NORDIC WALKING GLIWICKI - 10KM
Półmaraton Gliwicki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 102
Wystartowało : 93
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.3km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-18 | M-18 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu10_km
4.3km
   
1CYRUS Bogdan 3069Silesia Nordic TeamSTRZEBIŃM-4000:02:4500:26:37
2ADAMUS Marian 3087Ślesia Nordic TeamBYTOMM-6000:02:4400:27:13
3MAŁKA Marian 3067niezrzeszonyGLIWICEM-5000:02:4900:28:10
4SMOLARCZYK Dorota 3071Młode WilkiGLIWICEK-4000:02:1300:29:09
5TYCZEWSKI Jacek 3035GLIWICEM-3000:02:4400:29:19
6STĘPIEŃ Dorota 3047KIELCEK-4000:02:5000:29:53
7SKONIECZNY Sebastian 3016BUKAteamGLIWICEM-3000:02:4700:30:05
8KAJCA Mirosław 3011ŁAZISKIE KARLUSYŁAZISKA GÓRNEM-4000:02:4700:30:14
9MARONDEL Katarzyna 3086Silesia Nordic TeamBYTOMK-3000:02:4600:30:17
10HAHN Piotr 3072NorRun TeamPANIÓWKIM-3000:02:4900:30:41
11MAZIUK Krzysztof 3044GLIWICEM-4000:02:5100:30:51
12TYCZEWSKA Paulina 3031KRAKÓWK-3000:02:4600:30:55
13SKOWROŃSKA Anna 3066KATOWICEK-4000:02:4900:31:09
14WIŚNIEWSKI Roman 3077TWARDORZECZKAM-6000:02:4800:31:25
15JASIŃSKI Mateusz 3095CertumGLIWICEM-2000:02:4500:31:48
16WOJNOWSKI Wojciech 3100ZABRZEM-3000:02:4900:32:02
17OWCZAREK Marcin 3041GLIWICEM-5000:02:0400:32:15
18KOZUB Patrycja 3094CertumGLIWICEK-2000:02:4300:32:16
19LIPUT Dawid 3099GLIWICEM-3000:02:4900:32:25
20JAWORSKI Andrzej 3023GLIWICEM-5000:02:4600:32:29
21URBANOWICZ Aleksandra 3080KTB 'PRZEZ LAS ' GLIWICEGLIWICEK-5000:02:5000:32:38
22TAISNER Aleksandra 3089RUDA ŚLĄSKAK-3000:02:4800:32:52
23SKAWIŃSKA Ewa 3076RightwayWILKSZYNK-4000:02:5000:32:53
24TYCZEWSKA Teresa 3014GLIWICEK-4000:02:4700:32:55
25WIŚNIEWSKI Sławomir 3022ZABRZEM-5000:02:4800:33:32
26MICHALIK Joanna 3081BYTOMK-3000:02:4700:33:42
27KIDAWA Marian 3015GLIWICEM-6000:02:4600:33:47
28LEWANDOWSKA Iwona 3079GLIWICEK-5000:02:4300:34:04
29TRACZEWSKA Magdalena 3082GLIWICEK-3000:02:5200:34:08
30SARRÉ Joanna 3039Sport-Relaks Nasza Szkółka PływaniaGLIWICEK-6000:02:5600:34:15
31KIDAWA Bożena 3024GLIWICEK-6000:02:4600:34:18
32GĘBCZYK Władysław 3010Gliwicki Klub KolekcjonerówGLIWICEM-6000:02:5000:34:22
33WINKIEWICZ Jolanta 3056GLIWICEK-5000:02:4700:34:27
34KOTYLAK Wojciech 3040GLIWICEM-5000:02:5300:35:04
35KISTELLA Paulina 3061PIEKARY ŚLĄSKIEK-2000:02:4500:35:05
36SIEJKO Janusz Adam 3060UMGLIWICEM-6000:02:5700:35:06
37SKONIECZNA Magdalena 3017BUKAteamGLIWICEK-3000:02:4800:35:13
38KOZŁOWSKA Karina 3029KAMIENIECK-4000:02:4300:35:14
39NOWAK Sebastian 3091PropointKNURÓWM-3000:02:4500:35:19
40WĘGRZYNOWICZ Estera 3007GLIWICEK-3000:02:5500:35:42
41STACHOWICZ Szymon 3008GLIWICEM-2000:02:5500:35:42
42BENTKOWSKI Lesław 3013Dirty SparrowsGLIWICEM-7000:02:4400:35:45
43MIZERA Beata 3006GLIWICEK-4000:02:5500:35:49
44MAZIUK Ewa 3045GLIWICEK-4000:02:5100:35:52
45WROCŁAWSKI Rafał 3101M-4000:02:5000:35:53
46SOBCZAK-KOSIŃSKA Sylwia 3049GLIWICEK-3000:02:5100:35:55
47ARTER Małgorzata 3003KNURÓWK-5000:02:4500:36:30
48TURCZYN Jolanta 3053GLIWICEK-5000:02:4900:36:33
49RYGULSKI Andrzej 3012ŁAZISKIE KARLUSYŁAZISKA GÓRNEM-6000:02:4600:36:34
50PROKOP Gabriela 3098GLIWICEK-3000:02:4800:36:35
51DOMARADZKA Karolina 3037GLIWICEK-2000:02:5100:36:40
52WOLIŃSKA Katarzyna 3097K-4000:02:5900:37:01
53WOJDAT Hanna 3054GLIWICEK-4000:02:5900:37:05
54MAŁKA Irena 3068niezrzeszonaGLIWICEK-6000:02:4500:37:11
55PAWŁOWSKA Anna 3034ZABRZEK-4000:02:1100:37:26
56ALEKSANDROWICZ Małgorzata 3033GLIWICEK-5000:02:1000:37:27
57DWORAK Iwona 3036KNURÓWK-3000:02:4500:37:33
58KMIEĆ Agnieszka 3088CertumK-2000:02:4700:37:45
59NOWAK Lidia 3048DĄBROWA GÓRNICZAK-5000:02:5100:37:57
60GROSS Mirosław 3038FIS-SST TEAM / UNISONOKSIĘŻY LASM-6000:02:4700:38:02
61PILSZAK Krystian 3055TAK DLA TRANSPLANTACJI-TEAMRACIBÓRZM-6000:02:4600:38:04
62DŁUGAJ Urszula 3078MIKOŁÓWK-4000:02:5000:38:07
63LISOWSKA Agnieszka 3027GLIWICEK-1800:02:5200:38:09
64LISOWSKI Mirosław 3026Kliwicki Klub KolerkcjonerówGLIWICEM-5000:02:5300:38:09
65NOWICKA Katarzyna 3065Szombierki RunnersSZOMBIERKI-BYTOMK-4000:02:5400:38:10
66SNOCHOWSKA Agata 3058Szombierki RannersBYTOMK-3000:02:5300:38:11
67PURTAK Anna 3032GLIWICEK-5000:02:4800:38:13
68TOMASZCZYK Piotr 3090Megavat Running TeamCZERWONKA LESZCZYNYM-5000:02:4800:38:15
69KACZMAREK Danuta 3020SPORT-RELAKS Nasza Szkółka PływaniaKNURÓWK-3000:02:5200:38:48
70JANIK Sylwia 3075ZAWIERCIEK-2000:01:5700:38:53
71CHOJNACKI Wojciech 3050nizrzeszonyTWORÓGM-6000:02:5700:38:54
72KOWAL Sylwia 3064-GLIWICEK-4000:02:4700:38:55
73JASIŃSKA Justyna 3063GLIWICEK-3000:02:4700:38:56
74RAJTOR Dominika 3084GLIWICEK-3000:02:4400:38:57
75GÓRNIAK Alicja 3052nizrzeszonyGLIWICEK-4000:02:4600:39:02
76GÓRAL Małgorzata 3051niezrzeszonyGLIWICEK-4000:02:4600:39:03
77KALISZ Aneta 3092BYTOMK-4000:02:5300:39:28
78KREFT Sylwia 3093BYTOMK-4000:02:5300:39:31
79MICHNA Grzegorz 3096GLIWICEM-6000:02:5400:39:45
80WIĘCŁAW Cecylia 3074GLIWICEK-3000:02:5100:40:06
81ŁAKOMSKI Marcin 3018WODZISŁAW ŚLĄSKIM-4000:02:5500:40:14
82JAKUBIAK Izabella 3073GLIWICEK-4000:02:5100:40:16
83CEMPULIK-ŁAKOMSKA Agnieszka 3019WODZISŁAW ŚLASKIK-4000:02:5400:40:17
84KOTOWSKA Karolina 3001ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEK-3000:02:5600:40:26
85PACYNA-ZIEBURA Anna 3030KRAKÓWK-3000:00:0000:40:31
86LEŚ Michał 3046GLIWICEM-4000:02:4700:40:31
87WIRSKA Magdalena 3059GLIWICEK-3000:02:4300:40:33
88WIŚNIEWSKA Marzanna 3021ZABRZEK-4000:02:5600:41:17
89PŁONKA Janina 3009GLIWICEK-6000:02:4800:41:24
90HAŁA-WAWRZAK Alicja 3070GLIWICEK-4000:02:4900:41:57
91HILKNER-BUKOWSKA Dorota 3043GLIWICEK-5000:02:5300:41:57
92PARUZEL Julianna 3042bpkGLIWICEK-3000:02:5200:41:59
93GAMRACY Leszek 3062UTW GliwiceGLIWICEM-6000:00:00
Znaleziono 93 wynik(ów)