NORDIC WALKING GLIWICKI 2016 - 10KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-23
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 90
Wystartowało : 82
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 82
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1MACIEJEWSKA Angelika 3080Kb Endurance Solidarni KnurówKNURÓWK-3000:00:00
2GEMBALA Eugeniusz 3051AmatorBEŁKM-5000:00:01
3GEMBALA Violetta 3050AmatorBEŁKK-5000:00:01
4RYGULSKI Andrzej 3016ŁAZISKIE KARLUSYŁAZISKA GÓRNEM-6000:00:01
5HAJDUK Franciszek 3046RadzionkówRADZIONKÓWM-5000:00:02
6SZYMIK Grażyna 3049AmatorBEŁKK-4000:00:02
7SKLAREK Anna 3063UNISONOKATOWICEK-2000:00:02
8JAWORSKI Andrzej 3055GLIWICEM-5000:00:02
9MAKSYSZ-ŁOBKO Marzena 3045arch3dPIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:00:02
10JANKOWSKA Czesława 8ZABRZEK-5000:00:02
11MAJEWSKA Dorota 3008GLIWICEK-4000:00:03
12WRUCIŃSKI Adam 3059RADZIONKÓWM-5000:00:03
13KIDAWA Marian 3048GLIWICEM-6000:00:03
14GAMRACY Leszek 3053UTW GliwiceGLIWICEM-6000:00:03
15DYLONG Irena 3013GLIWICEK-4000:00:03
16SORKOWSKA-CIEŚLAK Kinga 3028KRAKÓWK-3000:00:03
17LEŚ Michał 3033GLIWICEM-4000:00:03
18WYPCHOŁ Mariola 3009BARGŁÓWKAK-5000:00:03
19TISZBIEREK Gabriela 3010BARGŁÓWKAK-4000:00:04
20WAJZER Lucja 3019GRUPA JURA' PLZAWIERCIEK-4000:00:05
21TURCZYN Jolanta 3036GLIWICEK-5000:00:05
22DUDLEJ Ewa 3056KATOWICEK-5000:00:05
23ZIÓŁKOWSKA Jolanta 3043KNURÓWK-5000:00:05
24HERMAN Kazimiera 3044KNURÓWK-6000:00:05
25GRZENCZYK Grzegorz 3034GOSTYŃM-5000:00:06
26MAŁKA Marian 3069niezrzeszonyGLIWICEM-5000:00:07
27KONOPACKA Krystyna 3GLIWICEK-6000:00:07
28PRZYBYLSKA Wanda 7wiślańska Akademia BiegowaWISŁAK-6000:00:08
29SKONIECZNY Sebastian 3041BUKAteamGLIWICEM-3000:00:09
30HOKOTA Anna 3072ElzabGLIWICEK-3000:00:09
31KRAKOWCZYK Justyna 3035GLIWICEK-3000:00:09
32SZAJNOWSKA Agieszka 3054Aeromed CKZiU GliwiceGLIWICEK-4000:00:10
33SOBCZYK Grzegorz 3074M-4000:00:10
34KULISA Marlena 2051GLIWICEK-2000:00:10
35CHARCZUK Zenon Żółwik OpoleOPOLEM-5000:00:11
36GÓRNIK Jerzy 3005KatowiceKATOWICEM-6000:00:11
37STAWSKA Joanna 3075biegaj z treneramiGLIWICEK-5000:00:11
38KRAKOWCZYK Zygmunt 3062GLIWICEM-6000:00:11
39KOWALSKA Wioletta 3021GLIWICEK-4000:00:11
40KAŁUŻNA Anna 3020GLIWICEK-5000:00:11
41ALEKSANDROWICZ Małgorzata 3015GLIWICEK-5000:00:11
42PAWŁOWSKA Anna 3025ZABRZEK-4000:00:11
43POGODA Franciszek 3052Aeromed CKZiU GliwiceGLIWICEM-5000:00:12
44KOWASZ Jacek 13ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:00:12
45LEWANDOWSKA Iwona 3039GLIWICEK-5000:00:12
46JURETKO Aneta 11CHORZÓWK-4000:00:12
47NOWAK Grażyna 3057GLIWICEK-6000:00:12
48WIŚNIEWSKI Sławomir 3031ZABRZEM-4000:00:13
49WYROZUMSKI Wojciech 4GLIWICEM-3000:00:13
50KOŁODZIEJ Sonia 6PYSKOWICEK-5000:00:13
51GÓRNIAK Alicja 3076GLIWICEK-4000:00:13
52URBAN Antonina 9K-3000:00:13
53LUPA Sabina 3014GLIWICEK-3000:00:13
54TYCZEWSKI Jacek 3023GLIWICEM-3000:00:14
55TYCZEWSKA Teresa 3017GLIWICEK-4000:00:14
56SKONIECZNA Magdalena 3040BUKAteamGLIWICEK-3000:00:14
57BENTKOWSKI Lesław 3058GLIWICEM-7000:00:14
58GRABOWSKA-WCISEŁ Małgorzata 3002BYTOMK-3000:00:14
59MARZEC Janina 3001GLIWICEK-5000:00:14
60WIŚNIEWSKA Marzanna 3030ZABRZEK-4000:00:14
61OWCZAREK Marcin 3073GLIWICEM-5000:00:15
62GĘBCZYK Władysław 3047Gliwicki Klub KolekcjonerówGLIWICEM-6000:00:15
63EICHHOF-SIERGIEJ Małgorzata 2GCERGLIWICEK-3000:00:15
64KOTOWSKA Karolina 3007GLIWICEK-3000:00:15
65TYCZEWSKA Paulina 3024DELPHI Running TeamPIEKOSZÓWK-3000:00:16
66SKOTNICKI Michał 3003GLIWICEM-5000:00:16
67DOMARADZKA Karolina 3027GLIWICEK-2000:00:16
68JUSZCZAK - WIŚNIEWSKA Agata 8ZK9YXGNight Runners GliwiceGLIWICEK-2000:00:16
69BRODOWICZ Aleksandra 3022PYSKOWICEK-3000:00:16
70WOSZCZYŃSKA Natalia 3079GLIWICEK-3000:00:16
71SCHRAMM-DUBIEL Anna 3066KNURÓWK-4000:00:17
72EICHHOF Danuta 1GLIWICEK-6000:00:17
73DWORAK Iwona 3068Biegam aby Laura mogła chodzićKNURÓWK-3000:00:17
74KACZMAREK Danuta 3064KNURÓWK-3000:00:17
74KOTYLAK Wojciech 3061SPORT-RELAKS GliwiceGLIWICEM-5000:00:17
76ARTER Malgorzata 10KNURÓWK-4000:00:17
77LISOWSKA Agnieszka 3012Gliwicki Klub KolekcjoneraGLIWICEK-1600:00:18
78LISOWSKI Mirosław 3011Gliwicki Klub KolekcjonerówGLIWICEM-4000:00:18
79FIOŁKA-KONICZEK Magdalena 3071GLIWICEK-4000:00:18
80HUZAREWICZ Marek 3070GLIWICEM-4000:00:18
81BURLIGA Marzena 5KB ENEDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWK-4000:00:19
Niesklasyfikowani
DQŁYŻWIŃSKA Lidia 3037GLIWICEK-50DQ
Znaleziono 82 wynik(ów)