Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NORDVANG Tommy Kvakkestad | 64 | Team OCR Norway | M Elite | 00:00:02 | 00:47:45 | ||
2 | TARKA Andrzej | 45 | M Elite | 00:00:02 | 00:49:12 | |||
3 | KOWALCZYK Dawid | 44 | M Elite | 00:00:01 | 00:50:27 | |||
4 | JANSSON Thomas | 47 | Team FIT | M Elite | 00:00:02 | 00:51:14 | ||
5 | REN Emil Friis | 50 | EvolutionRace | M Elite | 00:00:02 | 00:52:43 | ||
6 | BELOV Artur | 70 | M Elite | 00:00:02 | 00:53:13 | |||
7 | GRZONDKO Mateusz | 42 | M Elite | 00:00:03 | 00:53:56 | |||
8 | VOROBOK Tomáš | 52 | M Elite | 00:00:02 | 00:53:57 | |||
9 | KALININ Jarosław | 43 | xRunners | M Elite | 00:00:02 | 00:54:32 | ||
10 | RUMMEL Alexander | 67 | M Elite | 00:00:02 | 00:54:58 | |||
11 | GAZUREK Kacper | 40 | M Elite | 00:00:02 | 00:55:00 | |||
12 | ЕРМАКОВ Антон | 71 | 39RUS | M Elite | 00:00:02 | 00:56:09 | ||
13 | SCHUH Martin | 61 | union dirtrun.company | M Elite | 00:00:02 | 00:56:12 | ||
14 | MÓRAWSKI Mieszko | 41 | M Elite | 00:00:02 | 00:56:17 | |||
15 | MILLAN Daniel Osma | 69 | Brave Bulls | M Elite | 00:00:01 | 00:56:55 | ||
16 | DAVID Sebastien | 53 | Elancia | M Elite | 00:00:02 | 00:57:21 | ||
17 | OLEXANDR Tarsukov | 56 | M Elite | 00:00:01 | 00:57:26 | |||
18 | DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz | 66 | Leyendas ocr by xforce | M Elite | 00:00:01 | 00:59:33 | ||
19 | ARZADUN Imanol Peso | 72 | DENONTZAT | M Elite | 00:00:01 | 00:59:54 | ||
20 | SABIROV Zhanserik | 76 | M Elite | 00:00:01 | 01:01:27 | |||
21 | HANDLER Christian | 57 | M Elite | 00:00:02 | 01:01:30 | |||
22 | REZNIK Anton | 54 | Russia | M Elite | 00:00:02 | 01:05:59 | ||
23 | HOWARD John | 51 | M Elite | 00:00:03 | 01:12:51 | |||
24 | MONZON Imre | 49 | M Elite | 00:00:00 | 01:13:30 | |||
25 | MICHEL Jérémy | 62 | M Elite | 00:00:02 | 01:14:47 | |||
26 | ГОВОРОВ Андрей | 58 | M Elite | 00:00:02 | 01:14:50 | |||
27 | CIMLER Jiří | 55 | Gladiators Czech | M Elite | 00:00:02 | 01:19:12 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | ADOLFSEN Kristoffer | 48 | M Elite | 00:00:02 | 01:31:33 | |||
29 | SULTANOV Shamil | 74 | M Elite | 00:00:02 | 01:42:15 | |||
DNC | KUDYMETS Maksym | 68 | M Elite | 00:00:02 | 01:52:37 | |||
DNC | ROMANOV Semen | 65 | Russia | M Elite | 00:00:01 | 02:01:02 | ||
DNC | TIMUR | 75 | M Elite | 00:00:01 | 02:07:49 | |||
DNC | BOCCON Alexandre | 60 | OCR France | M Elite | 00:00:01 | 02:10:15 | ||
DNC | TOJAR Luis Martin | 63 | Leyendas ocr by xforce | M Elite | 00:00:01 | 02:27:02 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | SALUSTE Carry | 46 | M Elite | 00:00:02 | 02:41:12 | |||
WITT André | 73 | M Elite | DNF | DNF |
Znaleziono 36 wynik(ów)