Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2017-10-22 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 102 |
Wystartowało : | 93 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 93 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 10_km 4.3km | 15_km 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAMRACY Leszek | 3062 | UTW Gliwice | GLIWICE | M-60 | 00:00:00 | |||
2 | PACYNA-ZIEBURA Anna | 3030 | KRAKÓW | K-30 | 00:00:00 | 00:40:31 | 00:55:33 | ||
3 | JANIK Sylwia | 3075 | ZAWIERCIE | K-20 | 00:01:57 | 00:38:53 | 00:54:30 | ||
4 | OWCZAREK Marcin | 3041 | GLIWICE | M-50 | 00:02:04 | 00:32:15 | 00:45:17 | ||
5 | ALEKSANDROWICZ Małgorzata | 3033 | GLIWICE | K-50 | 00:02:10 | 00:37:27 | 00:52:24 | ||
6 | PAWŁOWSKA Anna | 3034 | ZABRZE | K-40 | 00:02:11 | 00:37:26 | 00:52:24 | ||
7 | SMOLARCZYK Dorota | 3071 | Młode Wilki | GLIWICE | K-40 | 00:02:13 | 00:29:09 | 00:40:43 | |
8 | KOZUB Patrycja | 3094 | Certum | GLIWICE | K-20 | 00:02:43 | 00:32:16 | 00:45:09 | |
9 | LEWANDOWSKA Iwona | 3079 | GLIWICE | K-50 | 00:02:43 | 00:34:04 | 00:48:07 | ||
10 | KOZŁOWSKA Karina | 3029 | KAMIENIEC | K-40 | 00:02:43 | 00:35:14 | 00:49:52 | ||
11 | WIRSKA Magdalena | 3059 | GLIWICE | K-30 | 00:02:43 | 00:40:33 | 00:56:56 | ||
12 | RAJTOR Dominika | 3084 | GLIWICE | K-30 | 00:02:44 | 00:38:57 | 00:54:37 | ||
13 | BENTKOWSKI Lesław | 3013 | Dirty Sparrows | GLIWICE | M-70 | 00:02:44 | 00:35:45 | 00:50:07 | |
14 | TYCZEWSKI Jacek | 3035 | GLIWICE | M-30 | 00:02:44 | 00:29:19 | 00:41:37 | ||
15 | ADAMUS Marian | 3087 | Ślesia Nordic Team | BYTOM | M-60 | 00:02:44 | 00:27:13 | 00:38:20 | |
16 | DWORAK Iwona | 3036 | KNURÓW | K-30 | 00:02:45 | 00:37:33 | 00:52:57 | ||
17 | KISTELLA Paulina | 3061 | PIEKARY ŚLĄSKIE | K-20 | 00:02:45 | 00:35:05 | 00:49:29 | ||
18 | CYRUS Bogdan | 3069 | Silesia Nordic Team | STRZEBIŃ | M-40 | 00:02:45 | 00:26:37 | 00:37:37 | |
19 | JASIŃSKI Mateusz | 3095 | Certum | GLIWICE | M-20 | 00:02:45 | 00:31:48 | 00:44:03 | |
20 | NOWAK Sebastian | 3091 | Propoint | KNURÓW | M-30 | 00:02:45 | 00:35:19 | 00:49:24 | |
21 | ARTER Małgorzata | 3003 | KNURÓW | K-50 | 00:02:45 | 00:36:30 | 00:50:46 | ||
22 | MAŁKA Irena | 3068 | niezrzeszona | GLIWICE | K-60 | 00:02:45 | 00:37:11 | 00:51:58 | |
23 | MARONDEL Katarzyna | 3086 | Silesia Nordic Team | BYTOM | K-30 | 00:02:46 | 00:30:17 | 00:42:28 | |
24 | RYGULSKI Andrzej | 3012 | ŁAZISKIE KARLUSY | ŁAZISKA GÓRNE | M-60 | 00:02:46 | 00:36:34 | 00:51:03 | |
25 | TYCZEWSKA Paulina | 3031 | KRAKÓW | K-30 | 00:02:46 | 00:30:55 | 00:43:35 | ||
26 | KIDAWA Bożena | 3024 | GLIWICE | K-60 | 00:02:46 | 00:34:18 | 00:48:03 | ||
27 | JAWORSKI Andrzej | 3023 | GLIWICE | M-50 | 00:02:46 | 00:32:29 | 00:45:25 | ||
28 | GÓRNIAK Alicja | 3052 | nizrzeszony | GLIWICE | K-40 | 00:02:46 | 00:39:02 | 00:54:47 | |
29 | KIDAWA Marian | 3015 | GLIWICE | M-60 | 00:02:46 | 00:33:47 | 00:47:42 | ||
30 | GÓRAL Małgorzata | 3051 | niezrzeszony | GLIWICE | K-40 | 00:02:46 | 00:39:03 | 00:54:47 | |
31 | PILSZAK Krystian | 3055 | TAK DLA TRANSPLANTACJI-TEAM | RACIBÓRZ | M-60 | 00:02:46 | 00:38:04 | 00:53:41 | |
32 | GROSS Mirosław | 3038 | FIS-SST TEAM / UNISONO | KSIĘŻY LAS | M-60 | 00:02:47 | 00:38:02 | 00:52:36 | |
33 | KOWAL Sylwia | 3064 | - | GLIWICE | K-40 | 00:02:47 | 00:38:55 | 00:53:59 | |
34 | TYCZEWSKA Teresa | 3014 | GLIWICE | K-40 | 00:02:47 | 00:32:55 | 00:46:16 | ||
35 | MICHALIK Joanna | 3081 | BYTOM | K-30 | 00:02:47 | 00:33:42 | 00:47:03 | ||
36 | JASIŃSKA Justyna | 3063 | GLIWICE | K-30 | 00:02:47 | 00:38:56 | 00:53:59 | ||
37 | WINKIEWICZ Jolanta | 3056 | GLIWICE | K-50 | 00:02:47 | 00:34:27 | 00:48:19 | ||
38 | KAJCA Mirosław | 3011 | ŁAZISKIE KARLUSY | ŁAZISKA GÓRNE | M-40 | 00:02:47 | 00:30:14 | 00:42:21 | |
39 | KMIEĆ Agnieszka | 3088 | Certum | K-20 | 00:02:47 | 00:37:45 | 00:52:50 | ||
40 | SKONIECZNY Sebastian | 3016 | BUKAteam | GLIWICE | M-30 | 00:02:47 | 00:30:05 | 00:42:23 | |
41 | LEŚ Michał | 3046 | GLIWICE | M-40 | 00:02:47 | 00:40:31 | 00:56:27 | ||
42 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 3022 | ZABRZE | M-50 | 00:02:48 | 00:33:32 | 00:47:07 | ||
43 | PURTAK Anna | 3032 | GLIWICE | K-50 | 00:02:48 | 00:38:13 | 00:53:07 | ||
44 | PŁONKA Janina | 3009 | GLIWICE | K-60 | 00:02:48 | 00:41:24 | 00:58:02 | ||
45 | TOMASZCZYK Piotr | 3090 | Megavat Running Team | CZERWONKA LESZCZYNY | M-50 | 00:02:48 | 00:38:15 | 00:53:10 | |
46 | WIŚNIEWSKI Roman | 3077 | TWARDORZECZKA | M-60 | 00:02:48 | 00:31:25 | 00:44:13 | ||
47 | PROKOP Gabriela | 3098 | GLIWICE | K-30 | 00:02:48 | 00:36:35 | 00:50:58 | ||
48 | TAISNER Aleksandra | 3089 | RUDA ŚLĄSKA | K-30 | 00:02:48 | 00:32:52 | 00:45:45 | ||
49 | SKONIECZNA Magdalena | 3017 | BUKAteam | GLIWICE | K-30 | 00:02:48 | 00:35:13 | 00:49:20 | |
50 | MAŁKA Marian | 3067 | niezrzeszony | GLIWICE | M-50 | 00:02:49 | 00:28:10 | 00:39:26 | |
51 | WOJNOWSKI Wojciech | 3100 | ZABRZE | M-30 | 00:02:49 | 00:32:02 | 00:44:57 | ||
52 | HAŁA-WAWRZAK Alicja | 3070 | GLIWICE | K-40 | 00:02:49 | 00:41:57 | 00:58:47 | ||
53 | HAHN Piotr | 3072 | NorRun Team | PANIÓWKI | M-30 | 00:02:49 | 00:30:41 | 00:42:36 | |
54 | LIPUT Dawid | 3099 | GLIWICE | M-30 | 00:02:49 | 00:32:25 | 00:45:40 | ||
55 | TURCZYN Jolanta | 3053 | GLIWICE | K-50 | 00:02:49 | 00:36:33 | 00:51:05 | ||
56 | SKOWROŃSKA Anna | 3066 | KATOWICE | K-40 | 00:02:49 | 00:31:09 | 00:43:20 | ||
57 | SKAWIŃSKA Ewa | 3076 | Rightway | WILKSZYN | K-40 | 00:02:50 | 00:32:53 | 00:45:40 | |
58 | URBANOWICZ Aleksandra | 3080 | KTB 'PRZEZ LAS ' GLIWICE | GLIWICE | K-50 | 00:02:50 | 00:32:38 | 00:45:17 | |
59 | GĘBCZYK Władysław | 3010 | Gliwicki Klub Kolekcjonerów | GLIWICE | M-60 | 00:02:50 | 00:34:22 | 00:48:07 | |
60 | DŁUGAJ Urszula | 3078 | MIKOŁÓW | K-40 | 00:02:50 | 00:38:07 | 00:53:02 | ||
61 | STĘPIEŃ Dorota | 3047 | KIELCE | K-40 | 00:02:50 | 00:29:53 | 00:42:06 | ||
62 | WROCŁAWSKI Rafał | 3101 | M-40 | 00:02:50 | 00:35:53 | 00:50:21 | |||
63 | MAZIUK Krzysztof | 3044 | GLIWICE | M-40 | 00:02:51 | 00:30:51 | 00:42:56 | ||
64 | WIĘCŁAW Cecylia | 3074 | GLIWICE | K-30 | 00:02:51 | 00:40:06 | 00:56:04 | ||
65 | JAKUBIAK Izabella | 3073 | GLIWICE | K-40 | 00:02:51 | 00:40:16 | 00:56:30 | ||
66 | DOMARADZKA Karolina | 3037 | GLIWICE | K-20 | 00:02:51 | 00:36:40 | 00:50:53 | ||
67 | NOWAK Lidia | 3048 | DĄBROWA GÓRNICZA | K-50 | 00:02:51 | 00:37:57 | 00:52:45 | ||
68 | MAZIUK Ewa | 3045 | GLIWICE | K-40 | 00:02:51 | 00:35:52 | 00:50:07 | ||
69 | SOBCZAK-KOSIŃSKA Sylwia | 3049 | GLIWICE | K-30 | 00:02:51 | 00:35:55 | 00:50:08 | ||
70 | LISOWSKA Agnieszka | 3027 | GLIWICE | K-18 | 00:02:52 | 00:38:09 | 00:53:05 | ||
71 | PARUZEL Julianna | 3042 | bpk | GLIWICE | K-30 | 00:02:52 | 00:41:59 | 00:58:02 | |
72 | TRACZEWSKA Magdalena | 3082 | GLIWICE | K-30 | 00:02:52 | 00:34:08 | 00:47:59 | ||
73 | KACZMAREK Danuta | 3020 | SPORT-RELAKS Nasza Szkółka Pływania | KNURÓW | K-30 | 00:02:52 | 00:38:48 | 00:54:26 | |
74 | LISOWSKI Mirosław | 3026 | Kliwicki Klub Kolerkcjonerów | GLIWICE | M-50 | 00:02:53 | 00:38:09 | 00:53:05 | |
75 | HILKNER-BUKOWSKA Dorota | 3043 | GLIWICE | K-50 | 00:02:53 | 00:41:57 | 00:57:58 | ||
76 | KOTYLAK Wojciech | 3040 | GLIWICE | M-50 | 00:02:53 | 00:35:04 | 00:48:50 | ||
77 | KALISZ Aneta | 3092 | BYTOM | K-40 | 00:02:53 | 00:39:28 | 00:54:48 | ||
78 | SNOCHOWSKA Agata | 3058 | Szombierki Ranners | BYTOM | K-30 | 00:02:53 | 00:38:11 | 00:52:53 | |
79 | KREFT Sylwia | 3093 | BYTOM | K-40 | 00:02:53 | 00:39:31 | 00:54:48 | ||
80 | CEMPULIK-ŁAKOMSKA Agnieszka | 3019 | WODZISŁAW ŚLASKI | K-40 | 00:02:54 | 00:40:17 | 00:55:47 | ||
81 | MICHNA Grzegorz | 3096 | GLIWICE | M-60 | 00:02:54 | 00:39:45 | 00:54:49 | ||
82 | NOWICKA Katarzyna | 3065 | Szombierki Runners | SZOMBIERKI-BYTOM | K-40 | 00:02:54 | 00:38:10 | 00:52:52 | |
83 | WĘGRZYNOWICZ Estera | 3007 | GLIWICE | K-30 | 00:02:55 | 00:35:42 | 00:49:58 | ||
84 | ŁAKOMSKI Marcin | 3018 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M-40 | 00:02:55 | 00:40:14 | 00:56:14 | ||
85 | MIZERA Beata | 3006 | GLIWICE | K-40 | 00:02:55 | 00:35:49 | 00:50:03 | ||
86 | STACHOWICZ Szymon | 3008 | GLIWICE | M-20 | 00:02:55 | 00:35:42 | 00:49:57 | ||
87 | SARRÉ Joanna | 3039 | Sport-Relaks Nasza Szkółka Pływania | GLIWICE | K-60 | 00:02:56 | 00:34:15 | 00:48:08 | |
88 | WIŚNIEWSKA Marzanna | 3021 | ZABRZE | K-40 | 00:02:56 | 00:41:17 | 00:57:54 | ||
89 | KOTOWSKA Karolina | 3001 | ETISOFT RUNNING TEAM | GLIWICE | K-30 | 00:02:56 | 00:40:26 | 00:56:22 | |
90 | CHOJNACKI Wojciech | 3050 | nizrzeszony | TWORÓG | M-60 | 00:02:57 | 00:38:54 | 00:54:38 | |
91 | SIEJKO Janusz Adam | 3060 | UM | GLIWICE | M-60 | 00:02:57 | 00:35:06 | 00:48:54 | |
92 | WOLIŃSKA Katarzyna | 3097 | K-40 | 00:02:59 | 00:37:01 | 00:51:35 | |||
93 | WOJDAT Hanna | 3054 | GLIWICE | K-40 | 00:02:59 | 00:37:05 | 00:51:50 |
Znaleziono 93 wynik(ów)