Organizator : | HUNTER EXTREME |
Data : | 2017-05-20 |
Miejsce : | Przywidz |
Dystans : | 7 km |
Zgłoszonych : | 669 |
Wystartowało : | 581 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 575 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Drużynowa | Kobiety Open | Mężczyźni Open | 10:00 - OPEN | 10:30 - OPEN | 11:00 - OPEN | 11:30 - OPEN | 12:00 - OPEN | 12:30 - OPEN | 13:00 - OPEN | 14:00 - OPEN | 9:30 - MASTER KOBIETY | 9:45 - MASTER MĘŻCZYŹNI
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 7km | Czas brutto 7km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SĘKARSKI Piotr | 672 | 13:00 - OPEN | 1 | M 47 | 00:00:02 | 01:34:22.60 | 01:34:24.75 | 13:28 | 4.5 (100%) | ||||
2 | ZAKRZEWSKI Mariusz | 625 | DAMA | STAROGARD GDAŃSKI | 13:00 - OPEN | 2 | M 68 | 00:00:03 | 01:41:05.65 | 01:41:08.75 | +00:06:44 (6.7%) | 14:26 | 4.2 (93.3%) | |
3 | SZYMAŃSKA Jolanta | 549 | STARA KISZEWA | 13:00 - OPEN | 3 | K 6 | 00:00:01 | 01:44:13.05 | 01:44:14.55 | +00:09:49 (9.4%) | 14:53 | 4 (88.9%) | ||
4 | PLICHTA Waldemar | 424 | STARKOWA HUTA | 13:00 - OPEN | 4 | M 94 | 00:00:02 | 01:49:00.10 | 01:49:02.75 | +00:14:38 (13.4%) | 15:34 | 3.9 (86.7%) | ||
5 | WOJTCZAK Adrian | 669 | 13:00 - OPEN | 5 | M 141 | 00:00:00 | 01:57:38.15 | 01:57:38.15 | +00:23:13 (19.7%) | 16:48 | 3.6 (80.0%) | |||
6 | LUBOTZKI Marcin | 668 | 13:00 - OPEN | 6 | M 142 | 00:00:03 | 01:57:35.00 | 01:57:38.75 | +00:23:14 (19.7%) | 16:47 | 3.6 (80.0%) | |||
7 | WASIŃSKI Paweł | 581 | COWABUNGA | SŁUPSK | 13:00 - OPEN | 7 | M 268 | 00:00:03 | 02:23:29.55 | 02:23:33.30 | +00:49:08 (34.2%) | 20:30 | 2.9 (64.4%) | |
8 | GLINIECKI-KLOC Adrian | 126 | COWABUNGA | SŁUPSK | 13:00 - OPEN | 8 | M 269 | 00:00:03 | 02:23:33.10 | 02:23:36.75 | +00:49:12 (34.3%) | 20:30 | 2.9 (64.4%) | |
9 | MOSZCZYŃSKI Michał | 369 | GDAŃSK | 13:00 - OPEN | 9 | M 344 | 00:00:00 | 02:51:43.05 | 02:51:43.05 | +01:17:18 (45.0%) | 24:31 | 2.4 (53.3%) | ||
10 | SOKOŁOWSKI Aleksander | 502 | GDAŃSK | 13:00 - OPEN | 10 | M 345 | 00:00:02 | 02:51:48.20 | 02:51:50.25 | +01:17:25 (45.1%) | 24:32 | 2.4 (53.3%) | ||
11 | TARASIUK Krzysztof | 555 | GDYNIA | 13:00 - OPEN | 11 | M 346 | 00:00:02 | 02:51:48.50 | 02:51:50.95 | +01:17:26 (45.1%) | 24:32 | 2.4 (53.3%) | ||
12 | OSTROWSKA Edyta | 393 | KOSZALIN | 13:00 - OPEN | 12 | K 154 | 00:00:00 | 02:51:52.80 | 02:51:52.80 | +01:17:28 (45.1%) | 24:33 | 2.4 (53.3%) | ||
13 | SŁOMIŃSKA Anna | 492 | ELBLĄG | 13:00 - OPEN | 13 | K 175 | 00:00:03 | 02:59:55.65 | 02:59:59.05 | +01:25:34 (47.5%) | 25:42 | 2.3 (51.1%) | ||
14 | SNOPEK Anna | 495 | ELBLĄG | 13:00 - OPEN | 14 | K 176 | 00:00:03 | 03:00:17.35 | 03:00:20.60 | +01:25:55 (47.6%) | 25:45 | 2.3 (51.1%) | ||
15 | BANIA Katarzyna | 20 | ELBLĄG | 13:00 - OPEN | 15 | K 178 | 00:00:03 | 03:00:45.60 | 03:00:48.85 | +01:26:24 (47.8%) | 25:49 | 2.3 (51.1%) | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
ALBERT Mateusz | 8 | KOSZALIN | 13:00 - OPEN | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 16 wynik(ów)