Organiser : | HUNTER EXTREME |
Date : | 2016-03-19 |
Place : | Gniewino |
Distance : | 7 km |
Registered : | 259 |
Started : | 218 |
Not finished : | 3 |
Finished : | 215 |
On the track : | 3 |
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Start time |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GIL Malgorzata | 176 | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:00 | ||
2 | KAŁAN Klaudia | 184 | psz | GDYNIA | Fala 3 | 00:00:00 | |
3 | ROZINSKA Iwona | 87 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:01 | |
4 | PIEKUT Anna | 102 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:02 | |
5 | CHOJNACKA Monika | 166 | Mongolscy przemytnicy rabarbaru | POZNAŃ | Fala 3 | 00:00:02 | |
6 | SZULECKA Anna | 200 | BIEŻUŃ | Fala 1 | 00:00:02 | ||
7 | OLSZAK Karolina | 153 | Mongolscy przemytnicy rabarbaru | KRZYKOSY | Fala 3 | 00:00:02 | |
8 | MUSIAŁ Magdalena | 139 | SGO | TRĄBKI MAŁE | Fala 3 | 00:00:02 | |
9 | SZWARC Jagoda | 27 | GDYNIA | Fala 1 | 00:00:02 | ||
10 | WICHER Sylwia | 103 | Husaria Race Team | KRAKÓW | Fala 2 | 00:00:03 | |
11 | KAMIŃSKA Ewelina | 227 | Mud Goats | POZNAŃ | Fala 2 | 00:00:03 | |
12 | ABRYSZYŃSKA Karolina | 37 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:03 | |
13 | SIŃCZUK Patrycja | 40 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:03 | |
14 | JULKE Dorota | 126 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:03 | |
15 | GŁOMBIOWSKA Zuzanna | 15 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:03 | |
16 | KWIECIŃSKA Karina | 93 | Husaria Race Team | PIEKARY ŚLĄSKIE | Fala 2 | 00:00:04 | |
17 | ZIÓŁKOWSKA Katarzyna | 20 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Fala 2 | 00:00:04 | |
18 | GRIGORIAN Monika | 158 | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:04 | ||
19 | KASPROWICZ Maria | 86 | ELBLĄG | Fala 1 | 00:00:04 | ||
20 | RUDZIŃSKA Karina | 170 | TVN24 | SOPOT | Fala 3 | 00:00:04 | |
21 | GINTOWT Magda | 195 | Nasze Miasto | GDAŃSK | Fala 3 | 00:00:04 | |
22 | SOBOCIŃSKA Olga | 75 | www.sobocinska.com.pl | GDYNIA | Fala 1 | 00:00:04 | |
23 | SIDOROWICZ Aga | 43 | SŁUPSK | Fala 1 | 00:00:05 | ||
24 | NIKODEMCZYK Patrycja | 213 | GDYNIA | Fala 3 | 00:00:05 | ||
25 | KOZIAK Agnieszka | 114 | Husaria Race Team | OPOLE | Fala 2 | 00:00:05 | |
26 | DAŃKO Jagoda | 239 | DARŁOWO | Fala 1 | 00:00:05 | ||
27 | ZACKIEWICZ Paulina | 16 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:05 | |
28 | SKARBEK Joanna | 207 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:05 | |
29 | BAŃKOWSKA Monika | 12 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:05 | |
30 | JÓZEFOWICZ Anna | 218 | GDYNIA | Fala 3 | 00:00:05 | ||
31 | SZYMOŃSKA Karolina | 11 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:06 | |
32 | WALKIEWICZ Joanna | 180 | GDYNIA | Fala 3 | 00:00:06 | ||
33 | SKOLIK Iwona | 235 | Husaria Race Team | STRZELCE OPOLSKIE | Fala 2 | 00:00:06 | |
34 | KRZEMIŃSKA Monika | 154 | WARSZAWA | Fala 3 | 00:00:06 | ||
35 | LEWANDOWSKA Joanna | 45 | WSCHOWA | Fala 1 | 00:00:06 | ||
36 | RYGOL Zuzanna | 232 | Husaria Race Team | NAKŁO | Fala 2 | 00:00:06 | |
37 | KANTECKA Michalina | 121 | BigYellowFoot Adventure Team | RUMIA | Fala 2 | 00:00:06 | |
38 | OLEKSIK Patrycja | 155 | WARSZAWA | Fala 3 | 00:00:06 | ||
39 | PUSZCZEWICZ Kasia | 116 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:07 | |
40 | SZULC Monika | 124 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:07 | |
41 | JASTRZĘBOWSKA Natalia | 174 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:07 | |
42 | OLCHOWICZ Aleksandra | 219 | GDYNIA | Fala 3 | 00:00:07 | ||
43 | STEFANIAK Sandra | 157 | WROCŁAW | Fala 3 | 00:00:07 | ||
44 | BLEJA Julia | 47 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:07 | |
45 | WIĘCIELEWSKA Asia | 245 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:08 | |
46 | OWERCZUK Dagmara | 149 | Trojmiasto.pl | GDAŃSK | Fala 1 | 00:00:08 | |
47 | ZIELINSKA Iwona | 123 | CrossElite EbroGym | ROKITKI | Fala 2 | 00:00:08 | |
48 | KOCOŃ Joanna | 113 | Husaria Race Team | KRAKÓW | Fala 2 | 00:00:08 | |
49 | JAMRÓZ Anna | 70 | RUMIA | Fala 1 | 00:00:08 | ||
50 | KOWALCZYK Anna | 100 | Husaria Race Team | BARWAŁD DOLNY | Fala 2 | 00:00:08 | |
51 | PANEK Klaudia | 127 | HEL | Fala 3 | 00:00:08 | ||
52 | MAKOWSKA Maja | 181 | Polsat | WARSZAWA | Fala 3 | 00:00:08 | |
53 | SŁYSZ Agata | 130 | BŁONIE | Fala 3 | 00:00:08 | ||
54 | CENDER Magdalena | 138 | GRODZISK MAZOWIECKI | Fala 3 | 00:00:09 | ||
55 | MOCZYŃSKA Małgorzata | 169 | GDANSK | Fala 3 | 00:00:09 | ||
56 | ŻMUDA Aleksandra | 209 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Fala 2 | 00:00:09 | |
57 | ŁUCZAK Agnieszka | 33 | CrossElite EbroGym | TCZEW | Fala 2 | 00:00:10 | |
58 | GULA Marta | 171 | Polsat | WARSZAWA | Fala 3 | 00:00:10 | |
59 | BĄK Natalia | 68 | Polsat Sport | GDYNIA | Fala 1 | 00:00:10 | |
60 | POGORZELSKA Aneta | 34 | CrossElite EbroGym | ROKITKI | Fala 2 | 00:00:10 | |
61 | KUJAWA Katarzyna | 79 | GDYNIA | Fala 1 | 00:00:10 | ||
62 | KRAWCZYŃSKA Żaneta | 204 | BigYellowFoot Adventure Team | WARSZAWA | Fala 1 | 00:00:10 | |
63 | RABIEGA Edyta | 81 | KOLBUDY | Fala 1 | 00:00:10 | ||
64 | ORLIKOWSKA Żaneta | 31 | CrossElite EbroGym | STAROGARD GDAŃSKI | Fala 2 | 00:00:11 |
Total 64 results.