Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRUSAK Piotr | 312 | M 30-34 | 00:00:02 | 00:43:20 | |||
2 | SELIANIN Dmytro | 309 | M 30-34 | 00:00:03 | 00:46:08 | |||
3 | MOSE Kristian | 311 | Team Reborn OCR | M 30-34 | 00:00:03 | 00:49:14 | ||
4 | GRAVERS Mads | 322 | M 30-34 | 00:00:03 | 00:50:07 | |||
5 | URBAŃSKI Kamil | 307 | Nextreme / 17 Brygada Zmechanizowana | M 30-34 | 00:00:03 | 00:50:18 | ||
6 | JAROSZ Dawid | 308 | xRunners | M 30-34 | 00:00:03 | 00:51:54 | ||
7 | MAZUR Damian | 310 | SOCIOS SILESIA | M 30-34 | 00:00:03 | 00:52:13 | ||
8 | KARCZMARSKI Mateusz | 305 | M 30-34 | 00:00:02 | 00:55:09 | |||
9 | ASMUSSEN Andreas Munk | 335 | M 30-34 | 00:00:03 | 00:59:19 | |||
10 | MEEL Jim Van Der | 333 | Team Hang-On the Netherlands | M 30-34 | 00:00:03 | 01:01:06 | ||
11 | WALTILLA Marcus | 325 | OCR Team Maus | M 30-34 | 00:00:03 | 01:02:43 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | BUGYS Renaldas | 336 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:12:33 | |||
13 | MAROZ Artsiom | 321 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:17:41 | |||
14 | REGNELL Fredrick | 326 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:18:09 | |||
15 | YANN Chambert | 328 | SPARTAN LIONS | M 30-34 | 00:00:03 | 01:19:15 | ||
16 | JAKOBSSON Niklas | 323 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:28:45 | |||
17 | FABRÈGUE Rémi | 339 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:32:37 | |||
18 | GARCIA Adrián Ruiz | 332 | THE LAST TRAINING | M 30-34 | 00:00:03 | 01:32:53 | ||
DNC | ČERNÝ Vaclav | 330 | M 30-34 | 00:00:02 | 01:33:44 | |||
20 | URBANO David Quintana | 324 | TFG/Toni Muscle | M 30-34 | 00:00:04 | 01:34:00 | ||
21 | SAVIN Aleksei | 331 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:34:48 | |||
DNC | JONSSON Nils | 320 | M 30-34 | 00:00:02 | 01:35:06 | |||
23 | SAŁATA Marcin | 306 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:39:37 | |||
DNC | KASCHE Denny | 329 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:43:14 | |||
DNC | BALASHOV Roman | 314 | GAZPROMBANK OCR TEAM | M 30-34 | 00:00:02 | 01:43:32 | ||
26 | GESSLER Sergej | 317 | Team Outdoor OCR | M 30-34 | 00:00:03 | 01:44:21 | ||
27 | LIUTKUS Dainius | 337 | OCR Baltic warriors | M 30-34 | 00:00:03 | 01:50:57 | ||
DNC | BEELEN Timothy Van | 318 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:54:05 | |||
DNC | CHRISTENSEN Michael | 338 | Ocr Fighters | M 30-34 | 00:00:03 | 02:17:33 | ||
DNC | KOMOSIŃSKI Łukasz | 313 | M 30-34 | 00:00:03 | 02:20:18 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | ALEKSANDR Anokhin | 327 | Stage team Russia | M 30-34 | 00:00:02 | 02:36:26 | ||
DNC | TOCHKA Dzianis | 319 | M 30-34 | 00:00:03 | 03:01:55 | |||
DNC | CUERVO Alex Felipe | 315 | TRI OLENYA | M 30-34 | 00:00:02 | 03:19:39 | ||
ILNICKI Darek | 340 | M 30-34 | DNF | DNF | ||||
HERNANDEZ Ayoze Herrera | 316 | TFG/Toni Muscle | M 30-34 | DNF | DNF |
Znaleziono 35 wynik(ów)