLACHECKA | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
131 | RATAJSKI Piotr | 233 | DĘBNICA KASZUBSKA | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
132 | KWELA Krystian | 422 | CROSSELITE | TCZEW | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
133 | KONIECZKOWSKI Tomasz | 426 | CROSSELITE | PELPLIN | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
134 | REMPLEWICZ Mariusz | 270 | GRYFICE | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
135 | SERDEŃ Piotr | 271 | ZGIERZ | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
136 | KAMECKI Krystian | 272 | ZGIERZ | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
137 | DOROSZ Mikołaj | 275 | GRYFICE | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
138 | WALIŁKO Marcin | 290 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
139 | ŚLUSARSKI Grzegorz | 432 | TRZEBIELINO | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
140 | POBIEDZIŃSKI Sławomir | 433 | LĘBORK | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
141 | WASILEWSKI Marek | 294 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
142 | JARCZYŃSKI Maciej | 296 | PISZ | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
143 | SZYMCZAK Adam | 298 | KOBYLNICA | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
144 | MIKULSKI Wojciech | 446 | OLSZTYN | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
145 | MYDŁO Karol | 313 | DO PIACHU | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
146 | STOSIK Daniel | 337 | NIEBO | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
147 | WOŹNIAK Michał | 387 | BRODNICA GÓRNA | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
148 | GRZESIAK Tomasz | 349 | JW1223 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
149 | POTASIŃSKI Roman | 456 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
150 | MIELEWCZYK Bartłomiej | 368 | SIERAKOWICE | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
151 | KALKOWSKA Piotr | 413 | CLIMATRONIX | SADLINKI | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
152 | DOMBROWSKI Robert | 388 | PIERWOSZYNO | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
153 | FRĄTCZAK Sławomir | 464 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
154 | MARTINEZ Sabino | 471 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
155 | BUTH Travis | 472 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:05 | |
156 | MALEK Sebastian | 68 | CZARNA DĄBRÓWKA | Mężczyźni Open | 00:00:05 | ||
157 | ŚMIERSZCZ Tomasz | 541 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
158 | DOBRZENIECKI Adam | 29 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
159 | NIEDŹWIECKI Wojciech | 30 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
160 | STANISŁAWSKI Tomasz | 36 | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
161 | PALUSZYŃSKI Przemysław | 46 | SZCZECIN | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
162 | ASMANN Miłosz | 116 | OLSZTYN | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
163 | OSTROWSKI Mirosław | 69 | ZDROWOTEL TEAM ŁEBA / KLUB 42,2 | ŁEBA | Mężczyźni Open | 00:00:06 | |
164 | BORUSZEWSKI Rafał | 70 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | REDA | Mężczyźni Open | 00:00:06 | |
165 | RÓG Robert | 86 | BYDGOSZCZ | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
166 | TUJAKA Grzegorz | 100 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
167 | MANIA Ireneusz | 125 | ZDROWOTEL TEAM ŁEBA | ŁEBA | Mężczyźni Open | 00:00:06 | |
168 | NIEWADZIŁ Jakub | 367 | LO REDZIKOWO | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:06 | |
168 | BARTYZEL Wojciech | 138 | LO REDZIKOWO | STARKOWO | Mężczyźni Open | 00:00:06 | |
170 | WIŚNIEWSKI Damian | 150 | KAMNICA | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
171 | GRABOWSKI Dominik | 255 | SARBSK | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
172 | GAC Michał | 425 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:06 | |
173 | SZULC Arkadius | 156 | CROSSELITE | TCZEW | Mężczyźni Open | 00:00:06 | |
174 | LIS Grzegorz | 295 | LĘBORK | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
175 | DUDEK Paweł | 297 | GDYNIA | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
176 | WOS Patryk | 299 | MOSTY K.LEBORKA | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
177 | ITRYCH Łukasz | 302 | NULL | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
178 | CHOJNACKI Dawid | 326 | ŁÓDŹ | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
179 | WELAND Waldemar | 447 | KOŃCZEWO | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
180 | BAZELAK Piotr | 345 | MIELNO | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
181 | JAKUBIAK Maciej | 351 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:06 | |
182 | JAKUB Borowski | 352 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
183 | ŻEROMSKI Dawid | 21 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
184 | KURYŁOWICZ Kamil | 465 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
185 | PRZYBYLSKI Bartek | 28 | BYDGOSZCZ | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
186 | SŁAWIŃSKI Łukasz | 32 | KMIECIN | Mężczyźni Open | 00:00:06 | ||
187 | PODGÓRSKI Tomasz | 31 | NOWY DWÓR GDAŃSKI | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
188 | TWOROGAL Robert | 184 | KOŁOBRZEG | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
189 | RUTKOWSKI Dawid | 33 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
190 | KAMINSKI Kamil | 55 | OZ PĘDZĄCE KALORYFERY | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:07 | |
191 | KOZŁOWSKI Marcin | 1 | BREMEN | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
192 | LESZCZYŃSKI Łukasz | 54 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
193 | PIEC Mateusz | 77 | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
194 | MUCHA Kamil | 98 | CZŁUCHÓW | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
195 | ŚNIEGULSKI Marcin | 107 | KĘPICE | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
196 | TYRKA Paweł | 162 | KĘPICE | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
197 | SŁAWIŚKI Brajan | 152 | LO REDZIKOWO | JEZIERZYCE | Mężczyźni Open | 00:00:07 | |
198 | RĘBIŚ Marek | 221 | ZIELENIEWO | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
199 | ADRYAN Adam | 418 | CKB SŁUPSK | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:07 | |
200 | SKWIERAWSKI Adrian | 9 | ZIELIN | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
201 | JERMAKOWICZ Piotr | 243 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
202 | BOSY Krzysztof | 248 | TYMIEN | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
203 | KOWALSKI Roman | 421 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
204 | GNIBA Tomasz | 300 | LEBORK | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
205 | TOPOREK Przemek | 342 | BYTÓW | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
206 | JEDLECKI Mikołaj | 305 | SUCHORZE | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
207 | JEDLECKI Robert | 306 | SUCHORZE | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
208 | ŚWIGOŃ Daniel | 312 | BYTÓW | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
209 | LIPKE Krzysztof | 303 | TCZEW | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
210 | BORZYSZKOWSKI Jordan | 327 | BYTÓW | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
211 | MYSZEWSKI Piotr | 330 | BYTÓW | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
212 | FRĄTCZAK Sylwester | 318 | SZADEK | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
213 | BRODA Rafał | 319 | IKMF POLSKA | BONIEWO | Mężczyźni Open | 00:00:07 | |
214 | BUCZYŃSKI Michał | 320 | CHOCEŃ | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
215 | CIESZYŃSKI Sławomir | 124 | BYDGOSZCZ | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
216 | WĄSOWSKI Mateusz | 365 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:07 | ||
217 | MASZCZAK Kuba | 380 | ELITARNA GRUPA BALTO | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:07 | |
218 | KOŚCIESZA Michał | 14 | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
219 | DARASEWICZ Mateusz | 42 | HELL DADDIES | ŁĘGOWO | Mężczyźni Open | 00:00:08 | |
220 | RZESZOTARSKI Jacek | 53 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG-BUDZISTOWO | Mężczyźni Open | 00:00:08 | |
221 | RUTKOWSKI Krzysztof | 34 | WŁOCŁAWEK | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
222 | SPERA Jakub | 61 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
223 | GRODZKI Mateusz | 62 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
224 | OCIEPKA Mariusz | 74 | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
225 | KAPELA Marcin | 78 | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
226 | TYRKA Robert | 109 | KĘPICE | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
227 | TYRKA Emil | 135 | KĘPICE | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
228 | MEISSNER Marcin | 193 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
229 | STASIAK Przemysław | 196 | GŁÓWCZYCE | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
230 | K-AK Paweł | 172 | GARDNA WIELKA | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
231 | UZDALEVIC Ksistof | 237 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
232 | JERMAKOWICZ Wiktor | 242 | TYMIEŃ | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
233 | DUSZYŃSKI Grzegorz | 244 | DARŁOWO | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
234 | CICHOSZ Kamil | 311 | BYTÓW | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
235 | CICHOSZ Mateusz | 310 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
236 | MACIEJEWSKI Kamil | 329 | LUG TEAM | ZIELONA GÓRA | Mężczyźni Open | 00:00:08 | |
237 | STRĄK Janusz | 371 | ELITARNA GRUPA BALTO | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:08 | |
238 | JĘDRZEJCZAK Paweł | 376 | ELITARNA GRUPA BALTO | DĘBOWA 21 | Mężczyźni Open | 00:00:08 | |
239 | CHUMEK Tomek | 375 | ELITARNA GRUPA BALTO | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:08 | |
240 | ŚWITEK Dominik | 390 | ELITARNA GRUPA BALTO | BOLESŁAWICE | Mężczyźni Open | 00:00:08 | |
241 | DWULIT Marek | 198 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:08 | |
242 | MALLEK Grzegorz | 460 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:08 | |
243 | CZERNIAK Artur | 391 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:08 | ||
244 | DARASEWICZ Krzysztof | 39 | HELL DADDIES | STAROGARD GDAŃSKI | Mężczyźni Open | 00:00:08 | |
245 | KADEN Chambers | 536 | UGSTA | Mężczyźni Open | 00:00:09 | ||
246 | BARAŃSKI Grzegorz | 385 | SAR-BSR KOLOBRZEG | KOŁOBRZEG | Mężczyźni Open | 00:00:09 | |
247 | JASLARZ Jarek | 25 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | SZCZECIN | Mężczyźni Open | 00:00:09 | |
248 | CHRZANOWSKI Mariusz | 27 | KOŁOBRZEG | Mężczyźni Open | 00:00:09 | ||
249 | ZUBER Kamil | 63 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:09 | ||
250 | KARPOWICZ Tomek | 122 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:09 | ||
251 | SZUMOWSKI Radosław | 75 | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:09 | ||
252 | JAKUBOWSKI Jarosław | 76 | BYDLINO | Mężczyźni Open | 00:00:09 | ||
253 | OHLER Marcin | 113 | TUCHOLA | Mężczyźni Open | 00:00:09 | ||
254 | WENCŁAWSKI Michał | 214 | DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:09 | |
255 | SOBKÓW Zbigniew | 441 | OPTINAV | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:09 | |
256 | GALIŃSKI Artur | 333 | LUG TEAM | ZIELONA GÓRA | Mężczyźni Open | 00:00:09 | |
257 | PIETRYSZAK Daniel | 336 | LUG TEAM | ZIELONA GÓRA | Mężczyźni Open | 00:00:09 | |
258 | KUCHARSKI Kamil | 398 | USTKA | Mężczyźni Open | 00:00:09 | ||
259 | FILIPCZAK Łukasz | 384 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:09 | ||
260 | CASTRO Robert | 537 | UGSTA | Mężczyźni Open | 00:00:10 | ||
261 | OLLIK Marcin | 111 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:10 | ||
262 | FILIPIAK Mateusz | 103 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | 00:00:10 | ||
263 | SOBOLEWSKI Tomasz | 114 | STRZELINO | Mężczyźni Open | 00:00:10 | ||
264 | ANTOSIAK Grzegorz | 420 | DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:10 | |
265 | KOS Michał | 239 | DOMATÓWKO | Mężczyźni Open | 00:00:10 | ||
266 | NAGŁOWSKI Tomasz | 238 | ŁEBCZ | Mężczyźni Open | 00:00:10 | ||
267 | KUKULSKI Szymon | 252 | STRZELINO | Mężczyźni Open | 00:00:10 | ||
268 | PIELKA Grzegorz | 241 | OLKUSZ | Mężczyźni Open | 00:00:10 | ||
269 | TRZĘSOWSKI Szymon | 259 | KALISZ | Mężczyźni Open | 00:00:10 | ||
270 | WASIŃSKI Paweł | 435 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:10 | ||
271 | KUCHARSKI Radek | 438 | CENTRUM KETTLEBELL SŁUPSK | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:10 | |
272 | DRATWA Daniel | 304 | BŁOTNE ŚLIMAKI | GDANSK | Mężczyźni Open | 00:00:10 | |
273 | PALA Jerzy | 50 | ZABIEGANI CZ-WA/BBL CZ-WA | CZĘSTOCHOWA | Mężczyźni Open | 00:00:11 | |
274 | JERZ Adam | 167 | BLIZANÓW | Mężczyźni Open | 00:00:11 | ||
275 | JAKUBOWSKI Andrzej | 176 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:11 | ||
276 | KOSZYCKI Tomasz | 291 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:11 | ||
277 | GLINIECKI - KLOC Adrian | 436 | COWABUNGA | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:11 | |
278 | DIEMIENTIEW Grzegorz | 335 | GRABNO | Mężczyźni Open | 00:00:11 | ||
279 | KRYSTEK Adam | 396 | ASSECO ACTIVE TEAM | GDAŃSK | Mężczyźni Open | 00:00:12 | |
280 | WŁOSZCZYŃSKI Radosław | 434 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | 00:00:12 | ||
281 | LEYK Szymon | 394 | GDYNIA | Mężczyźni Open | 00:00:12 | ||
282 | CZARNECKI Tomasz | 393 | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 00:00:12 | ||
283 | LIBERADZKI Marcin | 364 | ATHLETIC APOLLO | WEJHEROWO | Mężczyźni Open | 00:00:13 | |
284 | SCHUMERTL Tomasz | 10 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | 00:00:26 | ||
285 | DOBKOWSKI Tomasz | 11 | GORĘCZYNO | Mężczyźni Open | 00:00:26 | ||
286 | TURZYŃSKI Grzegorz | 13 | KOBYSEWO | Mężczyźni Open | 00:00:26 | ||
287 | TURZYŃSKI Karol | 12 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | 00:00:27 |
Znaleziono 287 wynik(ów)