Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LOMNICKÁ Tereza | 682 | W 18-24 | 00:00:02 | 01:18:19 | |||
2 | ONOFRIENKO Karina | 678 | W 18-24 | 00:00:02 | 01:22:42 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | DAHLBÄCK Malin | 674 | EFI OCR TEAM | W 18-24 | 00:00:02 | 01:43:19 | ||
DNC | VERDIESEN Marloes | 684 | W 18-24 | 00:00:02 | 01:51:58 | |||
DNC | TAHIROVIC Adna | 676 | W 18-24 | 00:00:01 | 01:54:33 | |||
DNC | STØLEN Gunhild | 696 | W 18-24 | 00:00:02 | 01:57:00 | |||
DNC | KUNZMANNOVÁ Eva | 688 | W 18-24 | 00:00:02 | 01:58:14 | |||
DNC | ZELENKOVÁ Simona | 692 | #GLADIATORRACETEAM | W 18-24 | 00:00:02 | 02:01:15 | ||
DNC | MACANOVÁ Zuzana | 689 | W 18-24 | 00:00:03 | 02:12:04 | |||
DNC | POUROVA Katerina | 699 | W 18-24 | 00:00:03 | 02:13:10 | |||
DNC | SUŠÁNKOVÁ Klára | 690 | W 18-24 | 00:00:02 | 02:16:17 | |||
DNC | DRÁBKOVÁ Veronika | 681 | W 18-24 | 00:00:03 | 02:21:40 | |||
DNC | KOLLBERG Louise | 685 | W 18-24 | 00:00:02 | 02:29:03 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | SZUBA-ŁATA Klaudia | 679 | Enjoy by sport | W 18-24 | 00:00:02 | 02:31:58 | ||
DNC | SØRENSEN Mette | 672 | ASICSFrontRunner | W 18-24 | 00:00:02 | 02:44:19 | ||
DNC | SZOSTEK Patrycja | 702 | W 18-24 | 00:00:02 | 02:50:00 | |||
DNC | KALMAR Sara | 671 | W 18-24 | 00:00:02 | 02:53:40 | |||
DNC | HAMMARBÄCK Moa | 686 | Team Valkyria | W 18-24 | 00:00:02 | 02:54:26 | ||
DNC | CICHA Natalia | 694 | W 18-24 | 00:00:01 | 02:59:16 | |||
DNC | STENBÄCK Amanda | 687 | W 18-24 | 00:00:02 | 03:00:42 | |||
DNC | GHAFRY Touria Zahra | 669 | TeamMadness | W 18-24 | 00:00:02 | 03:02:50 | ||
DNC | FARINA Sumaty Priscila Hernandez | 670 | TeamMadness | W 18-24 | 00:00:02 | 03:02:50 | ||
DNC | SZADYKO Monika | 703 | W 18-24 | 00:00:01 | 03:17:44 | |||
DNC | KRÓLAK Margarita | 701 | W 18-24 | 00:00:01 | 03:18:41 | |||
DNC | KLONOWICZ Patrycja | 697 | W 18-24 | 00:00:01 | 03:23:20 | |||
DNC | BURS Klaudia | 695 | W 18-24 | 00:00:02 | 03:28:09 | |||
DNC | GARDABOU Ibtisam | 680 | W 18-24 | 00:00:02 | 03:39:55 | |||
DNC | GROBELNA Aleksandra | 693 | W 18-24 | 00:00:01 | 03:42:56 | |||
DNC | BALUTA-MAŁECKA Edyta | 700 | W 18-24 | 00:00:01 | 03:42:56 | |||
DNC | PAPIÓR Jolanta | 704 | W 18-24 | 00:00:02 | 03:48:15 | |||
DNC | MACIUSZEK Julia | 698 | W 18-24 | 00:00:01 | 04:03:58 | |||
DNC | CASTELEIJN Selma | 691 | Outdoor Valley | W 18-24 | 00:00:02 | 04:19:01 | ||
SANDBERG Amanda | 677 | Team Merrell | W 18-24 | DNF | DNF | |||
LUND Maria | 683 | W 18-24 | DNF | DNF | ||||
HAAVISTO Emmy | 673 | EFI OCR TEAM | W 18-24 | DNF | DNF | |||
HAAVISTO Ellen | 675 | EFI OCR TEAM | W 18-24 | DNF | DNF |
Znaleziono 36 wynik(ów)