Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2022-04-23 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 94.8 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 366 |
Wystartowało : | 314 |
Nie ukończyło : | 47 |
Ukończyło : | 267 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Tylmanowa 28.7km | Schronisko na Przehybie 45.2km | Rytro 54km | Bacówka na Obidzy 75.7km | Schronisko pod Durbaszką 87.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOCZULSKA Małgorzata | 2765 | ŻARÓW | K40 | 00:00:06 | 03:32:05 | 05:48:07 | 06:40:40 | 09:37:54 | 11:10:03 | ||
2 | ZYCH Katarzyna | 2658 | Bonnie&Clyde | TARNÓW | K40 | 00:00:11 | 03:50:10 | 06:16:18 | 07:15:36 | 10:23:48 | 11:59:23 | |
3 | KIK Iwona | 2588 | KW Kraków | ZABIERZÓW | K30 | 00:00:05 | 03:42:10 | 06:12:54 | 07:13:41 | 10:33:37 | 12:17:47 | |
4 | TATAREK-KONIK Agnieszka | 2688 | CZELADŹ | K30 | 00:00:08 | 04:02:44 | 06:31:51 | 07:36:20 | 11:13:46 | 13:08:18 | ||
5 | GOLAS Grażyna | 2543 | DudyczRun | GDYNIA | K40 | 00:00:08 | 04:02:46 | 06:48:41 | 07:51:16 | 11:34:58 | 13:29:50 | |
6 | KRYM Katarzyna | 2482 | Night Runners Wrocław | SMOLEC | K40 | 00:00:07 | 04:06:39 | 06:54:29 | 08:06:38 | 12:02:06 | 14:14:23 | |
7 | GÓRSKA Agnieszka | 2763 | Żary Runners Team | ŻARY | K40 | 00:00:22 | 04:11:54 | 07:00:51 | 08:12:20 | 12:16:36 | 14:28:30 | |
7 | WUJDA Marta | 2746 | Żary Runners Team | ŻARY | K40 | 00:00:22 | 04:11:54 | 07:00:51 | 08:12:20 | 12:16:36 | 14:28:36 | |
9 | PRZYSTOLIK Magdalena | 2597 | KS ADEA TEAM Gliwice | KATOWICE | K30 | 00:00:12 | 04:25:57 | 07:14:08 | 08:27:21 | 12:22:54 | 14:31:57 | |
10 | KAZUBOWSKA Aleksandra | 2710 | GORZÓW WLKP | K40 | 00:00:20 | 04:13:24 | 07:08:29 | 08:27:28 | 12:15:38 | 14:32:25 | ||
11 | FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka | 2584 | Los Bieganeros | WROCŁAW | K40 | 00:00:10 | 04:16:09 | 07:08:39 | 08:28:20 | 12:28:32 | 14:44:15 | |
12 | SZWAJKA Aneta | 2742 | STALOWA WOLA | K50 | 00:00:12 | 04:18:05 | 07:19:30 | 08:28:26 | 12:41:48 | 14:49:21 | ||
13 | KARCZ Anna | 2751 | Biuro Tłumaczeń AWK Anna Karcz | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:14 | 04:08:21 | 07:16:23 | 08:32:56 | 12:38:16 | 14:53:02 | |
14 | EFEMBERG Joanna | 2743 | Stajnia Balona | SZCZECIN | K40 | 00:00:25 | 04:29:32 | 07:33:56 | 08:48:27 | 12:44:11 | 14:56:18 | |
15 | LANGE Beata | 2633 | BP Running Team / Extremalni Rzeźnicy na Relaksie | GLIWICE | K40 | 00:00:18 | 04:24:52 | 07:20:38 | 08:39:36 | 12:46:28 | 15:04:53 | |
16 | OLESZEK Magdalena | 2530 | ... | CZELADŹ | K30 | 00:00:13 | 04:17:31 | 07:20:36 | 08:39:30 | 12:44:37 | 15:05:08 | |
17 | DZIERŻEŃSKA Monika | 2744 | Stajnia Balona | GDAŃSK | K40 | 00:00:24 | 04:32:18 | 07:37:25 | 08:56:11 | 12:56:21 | 15:09:40 | |
18 | CHRZĄŚCIK Anna | 2664 | Płomyk Olkusz | KRZESZOWICE | K40 | 00:00:25 | 04:26:57 | 07:31:06 | 08:49:25 | 12:57:53 | 15:24:38 | |
19 | BOROWSKA Karolina | 2701 | Monia Gym/Puszczyk Bukowy | PUCICE | K30 | 00:00:17 | 04:19:09 | 07:30:57 | 08:54:53 | 13:12:17 | 15:34:31 | |
20 | CZERWIK Monika | 2517 | #RÓBSWOJE | CZARNA WIEŚ | K30 | 00:00:14 | 04:16:09 | 07:16:10 | 08:40:09 | 12:59:23 | 15:35:30 | |
21 | JOVANOVIĆ-DOBRZYŃSKA Marta | 2718 | KRAKÓW | K20 | 00:00:13 | 04:30:14 | 07:37:05 | 08:48:53 | 13:12:11 | 15:41:23 | ||
22 | GOLON Marlena | 2565 | Run Pasja | SICIENKO | K40 | 00:00:28 | 04:51:29 | 08:10:36 | 09:28:54 | 13:32:18 | 15:55:26 | |
23 | GRZYBOWSKA Karolina | 2709 | Grandauto | CZERMIN | K40 | 00:00:29 | 04:43:30 | 07:55:58 | 09:14:13 | 13:38:11 | 16:07:57 | |
24 | PTASZYŃSKA Eliza | 2448 | Piątkowo na Biegowo | POZNAŃ | K40 | 00:00:17 | 04:37:05 | 07:42:30 | 09:04:58 | 13:33:28 | 16:09:23 | |
24 | RATAJCZAK Joanna | 2462 | Piątkowo na biegowo | POZNAŃ | K40 | 00:00:16 | 04:37:06 | 07:42:30 | 09:04:58 | 13:33:28 | 16:09:24 | |
26 | SZCZEPAŃSKA Edyta | 2492 | KOCMYRZÓW | K30 | 00:00:09 | 04:30:28 | 08:08:20 | 09:48:26 | 14:01:29 | 16:16:46 | ||
27 | KUNDYS Karolina | 2578 | #Wawrzynteam | WARSZAWA | K30 | 00:00:37 | 05:38:58 | 09:34:03 | 13:57:25 | 16:18:05 | ||
28 | NAPIERAŁA Katarzyna | 2446 | SUCHY LAS | K40 | 00:00:12 | 04:55:34 | 08:18:57 | 09:43:47 | 13:51:55 | 16:19:36 | ||
29 | KUNKEL Anna | 2515 | PGB Sportowa Paczka | GDAŃSK | K40 | 00:00:24 | 04:51:29 | 08:13:05 | 09:37:14 | 13:54:54 | 16:21:28 | |
30 | GLÓRA Aleksandra | 2491 | Żary Runners Team | ŻARY | K40 | 00:00:31 | 04:55:03 | 08:07:39 | 09:36:29 | 13:54:36 | 16:21:36 | |
31 | KOWALCZYK Ewelina | 2445 | Lucky LUZers | LUBOŃ | K40 | 00:00:31 | 04:46:22 | 08:02:44 | 09:26:52 | 13:59:36 | 16:23:00 | |
32 | WOJTAKOWSKA Joanna | 2741 | Time4Running | TOMASZÓW MAZ. | K40 | 00:00:23 | 05:02:11 | 08:09:31 | 09:37:44 | 13:58:55 | 16:26:38 | |
Przekroczony limit czasu: 18:00:00 | ||||||||||||
33 | SZYMANKIEWICZ Kalina | 2604 | GDYNIA | K50 | 00:00:29 | 04:55:47 | 08:19:44 | 09:45:12 | 14:08:07 | 16:35:29 | ||
34 | WROE Agnieszka | 2533 | biedraga@gmail.com | POZNAN | K40 | 00:00:39 | 05:01:43 | 08:17:21 | 09:45:17 | 14:16:46 | 16:39:37 | |
35 | SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka | 2536 | Przyszłam popatrzeć | KRAKÓW | K30 | 00:00:14 | 04:45:49 | 08:00:33 | 09:36:03 | 14:04:27 | 16:40:57 | |
36 | KASPERSKA Barbara | 2736 | BBL Gorzów | GORZÓW WLKP. | K40 | 00:00:26 | 04:39:14 | 07:57:11 | 09:21:49 | 14:01:05 | 16:42:12 | |
36 | CHRZUSZCZ Anna | 2713 | Anna Chrzuszcz | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K30 | 00:00:27 | 04:49:21 | 08:10:42 | 09:30:17 | 14:01:04 | 16:42:12 | |
38 | KOŁCZ Sara | 2506 | podium | RZESZÓW | K30 | 00:00:38 | 05:11:27 | 08:38:32 | 10:05:50 | 14:16:10 | 16:44:29 | |
39 | KWIATEK Agnieszka | 2681 | ORZESZE | K30 | 00:00:25 | 04:30:59 | 07:57:47 | 10:11:08 | 14:38:07 | 16:48:52 | ||
40 | DOŁĘGA Anna | 2540 | Zabiegana mama | BIAŁYSTOK | K40 | 00:00:27 | 05:12:09 | 08:36:39 | 10:06:46 | 14:34:07 | 16:53:41 | |
41 | WRÓBLEWSKA Katarzyna | 2750 | Git Ekipa! | ZAWIERCIE | K30 | 00:00:43 | 05:23:59 | 09:03:52 | 10:47:09 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
TRZETRZELEWSKA-LALIK Ewa | 2645 | ICEVEGA TEAM | JERZMANOWICE | K40 | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PIETRUSZCZAK Agnieszka | 2602 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K50 | DNF | 05:02:01 DNF | 08:37:54 DNF | 10:11:26 DNF | DNF | DNF | |||
MIELOCH Tamara | 2695 | PODKOWA LEŚNA | K40 | DNF | 04:11:54 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
KWIATEK Weronika | 2755 | BIELSKO-BIAŁA | K30 | DNF | 04:48:05 DNF | 08:20:46 DNF | 10:21:46 DNF | DNF | DNF | |||
KRZYZIŃSKA Sylwia | 2759 | Wiejska Grupa Biegowa | GRODZISK MAZ | K40 | DNF | 05:06:40 DNF | 08:41:58 DNF | 10:23:35 DNF | DNF | DNF | ||
COP Anna | 2452 | SUMT / DAV Sekcja Katowicka | KATOWICE | K40 | DNF | 04:46:32 DNF | 08:19:51 DNF | 09:52:01 DNF | DNF | DNF | ||
MOSIOŁEK Monika | 2528 | Naprzód MłocinyBiegnę,żeby Bartek mógł biegać | SKARŻYSKO-KAMIENNA | K30 | DNF | 03:59:40 DNF | 06:53:17 DNF | 08:12:51 DNF | DNF | DNF | ||
BEDNARSKA Joanna | 2715 | Biegnę żeby Bartek mógł biegać Pura VIDA TEAM | KIELCE | K40 | DNF | 05:12:14 DNF | 08:46:27 DNF | 10:09:16 DNF | DNF | DNF | ||
ULASZEWSKA Agnieszka | 2677 | Brak | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K40 | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 50 wynik(ów)