Organizator : | ALOHA EVENTY sp. z o.o. |
Data : | 2022-06-04 |
Miejsce : | Kozienice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 136 |
Wystartowało : | 124 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 124 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 21:00 | 21:30 | 22:00
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Fala | Drużyna 1 | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BETLEJEWSKI Marek | 1160 | Open - Mężczyźni | 21:00 | 00:00:00 | ||||
2 | ZABIEGAŁOWSKI Błażej | 1285 | Open - Mężczyźni | 21:00 | 00:00:00 | ||||
3 | GREŃ Wacław | 1191 | Open - Mężczyźni | 21:00 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
4 | WISNIWESKI Marcin | 1197 | Open - Mężczyźni | 21:00 | 00:00:00 | ||||
5 | MIECH Szymon | 1198 | Open - Mężczyźni | 21:00 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
6 | MOTAK Tomasz | 1199 | Open - Mężczyźni | 21:00 | 00:00:00 | ||||
7 | PASIEKA Damian | 1158 | Open - Mężczyźni | 21:00 | TRENER24H.COM.PL | 00:00:00 | |||
8 | KONIOR Marek | 1161 | Open - Mężczyźni | 21:00 | HUSARIA RACE TEAM | 00:00:00 | |||
9 | PRZETOCKI Bartek | 1167 | Open - Mężczyźni | 21:00 | 00:00:00 | ||||
10 | MALEC Daniel | 1168 | Open - Mężczyźni | 21:00 | ANDRZEJE | 00:00:00 | |||
11 | BAJERA Dominik | 1170 | Open - Mężczyźni | 21:00 | ANDRZEJE | 00:00:00 | |||
12 | KAMIŃSKI Krzysztof | 1180 | Open - Mężczyźni | 21:00 | 00:00:00 | ||||
13 | MISZKA Krzysztof | 1181 | Open - Mężczyźni | 21:00 | SPARTAŃSKA DZICZ | 00:00:00 | |||
14 | BIEŃKO Paweł | 1184 | Open - Mężczyźni | 21:00 | BIEŃKI | 00:00:00 | |||
15 | BETLEJEWSKI Przemysław | 1186 | Open - Mężczyźni | 21:00 | 00:00:00 | ||||
16 | GOLISZEK Ryszard | 1188 | Open - Mężczyźni | 21:00 | 00:00:00 | ||||
17 | KRUK Sławomir | 1190 | Open - Mężczyźni | 21:00 | 00:00:00 | ||||
18 | BIEŃKO Damian | 1192 | Open - Mężczyźni | 21:00 | BIEŃKI | 00:00:00 | |||
19 | MAJEWSKI Piotr | 1193 | Open - Mężczyźni | 21:00 | SPARTAŃSKA DZICZ | 00:00:00 | |||
20 | SARAD Krzysztof | 1196 | Open - Mężczyźni | 21:00 | SPARTAŃSKA DZICZ | 00:00:00 | |||
21 | RĘBIŚ Tomasz | 1225 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
22 | KUBIAK Bartosz | 1227 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
23 | ŁĄCZNY Marcin | 1234 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
24 | ULANOWSKI Owca | 1286 | Open - Mężczyźni | 21:00 | X-TEAM SPECIAL FORCES | 00:00:00 | |||
25 | OŻÓG Mateusz | 1183 | Open - Mężczyźni | 21:00 | JAK ŻÓŁWIE W GALOPIE | 00:00:00 | |||
26 | MOSTOLSKI Przemysław | 1292 | Open - Mężczyźni | 21:30 | DZIKI DO WZIĘCIA | 00:00:00 | |||
27 | WOLSZCZAK Ryszard | 1210 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
28 | SOCHACKI Wojciech | 1236 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
28 | KUBICKI Konrad | 1214 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
30 | MILCZOWCZYK Dariusz | 1202 | Open - Mężczyźni | 21:30 | BBL KOZIENICE WKZ | 00:00:00 | |||
31 | GRZELACZEK Michał | 1291 | Open - Mężczyźni | 21:30 | DZIKI DO WZIĘCIA | 00:00:00 | |||
32 | KLIMAS Mateusz | 1220 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
33 | ROBAK Dariusz | 1169 | Open - Mężczyźni | 21:00 | ZIELONE ISKRY | 00:00:00 | |||
34 | KAZIMIERCZAK Marcin | 1218 | Open - Mężczyźni | 21:30 | TUPTUSIE | 00:00:00 | |||
35 | TUZINEK Piotr | 1224 | Open - Mężczyźni | 21:30 | TUPTUSIE | 00:00:00 | |||
36 | RYTTER Paweł | 1223 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
37 | WOLSZCZAK Damian | 1204 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
38 | SOBCZYK Grzegorz | 1207 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 | |||
39 | SUSZYŃSKI Jarosław | 1208 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
40 | BIRSKI Grzegorz | 1290 | Open - Mężczyźni | 21:30 | DZIKI DO WZIĘCIA | 00:00:00 | |||
41 | PROGOROWICZ Dawid | 1159 | Open - Mężczyźni | 21:00 | GŁODNE LISY | 00:00:00 | |||
42 | GŁODEK Jacek | 1175 | Open - Mężczyźni | 21:00 | GŁODNE LISY | 00:00:00 | |||
43 | ŁUCZYŃSKI Łukasz | 1258 | Open - Mężczyźni | 22:00 | 00:00:00 | ||||
44 | CZARNIK Marek | 1289 | Open - Mężczyźni | 21:00 | SPARTAŃSKA DZICZ | 00:00:00 | |||
45 | STACHURA Karol | 1232 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
46 | GOS Hubert | 1228 | Open - Mężczyźni | 21:30 | 00:00:00 | ||||
47 | PADUCH Konrad | 1178 | Open - Mężczyźni | 22:00 | 00:00:00 | ||||
48 | DZIURZYŃSKI Sebastian | 1276 | Open - Mężczyźni | 22:00 | 00:00:00 | ||||
49 | BIERNACKI Marcel | 1279 | Open - Mężczyźni | 22:00 | CTF | 00:00:00 | |||
50 | CIBOR Norbert | 1265 | Open - Mężczyźni | 22:00 | WKS TEAM | 00:00:00 | |||
51 | GAWORSKI Michał | 1221 | Open - Mężczyźni | 21:30 | DZIKIE RYJKI | 00:00:00 | |||
52 | KRAKOWIAK Maciej | 1239 | Open - Mężczyźni | 22:00 | JELENIE W TERENIE | 00:00:00 | |||
53 | SICIŃSKI Mateusz | 1219 | Open - Mężczyźni | 21:30 | DZIKIE RYJKI | 00:00:00 | |||
54 | CHRZANOWSKI Sebastian | 1277 | Open - Mężczyźni | 22:00 | TEAM KOWALA | 00:00:00 | |||
55 | GOSPODARCZYK Michał | 1263 | Open - Mężczyźni | 22:00 | TEAM KOWALA | 00:00:00 | |||
56 | JEŻAK Rafał | 1274 | Open - Mężczyźni | 22:00 | WKS TEAM | 00:00:00 | |||
57 | WARDA Kamil | 1252 | Open - Mężczyźni | 22:00 | WKS TEAM | 00:00:00 | |||
58 | WŁODARCZYK Arkadiusz | 1246 | Open - Mężczyźni | 22:00 | 00:00:00 | ||||
59 | WATROS Przemysław | 1272 | Open - Mężczyźni | 22:00 | SORENTO | 00:00:00 | |||
60 | DZIDO Piotr | 1270 | Open - Mężczyźni | 22:00 | SORENTO | 00:00:00 | |||
61 | WIĘCASZEK Pioter | 1269 | Open - Mężczyźni | 22:00 | TEAM KOWALA | 00:00:00 | |||
62 | GĘBCZYK Jakub | 1281 | Open - Mężczyźni | 22:00 | 00:00:00 | ||||
63 | WÓJCIK Mariusz | 1260 | Open - Mężczyźni | 22:00 | 00:00:00 | ||||
64 | WATROS Patryk | 1266 | Open - Mężczyźni | 22:00 | SORENTO | 00:00:00 | |||
65 | BRZOZOWSKI Krzysztof | 1255 | Open - Mężczyźni | 22:00 | 00:00:00 | ||||
66 | PULUT Jakub | 1249 | Open - Mężczyźni | 22:00 | CARDIO_MISIE | 00:00:00 | |||
67 | PAPIERZ Michał | 1283 | Open - Mężczyźni | 22:00 | GUMOWE ZWIERZAKI | 00:00:00 | |||
68 | WRÓBLEWSKI Kamil | 1282 | Open - Mężczyźni | 22:00 | GUMOWE ZWIERZAKI | 00:00:00 | |||
69 | WICHER Bartosz | 1237 | Open - Mężczyźni | 22:00 | GUMOWE ZWIERZAKI | 00:00:00 | |||
70 | MACIĄG Krzysztof | 1256 | Open - Mężczyźni | 22:00 | MA-CIĄGI | 00:00:00 | |||
71 | KUBICKI Michał | 1287 | Open - Mężczyźni | 22:00 | 00:00:00 | ||||
72 | GRANIAK Michał | 1262 | Open - Mężczyźni | 22:00 | TEAM KOWALA | 00:00:00 | |||
73 | CZYŻEWSKI Patryk | 1267 | Open - Mężczyźni | 22:00 | 00:00:00 | ||||
74 | ROŻEK Jarosław | 1251 | Open - Mężczyźni | 22:00 | WKS TEAM | 00:00:00 | |||
74 | SUŁECKI Rafał | 1275 | Open - Mężczyźni | 22:00 | WKS TEAM | 00:00:00 | |||
76 | CUBALA Radosław | 1273 | Open - Mężczyźni | 22:00 | WKS TEAM | 00:00:00 | |||
77 | JARZĄBEK Wiktoria | 1278 | Open - Mężczyźni | 22:00 | TEAM KOWALA | 00:00:00 | |||
78 | KALUGA Jarosław | 1250 | Open - Mężczyźni | 22:00 | TEAM KOWALA | 00:00:00 | |||
79 | CHEŁMIŃSKI Jakóp | 1248 | Open - Mężczyźni | 22:00 | TEAM KOWALA | 00:00:00 | |||
80 | CHEŁMIŃSKI Daniel | 1247 | Open - Mężczyźni | 22:00 | TEAM KOWALA | 00:00:00 | |||
81 | CHEŁMIŃSKI Konrad | 1254 | Open - Mężczyźni | 22:00 | TEAM KOWALA | 00:00:00 | |||
82 | CIEŚLAK Krzysztof | 1200 | Open - Mężczyźni | 21:30 | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:00 |
Znaleziono 82 wynik(ów)