OCREC2019 - STANDARD COURSE - SPRINT
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 1363
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 43
Ukończyło : 1231
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PEHTSERAVA Tatsiana 2077W 30-341K 2100:07:02.45 7:028,5
2LUNDBERG Sara 2106W 30-342K 4100:08:18.15+00:01:158:197,2
3JEŘÁBKOVÁ Petra 2080W 30-343K 4600:08:45.00+00:01:428:456,9
Niesklasyfikowani
DNCBORG Chiara 2098W 30-3400:05:02.900:0011,9
DNCGOFFIN Anneleen 2119W 30-3400:06:20.050:009,5
DNCHAMANN Maren 2104W 30-3400:06:40.650:009,0
DNCWILKINSON Becca 2096W 30-3400:06:40.800:009,0
DNCPOLYAKOVA Alexandra 2084W 30-3400:06:53.950:008,7
DNCMARTIN Lucie 2072W 30-3400:07:00.850:008,6
DNCVYUGINA Ekaterina 2107W 30-3400:07:06.300:008,4
DNCHEIJKENSKJÖLD Fenja 2117W 30-3400:07:09.350:008,4
DNCSTØRKSEN Lotte 2086W 30-3400:07:22.500:008,1
DNCRAZINKINA Anastasiya 2075W 30-3400:07:25.900:008,1
DNCPÁDER Zsófia 2100W 30-3400:07:26.850:008,1
DNCFREDRIKSSON Elin 2090W 30-3400:07:28.150:008,0
DNCLEKISHVILI Sofiya 2076W 30-3400:07:37.300:007,9
DNCKÖNIGOVÁ Lucie 2082W 30-3400:07:42.700:007,8
DNCKRŠMARU Barbora 2120W 30-3400:07:42.950:007,8
DNCMARTIN Flore 2071W 30-3400:07:53.050:007,6
DNCGREIBIG Michaela 2108W 30-3400:07:54.000:007,6
DNCRENGREN Linn 2102W 30-3400:07:57.850:007,5
DNCBLADIN Emelie 2105W 30-3400:07:58.000:007,5
DNCREMØ Hilde Therese 2083W 30-3400:08:02.200:007,5
DNCLUNDIN Alexandra 2089W 30-3400:08:04.000:007,4
DNCVLIEGEN Astrid 2074W 30-3400:08:05.850:007,4
DNCSCHUTTRUPS Margreet 2099W 30-3400:08:15.600:007,3
DNCIJZENDOORN Charissa 2111W 30-3400:08:21.800:007,2
DNCCARACCIOLO Concettina 2118W 30-3400:08:33.750:007,0
DNCRYLKOVA Katerina 2109W 30-3400:08:39.600:006,9
DNCSCHREUDER Myrte 2101W 30-3400:08:43.200:006,9
DNCVERSEPUECH Adélie 2097W 30-3400:08:47.000:006,8
DNCCATHRINEMS 2087W 30-3400:08:58.500:006,7
DNCSELSTØ Tonje 2112W 30-3400:09:08.150:006,6
DNCFEIGH Maya 2091W 30-3400:09:16.750:006,5
DNCÖLUND Emma 2070W 30-3400:09:23.200:006,4
DNCTARYBA Maryna 2079W 30-3400:10:02.550:006,0
DNCKIRKWOOD Emma 2081W 30-3400:10:27.050:005,7
DNCSOCARRADES Bibiana 2078W 30-3400:10:30.100:005,7
DNCLOVATO Daniela 2092W 30-3400:10:36.950:005,7
DNCSCHLAEPFER Tamara 2095W 30-34--
DNCMANDAS Emanuela 2113W 30-34--
DNCMARRAS Cinzia 2085W 30-34--
DNCBELOEIL Jenny Dreano 2116W 30-34--
DNCKASTSIUCHENKA Volha 2073W 30-34--
DNCCARBONI Letizia 2114W 30-34--
DNCDZIDT Małgorzata 2069W 30-34--
SKRATAAS Helle 2110W 30-34 DNF--
BARDELLINI Paola 2121W 30-34 DNF--
HAGLUND Cecilia 2088W 30-34 DNF--
JOHANSSON Ellen 2103W 30-34 DNF--
Znaleziono 50 wynik(ów)