Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KARLSSON Karin | 115 | W Elite | 00:00:01 | 00:51:20 | |||
2 | CHRISTENSEN Katja | 80 | W Elite | 00:00:01 | 00:51:35 | |||
3 | EVENSEN Ulrikke | 104 | W Elite | 00:00:01 | 00:52:42 | |||
4 | JANSEN Corien | 82 | Family Fit Indoor Survival | W Elite | 00:00:02 | 00:57:53 | ||
5 | GROOT Bo De | 100 | W Elite | 00:00:02 | 01:01:48 | |||
6 | HÄRKÖNEN Elin | 110 | W Elite | 00:00:01 | 01:03:33 | |||
7 | MIRA Lorena González | 101 | W Elite | 00:00:01 | 01:06:40 | |||
8 | MIKHINA Anastasia | 85 | W Elite | 00:00:01 | 01:09:20 | |||
9 | GARNIER Anouk | 111 | W Elite | 00:00:01 | 01:10:28 | |||
10 | STEENSGAARD Ida Mathilde | 92 | W Elite | 00:00:01 | 01:10:37 | |||
11 | RIECHERT Viola | 81 | Mud Monkeys OCR Team | W Elite | 00:00:01 | 01:13:47 | ||
12 | HŮRKOVÁ Kristýna | 114 | W Elite | 00:00:01 | 01:26:20 | |||
13 | KÖNIGOVÁ Lucie | 90 | W Elite | 00:00:02 | 01:28:19 | |||
14 | WIELECHOWSKA Natalia | 112 | W Elite | 00:00:01 | 01:28:27 | |||
15 | PISARCZYK Karolina | 89 | W Elite | 00:00:02 | 01:32:38 | |||
16 | MARIA Smyshlyaeva | 84 | W Elite | 00:00:01 | 01:33:07 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | SOLAKIEWICZ Anna | 91 | BeFit24Team-SpiderwomenTeam | W Elite | 00:00:01 | 01:36:26 | ||
DNC | HENNEKEN Claudia Maria | 88 | W Elite | 00:00:01 | 01:51:34 | |||
19 | RIBOUD Camille | 106 | Tr1be OCR Team | W Elite | 00:00:01 | 02:12:26 | ||
DNC | STILLWELL Kate | 86 | W Elite | 00:00:02 | 02:15:32 | |||
DNC | ŻUKOWSKA Aniela | 113 | W Elite | 00:00:02 | 02:19:57 | |||
DNC | BERQUEZ Andrea | 116 | Team OMRM | W Elite | 00:00:01 | 02:21:51 | ||
DNC | WYSŁUCH Iza | 95 | W Elite | 00:00:02 | 02:23:17 | |||
DNC | GABELGAARD Tanja | 102 | W Elite | 00:00:02 | 02:23:45 | |||
DNC | KOŁCZYN Magdalena | 93 | W Elite | 00:00:02 | 02:23:49 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | SCHEJBALOVÁ Tereza | 118 | W Elite | 00:00:01 | 02:31:24 | |||
DNC | GRIGALIONYTĖ Donata | 107 | W Elite | 00:00:02 | 02:32:05 | |||
DNC | JOHANNESSEN Anne Marie | 87 | W Elite | 00:00:01 | 02:32:06 | |||
DNC | THORKILDSEN Evy Marie | 94 | W Elite | 00:00:01 | 02:32:06 | |||
DNC | CHMIELORZ Donata | 103 | W Elite | 00:00:02 | 02:32:26 | |||
DNC | GALTIER Muriel | 99 | W Elite | 00:00:01 | 02:32:59 | |||
DNC | KURAŚ Beata | 98 | xRunners | W Elite | 00:00:02 | 03:00:27 | ||
DNC | MYALSKA Katarzyna | 79 | Do porzygu OCR team | W Elite | 00:00:02 | 03:05:35 | ||
DNC | STEJSKALOVÁ Barbora | 96 | W Elite | 00:00:01 | 03:08:46 | |||
DNC | GREC Klaudia | 117 | Husaria Race Team | W Elite | 00:00:02 | 03:10:28 | ||
DNC | BEORLEGI Irati | 109 | DENONTZAT | W Elite | 00:00:02 | 03:20:43 | ||
DNC | HOZ Isabel De La | 97 | Brave Bulls | W Elite | 00:00:02 | 03:29:07 | ||
BARANOWSKA Katarzyna | 105 | Gorący Potok Team- Podhalańskie Dziki | W Elite | DNF | DNF |
Znaleziono 38 wynik(ów)