Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOFOED Leon | 1 | Team Reborn OCR | M Elite | 00:00:01 | 00:41:23 | ||
2 | SILIN Sergey | 8 | Russia FOSR | M Elite | 00:00:01 | 00:41:36 | ||
3 | HAJNOS Dawid | 9 | Gorący Potok Team- Podhalańskie Dziki | M Elite | 00:00:01 | 00:45:02 | ||
4 | SHERETOV Eugene | 11 | M Elite | 00:00:01 | 00:46:47 | |||
5 | HEER Jesse De | 13 | Hang On The Netherlands | M Elite | 00:00:01 | 00:47:40 | ||
6 | KREJCI Pavel | 4 | M Elite | 00:00:01 | 00:47:42 | |||
7 | NOVÁK Lukáš | 33 | M Elite | 00:00:01 | 00:47:42 | |||
8 | SCHÄFER Martin | 21 | OCR-PACEMAKERS GERMANY | M Elite | 00:00:01 | 00:47:43 | ||
9 | MENDES Axel | 36 | Astaxin | M Elite | 00:00:02 | 00:47:44 | ||
10 | CAPARROS Nathan | 14 | M Elite | 00:00:01 | 00:49:25 | |||
11 | BANDOSZ Robert | 18 | Adrenaline Rush OCR | M Elite | 00:00:00 | 00:51:01 | ||
12 | ПЕРМЯКОВ Игорь | 34 | OCR Russia 2 | M Elite | 00:00:01 | 00:51:24 | ||
13 | ДЕГТЯРЕВ Иван | 22 | M Elite | 00:00:00 | 00:52:28 | |||
14 | BARBE Lluis | 2 | OLLLU WOLF | M Elite | 00:00:01 | 00:52:55 | ||
15 | WAŃCZYK Łukasz | 17 | M Elite | 00:00:01 | 00:53:05 | |||
16 | WOJTYSZYN Wojciech | 24 | xRunners | M Elite | 00:00:00 | 00:53:26 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | KĄKOL Kacper | 16 | Biegowy_świr | M Elite | 00:00:00 | 00:53:31 | ||
18 | OOSTEROM Frank | 12 | M Elite | 00:00:00 | 00:54:02 | |||
DNC | TOCHKA Artsiom | 7 | M Elite | 00:00:01 | 00:54:25 | |||
20 | PRUDÊNCIO Gonçalo | 27 | Team Urban Obstacles | M Elite | 00:00:00 | 00:55:20 | ||
21 | OLKHOVSKII Dmitri | 35 | Russia | M Elite | 00:00:01 | 00:55:58 | ||
22 | PAVEL Kocherygin | 29 | M Elite | 00:00:01 | 00:56:17 | |||
23 | BETTS Jesse | 25 | M Elite | 00:00:01 | 00:56:32 | |||
24 | GONZÁLEZ Miguel Pinto | 20 | OCR Comando del Norte Oscar Fernandez | M Elite | 00:00:01 | 00:56:44 | ||
25 | DRAGSTED Andreas | 19 | EvolutionRace | M Elite | 00:00:02 | 01:00:02 | ||
26 | TROIAN Makar | 23 | M Elite | 00:00:01 | 01:00:24 | |||
27 | HARBUNOU Ihar | 6 | M Elite | 00:00:00 | 01:00:50 | |||
28 | OSHKIN Egor | 31 | M Elite | 00:00:00 | 01:01:02 | |||
DNC | СУЗДАЛЕВ Антон | 15 | OCR Academy | M Elite | 00:00:01 | 01:01:43 | ||
30 | ECHEVERRIA Asier Landart | 30 | DENONTZAT | M Elite | 00:00:00 | 01:09:20 | ||
DNC | ARZADUN Jose Maria Peso | 28 | DENONTZAT | M Elite | 00:00:01 | 01:23:17 | ||
DNC | RAKHIMBAYEV Almas | 32 | M Elite | 00:00:01 | 02:27:03 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | JAKOUBEK Jakub | 37 | Rehasport team | M Elite | 00:00:01 | 03:04:34 | ||
OŚLIZŁO Tomasz | 3 | Husaria Race Team | M Elite | DNF | DNF | |||
GRAUTE Matthias | 10 | M Elite | DNF | DNF |
Znaleziono 35 wynik(ów)