Organizator : | ALOHA EVENTY sp. z o.o. |
Data : | 2022-06-04 |
Miejsce : | Kozienice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 136 |
Wystartowało : | 124 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 124 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 21:00 | 21:30 | 22:00
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Fala | Drużyna 1 | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RĘBIŚ Tomasz | 1225 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
2 | KUBIAK Bartosz | 1227 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
3 | ŁĄCZNY Marcin | 1234 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
4 | MOSTOLSKI Przemysław | 1292 | Open - Mężczyźni | 21:30 | DZIKI DO WZIĘCIA | 00:00:00 | |||
5 | STAWCZYK Karolina | 1212 | Open - Kobiety | 21:30 | DZIKIE RYJKI | 00:00:00 | |||
6 | WOLSZCZAK Ryszard | 1210 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
7 | SOCHACKI Wojciech | 1236 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
7 | KUBICKI Konrad | 1214 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
9 | PRZYCHODZIEŃ Aneta | 1280 | Open - Kobiety | 21:30 | 00:00:00 | ||||
10 | MILCZOWCZYK Dariusz | 1202 | Open - Mężczyźni | 21:30 | BBL KOZIENICE WKZ | 00:00:00 | |||
11 | GRZELACZEK Michał | 1291 | Open - Mężczyźni | 21:30 | DZIKI DO WZIĘCIA | 00:00:00 | |||
12 | KLIMAS Dominika | 1205 | Open - Kobiety | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
13 | KLIMAS Mateusz | 1220 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
14 | KAZIMIERCZAK Marcin | 1218 | Open - Mężczyźni | 21:30 | TUPTUSIE | 00:00:00 | |||
15 | TUZINEK Piotr | 1224 | Open - Mężczyźni | 21:30 | TUPTUSIE | 00:00:00 | |||
16 | RYTTER Paweł | 1223 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
17 | KOZŁOWSKA Aleksandra | 1201 | Open - Kobiety | 21:30 | TUPTUSIE | 00:00:00 | |||
18 | WOLSZCZAK Damian | 1204 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
19 | CHOŁUJ Ewelina | 1206 | Open - Kobiety | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
20 | JĘCZYŃSKA Katarzyna | 1213 | Open - Kobiety | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
21 | SOBCZYK Grzegorz | 1207 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
22 | SUSZYŃSKI Jarosław | 1208 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
23 | BIRSKI Grzegorz | 1290 | Open - Mężczyźni | 21:30 | DZIKI DO WZIĘCIA | 00:00:00 | |||
24 | DRAPAŁA Julia | 1209 | Open - Kobiety | 21:30 | 00:00:00 | ||||
25 | DŁUGOWOLSKA Maja | 1217 | Open - Kobiety | 21:30 | DZIKIE RYJKI | 00:00:00 | |||
26 | STACHURA Karol | 1232 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
27 | RĘBIŚ-KAPUSTA Hanna | 1229 | Open - Kobiety | 21:30 | 00:00:00 | ||||
28 | GOS Hubert | 1228 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
29 | WARDA Agnieszka | 1226 | Open - Kobiety | 21:30 | 00:00:00 | ||||
30 | PAŃCZYK Olga | 1222 | Open - Kobiety | 21:30 | 00:00:00 | ||||
31 | MARCZUK Karolina | 1211 | Open - Kobiety | 21:30 | 00:00:00 | ||||
32 | GAWORSKI Michał | 1221 | Open - Mężczyźni | 21:30 | DZIKIE RYJKI | 00:00:00 | |||
33 | ŁUKASIEWICZ Magdalena | 1216 | Open - Kobiety | 21:30 | 00:00:00 | ||||
34 | KRUPA Karolina | 1233 | Open - Kobiety | 21:30 | 00:00:00 | ||||
35 | SICIŃSKI Mateusz | 1219 | Open - Mężczyźni | 21:30 | DZIKIE RYJKI | 00:00:00 | |||
36 | GWARDIAK Ilona | 1230 | Open - Kobiety | 21:30 | 00:00:00 | ||||
37 | RYBAK Anna | 1203 | Open - Kobiety | 21:30 | 00:00:00 | ||||
38 | CIEŚLAK Krzysztof | 1200 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 |
Znaleziono 38 wynik(ów)