NORDIC WALKING
XV BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 41
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 38
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | 9.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K35 | M35 | K36-45 | M36-45 | K46-55 | M46-55 | K56+ | M56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubDrużyna 1Czas startuSplit
4.9km
      
1NAGOW Michał 135BYDGOSZCZM46-55 W Sylwestra na sportowo00:00:2200:30:38
2PRZYBORKIEWICZ Kriss 252TORUŃM46-55 W Sylwestra na sportowoW Sylwestra na sportowo00:00:2100:30:52
3SKIERA Krzysztof 244BYDGOSZCZM36-45Łącze nas pasję00:00:2300:30:55
4POTRZEBOWSKI Marek 57BYDGOSZCZM36-45Łącze nas pasj꣹cze nas pasje00:00:2200:31:21
5KOLBERG Kamila 238ZIELEŃK36-45Kijkowe Trzemeszno00:00:2200:32:09
6DEMBKOWSKI Ryszard 287M56+00:00:2200:32:24
7TRZCIŃSKI Eugeniusz 160BYDGOSZCZM56+W Sylwestra na sportowo00:00:2900:33:20
8SZYCHOWSKI Jarosław 154SICIENKOM35TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2300:33:28
9POTRZEBOWSKA Agata 45BYDGOSZCZK36-45Łącze nas pasj꣹cza nas pasję00:00:2300:34:04
10CIESIELSKI Krzysztof 53GNIEZNOM56+FAST WALKER00:00:2000:34:33
11MAŁKIEWICZ Jacek 172SOLEC KUJAWSKIM56+00:00:2600:36:03
12MALAK Robert 9PRZYŁĘKIM46-55 Niezżeszony00:00:2200:36:08
13KACZMAREK Jarosław 163SZCZUTKIM46-55 00:00:2900:36:09
14MINISZEWSKA Irena 278BYDGOSZCZK36-4500:00:2400:36:20
15MISUN-NOWAK Katarzyna 228OSÓWIECK36-4500:00:2300:37:06
16GÓRAL Marzena 220ŻALNOK46-55 00:00:2800:37:08
17MARTINEZ MENENDEZ Jose Ramon 202SZCZUTKIM36-4500:00:2800:37:19
18KACZMAREK Aleksandra 197SOLEC KUJAWSKIK3500:00:2800:38:55
19KACZMAREK Zofia 164SZCZUTKIK56+00:00:2700:38:58
20POLAK Paweł 99INOWROCŁAWM35Solankowi BiegaczeSolankowi Biegacze00:00:2400:39:23
21WOŁOSZYN Kazimierz 17785-822 BYDGOSZCZM56+Rowerowa BrzozaRowerowa Brzoza00:00:2700:39:37
22ZALEWSKA Oliwia 225SIEROSŁAWK3500:00:2100:39:55
23KWIATKOWSKA Elżbieta 25685-794 BYDGOSZCZK46-55 00:00:2500:40:11
24WESÓŁ Violetta 272BYDGOSZCZK46-55 00:00:1700:41:33
25WRUK Justyna 78GRÓDEKK46-55 Diabelskie Pioruny00:00:2000:41:58
26SAPA Dariusz 181BYDGOSZCZM46-55 Bydgoskie Żółwie00:00:3000:43:44
27ZALEWSKA Alina 224SIEROSŁAWK36-45Diabelskie Pioruny00:00:2100:43:54
28KACZMAREK Kamila 207SICIENKOK3500:00:2900:44:46
29MISUN Mariola 229ZIELONKAK56+Akademia Mistrzów Sportu00:00:2300:45:56
30CZYŻEWSKI Piotr 56BRZOZAM36-4500:00:3200:47:02
31GONDEK Barbara 273KROBIAK36-4500:00:2500:47:57
32BOŻEK Mariusz 290BRZOZAM56+Rowerowa BrzozaRowerowa Brzoza00:00:2700:47:57
33RADKOWSKA Ewa 275KROBIAK46-55 00:00:2400:47:58
Niesklasyfikowani
DNCRAFIŃSKI Robert 289BRZOZAM46-55 00:00:2600:48:00
35PERLIK Wiesław 182ZIELONKAM56+00:00:3000:49:16
36SMARUJ - SADOWSKA Janina 175BYDGOSZCZK56+00:00:3100:49:20
37BARTOSZYŃSKA Aleksandra 274KROBIAK3500:00:0001:38:22
38KAŹMIERSKI Dariusz 282BYDGOSZCZM56+00:00:00
Znaleziono 38 wynik(ów)