Organizator : | Tourtrend sp. z o.o. |
Data : | 2018-10-13 |
Miejsce : | Dolina Charlotty |
Dystans : | 8 km |
Zgłoszonych : | 618 |
Wystartowało : | 556 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 554 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Drużynowa | 09:30 - OPEN | 10:00 - OPEN | 10:30 - OPEN | 11:00 - OPEN | 11:30 - OPEN | 12:00 - OPEN | 12:30 - OPEN
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Fala | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCZOROWSKI Paweł | 228 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:00 | |
2 | HARBUTIAK Piotr | 186 | Niepowstrzymane kaleki | DARŁOWO | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:00 | |
3 | ZIARKO Renata | 192 | CPSP | USTKA | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:00 | |
4 | KOS Krystian | 202 | CPSP | KOBYLNICA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:00 | |
5 | FRĄTCZAK Sylwester | 32 | SZADEK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:00 | ||
6 | NOWICKI Mateusz | 309 | Centrum Szkolenia MW | KOBYLNICA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:00 | |
7 | KOTARSKA Ewa | 380 | Fabryka Zdrowia Bytów | BYTÓW | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:00 | |
8 | STEFAŃSKA Magdalena | 409 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:00 | ||
9 | BRZOSKOWSKI Patryk | 42 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:00 | ||
10 | KOPCZYŃSKI Sebastian | 413 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:00 | ||
11 | MIKLASIŃSKA Izabela | 414 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:00 | ||
12 | LIBERADZKI Marcin | 445 | Athletic Apollo | WEJHEROWO | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:00 | |
13 | CZERSKI Krzysztof | 605 | Greif Team Władysławowo | CHŁAPOWO | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:00 | |
14 | ZABOROWSKI Mateusz | 556 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:00 | |
15 | ORZECHOWSKA Monika | 565 | climatronix | KWIDZYN | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:00 | |
16 | SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia | 85 | ZŁOTÓW | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:01 | ||
17 | LATKOWSKI Mateusz | 194 | JW 1223 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:01 | |
18 | RAŚ Mateusz | 195 | JW 1223 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:01 | |
19 | SYWANYCZ Ireneusz | 259 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:01 | ||
20 | BRODZIK Ewa | 273 | BYTÓW | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:01 | ||
21 | GÓLCZ Katarzyna | 274 | ŻNIN | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:01 | ||
22 | BONDARENKO Krystian | 553 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:01 | |
23 | WIELGAT Łukasz | 295 | KB Bryza Postomino | POSTOMINO | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:01 | |
24 | CZERWINSKI Maciej | 357 | Baltic Seals | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:01 | |
25 | SZULCEK Patryk | 328 | Big Yellow Foot Adventure Team | LINIA | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:01 | |
26 | SZYCA Klaudiusz | 338 | JRG 2 Miastko | LIPNICA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:01 | |
27 | ZIĘTARA Dawid | 345 | Baltic Seals | REDZIKOWO | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:01 | |
28 | LISIECKI Jakub | 372 | Ubojnia | GDAŃSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:01 | |
29 | POŁUMACKANYCZ Małgorzata | 404 | KOSZALIN | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:01 | ||
30 | SOSNOWSKI Tomasz | 450 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:01 | ||
31 | BOGUSŁAWSKI Tomasz | 464 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:01 | |
32 | JURKIEWICZ Ryszard | 607 | climatronix | SADLINKI | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:01 | |
33 | WILMONT Krzysztof | 504 | CSMW Ustka | SLUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:01 | |
34 | BURCZAK Katarzyna | 109 | BĘDZINO | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:01 | ||
35 | BARON Robert | 587 | Husaria race team | TORUŃ | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:01 | |
36 | STEC Jakub | 606 | Best Beasts | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:01 | |
37 | MROZOWSKI Przemysław | 297 | UKS Siódemka Rumia | WEJHEROWO | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:01 | |
38 | BORKOWSKA Marta | 509 | Szczecińscy sportowcy | SZCZECIN | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:01 | |
39 | KARBOWSKI Sławomir | 167 | OBORY | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:02 | ||
40 | MORAWSKA Anna | 11 | DARŁOWO | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:02 | ||
41 | MACIEJCZYK Kamil | 67 | RYMAŃ | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:02 | ||
42 | ADAMKIEWICZ Monika | 33 | WYBITE JEDYNKI | KONIN | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:02 | |
43 | OBUCHOWSKA Agnieszka | 6 | GDAŃSK | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:02 | ||
44 | PITUS Radosław | 200 | SLAWNO | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:02 | ||
45 | ROMANOWICZ Piotr | 197 | RESKO | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:02 | ||
46 | ZINKA Maciej | 203 | ŁUBIANIA | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:02 | ||
47 | BRODZIK Ireneusz | 272 | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:02 | ||
48 | ŚWIGOŃ Daniel | 275 | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:02 | ||
49 | TYRKA Małgorzata | 30 | KĘPICE | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:02 | ||
50 | RZESZOTARSKI Tomasz | 34 | WYBITE JEDYNKI | KONIN | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:02 | |
51 | JEDLECKI Mikołaj | 324 | SUCHORZE | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:02 | ||
52 | IWASZKO Krzysztof | 336 | JRG 2 Miastko | PASIEKA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:02 | |
53 | WANTOCH REKOWSKI Zbigniwe | 337 | BOROWY MŁYN | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:02 | ||
54 | LASKA Wojciech | 541 | JRG 2 Miastko | MIASTKO | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:02 | |
55 | WINDORPSKA Aldona | 351 | WARSZAWA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:02 | ||
56 | FILIPOWICZ Piotr | 373 | Ubojnia | ELBLĄG | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:02 | |
57 | KOWALSKI Szymon | 374 | Ubojnia | GDAŃSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:02 | |
58 | KNAFEL Katarzyna | 36 | WYBITE JEDYNKI | STARE MIASTO | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:02 | |
59 | GNIOTA Lidia | 378 | Fabryka Zdrowia Bytów | BYTÓW | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:02 | |
60 | KRZACZKOWSKI Lech | 381 | DĘBNICA KASZUBSKA | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:02 | ||
61 | JERECZEK Joanna | 383 | Fabryka Zdrowia Bytów | SULĘCZYNO | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:02 | |
62 | USTIANOWSKI Wojciech | 403 | 8. Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:02 | |
63 | KOWAL Hubert | 436 | JRG 2 Miastko | MIASTKO | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:02 | |
64 | LUDZIAK Jakub | 466 | Northstar | TRZCIANKA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:02 | |
65 | KOCHNER Jarogniew | 467 | Northstar | TRZCIANKA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:02 | |
66 | KRASOŃ Piotr | 468 | TRZCIANKA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:02 | ||
67 | BOGUSZ Marcin | 486 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:02 | |
68 | SKADORWA Przemysław | 498 | Northstar | TRZCIANKA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:02 | |
69 | WINDORPSKI Mirosław | 500 | WARSZAWA | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:02 | ||
70 | CHWARZYNSKA Aldona | 512 | Fabryka Zdrowia Bytów | BYTOW | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:02 | |
71 | PASZEK Agata | 139 | WYBITE JEDYNKI | KONIN | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:02 | |
72 | BĄK Łukasz | 126 | DĘBNICA KASZUBSKA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:02 | ||
73 | JANULIS Sebastian | 134 | RATOWNIK MEDYCZNY | KOBYLNICA | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:02 | |
74 | HARBUTIAK Monika | 581 | DARŁOWO | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:02 | ||
75 | KOWALSKA Natalia | 609 | GDAŃSK | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:02 | ||
76 | PODLEWSKA Hanna | 610 | RATOWNIK MEDYCZNY | KOBYLNICA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:02 | |
77 | GRZONKOWSKA Anna | 585 | BYDGOSZCZ | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:02 | ||
78 | MŁYNARCZYK Dawid | 552 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:02 | |
79 | LICHACZ Łukasz | 613 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:02 | |
80 | BRAC Łukasz | 614 | Aktywna Fabryka | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:02 | ||
81 | CZAPIEWSKI Jacek | 531 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:02 | ||
82 | JESIOŁOWSKI Marcin | 106 | MTS Hamer Miastko | DĄBIE | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:02 | |
83 | KLAMAN Katarzyna | 379 | Fabryka Zdrowia Bytów | PARCHOWO | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:02 | |
84 | ANDERS Rafał | 453 | Meden-Inmed Sports Team | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:02 | |
85 | BAKUŁA Patrycja | 562 | climatronix | SADLINKI | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:02 | |
86 | GAŁECKI Radosław | 131 | MANOWO | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:02 | ||
87 | KAMIŃSKI Łukasz | 216 | ROWY | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:03 | ||
88 | ZIELONKA Mateusz | 248 | Baltic Seals | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:03 | |
89 | KLIMEK Łukasz | 178 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:03 | ||
90 | BANASZEWSKS Barbara | 7 | GDAŃSK | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:03 | ||
91 | SZCZEBLEWSKA Weronika | 189 | WARSZAWA | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:03 | ||
92 | ADAMCZYK Adam | 255 | ULKS TALEX BORYSLAW BORZYTUCHOM | KOLCZYGLOWY | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:03 | |
93 | KALINOWSKI Jarosław | 536 | OSTROŁĘKA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:03 | ||
94 | ADAMCZYK Małgorzata | 292 | KOŁCZYGŁOWY | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:03 | ||
95 | ADAMKIEWICZ Marian | 74 | WYBITE JEDYNKI | KONIN | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:03 | |
96 | ŚNIEGULSKA Agnieszka | 29 | KĘPICE | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:03 | ||
97 | TYRKA Emil | 31 | KĘPICE | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:03 | ||
98 | BANASIAK Magda | 322 | Nadmorski łykend skład | TYMIEN | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:03 | |
99 | WARZOCHA Mateusz | 339 | JRG 2 Miastko | MIASTKO | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:03 | |
100 | KUIK STUDZIŃSKI Gracjan | 83 | JRG 2 Miastko | BORZYSZKOWY | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:03 | |
101 | LICA Jacek | 101 | JRG 2 Miastko | ŚWIERZENKO 25/3 | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:03 | |
102 | KACZMAROWSKI Andrzej | 354 | Baltic Seals | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:03 | |
103 | KUCZKOWSKA Aneta | 40 | Fabryka Zdrowia | NAKLA | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
104 | KUBLAS Magdalena | 41 | Fabryka Zdrowia | NAKLA | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
105 | ZIELONKA Monika | 386 | Fabryka Zdrowia Bytów | POMYSK WIELKI | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
106 | WÓJCIK Damian | 396 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:03 | ||
107 | SZPILER Krzysztof | 405 | 8. Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:03 | |
108 | KORZENIOWSKA Ewa | 420 | 8. Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy | KOSZALIN | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:03 | |
109 | MYK Paweł | 422 | 8. Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:03 | |
110 | WRYK Kamila | 438 | SKARSZEWY | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:03 | ||
111 | MALEK-PODJASKI Marcin | 444 | Fabryka Zdrowia Bytów | BYTOW | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
112 | KASIEWICZ Michał | 446 | POMYSK WIELKI | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:03 | ||
113 | WOŹNIAK Damian | 449 | 8. Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:03 | |
114 | ZIOMEK Maja | 451 | Meden-Inmed Sports Team | KOSZALIN | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:03 | |
115 | SPÓLNIK Paweł | 461 | SZCZECIN | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:03 | ||
116 | SZYMAŃSKA Jolanta | 463 | MOSTY | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:03 | ||
117 | KOZŁOWSKI Artur | 472 | Husaria Race Team Gryfice | GRYFICE | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
118 | KULACHA Gabriel | 476 | Northstar | TRZCIANKA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:03 | |
119 | ZIEMSKI Wojciech | 484 | Aktywna Fabryka | DAMNICA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:03 | |
120 | MICHALSKI Sławomir | 502 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:03 | |
121 | SANOCKI Kornel | 503 | ZBYCHOWO | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:03 | ||
122 | SADOŃ Karolina | 520 | Fabryka Zdrowia Bytów | BYTÓW | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
123 | DRAPIŃSKI Artur | 132 | RATOWNIK MEDYCZNY | CZARNA DĄBRÓWKA | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:03 | |
124 | MINKE Piotr | 133 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:03 | ||
125 | FRĘŚKO Przemysław | 522 | Northstar | KUŹNICA CZARNKOWSKA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:03 | |
126 | STASIEROWSKI Damian | 543 | WYBITE JEDYNKI | SULNÓWKO | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:03 | |
127 | FORC Julia | 580 | RATOWNIK MEDYCZNY | TYCHOWO | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:03 | |
128 | KALINOWSKI Daniel | 265 | OSTROŁĘKA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:03 | ||
129 | PASZKI Piotr | 584 | MĄDRZECHOWO | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:03 | ||
130 | DAWIDOWICZ Natalia | 550 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:03 | ||
131 | 612 | 00:00:03 | ||||||
132 | KLIMEK Przemysław | 171 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:03 | ||
133 | KALKOWSKI Marek | 567 | climatronix | SADLINKI | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
134 | ŚNIEGULSKI Marcin | 27 | KĘPICE | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:03 | ||
135 | RĘBACZ Krzysztof | 497 | Vacu Active Gym | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:03 | |
136 | DUNST Jakub | 125 | NOWA WIEŚ LĘBORKSKA | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:03 | ||
137 | STENCEL Angelika | 116 | REDA | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:03 | ||
138 | BRZÓZKA Klaudia | 73 | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk Lębork | LĘBORK | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:03 | |
138 | GÓRECKA Magda | 57 | Lęborski Klub Biegaczy im. Braci Petk | SIEMIROWICE | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:03 | |
140 | KARCZ Krystian | 448 | POMYSK WIELKI | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:03 | ||
141 | KOWALIK Marcin | 77 | Fabryka Zdrowia | GDYNIA | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
142 | LESZCZYŃSKI Daniel | 511 | Good Luck Club | GDAŃSK | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:03 | |
143 | POTRYKUS Błażej | 112 | LINIA | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:03 | ||
144 | TOMPOROWSKA Sylwia | 153 | Baywatch | LUBOŃ | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:03 | |
145 | NALEWSKA Katarzyna | 561 | climatronix | SADLINKI | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
146 | KALKOWSKA Elżbieta | 557 | climatronix | SADLINKI | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
147 | KALKOWSKI Piotr | 558 | climatronix | SADLINKI | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
148 | TAŃCULA Robert | 559 | climatronix | SADLINKI | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
149 | MAKOWSKA Weronika | 560 | climatronix | SADLINKI | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
150 | ŚLIWIŃSKI Maciej | 563 | climatronix | SADLINKI | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:03 | |
151 | TOMASZCZYK Krzysztof | 527 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:03 | ||
152 | ZARZECZNY Jakub | 513 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:03 | ||
153 | MICHALAK Piotr | 205 | UWAGAFOKA Team | USTKA | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:04 | |
154 | KOZAK Krzysztof | 214 | IZK | POTĘGOWO | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:04 | |
155 | PIANKA Damian | 215 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:04 | ||
156 | WESOŁOWSKA Martyna | 148 | Baywatch | WILCZYN | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:04 | |
157 | CHMIEL Piotr | 154 | Baywatch | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:04 | |
158 | ĆWIRZEŃ Marcin | 157 | Wolf Team | TRZCIANKA | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:04 | |
159 | ŁOTOCKI Rafał | 158 | Wolf Team | TRZCIANKA | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:04 | |
160 | MICHALAK Kamil | 185 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:04 | ||
161 | KOWALSKI Bartosz | 201 | Positive Freaks Team | TURZNICE | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:04 | |
162 | NARODZONEK Paweł | 253 | SIEMIANICE | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:04 | ||
163 | BASIUKIEWICZ Marcin | 276 | AT-Aktywny Trzebiatów | TRZEBIATÓW | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:04 | |
164 | PRZEWŁOCKI Michał | 278 | IZK | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:04 | |
165 | TREJDA Radosław | 289 | Aktywna Fabryka | KOBYLNICA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:04 | |
166 | MALEK Miłosz | 291 | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:04 | ||
167 | KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna | 296 | USB Ustka | USTKA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:04 | |
168 | SKOCZYŃSKA Renata | 21 | USB Ustka | USTKA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:04 | |
169 | PELA Hanna | 547 | USB Ustka | WODNICA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:04 | |
170 | GUZ Grzegorz | 75 | WYBITE JEDYNKI | ŚWIECIE | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:04 | |
171 | GĄSIOROWSKI Rafał | 306 | Big Yellow Foot Adventure Team | BANINO | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:04 | |
172 | CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata | 308 | USB Ustka | OTWOCK | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:04 | |
173 | GRZMIL Marzena | 320 | Nadmorski łykend skład | TYMIEŃ | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:04 | |
174 | BOSA Monika | 321 | Nadmorski łykend skład | TYMIEŃ | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:04 | |
175 | BOCZKOWSKA Agnieszka | 327 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | KOBYLNICA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:04 | |
176 | CYMEK Tomasz | 330 | Aktywna Fabryka | DAMNICA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:04 | |
177 | ZANIEWSKI Marek | 331 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:04 | ||
178 | MATEREK Bogdan | 63 | DEBRZNO | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:04 | ||
179 | BOGUSŁAWSKA Agnieszka | 355 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:04 | |
180 | BRYZA Dominika | 360 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:04 | |
181 | SŁODZIŃSKI Gabriel | 55 | Ł.O.S.O.Ś TEAM | JEZIERZYCE | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:04 | |
182 | JELESZUK Basia | 375 | Grupa LUZAKÓW | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:04 | |
183 | SMURAGA Paulina | 382 | PM | GŁÓWCZYCE | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:04 | |
184 | JUSKIEWICZ Michal | 416 | GŁÓWCZYCE | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:04 | ||
185 | SZCZODROWSKA Marta | 423 | CrossElite | SKARSZEWY | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:04 | |
186 | ŁAWICKA Iza | 80 | BYDGOSZCZ | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:04 | ||
187 | JĘDRZEJEWSKI Jacek | 429 | USTKA | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:04 | ||
188 | DORAU Bartosz | 434 | Ogrodnicy | DZIEMIANY | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:04 | |
189 | KUCHTA Emilia | 440 | CrossElite | FRANK | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:04 | |
190 | KLIMKIEWICZ Konrad | 441 | Fabryka Zdrowia Bytów | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:04 | |
191 | GONTEK Łukasz | 443 | Ł.O.S.O.Ś TEAM | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:04 | |
192 | STURMA Ewa | 94 | Aktywna Fabryka | WĄGROWIEC | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:04 | |
193 | PERSZEWSKI Łukasz | 469 | Ogrodnicy | DZIEMIANY | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:04 | |
194 | TOMPOROWSKA Oliwia | 479 | Baywatch | LUBOŃ | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:04 | |
195 | JUSZCZAK Kasia | 99 | ŁOBEZ | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:04 | ||
196 | KURUSIEWICZ Patryk | 111 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:04 | ||
197 | BRODZIK Mariusz | 542 | OSTROŁĘKA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:04 | ||
198 | CZARNIAK Artur | 608 | Stowarzyszenie Psów Użytkowych Balto | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:04 | |
199 | CZYRYLA Adam | 673 | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:04 | |||
200 | RESZKE Paulina | 376 | SLUPSK | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:04 | ||
201 | ŁATUSZYŃSKI Piotrek | 335 | Grupa LUZAKÓW | BARWINO | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:04 | |
202 | KONTOWICZ Jarosław | 528 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:04 | ||
203 | MEYER Arkadiusz | 521 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:04 | ||
204 | ULANOWSKA Karolina | 407 | BIAŁOGARD | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:04 | ||
205 | TOMASZEWSKA Dorota | 78 | l | BIAŁOGARD | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:04 | |
206 | KOŚLAK Małgorzata | 474 | BIAŁOGARD | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:04 | ||
207 | RAK Katarzyna | 457 | BIAŁOGARD | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:04 | ||
207 | JUTRZENKA Agnieszka | 415 | BIAŁOGARD | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:04 | ||
209 | KURYŁOWICZ Kamil | 89 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:04 | ||
210 | CIUĆKA Mateusz | 136 | BŁOTNIAKI KOSZALIN | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:04 | |
211 | OBUCHOWICZ Katarzyna | 494 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:04 | ||
212 | PILARSKI Tomasz | 72 | LKB im. Braci Petk Lębork | LĘBORK | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:04 | |
213 | PUZDROWSKA Ania | 56 | Lęborski Klub Biegaczy im. Braci Petk | SIEMIROWICE | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:04 | |
214 | WIECZOREK Mariusz | 483 | SZCZECIN | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:04 | ||
215 | KOŚLAK Łukasz | 475 | BIAŁOGARD | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:04 | ||
216 | LISNYJ Daniel | 573 | climatronix | KWIDZYN | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:04 | |
217 | DUDALSKA -LISNYJ Karolina | 574 | climatronix | KWIDZYN | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:04 | |
218 | FRAGEL Damian | 571 | climatronix | GARDEJA | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:04 | |
219 | MASZUDZIŃSKA Oliwia | 572 | climatronix | GARDEJA | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:04 | |
220 | DYMEK Mirella | 108 | MYŚLIBÓRZ | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:04 | ||
221 | JEŻYNA Igor | 114 | KARLINO | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:04 | ||
222 | AKSAMIT Agnieszka | 118 | DZIERŻONIÓW | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:04 | ||
223 | BORKOWSKI Piotr | 508 | Szczecińscy Sportowcy | SZCZECIN | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:04 | |
224 | ŁUKACZYK Sylwia | 217 | KOBYLNICA | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:05 | ||
225 | WOLF Paweł | 15 | AA - Ambitny Amator | INOWROCŁAW | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:05 | |
226 | WIŚNIEWSKI Damian | 14 | MIASTKO | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | ||
227 | NOWACKI Arkadiusz | 16 | MIASTKO | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | ||
228 | PYŚKO Tomasz | 145 | PRUSZCZ GDAŃSKI | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | ||
229 | SŁONIEWSKA Monika | 144 | GDYNIA | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:05 | ||
230 | SZADKOWSKI Rafał | 1 | WYBITE JEDYNKI | KONIN | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | |
231 | KULCZAK Paweł | 163 | BRODOWO | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:05 | ||
232 | KOWALSKI Józef | 169 | Psitive Freaks Team | GRUDZIĄDZ | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | |
233 | KUBIAK Kaj | 156 | Wolf Team | TRZCIANKA | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | |
234 | ŁASTOWSKI Dariusz | 159 | TRZCIANKA | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | ||
235 | GAWROŃSKA Weronika | 160 | Wolf Team | BIAŁA | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:05 | |
236 | KARWASZ Krzysztof | 177 | KWAKOWO | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:05 | ||
237 | BIŃCZYK Mariusz | 193 | JAROSŁAWIEC | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | ||
238 | GODAWA Aleksandra | 124 | Wolf Team | TRZCIANKA | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:05 | |
239 | WOJTKOWIAK Karol | 60 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:05 | |
240 | TYRKA Robert | 28 | KĘPICE | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:05 | ||
241 | TYRKA Paweł | 61 | KĘPICE | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:05 | ||
242 | SIECIŃSKA Emila | 22 | USB Ustka | USTKA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:05 | |
243 | SZUMIELEWICZ Kinga | 307 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:05 | |
244 | DUDA Grzegorz | 312 | OSP Bukówka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:05 | |
245 | GRABARCZYK Małgorzata | 314 | OSP Bukówka | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:05 | |
246 | KUNA Jarek | 323 | Nadmorski łykend skład | TYMIEŃ | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:05 | |
247 | BENGIER Kamil | 340 | Best Beasts | BYDLINO | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | |
248 | KOZŁOWSKI Radosław | 341 | Best Beasts | BYDLINO | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | |
249 | GAC Michał | 358 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:05 | |
250 | BRANDT Arkadiusz | 359 | BYDLINO | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | ||
251 | CHUDY Dariusz | 384 | PIŁA | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:05 | ||
252 | LUZAK Ola | 424 | MIELNO | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:05 | ||
253 | ŻUKOWSKA-MATUS Ewa | 88 | TRZCIANKA | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:05 | ||
254 | RAKOWSKI Michał | 90 | MODŁA | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:05 | ||
255 | BOJKA Karol | 92 | TĘPCZ | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:05 | ||
256 | SARAMAK Agnieszka | 501 | Nadmorski łykend skład | SMIECHÓW | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:05 | |
257 | MAZUR Krzysztof | 529 | PUCK | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:05 | ||
258 | SARNOWSKA-GRACZ Kinga | 53 | STAROGARD GDANSKI | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:05 | ||
259 | WTULICH Agnieszka | 576 | Colorfit | TCZEW | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:05 | |
260 | WTULICH Klaudia | 577 | Colorfit | TCZEW | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:05 | |
261 | GOŁGOWSKA Małgorzata | 548 | USB Ustka | USTKA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:05 | |
262 | KOZUB Tomasz | 589 | Ł.O.S.O.Ś TEAM | JEZIERZYCE | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:05 | |
263 | ZWOLIŃSKI Paweł | 590 | USB Ustka | USTKA | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:05 | |
264 | ZWOLIŃSKA Agnieszka | 591 | USB Ustka | USTKA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:05 | |
265 | JOSKOWSKA Ewelina | 525 | PUCK | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:05 | ||
266 | KOWALIK Konrad | 400 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:05 | |
267 | IMIOŁA Patryk | 427 | ŚWIESZYNO | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:05 | ||
268 | KOTLEWSKI Radek | 81 | BYDGOSZCZ | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:05 | ||
269 | PAŁASZEWSKA Karolina | 477 | GOŚCINO | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:05 | ||
270 | SŁOWIŃSKI Grzegorz | 406 | Crossfit Intro M49 Białogard | BIAŁOGARD | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:05 | |
271 | KOSĆICH Mariusz | 672 | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:05 | |||
272 | SZADZIEWSKA Celina | 456 | BIAŁOGARD | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:05 | ||
273 | SUCHODOLSKA Barbara | 455 | BIAŁOGARD | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:05 | ||
274 | STELMACH Ewelina | 426 | BIAŁOGARD | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:05 | ||
275 | SZADZIEWSKI Tomasz | 454 | BIAŁOGARD | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:05 | ||
276 | OCHENKOWSKI Rafał | 412 | BIAŁOGARD | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:05 | ||
277 | KOBYLSKI Mariusz | 137 | BŁOTNIAKI KOSZALIN | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:05 | |
278 | CIUĆKA Anna | 135 | BŁOTNIAKI KOSZALIN | KOSZALIN | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:05 | |
279 | RUDNICKI Patryk | 523 | SIADŁO TEAM | NEKLA | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:05 | |
280 | KLIMKIEWICZ Beata | 555 | GDYNIA | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:05 | ||
281 | BALCERZAK Paweł | 117 | SIADŁO TEAM | STRZELNO | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:05 | |
282 | PIĄTKOWSKI Michał | 79 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:05 | ||
283 | PAWSKA WOJCIECHOWSKA Arleta | 410 | SZCZECIN | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:05 | ||
284 | WOJCIECHOWSKI Jacek | 402 | SZCZECIN | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:05 | ||
285 | WAJS Dawid | 311 | MIERZYN | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:05 | ||
286 | WILK Sebastian | 569 | climatronix | SADLINKI | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:05 | |
287 | KOWALSKI Adam | 485 | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:05 | ||
288 | FRĄTCZAK Sebastain | 601 | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:05 | ||
289 | SAWICKA - WERS Urszula | 533 | DRZONOWO | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:05 | ||
290 | MACHNIAK Marcin | 107 | JASTRZĘBIA | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:05 | ||
291 | BEZEG Przemysław | 105 | RUSZÓW | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:05 | ||
292 | DZIKOWSKI Karol | 514 | WROCLAW | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:05 | ||
293 | TOMCZAK Andrzej | 149 | Baywatch | SWARZĘDZ | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:06 | |
294 | WESOŁOWSKA Edyta | 150 | Baywatch | WILCZYN | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:06 | |
295 | TOMPOROWSKI Ariel | 152 | Baywatch | LUBOŃ | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:06 | |
296 | CZERWIŃSKA-HARĘZIAK Milena | 170 | CKB Słupsk | SIEMIANICE | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:06 | |
297 | ŚMIELAK Łukasz | 175 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:06 | ||
298 | TARAS Michał | 179 | Szkoła Genialnego Żółwia | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:06 | |
299 | PAWLIK Joanna | 182 | GDAŃSK | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:06 | ||
300 | PAWLIK Paweł | 183 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:06 | ||
301 | ITRYCH Łukasz | 184 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:06 | |
302 | WAGNER Paulina | 190 | CPSP | USTKA | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:06 | |
303 | GIERCZAK Piotr | 91 | CPSP | USTKA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:06 | |
304 | WĄSOWSKI Mateusz | 10 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:06 | ||
305 | KRASZEWSKI Arkadiusz | 9 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:06 | ||
306 | CHOLEWA Błażej | 267 | SŁAWNO | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:06 | ||
307 | ŚLUSARSKI Grzegorz | 271 | TRZEBIELINO | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:06 | ||
308 | MAKSYMÓW Adriana | 279 | Family Time | MIASTKO | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:06 | |
309 | PACAN .Mira | 287 | Świat Płytek u Kryspina | BYTÓW | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:06 | |
310 | SKUMIAŁ Oskar | 304 | USB Ustka | USTKA | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:06 | |
311 | BARAŃSKI Maciej | 310 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:06 | ||
312 | FRANKIEWICZ Marcelina | 316 | OSP Bukówka | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:06 | |
313 | FRANKIEWICZ Karolina | 319 | OSP Bukówka | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:06 | |
314 | STASZAK Wojciech | 532 | DARŁOWO | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:06 | ||
315 | WOJCIECHOWSKA Joanna | 350 | Czarne Serca | WARSZAWA | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:06 | |
316 | WOJTALA Maciek | 367 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:06 | ||
317 | SPERA Jakub | 368 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:06 | ||
318 | ŚRODA Dawid | 369 | BOLESŁAWICE | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:06 | ||
319 | STRĄK Janusz | 49 | Elitarna Grupa BALTO | USTKA | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:06 | |
320 | SZELĄG Sebastian | 385 | Czarne Serca | ROKIETNICA | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:06 | |
321 | OLEWCZYŃSKA Maria | 393 | Elektryk Wejherowo | GDAŃSK | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:06 | |
322 | GRZYBEK Artur | 69 | ZIELIN | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:06 | ||
323 | GRZYBEK Mateusz | 96 | ZIELIN | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:06 | ||
324 | CZERWIŃSKI Szczęsny | 458 | BIAŁOGARD | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:06 | ||
325 | RICHTER Sebastian | 465 | WEJHEROWO | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:06 | ||
326 | GAWRYJOŁEK Szymon | 480 | KOŁOBRZEG | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:06 | ||
327 | KOPIJ Julianna | 95 | #sągorsi | GŁÓWCZYCE | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:06 | |
328 | STANKIEWICZ Dawid | 517 | 3FT | REDA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:06 | |
329 | SUPRUNOWICZ Oskar | 518 | KROKOWA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:06 | ||
330 | DUSZCZYK Marcin | 129 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:06 | ||
331 | BENDIK Maciej | 530 | KALISKA | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:06 | ||
332 | SZYMCZAK Adam | 582 | KOBYLNICA | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:06 | ||
333 | WICA Janusz | 593 | POMYSK WIELKI | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:06 | ||
334 | WICA Szymon | 594 | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:06 | ||
335 | BIERNAT Borys | 595 | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:06 | ||
336 | HAPKA Robert | 596 | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:06 | ||
337 | HAPKA Filip | 597 | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:06 | ||
338 | SZWANKOWSKA Ewa | 191 | USTKA | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:06 | ||
339 | KWIATKOWSKI Michał | 151 | Baywatch | BEDLNO | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:06 | |
340 | WIECZOREK Klaudia | 677 | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:06 | |||
341 | ORNOWSKI Paweł | 680 | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:06 | |||
342 | HARHAJ Piotr | 583 | SOPOT | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:06 | ||
343 | NIEWIADOWSKI Robert | 23 | STARE BIELICE | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:06 | ||
344 | CIUĆKA Łukasz | 138 | BŁOTNIAKI KOSZALIN | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:06 | |
345 | MUCHA Marcela | 519 | DĘBNICA KASZUBSKA | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:06 | ||
346 | POTRYKUS Robert | 121 | REDA | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:06 | ||
347 | ZĄBEK Kinga | 180 | Szkoła Genialnego Żółwia | GDAŃSK | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:06 | |
348 | KOWALCZYK Krystian | 478 | BOBOLICE | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:06 | ||
349 | GALICKI Robert | 462 | BOBOLICE | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:06 | ||
350 | MALINOWSKI Przemysław | 303 | WARSZAWA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:06 | ||
351 | BRODACKA Katarzyna | 86 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:06 | ||
352 | CZYŻEWSKI Paweł | 564 | climatronix | KWIDZYN | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:06 | |
353 | FIRKOWSKA Patrycja | 607 | Aktywna Fabryka | SIEMIANICE | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:06 | |
354 | KWIATKOWSKI Konrad | 470 | AA | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:06 | |
355 | CHAŁUBIŃSKI Tomasz | 481 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:06 | ||
356 | ŻYLICZ Maciek | 495 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:06 | ||
357 | JERMAKOWICZ Piotr | 206 | Nadmorski łykend skład | PLEŚNA | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:07 | |
358 | BOSY Dawid | 218 | Nadmorski łykend skład | TYMIEŃ | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:07 | |
359 | KLIMCZAK Agnieszka | 224 | SIEMIANICE | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:07 | ||
360 | STASIAK Przemysław | 225 | GŁÓWCZYCE | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:07 | ||
361 | KOZAK Paweł | 233 | GARDNA WIELKA | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:07 | ||
362 | PRACH Cezary | 235 | USTKA | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:07 | ||
363 | ZAKRZEWSKI Wojtek | 173 | Szkoła Genialnego Żółwia | MIASTKO | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:07 | |
364 | DOMBROWSKI Szymon | 5 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:07 | ||
365 | SIENKIEWICZ Grzegorz | 2 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:07 | ||
366 | JUCHA Igor | 176 | Szkoła Genialnego Żółwia | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:07 | |
367 | SZEWCZUK Łukasz | 260 | GŁÓWCZYCE | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:07 | ||
368 | ŻŁOBIŃSKI Maciej | 266 | GŁÓWCZYCE | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:07 | ||
369 | RUSZKOWSKI Jakub | 280 | Family Time | TRZEBIELINO | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:07 | |
370 | MAKSYMÓW Maciej | 282 | Family Time | MIASTKO | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:07 | |
371 | PACAN Bartosz | 286 | Świat Płytek u Kryspina | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:07 | |
372 | WOŹNIAK Aleksandra | 332 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:07 | ||
373 | MIRON Katarzyna | 333 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:07 | ||
374 | PIWOŃSKI Robert | 334 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:07 | ||
375 | OKŁOCKI Łukasz | 347 | OSP Bukówka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:07 | |
376 | GRODZKI Mateusz | 370 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:07 | ||
377 | CYRANOWICZ Emil | 526 | Ł.O.S.O.Ś TEAM | SIANÓW | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:07 | |
378 | BUU Nati | 391 | USTKA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:07 | ||
379 | CIESIELSKI Zbyszek | 395 | Wolne Elektrony | REDA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:07 | |
380 | JASZEWSKI Mariusz | 397 | Wolne Elektrony | KĘBŁOWO | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:07 | |
381 | STANIECKA Karolina | 399 | SLUPSK | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:07 | ||
382 | KAPUSTKA Justyna | 419 | USTKA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:07 | ||
383 | KOTWICA Tomasz | 432 | Wolne Elektrony | BOLSZEWO | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:07 | |
384 | SIENKIEWICZ Ewelina | 442 | KOSZALIN | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:07 | ||
385 | FIRA Adam | 71 | Trawica | SIANÓW | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:07 | |
386 | IWAT Patrycja | 130 | KOSZALIN | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:07 | ||
387 | WŁADYKO Rafał | 122 | JRG 2 Koszalin | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:07 | |
388 | RAJSZCZAK Mariola | 539 | SIEMIANICE | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:07 | ||
389 | RAPTA Rafał | 551 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:07 | ||
390 | STASIAK Katarzyna | 226 | GŁÓWCZYCE | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:07 | ||
391 | TRAJDOS Anna | 588 | BYTÓW | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:07 | ||
392 | ŚLIWIAK Dawid | 598 | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:07 | ||
393 | ROSIAK Kamil | 600 | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:07 | ||
394 | PIECHNA Mariusz | 213 | PANNY MŁODE | DĘBNICA KASZUBSKA | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:07 | |
395 | WRZOSEK Paulina | 537 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:07 | ||
396 | NOWAK Agnieszka | 538 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:07 | ||
397 | STRZYŻ Lukasz | 20 | STARE BIELICE | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:07 | ||
398 | KLESZCZYŃSKI Damian | 305 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:07 | ||
399 | BUBEŁA Tomasz | 507 | BANINO | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:07 | ||
400 | PIĄTKOWSKI Emil | 172 | Szkoła Genialnego Żółwia | MIASTKO | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:07 | |
401 | POST Mariola | 506 | KURÓW | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:07 | ||
402 | GRIGORIAN Monika | 146 | GDAŃSK | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:07 | ||
403 | KAŁUŻYŃSKI Krzysztof | 97 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:07 | ||
404 | WIŚNIEWSKA-BANAŚ Agnieszka | 389 | BALTO | USTKA | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:07 | |
405 | BARTOSZKO Jacek | 50 | Elitarna Grupa BALTO | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:07 | |
406 | NOWAK Paweł | 128 | Morpol Running Team | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:07 | |
407 | SZYNKARUK Natalia | 103 | Team Biegowy Szczecinek | BORNE SULINOWO | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:07 | |
408 | ŻYLICZ Magdalena | 496 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:07 | ||
409 | CHAŁUBIŃSKA Kamila | 524 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:07 | ||
410 | ROMPSKI Kamil | 490 | ORLE | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:07 | ||
410 | SZYMAŃSKI Paweł | 489 | ORLE | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:07 | ||
412 | BOSY Krzysztof | 208 | Nadmorski łykend skład | TYMIEŃ | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:08 | |
413 | JERMAKOWICZ Victor | 210 | Nadmorski łykend skład | TYMIEN | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:08 | |
414 | ORDON Robert | 258 | Bez Klubu | SIEMIROWICE | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:08 | |
415 | GAŁKA Małgorzata | 263 | Nadmorski łykend skład | TYMIEŃ | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:08 | |
416 | JAKUBIAK Maciej | 268 | Aktywna Fabryka | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:08 | |
417 | DRESLER Marzena | 270 | SŁAWNO | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:08 | ||
418 | JERECZEK Daniela | 281 | Family Time | MIASTKO | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:08 | |
419 | NAKONIECZNA Renata | 298 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:08 | ||
420 | CHRUŚCICKI Paweł | 361 | KRETOMINO | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:08 | ||
421 | SZWEDA Anna | 58 | Morsy Zblewo | STAROGARD GDAŃSKI | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:08 | |
422 | BEDNAREK Agnieszka | 59 | Morsy Zblewo | ZBLEWO | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:08 | |
423 | URBAŃSKA Małgorzata | 46 | Elitarna Grupa BALTO | SIEMIANICE | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:08 | |
424 | JĘDRZEJCZAK Paweł | 47 | Elitarna Grupa BALTO | BIERKOWO | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:08 | |
425 | ŚWITEK Dominik | 48 | Elitarna Grupa BALTO | BOLESŁAWICE | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:08 | |
426 | NOWAK Dariusz | 62 | Ł.O.S.O.Ś TEAM | GWIAZDOWO | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:08 | |
426 | MARJAŃSKI Marcel | 65 | Ł.O.S.O.Ś TEAM | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:08 | |
428 | DZIUBA Marta | 398 | USTKA | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:08 | ||
429 | CZARNECKA Barbara | 425 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:08 | ||
429 | OLLIK Marcin | 430 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:08 | ||
431 | JEDLECKI Kacper | 433 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:08 | ||
432 | PERSZEWSKI Robert | 471 | Ogrodnicy | DZIEMIANY | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:08 | |
433 | KOŚCIESZA Michał | 87 | USTKA | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:08 | ||
434 | WALKOWIAK Magdalena | 113 | DEBNICA KASZUBSKA | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:08 | ||
435 | KIEDROWSKA Daria | 98 | GDYNIA | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:08 | ||
436 | ŚWIACKA Diana | 549 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:08 | ||
437 | CZAPLA Jędrzej | 592 | Ogrodnicy | KOŚCIERZYNA | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:08 | |
438 | HRYWNIAK Agnieszka | 418 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:08 | ||
439 | DROŻDŻAL Radosław | 123 | JW 1223 | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:08 | |
440 | URBAN Ewelina | 249 | DĘBNICA KASZUBSKA | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:08 | ||
441 | ŚLIWIAK Grzegorz | 599 | BYTÓW | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:08 | ||
442 | OSTROWSKA Anna | 212 | Nadmorski łykend skład | TYMIEŃ | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:08 | |
443 | POST Marcin | 505 | KURÓW | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:08 | ||
444 | OLSZOWY Tomasz | 187 | GDAŃSK | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:08 | ||
445 | GRZEGORCZYK Natalia | 45 | Elitarna Grupa BALTO | USTKA | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:08 | |
446 | CHUMEK Tomasz | 44 | Elitarna Grupa BALTO | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:08 | |
447 | ZIOBRO Aśka | 387 | GRUDZIĄDZ | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:08 | ||
448 | ANGOWSKA Magdalena | 473 | DRAGACZ | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:08 | ||
449 | KUNKOWSKI Marcin | 492 | ORLE | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:08 | ||
450 | PIETRUSZYŃSKI Bartosz | 211 | Nadmorski łykend skład | TYMIEŃ | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:09 | |
451 | SIDOR Iza | 221 | ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVES | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:09 | |
452 | GRABARCZYK Wojciech | 236 | Best Beasts | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:09 | |
453 | CHABROS Damian | 250 | Vacu Active Gym | SIEMIANICE | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:09 | |
454 | RATAJCZYK Robert | 13 | SIANÓW | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:09 | ||
455 | KAMIŃSKI Marcin | 196 | MOCZYMORDY TEAM | SMOŁDZINO | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:09 | |
456 | DUDA Róża | 252 | Metalcorp Team | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:09 | |
457 | GAŁKA Jarosław | 261 | Nadmorski łykend skład | TYMIEŃ | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:09 | |
458 | ORUBA Adam | 262 | Nadmorski łykend skład | KOSZALIN | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:09 | |
459 | MAŁECKI Tomasz | 17 | Vacu Active Gym | KOBYLNICA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:09 | |
460 | SAŁAJ Angelika | 329 | Metalcorp Team | KOBYLNICA | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:09 | |
461 | PŁAŻALSKA Monika | 343 | BROJCE | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:09 | ||
462 | FOJUT Marcin | 12 | Morsy Zblewo | BYTONIA | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:09 | |
463 | CICHA Judyta | 349 | GRYFICE | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:09 | ||
464 | LIPIŃSKA Małgorzata | 353 | Husaria Race Team | GRYFICE | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:09 | |
465 | ROLIŃSKI Cezary | 37 | Morsy Zblewo | ZBLEWO | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:09 | |
466 | ROLIŃSKA Barbara | 38 | Morsy Zblewo | ZBLEWO | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:09 | |
467 | WITENBERG Zbigniew | 64 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:09 | ||
468 | GOJDŻ Piotr | 52 | Elitarna Grupa BALTO | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:09 | |
469 | JAKUBOWSKI Andrzej | 428 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | 00:00:09 | ||
470 | JAKUBOWSKA Agnieszka | 431 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 9:30 | 00:00:09 | ||
471 | OSSOWSKA Ewa | 68 | Morsy Zblewo | ZBLEWO | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:09 | |
472 | WAWRZYNIAK Dorota | 356 | GRYFICE | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:09 | ||
473 | NIZIOŁ Marcin | 579 | Best Beasts | KOBYLNICA | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:09 | |
474 | WOZNANOWSKI Rafał | 658 | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:09 | |||
475 | TURZYŃSKI Karol | 181 | LOS CAIMANES | GDAŃSK | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:09 | |
476 | ROBLES Carlos | 3 | LOS CAIMANES | WARSAW | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:09 | |
477 | DUSZA Anna | 482 | SIANOW | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:09 | ||
478 | DUSZA Patryk | 127 | SIANÓW | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:09 | ||
479 | KOJRO Magdalena | 371 | Elitarna Grupa BALTO | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:09 | |
480 | RYCYK Dagmara | 377 | MACHOWINO | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:09 | ||
481 | PODOLAŃCZYK Magdalena | 119 | Husaria Race Team | BORNE SULINOWO | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:09 | |
482 | SZYNKARUK Marek | 102 | Team Biegowy Szczecinek | BORNE SULINOWO | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:09 | |
483 | BURDA Magda | 516 | SZCZECIN | Kobiety Open | fala 12:30 | 00:00:09 | ||
484 | STASIUK Robert | 515 | SZCZECIN | Mężczyźni Open | fala 12:30 | 00:00:09 | ||
485 | CZERWIŃSKA Anna | 219 | Best Beasts | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:10 | |
486 | WEILAND Agnieszka | 223 | Night Wolves | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:10 | |
487 | DAWIDOWICZ Łukasz | 232 | Best Beasts | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:10 | |
488 | DAWIDOWICZ Żaneta | 234 | Best Beasts | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:10 | |
489 | PŁAŻALSKA Sylwia | 342 | Husaria Race Team Gryfice | BROJCE | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:10 | |
490 | WADAS Natalia | 344 | GRYFICE | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:10 | ||
491 | PŁAŻALSKI Łukasz | 346 | BROJCE | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:10 | ||
492 | CICHY Łukasz | 348 | Husaria Race Team | GRYFICE | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:10 | |
493 | LIPIŃSKI Paweł | 352 | Husaria Race Team | GRYFICE | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:10 | |
494 | ZIEMSKI Szymon | 611 | Aktywna Fabryka | KĘPICE | Mężczyźni Open | fala 11:30 | 00:00:10 | |
495 | SZYPOSZYŃSKI Mikołaj | 417 | Best Beasts | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:10 | |
496 | NIZIOŁ Małgorzata | 421 | Best Beasts | KOBYLNICA | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:10 | |
497 | PIWOWARSKA Monika | 435 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:10 | ||
498 | PIWOWARSKI Krzysztof | 437 | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:10 | ||
499 | KAJA Justyna | 452 | Best Beasts | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:10 | |
500 | NIZIOŁ Patryk | 578 | Best Beasts | KOBYLNICA | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:10 | |
501 | BROLL Mariusz | 546 | Ł.O.S.O.Ś TEAM | JEZIERZYCE | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:10 | |
502 | SCARABELLI Diego | 4 | LOS CAIMANES | WARSZAWA | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:10 | |
503 | BANASZEWSKA Monika | 602 | Husaria Race Team | TORUŃ | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:10 | |
504 | LINKOWSKA Kamila | 603 | ŁYSOMICE | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:10 | ||
505 | DORYWALSKA Agnieszka | 388 | BALTO | GRABNO | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:10 | |
506 | KORNELUK Barbara | 93 | Stowarzyszenie Psów Użytkowych Balto | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 11:30 | 00:00:10 | |
507 | PISULA Katarzyna | 487 | CZARNE | Kobiety Open | fala 12:00 | 00:00:10 | ||
508 | TOŚKO Tadeusz | 120 | Husaria Race Team | SZCZECINEK | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:10 | |
508 | PISULA Paweł | 488 | CZARNE | Mężczyźni Open | fala 12:00 | 00:00:10 | ||
510 | SIDOR Mariusz | 220 | ŁOSOŚ T.E.A.M. / NIGHT WOLVES | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:11 | |
511 | GLINIECKI Bartłomiej | 247 | Majkele OSP | BŁĄDZIM | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:11 | |
512 | BROLL Wioletta | 544 | Ł.O.S.O.Ś TEAM | JEZIERZYCE | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:11 | |
513 | BROLL Oliwia | 545 | Ł.O.S.O.Ś TEAM | JEZIERZYCE | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:11 | |
514 | PIETROWSKA SNIEGUKA Aneta | 256 | Vacu Active Gym | SLUPSK | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:11 | |
515 | NOWICKI Olgierd | 285 | BYDGOSZCZ | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:11 | ||
516 | KAŁUZIŃSKA Katarzyna | 288 | Vacu Active Gym | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:11 | |
517 | JOPEK Anna | 18 | Vacu Active Gym | KOBYLNICA | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:11 | |
518 | WASIŃSKI Paweł | 299 | Cowabunga | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:11 | |
519 | GLINIECKI - KLOC Adrian | 300 | Cowabunga | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:11 | |
520 | GLINIECKA - KLOC Aleksandra | 301 | Cowabunga | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:11 | |
521 | KLOC Krzysztof | 302 | Cowabunga | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:11 | |
522 | GRUCZA Beata | 362 | GOWIDLINO | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:11 | ||
523 | GRUCZA Alicja | 363 | GOWIDLINO | Kobiety Open | fala 11:00 | 00:00:11 | ||
524 | PŁOTKA Arian | 364 | SIERAKOWICE | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:11 | ||
525 | LESZCZYŃSKI Jakub | 366 | SIERAKOWICE | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:11 | ||
526 | SZYPOSZYŃSKA Róża | 411 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:00 | 00:00:11 | ||
527 | NOWAKOWSKI Brajan | 586 | Ł.O.S.O.Ś TEAM | JEZIERZYCE | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:11 | |
528 | WEILAND Adrian | 222 | Night Wolves | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:00:12 | |
529 | PLUTA Marcin | 241 | Vacu Active Gym | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:12 | |
530 | KUBICKA Marta | 242 | Vacu Active Gym | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:12 | |
531 | BIJOK Piotr | 243 | Vacu Active Gym | KOBYLNICA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:12 | |
532 | SKUBIJ Paulina | 244 | Vacu Active Gym | SLUPSK | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:12 | |
533 | STACHOWSKA-PIANKA Kamila | 237 | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:12 | ||
534 | SZUMOWSKI Radosław | 54 | USTKA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:12 | ||
535 | SIENKIEWICZ Patryk | 254 | Vacu Active Gym | ŁOSINO | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:12 | |
536 | DYMITER Dawid | 35 | DĘBNICA KASZUBSKA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:12 | ||
537 | GRUCZA Andrzej | 365 | GOWIDLINO | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:12 | ||
538 | POLENICA Paweł | 510 | Centrum Kettlebell Słupsk | SLUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:12 | |
539 | KUCHARSKI Radek | 84 | CKB Słupsk | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:12 | |
540 | JASIK Agnieszka | 229 | Vacu Active Gym | ŁOSINO | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:13 | |
541 | SYCHLA Monika | 230 | Vacu Active Gym | ŁOSINO | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:13 | |
542 | JANKIEWICZ Agnieszka | 238 | Vacu Active Gym | SLUPSK | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:13 | |
543 | JANKIEWICZ Aleksander | 240 | Vacu Active Gym | SLUPSK | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:13 | |
544 | PIEC Mateusz | 25 | USTKA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:13 | ||
545 | PURZYCKI Sebastian | 264 | Vacu Active Gym | BOLESŁAWICE | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:13 | |
546 | KOPOT Mariusz | 313 | OSP CZARNE | CZARNE | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:13 | |
547 | SZWAŁEK Jarosław | 318 | OSP CZARNE | CZARNE | Mężczyźni Open | fala 11:00 | 00:00:13 | |
548 | MISZCZYK Jacek | 239 | Vacu Active Gym | KORZYBIE | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:13 | |
549 | BIJOK Małgorzata | 227 | KOBYLNICA | Kobiety Open | fala 10:30 | 00:00:14 | ||
550 | OCIEPKA Mariusz | 24 | USTKA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:14 | ||
551 | KAPELA Marcin | 26 | USTKA | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:14 | ||
552 | SYCHLA Mateusz | 231 | ŁOSINO | Mężczyźni Open | fala 10:30 | 00:00:14 | ||
553 | WESOŁOWSKI Michał Marcin | 19 | PIASECZNO | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:08:12 | ||
554 | WESOŁOWSKI Michał Jonasz | 209 | OZORKÓW | Mężczyźni Open | fala 10:00 | 00:08:18 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
CEJKO Dawid | 554 | Baltic Seals | SŁUPSK | Mężczyźni Open | fala 9:30 | DNF | ||
STĘPIEŃ Klaudia | 317 | OSP Bukówka | SŁUPSK | Kobiety Open | fala 9:30 | DNF |
Znaleziono 556 wynik(ów)