Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZCZEPANIAK Marcin | 454 | xRunners | M 35-39 | 00:00:01 | 01:09:45 | ||
2 | BURÉN Johan | 481 | Karlshamn OCR | M 35-39 | 00:00:01 | 01:12:00 | ||
3 | JOZEFIAK Lukasz | 453 | xRunners | M 35-39 | 00:00:02 | 01:12:33 | ||
4 | WAŁDOWSKI Dominik | 459 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:13:19 | |||
5 | MADSEN Tommy | 450 | GRIPEN OCR | M 35-39 | 00:00:01 | 01:14:52 | ||
6 | LISOWSKI Grzegorz | 458 | SOCIOS SILESIA | M 35-39 | 00:00:01 | 01:16:00 | ||
7 | CRUZ Sebastien | 486 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:17:16 | |||
8 | MARUSZEWSKI Marcin | 455 | NEXTREME | M 35-39 | 00:00:01 | 01:17:38 | ||
9 | KASZA Rafal | 456 | Husaria Race Team | M 35-39 | 00:00:01 | 01:17:48 | ||
10 | LISOWSKI Adam | 460 | SOCIOS SILESIA | M 35-39 | 00:00:01 | 01:20:45 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | HERK Erik Van | 484 | M 35-39 | 00:00:01 | 01:21:02 | |||
12 | OVECHKIN Taras | 474 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:21:09 | |||
13 | ALEKSEI Giatcintov | 462 | M 35-39 | 00:00:01 | 01:21:39 | |||
14 | OLEKSIUK Andrii | 467 | M 35-39 | 00:00:01 | 01:23:51 | |||
15 | JAKUBCZAK Marcin | 452 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:24:10 | |||
16 | CHRISTIAN Ramberger | 478 | Team Celtic Warrior | M 35-39 | 00:00:02 | 01:24:17 | ||
17 | ENDERBY Rich | 464 | Team OMRM | M 35-39 | 00:00:02 | 01:24:58 | ||
18 | TAYLOR Adam | 466 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:25:45 | |||
19 | YANIN Denis | 472 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:28:17 | |||
20 | PAPPERMANN Jens | 483 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:28:20 | |||
DNC | BAKER Stephen | 485 | M 35-39 | 00:00:01 | 01:28:28 | |||
22 | CAJDERT Johan | 482 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:28:37 | |||
23 | WHETTON Eddie | 473 | M 35-39 | 00:00:01 | 01:30:31 | |||
24 | HANSEN Stefan | 471 | #3KløverenOCR | M 35-39 | 00:00:02 | 01:31:02 | ||
DNC | BAIA Rafael | 468 | M 35-39 | 00:00:03 | 01:38:03 | |||
26 | HÅKONSEN Cato | 479 | The Beast OCR Team men | M 35-39 | 00:00:02 | 01:40:32 | ||
DNC | WONNEBERGER Lars | 465 | Mudbusters | M 35-39 | 00:00:02 | 01:42:03 | ||
DNC | KHOSCHNUD Ramin | 463 | DAS GRIMSGRAMS | M 35-39 | 00:00:02 | 01:51:32 | ||
DNC | BUKSZYŃSKI Jano | 451 | M 35-39 | 00:00:01 | 01:58:16 | |||
DNC | BERGE Kjetil | 475 | M 35-39 | 00:00:03 | 02:04:06 | |||
DNC | SERGEY Rudometov | 477 | M 35-39 | 00:00:03 | 02:05:05 | |||
DNC | LAGREZE Sven | 461 | OCR Munich | M 35-39 | 00:00:02 | 02:05:19 | ||
DNC | SUBBOTINAS Vitalijus | 449 | OCR Baltic warriors | M 35-39 | 00:00:02 | 02:05:38 | ||
DNC | SJÖGREN Niklas | 469 | Team Frigoväst | M 35-39 | 00:00:02 | 02:15:30 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | HERNANDEZ Arnedo | 480 | M 35-39 | 00:00:02 | 02:30:35 | |||
DNC | HOLUBAR Martin | 476 | M 35-39 | 00:00:02 | 02:31:51 |
Znaleziono 36 wynik(ów)