OCREC2019 - STANDARD COURSE - SPRINT
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 1363
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 43
Ukończyło : 1231
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PARYGINA Svetlana 2026W 25-291K 500:06:28.10 6:289,3
2LEVERAAS Katrine Haaland 2043W 25-292K 1000:06:40.30+00:00:126:409,0
3JESSING Iben 2014W 25-293K 3300:07:32.15+00:01:047:337,9
4MARINA Lopatina 2047W 25-294K 4000:08:12.75+00:01:448:127,3
5BOANDER Camilla 2021W 25-295K 4200:08:22.10+00:01:548:227,2
6PARKHOMCHUK Svitlana 2016W 25-296K 4500:08:43.15+00:02:158:436,9
7ПАЛАНЦЕВИЧ Яна 2055W 25-297K 4700:08:45.70+00:02:178:456,9
Niesklasyfikowani
DNCHARRIBEY Léa 2030W 25-2900:05:38.500:0010,6
DNCWENDT Nadine 2035W 25-2900:05:51.450:0010,3
DNCVACKOVÁ Terka 2061W 25-2900:06:05.450:009,8
DNCMAYRHOFER Jana 2060W 25-2900:06:12.650:009,7
DNCKORMESETH-RØDAL Celine 2033W 25-2900:06:30.450:009,2
DNCŠÁRKA Houšková 2028W 25-2900:06:37.650:009,1
DNCHIRST Layla 2063W 25-2900:06:40.650:009,0
DNCMARTIN Astrid 2031W 25-2900:06:52.850:008,7
DNCKUTZ Vanessa 2040W 25-2900:07:07.100:008,4
DNCHARDY Alice 2048W 25-2900:07:08.450:008,4
DNCTATIANA Samorokova 2034W 25-2900:07:11.300:008,4
DNCESTELLÉ Olga 2054W 25-2900:07:12.250:008,3
DNCMELISSA Bearzatto 2023W 25-2900:07:14.000:008,3
DNCBERLIN Nanna 2017W 25-2900:07:25.550:008,1
DNCLIND Ulrika 2066W 25-2900:07:28.500:008,0
DNCFELLDIN Jenny 2064W 25-2900:07:56.600:007,5
DNCFRICK Emma 2058W 25-2900:08:22.250:007,2
DNCRODKINA Anna 2052W 25-2900:08:22.600:007,2
DNCFRISARI Cecilia 2022W 25-2900:08:28.000:007,1
DNCARVIDSSON Sara 2062W 25-2900:08:29.400:007,1
DNCRANGNAU Olga 2037W 25-2900:08:33.600:007,0
DNCJOHANSSON Caroline 2041W 25-2900:08:37.050:007,0
DNCKRAMER Elin 2049W 25-2900:08:37.050:007,0
DNCKRIUCHKOVA Irina 2024W 25-2900:08:38.150:006,9
DNCNORRMAN Sandra 2051W 25-2900:08:40.150:006,9
DNCOROLOGIO Noemi 2056W 25-2900:08:48.300:006,8
DNCORASIO Marta Relaño 2032W 25-2900:08:48.600:006,8
DNCANASTASIA Bondarenko 2059W 25-2900:08:49.300:006,8
DNCRITZLER Anna 2019W 25-2900:09:01.100:006,7
DNCHERNES Elisabeth 2027W 25-2900:09:01.600:006,6
DNCBARTOLI Sara 2029W 25-2900:09:03.650:006,6
DNCWARDA Justyna 2045W 25-2900:09:19.200:006,4
DNCVAKHRAMEEVA Valentina 2015W 25-2900:09:19.950:006,4
DNCMAŁEK Hanna 2044W 25-2900:09:19.950:006,4
DNCНИКУЛИНА Екатерина 2020W 25-2900:09:35.850:006,3
DNCROLIN Erika 2036W 25-2900:09:46.800:006,1
DNCOSSOLA Elisa 2053W 25-2900:10:12.700:005,9
DNCGAROFALO Claudia 2018W 25-2900:10:26.950:005,7
DNCKUŽELÍKOVÁ Zuzana 2050W 25-2900:10:48.900:005,5
Znaleziono 46 wynik(ów)