NORDIC WALKING GLIWICKI - 10KM
Półmaraton Gliwicki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 102
Wystartowało : 93
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.3km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu10_km
4.3km
15_km
6km
    
1GAMRACY Leszek 3062UTW GliwiceGLIWICEM-6000:00:00
2PACYNA-ZIEBURA Anna 3030KRAKÓWK-3000:00:0000:40:3100:55:33
3JANIK Sylwia 3075ZAWIERCIEK-2000:01:5700:38:5300:54:30
4OWCZAREK Marcin 3041GLIWICEM-5000:02:0400:32:1500:45:17
5ALEKSANDROWICZ Małgorzata 3033GLIWICEK-5000:02:1000:37:2700:52:24
6PAWŁOWSKA Anna 3034ZABRZEK-4000:02:1100:37:2600:52:24
7SMOLARCZYK Dorota 3071Młode WilkiGLIWICEK-4000:02:1300:29:0900:40:43
8KOZUB Patrycja 3094CertumGLIWICEK-2000:02:4300:32:1600:45:09
9LEWANDOWSKA Iwona 3079GLIWICEK-5000:02:4300:34:0400:48:07
10KOZŁOWSKA Karina 3029KAMIENIECK-4000:02:4300:35:1400:49:52
11WIRSKA Magdalena 3059GLIWICEK-3000:02:4300:40:3300:56:56
12RAJTOR Dominika 3084GLIWICEK-3000:02:4400:38:5700:54:37
13BENTKOWSKI Lesław 3013Dirty SparrowsGLIWICEM-7000:02:4400:35:4500:50:07
14TYCZEWSKI Jacek 3035GLIWICEM-3000:02:4400:29:1900:41:37
15ADAMUS Marian 3087Ślesia Nordic TeamBYTOMM-6000:02:4400:27:1300:38:20
16DWORAK Iwona 3036KNURÓWK-3000:02:4500:37:3300:52:57
17KISTELLA Paulina 3061PIEKARY ŚLĄSKIEK-2000:02:4500:35:0500:49:29
18CYRUS Bogdan 3069Silesia Nordic TeamSTRZEBIŃM-4000:02:4500:26:3700:37:37
19JASIŃSKI Mateusz 3095CertumGLIWICEM-2000:02:4500:31:4800:44:03
20NOWAK Sebastian 3091PropointKNURÓWM-3000:02:4500:35:1900:49:24
21ARTER Małgorzata 3003KNURÓWK-5000:02:4500:36:3000:50:46
22MAŁKA Irena 3068niezrzeszonaGLIWICEK-6000:02:4500:37:1100:51:58
23MARONDEL Katarzyna 3086Silesia Nordic TeamBYTOMK-3000:02:4600:30:1700:42:28
24RYGULSKI Andrzej 3012ŁAZISKIE KARLUSYŁAZISKA GÓRNEM-6000:02:4600:36:3400:51:03
25TYCZEWSKA Paulina 3031KRAKÓWK-3000:02:4600:30:5500:43:35
26KIDAWA Bożena 3024GLIWICEK-6000:02:4600:34:1800:48:03
27JAWORSKI Andrzej 3023GLIWICEM-5000:02:4600:32:2900:45:25
28GÓRNIAK Alicja 3052nizrzeszonyGLIWICEK-4000:02:4600:39:0200:54:47
29KIDAWA Marian 3015GLIWICEM-6000:02:4600:33:4700:47:42
30GÓRAL Małgorzata 3051niezrzeszonyGLIWICEK-4000:02:4600:39:0300:54:47
31PILSZAK Krystian 3055TAK DLA TRANSPLANTACJI-TEAMRACIBÓRZM-6000:02:4600:38:0400:53:41
32GROSS Mirosław 3038FIS-SST TEAM / UNISONOKSIĘŻY LASM-6000:02:4700:38:0200:52:36
33KOWAL Sylwia 3064-GLIWICEK-4000:02:4700:38:5500:53:59
34TYCZEWSKA Teresa 3014GLIWICEK-4000:02:4700:32:5500:46:16
35MICHALIK Joanna 3081BYTOMK-3000:02:4700:33:4200:47:03
36JASIŃSKA Justyna 3063GLIWICEK-3000:02:4700:38:5600:53:59
37WINKIEWICZ Jolanta 3056GLIWICEK-5000:02:4700:34:2700:48:19
38KAJCA Mirosław 3011ŁAZISKIE KARLUSYŁAZISKA GÓRNEM-4000:02:4700:30:1400:42:21
39KMIEĆ Agnieszka 3088CertumK-2000:02:4700:37:4500:52:50
40SKONIECZNY Sebastian 3016BUKAteamGLIWICEM-3000:02:4700:30:0500:42:23
41LEŚ Michał 3046GLIWICEM-4000:02:4700:40:3100:56:27
42WIŚNIEWSKI Sławomir 3022ZABRZEM-5000:02:4800:33:3200:47:07
43PURTAK Anna 3032GLIWICEK-5000:02:4800:38:1300:53:07
44PŁONKA Janina 3009GLIWICEK-6000:02:4800:41:2400:58:02
45TOMASZCZYK Piotr 3090Megavat Running TeamCZERWONKA LESZCZYNYM-5000:02:4800:38:1500:53:10
46WIŚNIEWSKI Roman 3077TWARDORZECZKAM-6000:02:4800:31:2500:44:13
47PROKOP Gabriela 3098GLIWICEK-3000:02:4800:36:3500:50:58
48TAISNER Aleksandra 3089RUDA ŚLĄSKAK-3000:02:4800:32:5200:45:45
49SKONIECZNA Magdalena 3017BUKAteamGLIWICEK-3000:02:4800:35:1300:49:20
50MAŁKA Marian 3067niezrzeszonyGLIWICEM-5000:02:4900:28:1000:39:26
51WOJNOWSKI Wojciech 3100ZABRZEM-3000:02:4900:32:0200:44:57
52HAŁA-WAWRZAK Alicja 3070GLIWICEK-4000:02:4900:41:5700:58:47
53HAHN Piotr 3072NorRun TeamPANIÓWKIM-3000:02:4900:30:4100:42:36
54LIPUT Dawid 3099GLIWICEM-3000:02:4900:32:2500:45:40
55TURCZYN Jolanta 3053GLIWICEK-5000:02:4900:36:3300:51:05
56SKOWROŃSKA Anna 3066KATOWICEK-4000:02:4900:31:0900:43:20
57SKAWIŃSKA Ewa 3076RightwayWILKSZYNK-4000:02:5000:32:5300:45:40
58URBANOWICZ Aleksandra 3080KTB 'PRZEZ LAS ' GLIWICEGLIWICEK-5000:02:5000:32:3800:45:17
59GĘBCZYK Władysław 3010Gliwicki Klub KolekcjonerówGLIWICEM-6000:02:5000:34:2200:48:07
60DŁUGAJ Urszula 3078MIKOŁÓWK-4000:02:5000:38:0700:53:02
61STĘPIEŃ Dorota 3047KIELCEK-4000:02:5000:29:5300:42:06
62WROCŁAWSKI Rafał 3101M-4000:02:5000:35:5300:50:21
63MAZIUK Krzysztof 3044GLIWICEM-4000:02:5100:30:5100:42:56
64WIĘCŁAW Cecylia 3074GLIWICEK-3000:02:5100:40:0600:56:04
65JAKUBIAK Izabella 3073GLIWICEK-4000:02:5100:40:1600:56:30
66DOMARADZKA Karolina 3037GLIWICEK-2000:02:5100:36:4000:50:53
67NOWAK Lidia 3048DĄBROWA GÓRNICZAK-5000:02:5100:37:5700:52:45
68MAZIUK Ewa 3045GLIWICEK-4000:02:5100:35:5200:50:07
69SOBCZAK-KOSIŃSKA Sylwia 3049GLIWICEK-3000:02:5100:35:5500:50:08
70LISOWSKA Agnieszka 3027GLIWICEK-1800:02:5200:38:0900:53:05
71PARUZEL Julianna 3042bpkGLIWICEK-3000:02:5200:41:5900:58:02
72TRACZEWSKA Magdalena 3082GLIWICEK-3000:02:5200:34:0800:47:59
73KACZMAREK Danuta 3020SPORT-RELAKS Nasza Szkółka PływaniaKNURÓWK-3000:02:5200:38:4800:54:26
74LISOWSKI Mirosław 3026Kliwicki Klub KolerkcjonerówGLIWICEM-5000:02:5300:38:0900:53:05
75HILKNER-BUKOWSKA Dorota 3043GLIWICEK-5000:02:5300:41:5700:57:58
76KOTYLAK Wojciech 3040GLIWICEM-5000:02:5300:35:0400:48:50
77KALISZ Aneta 3092BYTOMK-4000:02:5300:39:2800:54:48
78SNOCHOWSKA Agata 3058Szombierki RannersBYTOMK-3000:02:5300:38:1100:52:53
79KREFT Sylwia 3093BYTOMK-4000:02:5300:39:3100:54:48
80CEMPULIK-ŁAKOMSKA Agnieszka 3019WODZISŁAW ŚLASKIK-4000:02:5400:40:1700:55:47
81MICHNA Grzegorz 3096GLIWICEM-6000:02:5400:39:4500:54:49
82NOWICKA Katarzyna 3065Szombierki RunnersSZOMBIERKI-BYTOMK-4000:02:5400:38:1000:52:52
83WĘGRZYNOWICZ Estera 3007GLIWICEK-3000:02:5500:35:4200:49:58
84ŁAKOMSKI Marcin 3018WODZISŁAW ŚLĄSKIM-4000:02:5500:40:1400:56:14
85MIZERA Beata 3006GLIWICEK-4000:02:5500:35:4900:50:03
86STACHOWICZ Szymon 3008GLIWICEM-2000:02:5500:35:4200:49:57
87SARRÉ Joanna 3039Sport-Relaks Nasza Szkółka PływaniaGLIWICEK-6000:02:5600:34:1500:48:08
88WIŚNIEWSKA Marzanna 3021ZABRZEK-4000:02:5600:41:1700:57:54
89KOTOWSKA Karolina 3001ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEK-3000:02:5600:40:2600:56:22
90CHOJNACKI Wojciech 3050nizrzeszonyTWORÓGM-6000:02:5700:38:5400:54:38
91SIEJKO Janusz Adam 3060UMGLIWICEM-6000:02:5700:35:0600:48:54
92WOLIŃSKA Katarzyna 3097K-4000:02:5900:37:0100:51:35
93WOJDAT Hanna 3054GLIWICEK-4000:02:5900:37:0500:51:50
Znaleziono 93 wynik(ów)