OCREC2019 - STANDARD COURSE - SPRINT
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 1363
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 43
Ukończyło : 1231
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1HENNEKEN Claudia Maria 1113W Elite1K 100:04:56.60 4:5612,2
2EVENSEN Ulrikke 1100W Elite2K 200:05:08.20+00:00:115:0811,7
3THUESEN Margrethe Langhoff 1137W Elite3K 300:05:55.30+00:00:585:5510,1
4KARLSSON Karin 1135W Elite4K 400:06:21.50+00:01:246:219,4
5PARYGINA Svetlana 2026W 25-291K 500:06:28.10+00:01:316:289,3
6JANSEN C.a. 1103W Elite5K 600:06:35.80+00:01:396:369,1
7HORVAT Zsolt 1977W 18-241K 700:06:36.05+00:01:396:369,1
8JOHANSSON Elin 1119W Elite6K 800:06:38.10+00:01:416:389,0
9JOKSTAD Anette Heimli 1124W Elite7K 900:06:38.45+00:01:416:399,0
10LEVERAAS Katrine Haaland 2043W 25-292K 1000:06:40.30+00:01:436:409,0
11DASZKIEWICZ Małgorzata 1118W Elite8K 1100:06:40.85+00:01:446:419,0
12KARLSSON Line 2425W Journeyman1K 1200:06:43.35+00:01:466:438,9
13MIRA Lorena González 1125W Elite9K 1300:06:44.80+00:01:486:458,9
14MIKHINA Anastasia 1108W Elite10K 1400:06:48.45+00:01:516:498,8
15HÄRKÖNEN Elin 1132W Elite11K 1500:06:50.35+00:01:536:508,8
16JOHANSSON Irma 2329W 13-171K 1600:06:50.40+00:01:536:508,8
17RAMAS Andrea Martínez 2433W Journeyman2K 1700:06:56.00+00:01:596:568,7
18PORTA Simona 1114W Elite12K 1800:06:58.35+00:02:016:588,6
19LUND Maria 1989W 18-242K 1900:06:58.45+00:02:016:598,6
20JOULIN Lisa 2170W 40-441K 2000:06:59.35+00:02:026:598,6
21PEHTSERAVA Tatsiana 2077W 30-341K 2100:07:02.45+00:02:057:028,5
22ANASTASIA Papadogianni 2431W Journeyman3K 2200:07:07.35+00:02:107:078,4
23CARDINALI Rebecca 2321W 13-172K 2300:07:07.45+00:02:107:088,4
24LARSSON Madeleine 2123W 35-391K 2400:07:09.70+00:02:137:108,4
25ONOFRIENKO Karina 1988W 18-243K 2500:07:14.20+00:02:177:148,3
26DITLEV Ditte Bruun 2429W Journeyman4K 2600:07:21.65+00:02:257:228,1
27KIND Pia 2173W 40-442K 2700:07:22.95+00:02:267:238,1
28BABUŠKOVÁ Stanislava 2171W 40-443K 2800:07:24.35+00:02:277:258,1
29WIELECHOWSKA Natalia 1096W Elite13K 2900:07:24.75+00:02:287:258,1
30WALNESTEDT Malin 1995W 18-244K 3000:07:25.00+00:02:287:258,1
31YANINA Elena 2130W 35-392K 3100:07:29.10+00:02:327:298,0
32CHRISTENSEN Katja 1101W Elite14K 3200:07:30.70+00:02:347:308,0
33JESSING Iben 2014W 25-293K 3300:07:32.15+00:02:357:337,9
34BENITEZ Estefania Del Pino Ramos 2430W Journeyman5K 3400:07:37.70+00:02:417:387,9
35DERMER Johanna 2125W 35-393K 3500:07:39.50+00:02:427:397,8
36GROOT Bo De 2002W 18-245K 3600:07:48.20+00:02:517:487,7
37LINDSGREN Christina 2165W 40-444K 3700:07:57.35+00:03:007:587,5
38PARAMONOVA Irina 2133W 35-394K 3800:08:07.05+00:03:108:077,4
39ELENA Ladnaya 2152W 35-395K 3900:08:09.75+00:03:138:097,4
40MARINA Lopatina 2047W 25-294K 4000:08:12.75+00:03:168:127,3
41LUNDBERG Sara 2106W 30-342K 4100:08:18.15+00:03:218:197,2
42BOANDER Camilla 2021W 25-295K 4200:08:22.10+00:03:258:227,2
43MANGANO Valentina 2432W Journeyman6K 4300:08:25.05+00:03:288:257,1
44SAS Merel 1983W 18-246K 4400:08:29.45+00:03:328:297,1
45PARKHOMCHUK Svitlana 2016W 25-296K 4500:08:43.15+00:03:468:436,9
46JEŘÁBKOVÁ Petra 2080W 30-343K 4600:08:45.00+00:03:488:456,9
47ПАЛАНЦЕВИЧ Яна 2055W 25-297K 4700:08:45.70+00:03:498:456,9
48VANBERSY Morgane 2439W Journeyman7K 4800:08:48.75+00:03:528:496,8
49VELDE Julie Van De 2436W Journeyman8K 4900:08:56.20+00:03:598:566,7
50GIESBERTS Valérie 2320W 13-173K 5000:09:02.45+00:04:059:036,6
51GOLUBEVA Svetlana 2138W 35-396K 5100:09:09.40+00:04:129:096,6
52STRANDBERG Petra 2440W Journeyman9K 5200:09:15.70+00:04:199:166,5
53BRUINING Kirsten 2438W Journeyman10K 5300:09:33.35+00:04:369:346,3
54BEORLEGI Irati 1131W Elite15K 5400:09:34.00+00:04:379:346,3
55RODRIGUEZ Yessica Izquierdo 2434W Journeyman11K 5500:10:25.10+00:05:2810:255,8
56LOMNICKÁ Tereza 2009W 18-247K 5600:10:38.20+00:05:4110:385,6
57KORBAL Ewelina 2427W Journeyman12K 5700:10:46.40+00:05:4910:465,6
58SMITH Lorraine 2426W Journeyman13K 5800:11:36.85+00:06:4011:375,2
59AINSWORTH Cara 2437W Journeyman14K 5900:11:54.20+00:06:5711:545,0
60BROCK Kelly 2435W Journeyman15K 6000:12:06.75+00:07:1012:075,0
Niesklasyfikowani
DNCBORG Chiara 2098W 30-3400:05:02.900:0011,9
DNCVICO Jenny 2160W 35-3900:05:07.500:0011,7
DNCTARANTINOVA Olga 1099W Elite00:05:20.950:0011,2
DNCHARRIBEY Léa 2030W 25-2900:05:38.500:0010,6
DNCWAHR-HANSEN Julie Alexandra 1136W Elite00:05:45.100:0010,4
DNCTHOMSEN Annika Højrup Runegaard 1120W Elite00:05:48.250:0010,3
DNCWENDT Nadine 2035W 25-2900:05:51.450:0010,3
DNCVACKOVÁ Terka 2061W 25-2900:06:05.450:009,8
DNCSTØLEN Gunhild 2007W 18-2400:06:06.000:009,8
DNCUTTENDORFER Andrea 2341W 50-5400:06:11.200:009,7
DNCMAYRHOFER Jana 2060W 25-2900:06:12.650:009,7
DNCRUFETE Maribel Cabanes 2145W 35-3900:06:14.050:009,6
DNCDRÁBKOVÁ Veronika 1987W 18-2400:06:15.050:009,6
DNCLINDSKOG Cecilia 2155W 35-3900:06:17.650:009,5
DNCKOBZOVÁ Kristýna 2005W 18-2400:06:19.950:009,5
DNCGOFFIN Anneleen 2119W 30-3400:06:20.050:009,5
DNCBOZIC Sarah 2129W 35-3900:06:20.150:009,4
DNCVEKLYCH Oksana 1117W Elite00:06:20.450:009,5
DNCBJERRE Secilie Vicktoria 2183W 40-4400:06:25.550:009,4
DNCFAVINI Beatrice Fantoni 2147W 35-3900:06:28.750:009,3
DNCKORMESETH-RØDAL Celine 2033W 25-2900:06:30.450:009,2
DNCSTENBÄCK Amanda 1997W 18-2400:06:30.800:009,2
DNCRIPOLLÉS Lluna Sanz 1110W Elite00:06:34.400:009,1
DNCŠÁRKA Houšková 2028W 25-2900:06:37.650:009,1
DNCHIRST Layla 2063W 25-2900:06:40.650:009,0
DNCHAMANN Maren 2104W 30-3400:06:40.650:009,0
DNCWILKINSON Becca 2096W 30-3400:06:40.800:009,0
DNCROSTOVTSEVA Anastasia 2177W 40-4400:06:41.400:009,0
DNCBARANOWSKA Katarzyna 1129W Elite00:06:42.000:009,0
DNCDRABORG Helene 2013W 18-2400:06:43.250:008,9
DNCŠAŠKOVÁ Zuzana 2142W 35-3900:06:46.650:008,8
DNCDESOUTER Maud 2003W 18-2400:06:52.600:008,7
DNCTAHIROVIC Adna 1981W 18-2400:06:52.750:008,7
DNCMARTIN Astrid 2031W 25-2900:06:52.850:008,7
DNCPOLYAKOVA Alexandra 2084W 30-3400:06:53.950:008,7
DNCALIJA Floriana 2156W 35-3900:06:59.400:008,6
DNCMARTIN Lucie 2072W 30-3400:07:00.850:008,6
DNCGLETTE Susanne 2182W 40-4400:07:01.200:008,5
DNCJANSSON Victoria 2169W 40-4400:07:05.450:008,5
DNCVRIES Lisan De 2175W 40-4400:07:05.650:008,5
DNCVYUGINA Ekaterina 2107W 30-3400:07:06.300:008,4
DNCRENDELL Rebecca 1109W Elite00:07:06.500:008,4
DNCKUTZ Vanessa 2040W 25-2900:07:07.100:008,4
DNCHARDY Alice 2048W 25-2900:07:08.450:008,4
DNCVTYURINA Anastasia 1986W 18-2400:07:09.350:008,4
DNCHEIJKENSKJÖLD Fenja 2117W 30-3400:07:09.350:008,4
DNCTATIANA Samorokova 2034W 25-2900:07:11.300:008,4
DNCBARRE Aline 1994W 18-2400:07:11.400:008,4
DNCESTELLÉ Olga 2054W 25-2900:07:12.250:008,3
DNCMELISSA Bearzatto 2023W 25-2900:07:14.000:008,3
DNCKORYTOVA Katerina 2178W 40-4400:07:14.000:008,3
DNCDIJK Sandra Van 2174W 40-4400:07:15.200:008,3
DNCPALAIKIENE Inga 1128W Elite00:07:18.300:008,2
DNCSANDBERG Amanda 1982W 18-2400:07:19.900:008,2
DNCRAMOS Paula Esteiro 2143W 35-3900:07:20.000:008,2
DNCSTØRKSEN Lotte 2086W 30-3400:07:22.500:008,1
DNCWEMHÖNER Ida 2146W 35-3900:07:24.750:008,1
DNCBIELEC Kinga 2141W 35-3900:07:25.000:008,1
DNCEKLUND Malin 2008W 18-2400:07:25.350:008,1
DNCBERLIN Nanna 2017W 25-2900:07:25.550:008,1
DNCRAZINKINA Anastasiya 2075W 30-3400:07:25.900:008,1
DNCTRAJKOVSKA Marta Kruszczynska 2128W 35-3900:07:26.600:008,1
DNCPÁDER Zsófia 2100W 30-3400:07:26.850:008,1
DNCFREDRIKSSON Elin 2090W 30-3400:07:28.150:008,0
DNCLIND Ulrika 2066W 25-2900:07:28.500:008,0
DNCJACKSON Tracey 2338W 45-4900:07:29.300:008,0
DNCHERMANSEN Sacha 2131W 35-3900:07:34.050:007,9
DNCMARIA Smyshlyaeva 1107W Elite00:07:35.000:007,9
DNCLEKISHVILI Sofiya 2076W 30-3400:07:37.300:007,9
DNCKĘPA Justyna 2162W 35-3900:07:37.500:007,9
DNCDONALD Lee 2126W 35-3900:07:37.550:007,9
DNCNATALI Monica 2347W 55+00:07:37.650:007,9
DNCNOVÁ Petra 2006W 18-2400:07:39.950:007,8
DNCGARNIER Anouk 1133W Elite00:07:40.050:007,8
DNCGROBELNA Aleksandra 2001W 18-2400:07:40.600:007,8
DNCKÖNIGOVÁ Lucie 2082W 30-3400:07:42.700:007,8
DNCKRŠMARU Barbora 2120W 30-3400:07:42.950:007,8
DNCSZUBA-ŁATA Klaudia 1984W 18-2400:07:44.250:007,8
DNCKYRYCH Michaela 2157W 35-3900:07:48.550:007,7
DNCSVENSSON Linda 2181W 40-4400:07:49.550:007,7
DNCFRANCZYSZYN-PORTKA Magdalena 2149W 35-3900:07:52.150:007,6
DNCMARTIN Flore 2071W 30-3400:07:53.050:007,6
DNCGREIBIG Michaela 2108W 30-3400:07:54.000:007,6
DNCBÖKMAN Vanja 1978W 18-2400:07:56.150:007,6
DNCFELLDIN Jenny 2064W 25-2900:07:56.600:007,5
DNCRANNIKKO Emmy 2132W 35-3900:07:57.650:007,5
DNCRENGREN Linn 2102W 30-3400:07:57.850:007,5
DNCBLADIN Emelie 2105W 30-3400:07:58.000:007,5
DNCJASIŃSKA Alicja 2324W 13-1700:07:58.100:007,5
DNCKOERMENDI Csilla 2124W 35-3900:07:58.200:007,5
DNCMISSALA Magda 2325W 13-1700:07:58.900:007,5
DNCPAPLICKA Katarzyna 2158W 35-3900:07:59.050:007,5
DNCCAULA Giulia 2004W 18-2400:07:59.950:007,5
DNCGALTIER Muriel 1123W Elite00:08:01.100:007,5
DNCREMØ Hilde Therese 2083W 30-3400:08:02.200:007,5
DNCLUNDIN Alexandra 2089W 30-3400:08:04.000:007,4
DNCPINHAL Gisela 2144W 35-3900:08:05.750:007,4
DNCVLIEGEN Astrid 2074W 30-3400:08:05.850:007,4
DNCSTEJSKALOVÁ Barbora 1121W Elite00:08:07.650:007,4
DNCJÜRGENS Martina 2333W 45-4900:08:12.500:007,3
DNCSERRÃO Tânia 2154W 35-3900:08:13.350:007,3
DNCKOLLBERG Louise 1992W 18-2400:08:14.250:007,3
DNCSCHUTTRUPS Margreet 2099W 30-3400:08:15.600:007,3
DNCIJZENDOORN Charissa 2111W 30-3400:08:21.800:007,2
DNCFRICK Emma 2058W 25-2900:08:22.250:007,2
DNCRODKINA Anna 2052W 25-2900:08:22.600:007,2
DNCVERDIESEN Marloes 1999W 18-2400:08:22.800:007,2
DNCCASTELEIJN Selma 1998W 18-2400:08:25.000:007,1
DNCLOKAJÍČKOVÁ Klára 1134W Elite00:08:26.650:007,1
DNCFRISARI Cecilia 2022W 25-2900:08:28.000:007,1
DNCARVIDSSON Sara 2062W 25-2900:08:29.400:007,1
DNCKJELLIN Tini 2343W 50-5400:08:29.700:007,1
DNCOLEFELDT Teresa 2335W 45-4900:08:30.000:007,1
DNCACQUADRO Elena 2139W 35-3900:08:30.100:007,0
DNCGODANI Francesca 2000W 18-2400:08:30.350:007,1
DNCFERRARI Sabrina 2176W 40-4400:08:31.900:007,0
DNCGRIMM Sophia 1976W 18-2400:08:32.950:007,0
DNCRANGNAU Olga 2037W 25-2900:08:33.600:007,0
DNCCARACCIOLO Concettina 2118W 30-3400:08:33.750:007,0
DNCDAVIS Helen 2187W 40-4400:08:35.700:007,0
DNCJOHANSSON Caroline 2041W 25-2900:08:37.050:007,0
DNCKRAMER Elin 2049W 25-2900:08:37.050:007,0
DNCKRIUCHKOVA Irina 2024W 25-2900:08:38.150:006,9
DNCDITTMANN Kerstin 2148W 35-3900:08:38.550:006,9
DNCRYLKOVA Katerina 2109W 30-3400:08:39.600:006,9
DNCGABELGAARD Tanja 1127W Elite00:08:40.150:006,9
DNCNORRMAN Sandra 2051W 25-2900:08:40.150:006,9
DNCSCHREUDER Myrte 2101W 30-3400:08:43.200:006,9
DNCVERSEPUECH Adélie 2097W 30-3400:08:47.000:006,8
DNCOROLOGIO Noemi 2056W 25-2900:08:48.300:006,8
DNCORASIO Marta Relaño 2032W 25-2900:08:48.600:006,8
DNCANASTASIA Bondarenko 2059W 25-2900:08:49.300:006,8
DNCGONZALEZ Irene B. 1105W Elite00:08:50.050:006,8
DNCNADIA Amri 2188W 40-4400:08:50.300:006,8
DNCCATHRINEMS 2087W 30-3400:08:58.500:006,7
DNCTARANTINO Selene 1990W 18-2400:09:00.500:006,7
DNCRITZLER Anna 2019W 25-2900:09:01.100:006,7
DNCHERNES Elisabeth 2027W 25-2900:09:01.600:006,6
DNCBARTOLI Sara 2029W 25-2900:09:03.650:006,6
DNCKOLIC Monika 2153W 35-3900:09:06.850:006,6
DNCNELSON-DALEY Rianna 1112W Elite00:09:06.900:006,6
DNCSELSTØ Tonje 2112W 30-3400:09:08.150:006,6
DNCMACIEJAK Anna 1126W Elite00:09:11.200:006,5
DNCTHORKILDSEN Evy Marie 1116W Elite00:09:14.500:006,5
DNCFEIGH Maya 2091W 30-3400:09:16.750:006,5
DNCWARDA Justyna 2045W 25-2900:09:19.200:006,4
DNCVAKHRAMEEVA Valentina 2015W 25-2900:09:19.950:006,4
DNCMAŁEK Hanna 2044W 25-2900:09:19.950:006,4
DNCLONKOVÁ Magdalena 1991W 18-2400:09:20.600:006,4
DNCÖLUND Emma 2070W 30-3400:09:23.200:006,4
DNCOLESEN Christina 2348W 55+00:09:26.550:006,3
DNCSPIJKER Dayen 2334W 45-4900:09:35.600:006,3
DNCJONSSON Hanna 2326W 13-1700:09:35.800:006,3
DNCНИКУЛИНА Екатерина 2020W 25-2900:09:35.850:006,3
DNCJONSSON Sara 2336W 45-4900:09:37.800:006,2
DNCMAGOMEDOVA Leyla 2136W 35-3900:09:38.050:006,2
DNCROLIN Erika 2036W 25-2900:09:46.800:006,1
DNCHAMMARBÄCK Moa 1996W 18-2400:09:48.050:006,1
DNCBERGSTRÖM Ewa 2180W 40-4400:09:50.300:006,1
DNCKURAŚ Beata 1122W Elite00:09:51.950:006,1
DNCGARDABOU Ibtisam 1985W 18-2400:09:51.950:006,1
DNCTARYBA Maryna 2079W 30-3400:10:02.550:006,0
DNCKARLSSON Gunilla 2179W 40-4400:10:04.700:006,0
DNCOSSOLA Elisa 2053W 25-2900:10:12.700:005,9
DNCSØRENSEN Mette 1980W 18-2400:10:26.350:005,8
DNCGAROFALO Claudia 2018W 25-2900:10:26.950:005,7
DNCKIRKWOOD Emma 2081W 30-3400:10:27.050:005,7
DNCSOCARRADES Bibiana 2078W 30-3400:10:30.100:005,7
DNCVEČERNÍKOVÁ Barbora 2328W 13-1700:10:30.850:005,7
DNCLOVATO Daniela 2092W 30-3400:10:36.950:005,7
DNCENDEJANN Sina 2010W 18-2400:10:43.400:005,6
DNCGIATSINTOVA Irina 2159W 35-3900:10:45.050:005,6
DNCKUŽELÍKOVÁ Zuzana 2050W 25-2900:10:48.900:005,5
DNCSPÅNG Malin 2184W 40-4400:11:09.900:005,4
DNCGÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz 1104W Elite00:11:26.200:005,2
DNCDRUIJFF Meike 2323W 13-1700:11:28.800:005,2
DNCGODFREY Maggie 2344W 50-5400:11:37.150:005,2
DNCZEBERG Alicia 2322W 13-1700:11:59.850:005,0
DNCCRUZ Azahara Fernandez 2441W Journeyman00:13:39.750:004,4
DNCSTEENSGAARD Ida Mathilde 1115W Elite01:44:24.600:000,6
DNCHEIBØ Gunn Elin 2337W 45-4905:59:50.250:000,2
DNCPROPERZI Valentina 2151W 35-39--
DNCSCHLAEPFER Tamara 2095W 30-34--
DNCBELLOMI Laura 2140W 35-39--
DNCMANDAS Emanuela 2113W 30-34--
DNCMARRAS Cinzia 2085W 30-34--
DNCBELOEIL Jenny Dreano 2116W 30-34--
DNCSELYMES Kinga 2135W 35-39--
DNCCROESE Claire 2150W 35-39--
DNCKASTSIUCHENKA Volha 2073W 30-34--
DNCESENIA 1993W 18-24--
DNCCARBONI Letizia 2114W 30-34--
DNCKRÓLAK Margarita 2011W 18-24--
DNCDZIDT Małgorzata 2069W 30-34--
ULVEGREN Albina 2167W 40-44 DNF--
BUNGARD Carina 1102W Elite DNF--
CAROL Zenga 2012W 18-24 DNF--
SKRATAAS Helle 2110W 30-34 DNF--
BARDELLINI Paola 2121W 30-34 DNF--
HAGLUND Cecilia 2088W 30-34 DNF--
JOHANSSON Ellen 2103W 30-34 DNF--
Znaleziono 261 wynik(ów)