Organizator : | Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT |
Data : | 2018-08-18 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 25.75 km |
Zgłoszonych : | 230 |
Wystartowało : | 217 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 215 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | B_Announcer 4.59km | |||||
1 | KOWANDA Sławomir | 8 | OrkaMasters Iława | LUBAWA | M40-49 | 00:34:49 | ||||||
2 | PACZKOWSKI Mirosław | 9 | CB 163 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:24:42 | ||||||
3 | OSAK Paweł | 1 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:28:46 | |||||||
4 | SZATKOWSKI Marcin | 2 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:23:31 | |||||||
5 | SZYCHOWSKI Jarosław | 3 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | SICIENKO | M30-39 | 00:20:02 | ||||||
6 | JARZEMBOWICZ Agata | 4 | Trinergy Team | PIASECZNO | K30-39 | 00:23:04 | ||||||
7 | ZIELIŃSKI Maciej | 5 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:24:58 | |||||||
8 | DERDA Piotr | 6 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:21:43 | |||||||
9 | KRUSZYŃSKA Anna | 7 | OrkaMasters Iława | LUBAWA | K40-49 | 00:32:20 | ||||||
10 | GRUBA Jacek | 10 | BRZOZA | M50-59 | 00:26:34 | |||||||
11 | WAŁĘZA Hubert | 11 | Kanałowa Team | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:22:57 | ||||||
12 | STĘPSKA Małgosia | 12 | K.T.O. z Krakowa | KRAKÓW | K40-49 | 00:25:32 | ||||||
13 | SZAŁKOWSKI Piotr | 13 | Działki Team | POZNAŃ | M18-29 | 00:24:29 | ||||||
14 | BORKOWSKA Sylwia | 14 | CHEŁM | K30-39 | 00:29:34 | |||||||
15 | SZUKAJ Karol | 15 | Kanałowa Team | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:37 | ||||||
16 | BAŁA Artur | 16 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:24:32 | |||||||
17 | LEWANDOWSKI Tomasz | 17 | RCI Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:20:45 | ||||||
18 | TOPCZEWSKI Gracjan | 18 | TriSpace / Bydgoszcz Triathlon Team | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:20:03 | ||||||
19 | PUZIAK Marcin | 19 | POZNAŃ | M30-39 | 00:23:20 | |||||||
20 | PIEKARSKI Marek | 20 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:20:35 | |||||||
21 | PIEKARSKI Wojtek | 21 | TMS BehaPiek | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:23:57 | ||||||
22 | DAMSKI Bartek | 22 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:37 | |||||||
23 | WERNER Michał | 23 | GardenFlora MTB Team | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:23:31 | ||||||
24 | ŁAWICKI Marcin | 24 | MKS Polkowice | LUBIN | M30-39 | 00:17:30 | ||||||
25 | DADO Emil | 25 | Cukiernia Staropolska | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:23:22 | ||||||
26 | KRUCZKOWSKA - LASSAK Anita | 26 | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:24:20 | |||||||
27 | BILSKA Magdalena | 27 | GDAŃSK | K30-39 | 00:28:21 | |||||||
28 | PUDŁO Marcin | 28 | GDAŃSK | M30-39 | 00:24:34 | |||||||
29 | ZIELIŃSKI Michał | 29 | HOLMES PLACE | WARSZAWA | M30-39 | 00:22:55 | ||||||
30 | BURSZTYŃSKI Tomasz | 30 | BORÓWNO | M30-39 | 00:28:42 | |||||||
31 | KANOWNIK Michał | 31 | WARSZAWA | M40-49 | 00:26:53 | |||||||
32 | ŚWIĘCICKI Wojciech | 32 | Delikatesy Rybne FISHKA.pl | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:20:41 | ||||||
33 | OLENDER Paweł | 33 | Car4Parts Mrągowo | WARSZAWA | M40-49 | 00:21:43 | ||||||
34 | CHMIEL Dorota | 34 | PTT DELTA | DZIERZĄZNA | K50-59 | 00:39:44 | ||||||
35 | FABROWSKI Dawid | 35 | PracowniaFizjoterapii | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:26:24 | ||||||
36 | BRAC-WALCZYK Małgorzata | 36 | Akademia Biegania Grudziądz | DOLNA GRUPA | K60-69 | 00:34:38 | ||||||
37 | TADZIK Wojciech | 38 | TECHNIKA ZWYCIĘSTWA | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:21:22 | ||||||
38 | SIUDA Marek | 39 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:26:07 | |||||||
39 | MAAS Oliver | 40 | Soprema TSV Team Mann | M18-29 | 00:19:12 | |||||||
40 | BARCZEWSKI Krzysztof | 41 | Bydgoszcz Triathlon Team | NIEMCZ | M40-49 | 00:24:09 | ||||||
41 | KWIATOŃ Agata | 42 | ---- | WARSZAWA | K18-29 | 00:23:24 | ||||||
42 | MICHALCZUK Krzysztof | 43 | WARSZAWA | M30-39 | 00:25:56 | |||||||
43 | BYRZYKOWSKI Wojciech | 44 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:27:28 | |||||||
44 | PAWĘTA Marcin | 45 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:21:06 | |||||||
45 | KAWCZYŃSKI Paweł | 46 | Tridea Team | GDYNIA | M30-39 | 00:24:34 | ||||||
46 | MAKSYMIUK Marta | 47 | ETT- Elbląg Triathlon Team | ELBLĄG | K30-39 | 00:20:39 | ||||||
47 | RUTKOWSKA Virginia | 48 | Atos/Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:30:12 | ||||||
48 | KUBIAK Sławomir | 50 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:21:35 | |||||||
49 | STRYCZYŃSKI Marek | 51 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:32:04 | ||||||
50 | ŚWINIARSKA Ewa | 52 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | K30-39 | 00:27:43 | |||||||
51 | BEDNARCZYK Tomasz | 54 | LĘBORK | M30-39 | 00:18:58 | |||||||
52 | RÓŻALSKI Piotr | 55 | ETT - Elbląg Triathlon Team | ELBLĄG | M30-39 | 00:19:18 | ||||||
53 | SMEJA Marcin | 56 | MAKSYMILIANOWO | M40-49 | 00:27:00 | |||||||
54 | KWIATKOWSKI Jakub | 57 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:23:52 | |||||||
55 | DOŁHUN Adam | 58 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:26:32 | ||||||
56 | DADEJ Rafał | 59 | GDYNIA | M40-49 | 00:21:38 | |||||||
57 | STRZELECKA Ola | 227 | LPP team | GDAŃSK | K18-29 | 00:26:06 | ||||||
58 | WADZIŃSKA Paulina | 229 | TriSpace | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:20:59 | ||||||
59 | GÓRSKI Andrzej | 61 | OrkaMasters Iława | LUBAWA | M18-29 | 00:21:25 | ||||||
60 | CIESIELSKA Sylwia | 62 | Warsaw Masters Team | WARSZAWA | K18-29 | 00:29:40 | ||||||
61 | KOWALSKA Angelika | 63 | TriSpace | PRZYLEKI | K30-39 | 00:22:54 | ||||||
62 | OSTOLSKA Sylwia | 64 | SZCZECIN | K40-49 | 00:28:25 | |||||||
63 | JAROSIK Agnieszka | 65 | FitLamy | RZEPIN | K18-29 | 00:27:42 | ||||||
64 | ZDOBYLAK Krzysztof | 66 | OrkaMasters Iława | LUBAWA | M30-39 | 00:23:40 | ||||||
65 | NAWROCKI Marcin | 67 | Delikatesy Rybne FISHKA.pl | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:24:04 | ||||||
66 | BUGALSKI Wojciech | 68 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:25:51 | |||||||
67 | KRUSZKA Łukasz | 70 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:22:25 | |||||||
68 | NOWICKI Bartosz | 71 | aqua+ | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:23:45 | ||||||
69 | JENERALSKI Maciej | 72 | VSTeam | KRUSZY KRAJEŃSKI | M40-49 | 00:24:01 | ||||||
70 | MAZURKIEWICZ Michał | 73 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:43 | |||||||
71 | STACHOWIAK Sebastian | 74 | - | SWARZEDZ | M40-49 | 00:30:38 | ||||||
72 | NOWAK Krzysztof | 75 | TRIBA BOSiR Barcin | BARCIN | M30-39 | 00:26:28 | ||||||
73 | PILIUKH Marharyta | 76 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | K18-29 | 00:25:39 | ||||||
74 | KAŁEK Artur | 77 | klinika triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:22:09 | ||||||
75 | KWIATOŃ Michał | 78 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:28:19 | |||||||
76 | KUBALEWSKI Pawel | 79 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:27:42 | |||||||
77 | KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena | 80 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:26:53 | ||||||
78 | MENDEL Magdalena | 81 | TriSpace | BYDGOSZCZ | K18-29 | 00:24:35 | ||||||
79 | KOPERA Tomi | 82 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:28:59 | |||||||
80 | SANKOWSKA Ewelina | 83 | GDYNIA | K40-49 | 00:25:49 | |||||||
81 | KUŹMA Wojciech | 84 | BYDGOSZCZ | M50-59 | 00:24:58 | |||||||
82 | TOMASZEK Sebastian | 85 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:27:28 | ||||||
83 | ROLEWICZ Michał | 86 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | ŚLIWICE | M18-29 | 00:20:13 | ||||||
84 | SKIERA Krzysztof | 87 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:25:00 | ||||||
85 | SOBCZAK Krzysztof | 88 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:26:37 | ||||||
86 | HIPNAROWICZ Grzegorz | 89 | SPORTTREND | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:23:56 | ||||||
87 | PODLEWSKA Michalina | 90 | UNISŁAW | K18-29 | 00:27:16 | |||||||
88 | GRACZYK-GRZYBOWSKA Ilona | 91 | Acti-vit | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:23:56 | ||||||
89 | GRZYBOWSKI Maciej | 92 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:22:04 | |||||||
90 | KAMIŃSKA Agnieszka | 93 | San Escobar Triathlon Team | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:27:41 | ||||||
91 | WAWRZYNIAK Michał | 94 | San Escobar Triathlon Team | SOLEC KUJAWSKI | M30-39 | 00:23:56 | ||||||
92 | BILSKI Marcin | 95 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:44 | |||||||
93 | PINCZEWSKI Robert | 96 | Warzelnia LEJMIZA | SOLEC KUJAWSKI | M40-49 | 00:32:58 | ||||||
94 | POLIWODZIŃSKI Michał | 97 | KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:00 | ||||||
95 | BIEDZIAK Piotr | 98 | Kanałowa Team | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:17 | ||||||
96 | GRACZYKOWSKI Andrzej | 99 | Nadto się jadło | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:29:38 | ||||||
97 | MAGDZIARZ Katarzyna | 100 | Kancelaria HMM | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:25:39 | ||||||
98 | RYMARKIEWICZ Małgorzata | 101 | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:24:03 | |||||||
99 | GOŁATA Wojciech | 102 | Wilcza Wataha | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30-39 | 00:21:43 | ||||||
100 | WĘGRZYŃSKA Monika | 103 | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:29:25 | |||||||
101 | BYRTEK Grzegorz | 104 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:29:29 | |||||||
102 | NOWAKOWSKI Krzysztof | 105 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:23:49 | |||||||
103 | WOŹNIAK Anna | 106 | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:25:05 | |||||||
104 | JODKOWSKI Rafał | 107 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:31:45 | |||||||
105 | KAPELA Jacek | 108 | KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:28:38 | ||||||
106 | SZATKOWSKA Karolina | 109 | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:25:31 | |||||||
107 | APPELT Agnieszka | 110 | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:33:49 | |||||||
108 | HOFFMANN Michał | 111 | TORUŃ | M40-49 | 00:34:05 | |||||||
109 | MARCINKIEWICZ Piotr | 112 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:27:35 | |||||||
110 | TACIAK Dawid | 113 | Atos | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:20:19 | ||||||
111 | SPRYSZYŃSKI Michał | 114 | TRIrodzinka | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:20:37 | ||||||
112 | SPRYSZYŃSKA Magdalena | 115 | TRIrodzinka | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:25:47 | ||||||
113 | RÓŻAŃSKA Jowanka | 116 | Bydgoszcz Triathlon Team | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:35:55 | ||||||
114 | GNIŁKA Andrzej | 117 | brak | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:29:10 | ||||||
115 | ŚCIBAK Wojciech | 119 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:22:55 | ||||||
116 | PIC Dawid | 120 | OSIELSKO | M18-29 | 00:22:16 | |||||||
117 | STRUGAŁA Lidia | 121 | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:29:55 | |||||||
118 | GILL Daniel | 122 | BOGMAR | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:24:35 | ||||||
119 | DĘBIEC Andrzej | 123 | NIEMCZ | M30-39 | 00:27:07 | |||||||
120 | TOMASZEWSKI Marcin | 124 | Mao Brakowao | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:24:49 | ||||||
121 | RASZLIŃSKA Mariola | 125 | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:24:30 | |||||||
122 | LICZNIERSKA Alina | 126 | PLENISKA | K30-39 | 00:23:29 | |||||||
123 | HAC Monika | 128 | ŁÓDŹ | K40-49 | 00:29:40 | |||||||
124 | POLASIK Michał | 129 | Run4Fun | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:22:04 | ||||||
125 | OSTRZYCKI Sławomir | 130 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:25:16 | |||||||
126 | CICHY Adam | 131 | Run4Fun | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:54 | ||||||
127 | KUTKA Szymon | 132 | Run4Fun | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:45 | ||||||
128 | SKRZYNIARZ Hubert | 133 | Indyviual Team | ŁOCHOWO | M30-39 | 00:29:17 | ||||||
129 | BOCIAN Łukasz | 134 | Bydgoszcz Triathlon Team | GDAŃSK | M30-39 | 00:24:53 | ||||||
130 | RAK Markus | 135 | Bydgoszcz Triathlon Team | CIELE | M30-39 | 00:27:19 | ||||||
131 | WROBEL Mateusz | 138 | FABIANKI | M18-29 | 00:23:27 | |||||||
132 | BUDZIK Ireneusz | 223 | Bozita Polska | BYDGOSZCZ POLAND | M40-49 | 00:22:59 | ||||||
133 | OŻÓG Jakub | 139 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:57 | |||||||
134 | ŁOŚ Dariusz | 228 | ZAMOŚĆ | M60-69 | 00:26:24 | |||||||
135 | ŁUKASIEWICZ Krzysztof | 140 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:30:13 | |||||||
136 | KOSIŃSKI Robert | 141 | Nokia Bydgoszcz | PAKOŚĆ | M30-39 | 00:31:28 | ||||||
137 | GRUBICH Arkadiusz | 142 | Bracia Dalton | NIEMCZ | M40-49 | 00:23:52 | ||||||
138 | BASIŃSKI Łukasz | 143 | Olimpiasport.pl | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:20:54 | ||||||
139 | POPEK Maciej | 144 | ANETA TEAM | WŁOCŁAWEK | M40-49 | 00:24:23 | ||||||
140 | NOWICKI Sławomir | 145 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:51 | |||||||
141 | MICHALAK Robert | 147 | Gordon Run | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:26:34 | ||||||
142 | BETLEJEWSKI Sebastian | 149 | Cinka Team | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:31:38 | ||||||
143 | BETHKE Sławomir | 150 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:21:44 | ||||||
144 | TURNO Szymon | 151 | Turbo Team | UNISŁAW | M40-49 | 00:27:33 | ||||||
145 | JURECKA Ewa | 152 | JABŁONOWO POMORSKIE | K50-59 | 00:30:28 | |||||||
146 | BINKOWSKI Adrian | 153 | CB163/Professionalhr | GZIN | M30-39 | 00:21:50 | ||||||
147 | HACHAJ Dawid | 154 | HACHAJ TEAM | LISEWO | M30-39 | 00:31:34 | ||||||
148 | KRZEMINSKI Lukasz | 155 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:12 | |||||||
149 | RÓŻALSKA Aleksandra | 156 | ETT Elbląg Triathlon Team | ELBLAG | K40-49 | 00:24:27 | ||||||
150 | SUCHODOLSKA Agnieszka | 157 | ŻOŁĘDOWO | K40-49 | 00:30:11 | |||||||
151 | JARZEMSKI Marcin | 158 | Bydgoszcz Triathlon Team | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:27:45 | ||||||
152 | HILLER-SZALA Oskar | 159 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:24:58 | |||||||
153 | SKORECKI Aleksander | 160 | Bydgoszcz Triathlon Team | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:21:55 | ||||||
154 | BŁASZKIEWICZ Marzena | 162 | BORÓWNO | K40-49 | 00:40:56 | |||||||
155 | ŚWINIARSKI Piotr | 163 | Ciepłe Bambosze | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:28:33 | ||||||
156 | WOLSKI Tomasz | 164 | Bydgoszcz Triathlon Team | OSIELSKO | M18-29 | 00:24:30 | ||||||
157 | NOSKOWIAK-BAJNO Alicja | 165 | BORÓWNO | K30-39 | 00:40:56 | |||||||
158 | KLUZ Sławomir | 166 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:29:25 | |||||||
159 | SZABO-MOSKAL Jadwiga | 167 | BORÓWNO | K50-59 | 00:31:56 | |||||||
160 | RAUT Wiesław | 168 | Trispace | BYDGOSZCZ | M70-79 | 00:26:26 | ||||||
161 | URBAŃSKI Paweł | 169 | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:28:51 | |||||||
162 | JĘDRYCZKA Agnieszka | 170 | OSIELSKO | K40-49 | 00:30:45 | |||||||
163 | FRYŻEWSKI Michał | 171 | Powerhouse Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:31:03 | ||||||
164 | BARANOWICZ Bartosz | 172 | GLOBART Meble | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:28:04 | ||||||
165 | KACZMAREK Agnieszka | 173 | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:35:36 | |||||||
166 | HETEL Beata | 174 | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:29:48 | |||||||
167 | KUBIŃSKI Jakub | 225 | Enea Bydgoszcz Triathlon | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:19:49 | ||||||
168 | BRZEZINSKI Łukasz | 175 | AMS | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:25:16 | ||||||
169 | JARZEMBOWICZ Maciej | 177 | Trinergy | PIASECZNO | M30-39 | 00:19:57 | ||||||
170 | FRĄCKOWIAK Marta | 178 | Team Aktywni z Cukrzycą | MYŚLĘCINEK | K30-39 | 00:26:26 | ||||||
171 | BENTKOWSKA Natalia | 179 | PRĄDOCIN | K18-29 | 00:22:01 | |||||||
172 | KOCZOROWSKA Kamila | 180 | KamKoc | BYDGOSZCZ | K30-39 | 00:36:41 | ||||||
173 | KUBALEWSKA Grażyna | 182 | BYDGOSZCZ | K50-59 | 00:35:46 | |||||||
174 | DOMEK Aleksander | 183 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:16 | |||||||
175 | PIERNICKI Krzysztof | 184 | Endure Team | KARCZEMKI | M30-39 | 00:20:24 | ||||||
176 | SOBCZYŃSKI Michał | 185 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:25:19 | |||||||
177 | WOJDOWSKA Magdalena | 186 | MARKI | K18-29 | 00:37:52 | |||||||
178 | TOMASZEWSKI Marcin | 187 | ŁOCHOWICE | M40-49 | 00:22:39 | |||||||
179 | ZADROŻNY Kuba | 189 | WARSZAWA | M40-49 | 00:25:37 | |||||||
180 | NAGOW Michał | 190 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:23:25 | |||||||
181 | JAGODZIŃSKI Leszek | 191 | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:29:04 | |||||||
182 | CHILEWSKI Arkadiusz | 192 | CB163 | STRZELCE GÓRNE | M40-49 | 00:23:40 | ||||||
183 | KOWALSKI Marek | 194 | NIEMCZ | M40-49 | 00:23:27 | |||||||
184 | BUŁKA Rafał | 195 | NIEMCZ | M40-49 | 00:31:50 | |||||||
185 | DULEBA Dariusz | 196 | Nokia Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:22:40 | ||||||
186 | ZATORSKI Robert | 197 | Swim2Tri | WARSZAWA | M40-49 | 00:24:58 | ||||||
187 | MAJEWSKA Karolina | 198 | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:31:32 | |||||||
188 | BINKOWSKI Czarek | 199 | Bogmar ostromecko | OSTROM | M40-49 | 00:26:31 | ||||||
189 | NAGÓRSKA Ela | 200 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:23:00 | ||||||
190 | MULLERT Karol | 201 | TriSpace | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:22:26 | ||||||
191 | MICHALSKI Michał | 202 | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:23:42 | |||||||
192 | KOBZIAKOWSKI Klaudiusz | 205 | Trispace | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:21:14 | ||||||
193 | KRÓL Kamila | 206 | STARGARD | K30-39 | 00:27:19 | |||||||
194 | LEWANDOWSKI Janusz | 207 | TARNOWSKIE GÓRY | M40-49 | 00:25:13 | |||||||
195 | KOWALSKI Tomek | 208 | Trinergy | WARSZAWA | M30-39 | 00:20:46 | ||||||
196 | BURANDT Magdalena | 211 | 3life team | OLSZTYN | K30-39 | 00:22:45 | ||||||
197 | KUBIAK Tomasz | 212 | Dobrcz Blega | DOBRCZ | M50-59 | 00:33:02 | ||||||
198 | ANTOSZEWSKI Mateusz | 213 | ARRK | BYDGOSZCZ | M18-29 | 00:22:58 | ||||||
199 | BARTKOWIAK Dawid | 216 | BIURO RACHUNKOWE 'Trademark db' Piła | PIŁA | M40-49 | 00:20:57 | ||||||
200 | URBAN Rafał | 217 | BUCZEK | M30-39 | 00:24:00 | |||||||
201 | KLISZEWSKI Damian | 220 | NOKIA | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:23:36 | ||||||
202 | LESISZ Maciej | 230 | Triada Namysłów | NAMYSŁÓW | M40-49 | 00:21:59 | ||||||
203 | LESZCZYŃSKI Mariusz | 69 | INOWROCŁAW | M40-49 | 00:27:53 | |||||||
204 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 136 | BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30-39 | 00:19:49 | ||||||
205 | ZAKRZEWSKI Szymon | 148 | Mogilno Team | STAWISKA | M18-29 | 00:19:28 | ||||||
206 | BETKA Marta | 176 | DOBRCZ | K30-39 | 00:33:12 | |||||||
207 | CZAPIEWSKI Krzysztof | 193 | WARSZAWA | M30-39 | 00:23:44 | |||||||
208 | GRZENIA Jacek | 209 | Mjg investment | NIEMCZ | M40-49 | 00:26:33 | ||||||
209 | WOZNIAK Tomasz | 210 | Tridea | GDANSK | M40-49 | 00:20:36 | ||||||
210 | WIŚNIEWSKI Arnold | 219 | BRAK | M40-49 | 00:22:38 | |||||||
211 | FIEGEL Wojciech | 221 | Byle przed TEAM | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:25:40 | ||||||
212 | KATA Marta | 224 | WiTC | WARSZAWA | K18-29 | 00:29:35 | ||||||
213 | WŁÓDARCZAK Agata | 226 | TriSpace | BYDGOSZCZ | K18-29 | 00:23:29 | ||||||
214 | HRYNIEWICZ Agnieszka | 218 | BRAK | K30-39 | 00:26:53 | |||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
GOŁĘBIEWSKI Marcin | 188 | #biegamizbieram | WARSZAWA | M30-39 | ||||||||
WALESIAK Mikołaj | 214 | KTS IRONMAN | SUSZ | M40-49 | ||||||||
CHMIELEWSKI Tomasz | 60 | AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON | BYDGOSZCZ | M50-59 | 00:20:19 |
Znaleziono 217 wynik(ów)