Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DINKELMAN Ruben | 206 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:40:25 | |||
2 | VANDEWALLE Billy | 198 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:43:29 | |||
3 | JANUSZEWSKI Bartosz | 193 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:45:57 | |||
4 | HANYK Lukáš | 204 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:46:18 | |||
5 | ZAKOLODKIN Roman | 223 | Hero Race Team | M 25-29 | 00:00:02 | 00:48:43 | ||
6 | BLANKENBURGH David | 228 | M 25-29 | 00:00:02 | 00:49:02 | |||
7 | DIECKMANN Jan-Philip | 207 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:49:04 | |||
8 | ZAWISTOWSKI Jakub | 197 | M 25-29 | 00:00:02 | 00:51:02 | |||
9 | PRYKOWSKI Tomasz | 200 | xRunners | M 25-29 | 00:00:01 | 00:51:44 | ||
10 | KONEWKA Jacek | 196 | Husaria Race Team | M 25-29 | 00:00:01 | 00:52:13 | ||
11 | GUIBERT Romain | 219 | Team France | M 25-29 | 00:00:02 | 00:52:25 | ||
12 | VADZIM Shalkouski | 209 | OCR Belarus | M 25-29 | 00:00:03 | 00:55:24 | ||
13 | BRZOSKWINIA Wojciech | 201 | M 25-29 | 00:00:00 | 00:55:30 | |||
14 | VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir | 221 | M 25-29 | 00:00:02 | 00:55:43 | |||
15 | BRZOZOWSKI Filip | 202 | Husaria Race Team | M 25-29 | 00:00:01 | 00:55:58 | ||
16 | KRUCZKOWSKI Michał | 194 | xRunners | M 25-29 | 00:00:01 | 00:57:03 | ||
17 | ANTCZAK Marcin | 199 | Nextreme / 17 Brygada Zmechanizowana | M 25-29 | 00:00:01 | 00:57:14 | ||
18 | POLYAKOV Oleg | 220 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:58:07 | |||
19 | TOMAKA Tomasz | 203 | Husaria Race Team | M 25-29 | 00:00:01 | 00:59:38 | ||
20 | PÉREZ Sergio Gómez | 212 | Egyptian racers | M 25-29 | 00:00:01 | 01:00:19 | ||
21 | KEANE Josh | 222 | TEAM MADNESS | M 25-29 | 00:00:02 | 01:03:14 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | OCHERETIUK Andrii | 225 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:16:23 | |||
23 | FIGUEIREDO Rui Pedro Cruz | 213 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:17:50 | |||
DNC | CHILDS Jake | 227 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:33:59 | |||
DNC | MARTÍNEZ Rafael | 217 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:54:34 | |||
26 | CHRISTOPHER Bailly | 218 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:56:10 | |||
DNC | PCHELIAKOV Aleksandr | 205 | GAZPROMBANK OCR TEAM | M 25-29 | 00:00:02 | 01:58:01 | ||
DNC | LÜPKE Sebastian | 214 | Herakliden-Team Deutschland | M 25-29 | 00:00:02 | 02:09:17 | ||
DNC | JOHANSSON Tom | 216 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:13:00 | |||
DNC | JOHANSEN Philip Hust | 224 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:14:40 | |||
DNC | KANSTRUP Nicolai | 226 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:16:26 | |||
32 | KHALEF Dali | 195 | TEAM MADNESS | M 25-29 | 00:00:02 | 02:28:33 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | SEREDA Evgeniy | 208 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:32:11 | |||
DNC | ARONSSON Alexander | 215 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:35:09 | |||
DNC | NAVARRO Cristian Manuel Madrid | 211 | M 25-29 | 00:00:01 | 03:35:25 | |||
DNC | BELLIDO David Fernández | 210 | M 25-29 | 00:00:02 | 03:35:36 |
Znaleziono 36 wynik(ów)