NORDIC WALKING
XV BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 41
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 38
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | 9.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K35 | M35 | K36-45 | M36-45 | K46-55 | M46-55 | K56+ | M56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubDrużyna 1Czas startuSplit
4.9km
Split
9.4km
       
1BARTOSZYŃSKA Aleksandra 274KROBIAK3500:00:0001:38:22
2KAŹMIERSKI Dariusz 282BYDGOSZCZM56+00:00:00
3WESÓŁ Violetta 272BYDGOSZCZK46-55 00:00:1700:41:3301:24:10
4CIESIELSKI Krzysztof 53GNIEZNOM56+FAST WALKER00:00:2000:34:3301:10:01
5WRUK Justyna 78GRÓDEKK46-55 Diabelskie Pioruny00:00:2000:41:5801:23:52
6PRZYBORKIEWICZ Kriss 252TORUŃM46-55 W Sylwestra na sportowoW Sylwestra na sportowo00:00:2100:30:5201:01:47
7ZALEWSKA Oliwia 225SIEROSŁAWK3500:00:2100:39:5501:20:41
8ZALEWSKA Alina 224SIEROSŁAWK36-45Diabelskie Pioruny00:00:2100:43:5401:28:28
9POTRZEBOWSKI Marek 57BYDGOSZCZM36-45Łącze nas pasj꣹cze nas pasje00:00:2200:31:2101:04:24
10NAGOW Michał 135BYDGOSZCZM46-55 W Sylwestra na sportowo00:00:2200:30:3801:01:46
11KOLBERG Kamila 238ZIELEŃK36-45Kijkowe Trzemeszno00:00:2200:32:0901:04:33
12DEMBKOWSKI Ryszard 287M56+00:00:2200:32:2401:08:41
13MALAK Robert 9PRZYŁĘKIM46-55 Niezżeszony00:00:2200:36:0801:13:21
14POTRZEBOWSKA Agata 45BYDGOSZCZK36-45Łącze nas pasj꣹cza nas pasję00:00:2300:34:0401:09:34
15SZYCHOWSKI Jarosław 154SICIENKOM35TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2300:33:2801:07:58
16SKIERA Krzysztof 244BYDGOSZCZM36-45Łącze nas pasję00:00:2300:30:5501:03:21
17MISUN-NOWAK Katarzyna 228OSÓWIECK36-4500:00:2300:37:0601:13:46
18MISUN Mariola 229ZIELONKAK56+Akademia Mistrzów Sportu00:00:2300:45:5601:31:50
19MINISZEWSKA Irena 278BYDGOSZCZK36-4500:00:2400:36:2001:13:43
20POLAK Paweł 99INOWROCŁAWM35Solankowi BiegaczeSolankowi Biegacze00:00:2400:39:2301:18:25
21RADKOWSKA Ewa 275KROBIAK46-55 00:00:2400:47:5801:37:58
22KWIATKOWSKA Elżbieta 25685-794 BYDGOSZCZK46-55 00:00:2500:40:1101:22:30
23GONDEK Barbara 273KROBIAK36-4500:00:2500:47:5701:37:56
Niesklasyfikowani
DNCRAFIŃSKI Robert 289BRZOZAM46-55 00:00:2600:48:00
25MAŁKIEWICZ Jacek 172SOLEC KUJAWSKIM56+00:00:2600:36:0301:13:25
26KACZMAREK Zofia 164SZCZUTKIK56+00:00:2700:38:5801:19:16
27WOŁOSZYN Kazimierz 17785-822 BYDGOSZCZM56+Rowerowa BrzozaRowerowa Brzoza00:00:2700:39:3701:21:57
28BOŻEK Mariusz 290BRZOZAM56+Rowerowa BrzozaRowerowa Brzoza00:00:2700:47:5701:22:47
29GÓRAL Marzena 220ŻALNOK46-55 00:00:2800:37:0801:13:47
30MARTINEZ MENENDEZ Jose Ramon 202SZCZUTKIM36-4500:00:2800:37:1901:13:48
31KACZMAREK Aleksandra 197SOLEC KUJAWSKIK3500:00:2800:38:5501:19:12
32TRZCIŃSKI Eugeniusz 160BYDGOSZCZM56+W Sylwestra na sportowo00:00:2900:33:2001:08:35
33KACZMAREK Jarosław 163SZCZUTKIM46-55 00:00:2900:36:0901:13:19
34KACZMAREK Kamila 207SICIENKOK3500:00:2900:44:4601:30:15
35SAPA Dariusz 181BYDGOSZCZM46-55 Bydgoskie Żółwie00:00:3000:43:4401:24:51
36PERLIK Wiesław 182ZIELONKAM56+00:00:3000:49:1601:39:00
37SMARUJ - SADOWSKA Janina 175BYDGOSZCZK56+00:00:3100:49:2001:39:00
38CZYŻEWSKI Piotr 56BRZOZAM36-4500:00:3200:47:0201:33:00
Znaleziono 38 wynik(ów)