Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2023-04-22 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 95.6 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 263 |
Wystartowało : | 242 |
Nie ukończyło : | 51 |
Ukończyło : | 191 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Premia Górska - OPEN | Premia Górska - Kobiety | Premia Górska - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Tylmanowa 29.1km | Schronisko na Przehybie 45.3km | Rytro 54km | Bacówka na Obidzy 75.9km | Premia1 88.7km | Premia2 89.2km | 95.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JUREK Michał | 2627 | MILMET / SALOMON / SUUNTO | WROCŁAW | M40 | 00:00:03 | 02:55:00 | 04:58:31 | 05:43:56 | 08:24:33 | 09:56:00 | 10:00:54 | 10:37:01 | |
2 | WOLEK Szymon | 2636 | TYCHY | M40 | 00:00:04 | 02:56:19 | 04:57:30 | 05:41:31 | 08:34:48 | 10:03:25 | 10:08:59 | 10:45:31 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
LEGASZEWSKI Roman | 2609 | Team MX Skórcz | SKÓRCZ | M40 | DNF | 04:32:58 DNF | 07:53:01 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | 11:30:03 DNF | ||
4 | SZAPORÓW Łukasz | 2745 | Infinity-Gym | PROSZOWICE | M40 | 00:00:03 | 03:12:21 | 05:28:37 | 06:22:45 | 09:25:03 | 11:10:35 | 11:17:11 | 12:04:16 | |
5 | ŁYJAK Błażej | 2819 | WROCŁAW | M40 | 00:00:03 | 03:03:33 | 05:26:53 | 06:19:25 | 09:30:15 | 11:18:39 | 11:25:28 | 12:10:01 | ||
6 | GONCZARENKO Jarek | 2755 | ŻYWIEC | M40 | 00:00:03 | 03:01:27 | 05:22:14 | 06:16:26 | 09:27:21 | 11:17:59 | 11:25:28 | 12:16:09 | ||
7 | PIEKIELNY Mariusz | 2773 | Czastary | CZASTARY | M40 | 00:00:02 | 03:03:32 | 05:32:53 | 06:33:04 | 09:41:17 | 11:30:28 | 11:36:05 | 12:17:57 | |
8 | KIDAWA Aleksander | 2823 | JAWORZNO | M40 | 00:00:05 | 03:23:56 | 05:47:16 | 06:44:17 | 09:57:41 | 11:43:31 | 11:49:16 | 12:30:29 | ||
9 | MIKA Tomasz | 2607 | LABOSPORT Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:07 | 03:38:55 | 05:58:43 | 06:53:29 | 10:14:16 | 12:11:32 | 12:17:36 | 13:07:51 | |
10 | KEPOWICZ Marcin | 2786 | Pasieka Kempi | ŻABIA WOLA | M40 | 00:00:06 | 03:27:50 | 06:00:46 | 07:00:38 | 10:30:14 | 12:27:18 | 12:32:56 | 13:16:39 | |
11 | PAWLUŚ Mirosław | 2736 | JSC Jasło | JASŁO | M40 | 00:00:06 | 03:29:46 | 06:03:11 | 07:03:22 | 10:23:46 | 12:27:12 | 12:34:15 | 13:23:42 | |
12 | PODBIELSKI Krystian | 2669 | KAJA Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:07 | 03:33:23 | 06:05:50 | 07:08:13 | 10:42:18 | 12:40:53 | 12:46:58 | 13:33:28 | |
13 | GRYGIEREK Roman | 2699 | Klub Biegacza Fartlek | GORZYCZKI | M40 | 00:00:04 | 03:37:11 | 06:14:59 | 07:21:45 | 10:41:27 | 12:50:22 | 12:56:59 | 13:44:48 | |
14 | SZOLC Sebastian | 2647 | GLIWICE | M40 | 00:00:10 | 03:38:20 | 06:22:04 | 07:28:03 | 10:56:24 | 12:56:13 | 13:02:12 | 13:53:17 | ||
15 | KOTARBA Wojciech | 2764 | ULTRAWAY.PL | KIELCE | M40 | 00:00:04 | 03:40:02 | 06:33:38 | 07:34:00 | 11:06:10 | 13:10:11 | 13:16:26 | 14:02:27 | |
16 | DARCHUK Oleksandr | 2673 | trifamily.pl | WĘGRZCE | M40 | 00:00:10 | 03:47:08 | 06:31:40 | 07:35:12 | 11:07:37 | 13:15:18 | 13:21:11 | 14:06:51 | |
17 | ZAJĄC Mateusz | 2747 | GLIWICE | M40 | 00:00:26 | 03:47:53 | 06:32:37 | 07:37:20 | 11:34:26 | 13:35:35 | 13:41:35 | 14:27:04 | ||
18 | KORDECKI Łukasz | 2828 | WCHSZT | BRZESKO | M40 | 00:00:10 | 03:52:06 | 06:36:36 | 07:40:21 | 11:17:44 | 13:29:10 | 13:36:05 | 14:29:48 | |
19 | GAJ Grzegorz | 2795 | Stajnia Balona | BIAŁOBRZEGI | M40 | 00:00:04 | 03:43:25 | 06:34:49 | 07:47:50 | 11:35:03 | 13:44:37 | 13:50:55 | 14:38:54 | |
20 | KRYSA Roman | 2654 | Wolski Kolektyw Biegowy | KRAKÓW | M40 | 00:00:08 | 03:43:35 | 06:39:17 | 07:49:00 | 11:39:04 | 13:50:18 | 13:55:39 | 14:41:18 | |
21 | KAPALA Oskar | 2857 | AKS Polonia Warszawa | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:08 | 03:43:41 | 06:34:10 | 07:38:03 | 11:34:44 | 13:54:16 | 14:04:18 | 14:55:00 | |
22 | KORECKI Andrzej | 2832 | Łochowo Trail Team | MUROWANIEC | M40 | 00:00:00 | 04:11:10 | 07:09:42 | 08:18:16 | 11:58:46 | 14:23:46 | 14:30:41 | ||
23 | BIŃCZARSKI Patryk | 2693 | WKB MARATOŃCZYK wŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M40 | 00:00:03 | 04:28:17 | 07:39:30 | 09:00:55 | 13:32:21 | 16:31:36 | 16:39:26 | ||
24 | BRAUN Zbigniew | 2692 | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | WLOCLAWEK | M40 | 00:00:04 | 04:28:17 | 07:39:29 | 09:00:55 | 13:32:52 | 16:31:38 | 16:40:39 | ||
25 | KARMELITA Mariusz | 2821 | LKS Atleta Gniezno | GNIEZNO | M40 | 00:00:05 | 04:47:50 | 08:13:00 | 09:56:20 | 14:24:50 | 17:15:26 | 17:22:58 | ||
26 | CZEMERYS Piotr | 2618 | Ruch Izbica | SIENNICA NADOLNA | M40 | 00:00:06 | 04:06:37 | 06:59:26 | 08:19:34 | 12:39:18 | 15:33:42 | 15:40:26 | ||
27 | ANTOŃCZAK Marek | 2641 | Ruch Izbica | ŻÓŁKIEWKA | M40 | 00:00:06 | 03:59:29 | 06:49:58 | 08:02:59 | 12:07:36 | 14:27:36 | 14:34:42 | ||
28 | KOCHAJ Wojciech | 2695 | LUBLIN | M40 | 00:00:06 | 03:39:52 | 06:33:37 | 07:35:52 | 11:44:19 | 14:08:33 | 14:16:30 | |||
29 | CHOMICZEWSKI Witold | 2710 | Marcin Świerc Team | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:06 | 04:09:39 | 07:13:56 | 08:22:51 | 12:49:47 | 15:27:15 | 15:35:40 | ||
30 | RYCYK Grzegoorz | 2622 | Ruch Izbica | KRASNYSTAW | M40 | 00:00:07 | 04:53:27 | 08:53:25 | 10:31:27 | 15:17:04 | 17:41:14 | 17:47:24 | ||
31 | DRAS Marcin | 2680 | Ruch Izbica | KRASNYSTAW | M40 | 00:00:07 | 04:02:07 | 07:01:29 | 08:32:51 | 12:47:20 | 14:51:27 | 14:56:55 | ||
32 | KŁOS Julian | 2630 | RYKOWISKO Team | PŁOCK | M40 | 00:00:08 | 04:34:22 | 07:47:47 | 09:08:11 | 13:28:10 | 16:15:12 | 16:23:04 | ||
33 | MARKOWSKI Tomasz | 2761 | RYKOWISKO | PŁOCK | M40 | 00:00:09 | 04:03:03 | 06:59:51 | 08:20:54 | 12:38:35 | 14:45:46 | 14:51:29 | ||
34 | PĘCHERZEWSKI Norbert | 2835 | RYKOWISKO TEAM | PŁOCK | M40 | 00:00:09 | 04:05:45 | 07:23:03 | 08:40:34 | 13:15:32 | 15:59:41 | 16:08:00 | ||
35 | ZIELIŃSKI Paweł | 2614 | Ruch Izbica | KRASNYSTAW | M40 | 00:00:10 | 04:01:00 | 06:59:28 | 08:17:14 | 12:23:16 | 14:33:17 | 14:39:49 | ||
36 | TEJWAN Leszek Tejwan | 2754 | STG Warszawa | WARSZAWA | M40 | 00:00:10 | 04:07:11 | 07:08:42 | 08:21:28 | 12:26:13 | 14:45:52 | 14:53:21 | ||
37 | BODZIACHOWSKI Marcin | 2744 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:11 | 04:29:14 | 07:30:44 | 08:40:13 | 12:45:18 | 15:20:21 | 15:26:59 | ||
38 | WEJMAN Dariusz | 2838 | MALIN | M40 | 00:00:11 | 04:32:32 | 07:30:04 | 08:51:47 | 13:06:43 | 15:29:31 | 15:36:09 | |||
39 | ŚLOSARCZYK Piotr | 2863 | TYCHY | M40 | 00:00:11 | 04:05:42 | 07:20:22 | 08:36:59 | 13:12:40 | 16:00:30 | 16:08:07 | |||
40 | STANGIERSKI Adam | 2859 | Kornelcia Team | POZNAN | M40 | 00:00:11 | 04:12:18 | 07:24:23 | 08:51:51 | 13:18:20 | 16:04:36 | 16:11:18 | ||
41 | DERLAGA Wojciech | 2826 | Milówka Tam | MILÓWKA | M40 | 00:00:11 | 04:24:41 | 07:44:40 | 09:12:45 | 13:39:52 | 16:09:48 | 16:16:33 | ||
42 | PRZERWA Andrzej | 2651 | Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopaka | DZIERŻONIÓW | M40 | 00:00:12 | 04:21:29 | 08:12:19 | 09:43:54 | 14:43:40 | 17:29:24 | 17:36:33 | ||
43 | KLIGLICH Paweł | 2663 | Ultra Trail Stare Lipiny | STARE LIPINY | M40 | 00:00:12 | 04:20:53 | 07:28:33 | 08:39:41 | 13:11:59 | 16:04:35 | 16:11:05 | ||
44 | MALESA Radosław | 2829 | ULTRASY | LESZKOWICE | M40 | 00:00:12 | 04:24:24 | 07:29:50 | 08:52:08 | 13:14:52 | 15:47:39 | 15:54:51 | ||
45 | NOWAK Mariusz | 2806 | Hirschvogel | GLIWICE | M40 | 00:00:12 | 04:12:58 | 07:31:42 | 09:20:31 | 13:37:21 | 16:04:14 | 16:10:17 | ||
46 | GASIK Leszek | 2816 | SŁONCA JURY | OLSZTYN JURAJSKI | M40 | 00:00:13 | 03:56:29 | 06:49:45 | 07:57:58 | 11:46:22 | 14:05:22 | 14:12:27 | ||
47 | KASPERSKI Grzegorz | 2854 | Antonteam | KĘDZIERZYN - KOŹLE | M40 | 00:00:13 | 03:55:45 | 07:09:04 | 08:42:59 | 13:27:10 | 16:11:27 | 16:18:10 | ||
48 | SKOMORUCHA Paweł | 2802 | Rozchodniaczek Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:13 | 04:17:49 | 07:18:55 | 08:41:55 | 12:50:35 | 15:10:27 | 15:16:22 | ||
49 | KUTRZYK Przemysław | 2616 | ultraendo78 | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:14 | 04:10:41 | 07:14:55 | 08:27:12 | 12:46:27 | 15:03:14 | 15:10:04 | ||
50 | PYZIK Tomasz | 2817 | Drużyna mojacukrzyca.pl | GLIWICE | M40 | 00:00:14 | 04:45:19 | 08:29:36 | 10:09:54 | 15:05:07 | 17:39:30 | 17:47:04 | ||
51 | HILLER Artur | 2731 | WIELICZKA | M40 | 00:00:14 | 04:01:54 | 07:00:39 | 08:16:01 | 12:35:32 | 14:58:16 | 15:05:03 | |||
52 | KRZYŻAN Jakub | 2855 | KW Kraków | JERZMANOWICE | M40 | 00:00:14 | 04:20:08 | 07:22:29 | 08:39:20 | 13:00:52 | 15:42:39 | 15:50:05 | ||
53 | MANCZENKO Eugeniusz | 2723 | Markowi Biegacze | WARSZAWA | M40 | 00:00:15 | 04:20:28 | 07:59:36 | 09:53:25 | 14:41:26 | 17:26:12 | 17:32:04 | ||
54 | KOWALCZYK Aleksander | 2765 | DZIERĄŻNIA | M40 | 00:00:15 | 04:12:24 | 07:09:43 | 08:30:16 | 12:34:52 | 14:50:03 | 14:55:35 | |||
55 | ZAGÓRSKI Krzysztof | 2658 | KS Wino | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:16 | 04:49:05 | 08:31:41 | 10:00:52 | 14:33:40 | 17:17:52 | 17:25:04 | ||
56 | ZAJĄC Marcin | 2717 | 77CATS_Ultra | JÓZEFOSŁAW | M40 | 00:00:16 | 04:10:55 | 07:28:35 | 08:44:47 | 12:44:30 | 15:05:00 | 15:12:26 | ||
57 | ŁADA Marcin | 2642 | ŻUKOWO | M40 | 00:00:17 | 04:33:04 | 07:51:26 | 09:13:29 | 13:38:02 | 16:54:57 | 17:02:30 | |||
58 | LUBECKI Tomasz | 2652 | Zadyszka Oświęcim | OŚWIĘCIM | M40 | 00:00:17 | 04:46:06 | 08:05:27 | 09:35:40 | 14:07:52 | 16:37:18 | 16:44:12 | ||
59 | JABŁOŃSKI Bartosz | 2805 | WARSZAWA | M40 | 00:00:17 | 04:11:09 | 07:23:41 | 08:54:33 | 13:44:03 | 16:45:51 | 16:50:44 | |||
60 | TUCKI Konrad | 2714 | WARSAW | M40 | 00:00:17 | 04:12:48 | 07:37:39 | 09:13:34 | 14:13:28 | 17:13:14 | 17:21:13 | |||
61 | NOGA Krystian | 2775 | DKS Dwuosobowy Klub Sportowy | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40 | 00:00:18 | 04:20:15 | 07:13:11 | 08:28:04 | 12:45:32 | 15:11:27 | 15:17:42 | ||
62 | NOWOROLNIK Paweł | 2696 | Pędzące Misie | GLIWICE/TYLMANOWA | M40 | 00:00:19 | 04:07:50 | 07:02:51 | 08:15:20 | 12:26:36 | 14:51:13 | 14:57:15 | ||
63 | SZAŁKOWSKI Dawid | 2791 | Markowi Biegacze | WARSZAWA | M40 | 00:00:19 | 05:03:02 | 08:57:16 | 10:38:23 | 14:47:35 | 17:25:43 | 17:32:08 | ||
64 | CHŁOPEK Kazimierz | 2690 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | M40 | 00:00:19 | 04:35:37 | 07:48:09 | 09:05:35 | 13:59:33 | 16:44:20 | 16:51:49 | ||
65 | KADŁUBOWSKI Piotr | 2869 | M40 | 00:00:20 | 04:42:51 | 08:17:08 | 10:00:18 | 14:45:49 | 17:30:31 | 17:38:17 | ||||
66 | ŚWIERK Piotr | 2659 | Radlinioki w biegu | RADLIN | M40 | 00:00:21 | 04:11:23 | 07:13:15 | 08:38:56 | 13:19:38 | 16:11:56 | 16:19:19 | ||
67 | MACIĄG Andrzej | 2650 | Dzikie Mustangi | BEŁŻEC | M40 | 00:00:22 | 04:51:28 | 08:20:23 | 09:51:01 | 14:24:28 | 17:05:28 | 17:12:13 | ||
68 | URACZ Łukasz | 2783 | Bartosz Gorczyca Team | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M40 | 00:00:22 | 03:56:37 | 06:44:24 | 07:52:01 | 11:44:47 | 14:05:57 | 14:12:33 | ||
69 | DOLATOWSKI Łukasz | 2776 | WARSZAWA | M40 | 00:00:22 | 04:47:28 | 08:20:38 | 10:09:08 | 14:32:12 | 17:09:32 | 17:16:33 | |||
70 | KOŁODZIEJCZYK Maciej | 2604 | Fizjo-Sport Łęczna | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:23 | 04:21:19 | 07:59:09 | 09:42:58 | 14:28:43 | 17:16:04 | 17:23:08 | ||
71 | ZIELIŃSKI Dariusz | 2749 | Fizjo-sport Łęczna | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:23 | 04:19:27 | 07:56:50 | 09:38:13 | 14:27:50 | 17:16:02 | 17:22:55 | ||
72 | ŁUCJANEK Andrzej | 2732 | KAJA Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:24 | 04:35:45 | 08:04:13 | 09:57:03 | 14:25:12 | 17:11:42 | 17:22:56 | ||
73 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 2827 | BIELSKO BIAŁA | M40 | 00:00:24 | 05:15:00 | 08:30:05 | 10:02:23 | 14:19:11 | 16:54:42 | 17:00:45 | |||
74 | JUCHA Michał | 2733 | Biegiem po piwo | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:25 | 04:03:11 | 06:51:50 | 08:01:16 | 12:00:55 | 14:15:29 | 14:22:13 | ||
75 | LEGUTKO Włodzimierz | 2851 | WARSZAWA | M40 | 00:00:25 | 04:53:20 | 08:29:55 | 10:13:43 | 14:45:31 | 17:41:58 | 17:49:00 | |||
76 | WÓJCIO Hubert | 2611 | ULTRASzSzczawnicy | SZCZAWNICA | M40 | 00:00:26 | 04:43:18 | 08:01:27 | 09:20:14 | 13:43:46 | 16:32:04 | 16:39:28 | ||
77 | KLIMKOWSKI Tomasz | 2778 | BYTOM | M40 | 00:00:28 | 04:09:44 | 07:14:12 | 08:57:51 | 13:20:54 | 16:05:15 | 16:10:57 | |||
78 | KUCHARZYK Grzegorz | 2757 | skils | LUBLIN | M40 | 00:00:29 | 04:59:56 | 08:18:53 | 09:57:56 | 14:32:31 | 17:15:16 | 17:21:09 | ||
79 | JERMAK Maciej | 2860 | ZDROWY PROJEKT | KOSZYCE WIELKIE | M40 | 00:00:31 | 04:14:24 | 07:35:55 | 09:02:36 | 13:37:36 | 16:25:24 | 16:34:12 | ||
80 | ALBIŃSKI Tomasz | 2726 | Running Frogs | WARSZAWA | M40 | 00:00:33 | 04:43:29 | 07:58:53 | 09:27:51 | 14:06:34 | 16:45:51 | 16:53:09 | ||
PLUTA Sebastian | 2644 | Dzikie Mustangi | BRZEŹNICA | M40 | DNF | 04:51:26 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SZAFRANIEC Tomasz | 2666 | Międzyrzeckie Gazele | MIĘDZYRZECZ | M40 | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
RUTKOWSKI Artur | 2674 | WODZYMIN | M40 | DNF | 05:03:53 DNF | 09:06:51 DNF | 10:44:06 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
WALAWENDER Patryk | 2697 | Festiwal Biegowy Krynica | KRAKÓW | M40 | DNF | 04:52:14 DNF | 08:17:50 DNF | 09:58:58 DNF | 14:56:05 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KARAŚ Michał | 2721 | Podhale Nowy Targ | NOWY TARG | M40 | DNF | 03:56:19 DNF | 06:41:06 DNF | 07:46:36 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KOBIEROWSKI Edward | 2748 | Ultras Team Bytów | BYTÓW | M40 | DNF | 05:15:42 DNF | 08:43:21 DNF | 10:21:47 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PASTERNOK Marian | 2752 | Reshape Runners | ZABRZE | M40 | DNF | 03:33:06 DNF | 06:15:05 DNF | 07:28:16 DNF | 11:26:44 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
CHUCHAŁA Paweł | 2789 | Markowi Biegacze | MARKI | M40 | DNF | 05:03:16 DNF | 08:58:08 DNF | 10:39:20 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
MILEWSKI Maciek | 2635 | Samotny Wilk | LEGIONOWO | M40 | DNF | 04:39:51 DNF | 08:26:30 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
TYSZKA Dariusz | 2638 | AKS Polonia Warszawa | WARSZAWA | M40 | DNF | 04:22:06 DNF | 07:44:48 DNF | 09:27:01 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PARUSIŃSKI Konrad | 2665 | WieRunszów | WIERUSZÓW | M40 | DNF | 04:33:22 DNF | 07:41:44 DNF | 09:11:43 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
MIKOŁAJCZYK Jarosław | 2675 | ŁÓDŹ | M40 | DNF | 05:03:50 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
SIKORSKI Krzysztof | 2677 | Międzyrzeckie Gazele | MIĘDZYRZECZ | M40 | DNF | 04:44:53 DNF | 07:57:42 DNF | 09:31:56 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PAWŁOWSKI Marcin | 2691 | ZŁOTORYJA | M40 | DNF | 03:01:29 DNF | 05:15:20 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
WOJNA Jacek | 2758 | CHORZÓW | M40 | DNF | 03:38:42 DNF | 06:33:48 DNF | 07:46:05 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
GIERLACH Grzegorz | 2862 | JERZMANOWICE | M40 | DNF | 03:47:56 DNF | 06:42:27 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
KRÓTKI Stanisław | 2852 | KRAKÓW | M40 | DNF | 03:45:45 DNF | 06:41:18 DNF | 07:53:38 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
SCOLAS Etienne | 2868 | LIÈGE | M40 | DNF | 04:10:49 DNF | 07:35:18 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
ORŁÓW Łukasz | 2831 | KB MCKIS Jaworzno | JAWORZNO | M40 | DNF | 04:31:28 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
BARAŃSKI Piotr | 2681 | WARSZAWA | M40 | DNF | 04:40:21 DNF | 08:22:13 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
SOCIŃSKI Artur | 2716 | Szczyt za Szczytem | WARSZAWA | M40 | DNF | 05:25:10 DNF | 09:32:06 DNF | 11:25:36 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
DROŹDZIEL Mariusz | 2768 | WARSZAWA | M40 | DNF | 03:55:15 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
POLAŃSKI Franciszek | 2845 | KRAKÓW | M40 | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
GAŁKA Robert | 2849 | GRLTeam74 | WROCŁAW | M40 | DNF | 04:49:25 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 104 wynik(ów)