Organizator : | Stowarzyszenie Brzoza Biega, Rowerowa Brzoza |
Data : | 2021-11-14 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 71 |
Wystartowało : | 61 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 61 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 1km | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GWIZDAŁA Zbigniew | 26 | BIAŁO CZERWONY NIEZWYCIĘŻONY | GOŁĄBEK | M46-55 | 00:00:15 | 00:12:27 | |||
2 | KURDUBSKI Daniel | 20 | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M36-45 | 00:00:15 | 00:13:08 | |||
3 | MIELECKA Agnieszka | 70 | DOMAR TEAM | GĄSAWA | K46-55 | 00:00:15 | 00:13:13 | |||
4 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 57 | BIAŁO CZERWONY NIEZWYCIĘŻONY | TORUŃ | M46-55 | 00:00:15 | 00:13:22 | |||
5 | NAGOW Michał | 18 | BIAŁO CZERWONY NIEZWYCIĘŻONY | BYDGOSZCZ | M46-55 | 00:00:16 | 00:13:27 | |||
6 | POTRZEBOWSKI Marek | 11 | ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M36-45 | 00:00:18 | 00:13:36 | |||
7 | STRYCZYŃSKI Piotr | 31 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M46-55 | 00:00:18 | 00:13:40 | |||
8 | SAFANDOWSKA Małgorzata | 32 | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | KOWAL | K36-45 | 00:00:15 | 00:14:00 | |||
9 | NOWAKOWSKI Grzegorz | 64 | DEAF GARMIN_GIANT | BYDGOSZCZ | M36-45 | 00:00:16 | 00:14:00 | |||
10 | SKIERA Kris | 27 | ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M36-45 | 00:00:15 | 00:14:04 | |||
11 | NIETUPSKI Dariusz | 69 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M46-55 | 00:00:17 | 00:14:04 | |||
12 | GAWLIK Wojciech | 68 | IWSPSZ | BYDGOSZCZ | M36-45 | 00:00:16 | 00:14:05 | |||
13 | MUCHA Marcin | 41 | ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZ | PAWŁÓWEK | M36-45 | 00:00:17 | 00:14:10 | |||
14 | GORZEL Łukasz | 22 | ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M1-35 | 00:00:16 | 00:14:11 | |||
15 | JÓŹWIAK Marianna | 6 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K46-55 | 00:00:17 | 00:14:11 | |||
16 | GWIZDAŁA Bartosz | 25 | BIAŁO CZERWONY NIEZWYCIĘŻONY | GOŁĄBEK | M1-35 | 00:00:16 | 00:14:37 | |||
17 | GRABOWSKA-UFNOWSKA Justyna | 30 | BIAŁO CZERWONY NIEZWYCIĘŻONY | CZERSK | K36-45 | 00:00:16 | 00:14:37 | |||
18 | POTRZEBOWSKA Agata | 10 | ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K36-45 | 00:00:17 | 00:14:38 | |||
19 | ŻYGENDA Robert | 29 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M46-55 | 00:00:20 | 00:15:17 | |||
20 | LUDWINIAK Bogdan | 7 | BYDGOSZCZ | M46-55 | 00:00:18 | 00:15:19 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | BOŻEK Mariusz | 34 | ROWEROWA BRZOZA | BRZOZA | M56+ | DQ | 00:15:23 DQ | |||
22 | REJMAK Marek | 39 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M56+ | 00:00:19 | 00:15:27 | |||
23 | CIESIELSKI Krzysztof | 2 | FAST WALKER | GNIEZNO | M56+ | 00:00:16 | 00:15:28 | |||
24 | GAŁĄZKA Paweł | 24 | GNIEZNO | M56+ | 00:00:17 | 00:15:31 | ||||
25 | ZUZA-WITKOWSKA Anna | 9 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | K46-55 | 00:00:19 | 00:15:41 | |||
26 | KACZMAREK Jarek | 16 | SZCZUTKI | M46-55 | 00:00:22 | 00:15:44 | ||||
27 | ZIELIŃSKA Jolanta | 58 | OSIELSKO | K56+ | 00:00:17 | 00:15:54 | ||||
28 | BRAUN Aneta | 40 | WŁOCŁAWEK | K36-45 | 00:00:16 | 00:15:57 | ||||
29 | LEWANDOWSKI Marek | 44 | LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | M46-55 | 00:00:24 | 00:16:06 | |||
30 | KWIATKOWSKA Elżbieta | 3 | BYDGOSZCZ | K46-55 | 00:00:18 | 00:16:08 | ||||
31 | MINISZEWSKA Irena | 52 | BYDGOSZCZ | K36-45 | 00:00:18 | 00:16:11 | ||||
32 | NOWAKOWSKA Marta | 63 | DEAF GARMIN_CUBE | BYDGOSZCZ | K1-35 | 00:00:18 | 00:16:17 | |||
33 | KACZMAREK Zofia | 15 | SZCZUTKI | K56+ | 00:00:21 | 00:16:20 | ||||
34 | BUDAJ Agnieszka | 68 | BYDGOSZCZ | K1-35 | 00:00:19 | 00:16:30 | ||||
35 | CZEKRYSZEW Andrzej | 21 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M56+ | 00:00:22 | 00:16:33 | |||
36 | JÓŹWIAK Łukasz | 5 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M46-55 | 00:00:22 | 00:16:39 | |||
37 | BUDAJ Agnieszka | 65 | BYDGOSZCZ | K1-35 | 00:00:19 | 00:16:43 | ||||
38 | ŻYGENDA Anna | 38 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | K46-55 | 00:00:20 | 00:16:55 | |||
39 | SZKUTNIK Wioletta | 47 | LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | K46-55 | 00:00:23 | 00:17:01 | |||
40 | LEWANDOWSKA Renata | 43 | LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | K46-55 | 00:00:24 | 00:17:07 | |||
41 | RUJNER Marek | 46 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | M56+ | 00:00:27 | 00:17:19 | |||
42 | KOWALCZYK Bogusława | 33 | BYDGOSZCZ | K36-45 | 00:00:25 | 00:17:22 | ||||
43 | BONKOWSKA Barbara | 28 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K46-55 | 00:00:22 | 00:17:27 | |||
44 | ŚPICA Wioletta | 49 | LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | K36-45 | 00:00:23 | 00:17:29 | |||
45 | WIŚNIEWSKA Elżbieta | 1 | ROWEROWA BRZOZA | OLIMPIN | K46-55 | 00:00:25 | 00:17:35 | |||
46 | ŚPICA Dariusz | 48 | LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | M56+ | 00:00:18 | 00:17:38 | |||
47 | GDAŃSKA Aneta | 19 | KOWAL | K46-55 | 00:00:20 | 00:17:38 | ||||
48 | WOŁOSZYN Kazimierz | 13 | ROWEROWA BRZOZA | BYDGOSZCZ | M56+ | 00:00:27 | 00:17:45 | |||
48 | GRABOWSKI Piotr | 66 | ROWEROWA BRZOZA | CIELE | M46-55 | 00:00:25 | 00:17:47 | |||
50 | RAFIŃSKI Robert | 35 | ROWEROWA BRZOZA | NOWA WIEŚ WIELKA | M46-55 | 00:00:26 | 00:17:47 | |||
51 | RUJNER Klara | 12 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | K46-55 | 00:00:19 | 00:17:57 | |||
52 | FUS Agnieszka | 55 | BYDGOSZCZ | K46-55 | 00:00:21 | 00:17:59 | ||||
53 | POLAK Paweł | 62 | SOLANKOWI BIEGACZE | INOWROCŁAW | M1-35 | 00:00:21 | 00:18:03 | |||
54 | RAFIŃSKA Wioleta | 36 | ROWEROWA BRZOZA | NOWA WIEŚ WIELKA | K46-55 | 00:00:25 | 00:18:06 | |||
55 | MURKOCIŃSKA Dorota | 56 | BYDGOSZCZ | K36-45 | 00:00:22 | 00:18:11 | ||||
56 | NIEWIADOMSKA Zofia | 51 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K56+ | 00:00:23 | 00:19:21 | |||
57 | CZEKRYSZEW Małgorzata | 23 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K46-55 | 00:00:23 | 00:19:25 | |||
58 | WEGNEROWSKA Izabela | 45 | LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | K46-55 | 00:00:24 | 00:19:32 | |||
59 | BIELSKA Anna | 53 | LIFE BALANCE PLACE | OSIELSKO | K46-55 | 00:00:21 | 00:19:36 | |||
60 | WITKOWSKI Dariusz | 8 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | M56+ | 00:00:27 | 00:22:03 | |||
61 | SZOTA Anna | 59 | KTR MASA TURYSTYCZNA | BYDGOSZCZ | K36-45 | 00:00:20 | 00:22:11 |
Znaleziono 61 wynik(ów)