Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DICKSON Mark | 573 | M 40-44 | 00:00:01 | 00:57:16 | |||
2 | BLOEM Martijn | 597 | Team Hang-On the Netherlands | M 40-44 | 00:00:02 | 01:01:42 | ||
3 | BUDZISZ Krzysztof | 565 | M 40-44 | 00:00:01 | 01:03:07 | |||
4 | SAVANOVICH Vitali | 574 | M 40-44 | 00:00:02 | 01:03:40 | |||
5 | SEBASTIEN Fage | 587 | TEAM KONG OCR FRANCE | M 40-44 | 00:00:02 | 01:05:14 | ||
6 | BOARDER Robert | 567 | M 40-44 | 00:00:02 | 01:07:11 | |||
7 | ŁUKASZ Lorenc | 568 | M 40-44 | 00:00:00 | 01:08:47 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | RÖNNBERG Mikael | 579 | Team Prowork | M 40-44 | 00:00:02 | 01:10:12 | ||
9 | KAMIESHKOV Denys | 602 | M 40-44 | 00:00:02 | 01:12:37 | |||
10 | BUENK Peter | 595 | Team Outdoor OCR | M 40-44 | 00:00:02 | 01:13:43 | ||
11 | WIKTOROWICZ Mariusz | 566 | RMF4RT Gladiators | M 40-44 | 00:00:02 | 01:14:29 | ||
12 | ESPINOSA Joaquín Malo | 581 | M 40-44 | 00:00:01 | 01:16:29 | |||
13 | CANACCINI Denis | 572 | M 40-44 | 00:00:01 | 01:17:30 | |||
14 | BENTO Toni | 600 | M 40-44 | 00:00:03 | 01:18:33 | |||
15 | PELLUZ Luis | 599 | M 40-44 | 00:00:02 | 01:20:30 | |||
16 | FAGERSTRÖM Po | 586 | Team Solid | M 40-44 | 00:00:02 | 01:22:22 | ||
17 | KRÁSA David | 596 | M 40-44 | 00:00:02 | 01:26:26 | |||
DNC | QVIST Tobias | 590 | M 40-44 | 00:00:02 | 01:27:24 | |||
DNC | ЗАХАРКИН Сергей | 593 | M 40-44 | 00:00:02 | 01:27:59 | |||
20 | HELGERS Mike | 598 | M 40-44 | 00:00:02 | 01:29:44 | |||
DNC | ŠEDA Radek | 591 | OCRA CZ | M 40-44 | 00:00:02 | 01:33:35 | ||
22 | GOMEZ Manuel Valero | 570 | Leyendas ocr by xforce | M 40-44 | 00:00:02 | 01:34:50 | ||
23 | BERTA Paolo | 592 | M 40-44 | 00:00:02 | 01:37:37 | |||
24 | VOIGT Stephan | 603 | OCR Bierathletics | M 40-44 | 00:00:03 | 01:39:51 | ||
DNC | SOUSA Bruno | 577 | OCR Portugal LAB | M 40-44 | 00:00:03 | 01:40:03 | ||
DNC | MITCHELL Alexander | 571 | M 40-44 | 00:05:02 | 01:50:27 | |||
DNC | ENTICKNAP Colin | 578 | Team X | M 40-44 | 00:00:03 | 01:58:03 | ||
DNC | TORRES Oscar Barranquero | 588 | THE LAST TRAINING | M 40-44 | 00:00:02 | 02:00:15 | ||
DNC | GROOTERS Leo | 594 | Team Outdoor OCR | M 40-44 | 00:00:02 | 02:03:34 | ||
DNC | LANTZ Anders | 580 | M 40-44 | 00:00:02 | 02:04:41 | |||
DNC | ALGERSTEDT Jimmy | 575 | M 40-44 | 00:00:03 | 02:09:39 | |||
DNC | KOŁODZIEJCZYK Dariusz | 576 | SOCIOS SILESIA | M 40-44 | 00:00:02 | 02:21:04 | ||
DNC | MORAN Fred | 569 | M 40-44 | 00:00:02 | 02:21:10 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | SANNA Luca | 582 | Anis Mudders | M 40-44 | 00:00:08 | 02:38:08 | ||
DNC | VIDAL Rubén Pérez | 584 | M 40-44 | 00:00:02 | 02:42:23 | |||
DNC | KULAK Rafał | 585 | Baltic Seals | M 40-44 | 00:00:02 | 03:16:40 | ||
37 | OLIN Kenneth | 589 | M 40-44 | 00:00:00 | ||||
ÁLVAREZ Rafita Fernández | 583 | M 40-44 | DNF | DNF |
Znaleziono 38 wynik(ów)