Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2016-10-23 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 90 |
Wystartowało : | 82 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 82 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACIEJEWSKA Angelika | 3080 | Kb Endurance Solidarni Knurów | KNURÓW | K-30 | 00:00:00 | |
2 | GEMBALA Eugeniusz | 3051 | Amator | BEŁK | M-50 | 00:00:01 | |
3 | GEMBALA Violetta | 3050 | Amator | BEŁK | K-50 | 00:00:01 | |
4 | RYGULSKI Andrzej | 3016 | ŁAZISKIE KARLUSY | ŁAZISKA GÓRNE | M-60 | 00:00:01 | |
5 | HAJDUK Franciszek | 3046 | Radzionków | RADZIONKÓW | M-50 | 00:00:02 | |
6 | SZYMIK Grażyna | 3049 | Amator | BEŁK | K-40 | 00:00:02 | |
7 | SKLAREK Anna | 3063 | UNISONO | KATOWICE | K-20 | 00:00:02 | |
8 | JAWORSKI Andrzej | 3055 | GLIWICE | M-50 | 00:00:02 | ||
9 | MAKSYSZ-ŁOBKO Marzena | 3045 | arch3d | PIEKARY ŚLĄSKIE | K-40 | 00:00:02 | |
10 | JANKOWSKA Czesława | 8 | ZABRZE | K-50 | 00:00:02 | ||
11 | MAJEWSKA Dorota | 3008 | GLIWICE | K-40 | 00:00:03 | ||
12 | WRUCIŃSKI Adam | 3059 | RADZIONKÓW | M-50 | 00:00:03 | ||
13 | KIDAWA Marian | 3048 | GLIWICE | M-60 | 00:00:03 | ||
14 | GAMRACY Leszek | 3053 | UTW Gliwice | GLIWICE | M-60 | 00:00:03 | |
15 | DYLONG Irena | 3013 | GLIWICE | K-40 | 00:00:03 | ||
16 | SORKOWSKA-CIEŚLAK Kinga | 3028 | KRAKÓW | K-30 | 00:00:03 | ||
17 | LEŚ Michał | 3033 | GLIWICE | M-40 | 00:00:03 | ||
18 | WYPCHOŁ Mariola | 3009 | BARGŁÓWKA | K-50 | 00:00:03 | ||
19 | TISZBIEREK Gabriela | 3010 | BARGŁÓWKA | K-40 | 00:00:04 | ||
20 | WAJZER Lucja | 3019 | GRUPA JURA' PL | ZAWIERCIE | K-40 | 00:00:05 | |
21 | TURCZYN Jolanta | 3036 | GLIWICE | K-50 | 00:00:05 | ||
22 | DUDLEJ Ewa | 3056 | KATOWICE | K-50 | 00:00:05 | ||
23 | ZIÓŁKOWSKA Jolanta | 3043 | KNURÓW | K-50 | 00:00:05 | ||
24 | HERMAN Kazimiera | 3044 | KNURÓW | K-60 | 00:00:05 | ||
25 | GRZENCZYK Grzegorz | 3034 | GOSTYŃ | M-50 | 00:00:06 | ||
26 | MAŁKA Marian | 3069 | niezrzeszony | GLIWICE | M-50 | 00:00:07 | |
27 | KONOPACKA Krystyna | 3 | GLIWICE | K-60 | 00:00:07 | ||
28 | PRZYBYLSKA Wanda | 7 | wiślańska Akademia Biegowa | WISŁA | K-60 | 00:00:08 | |
29 | SKONIECZNY Sebastian | 3041 | BUKAteam | GLIWICE | M-30 | 00:00:09 | |
30 | HOKOTA Anna | 3072 | Elzab | GLIWICE | K-30 | 00:00:09 | |
31 | KRAKOWCZYK Justyna | 3035 | GLIWICE | K-30 | 00:00:09 | ||
32 | SZAJNOWSKA Agieszka | 3054 | Aeromed CKZiU Gliwice | GLIWICE | K-40 | 00:00:10 | |
33 | SOBCZYK Grzegorz | 3074 | M-40 | 00:00:10 | |||
34 | KULISA Marlena | 2051 | GLIWICE | K-20 | 00:00:10 | ||
35 | CHARCZUK Zenon | Żółwik Opole | OPOLE | M-50 | 00:00:11 | ||
36 | GÓRNIK Jerzy | 3005 | Katowice | KATOWICE | M-60 | 00:00:11 | |
37 | STAWSKA Joanna | 3075 | biegaj z trenerami | GLIWICE | K-50 | 00:00:11 | |
38 | KRAKOWCZYK Zygmunt | 3062 | GLIWICE | M-60 | 00:00:11 | ||
39 | KOWALSKA Wioletta | 3021 | GLIWICE | K-40 | 00:00:11 | ||
40 | KAŁUŻNA Anna | 3020 | GLIWICE | K-50 | 00:00:11 | ||
41 | ALEKSANDROWICZ Małgorzata | 3015 | GLIWICE | K-50 | 00:00:11 | ||
42 | PAWŁOWSKA Anna | 3025 | ZABRZE | K-40 | 00:00:11 | ||
43 | POGODA Franciszek | 3052 | Aeromed CKZiU Gliwice | GLIWICE | M-50 | 00:00:12 | |
44 | KOWASZ Jacek | 13 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M-40 | 00:00:12 | ||
45 | LEWANDOWSKA Iwona | 3039 | GLIWICE | K-50 | 00:00:12 | ||
46 | JURETKO Aneta | 11 | CHORZÓW | K-40 | 00:00:12 | ||
47 | NOWAK Grażyna | 3057 | GLIWICE | K-60 | 00:00:12 | ||
48 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 3031 | ZABRZE | M-40 | 00:00:13 | ||
49 | WYROZUMSKI Wojciech | 4 | GLIWICE | M-30 | 00:00:13 | ||
50 | KOŁODZIEJ Sonia | 6 | PYSKOWICE | K-50 | 00:00:13 | ||
51 | GÓRNIAK Alicja | 3076 | GLIWICE | K-40 | 00:00:13 | ||
52 | URBAN Antonina | 9 | K-30 | 00:00:13 | |||
53 | LUPA Sabina | 3014 | GLIWICE | K-30 | 00:00:13 | ||
54 | TYCZEWSKI Jacek | 3023 | GLIWICE | M-30 | 00:00:14 | ||
55 | TYCZEWSKA Teresa | 3017 | GLIWICE | K-40 | 00:00:14 | ||
56 | SKONIECZNA Magdalena | 3040 | BUKAteam | GLIWICE | K-30 | 00:00:14 | |
57 | BENTKOWSKI Lesław | 3058 | GLIWICE | M-70 | 00:00:14 | ||
58 | GRABOWSKA-WCISEŁ Małgorzata | 3002 | BYTOM | K-30 | 00:00:14 | ||
59 | MARZEC Janina | 3001 | GLIWICE | K-50 | 00:00:14 | ||
60 | WIŚNIEWSKA Marzanna | 3030 | ZABRZE | K-40 | 00:00:14 | ||
61 | OWCZAREK Marcin | 3073 | GLIWICE | M-50 | 00:00:15 | ||
62 | GĘBCZYK Władysław | 3047 | Gliwicki Klub Kolekcjonerów | GLIWICE | M-60 | 00:00:15 | |
63 | EICHHOF-SIERGIEJ Małgorzata | 2 | GCER | GLIWICE | K-30 | 00:00:15 | |
64 | KOTOWSKA Karolina | 3007 | GLIWICE | K-30 | 00:00:15 | ||
65 | TYCZEWSKA Paulina | 3024 | DELPHI Running Team | PIEKOSZÓW | K-30 | 00:00:16 | |
66 | SKOTNICKI Michał | 3003 | GLIWICE | M-50 | 00:00:16 | ||
67 | DOMARADZKA Karolina | 3027 | GLIWICE | K-20 | 00:00:16 | ||
68 | JUSZCZAK - WIŚNIEWSKA Agata | 8ZK9YXG | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K-20 | 00:00:16 | |
69 | BRODOWICZ Aleksandra | 3022 | PYSKOWICE | K-30 | 00:00:16 | ||
70 | WOSZCZYŃSKA Natalia | 3079 | GLIWICE | K-30 | 00:00:16 | ||
71 | SCHRAMM-DUBIEL Anna | 3066 | KNURÓW | K-40 | 00:00:17 | ||
72 | EICHHOF Danuta | 1 | GLIWICE | K-60 | 00:00:17 | ||
73 | DWORAK Iwona | 3068 | Biegam aby Laura mogła chodzić | KNURÓW | K-30 | 00:00:17 | |
74 | KACZMAREK Danuta | 3064 | KNURÓW | K-30 | 00:00:17 | ||
74 | KOTYLAK Wojciech | 3061 | SPORT-RELAKS Gliwice | GLIWICE | M-50 | 00:00:17 | |
76 | ARTER Malgorzata | 10 | KNURÓW | K-40 | 00:00:17 | ||
77 | LISOWSKA Agnieszka | 3012 | Gliwicki Klub Kolekcjonera | GLIWICE | K-16 | 00:00:18 | |
78 | LISOWSKI Mirosław | 3011 | Gliwicki Klub Kolekcjonerów | GLIWICE | M-40 | 00:00:18 | |
79 | FIOŁKA-KONICZEK Magdalena | 3071 | GLIWICE | K-40 | 00:00:18 | ||
80 | HUZAREWICZ Marek | 3070 | GLIWICE | M-40 | 00:00:18 | ||
81 | BURLIGA Marzena | 5 | KB ENEDURANCE SOLIDARNI KNURÓW | KNURÓW | K-40 | 00:00:19 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
DQ | ŁYŻWIŃSKA Lidia | 3037 | GLIWICE | K-50 | DQ |
Znaleziono 82 wynik(ów)