OCREC2019 - STANDARD COURSE - SPRINT
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 1363
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 43
Ukończyło : 1231
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1HENNEKEN Claudia Maria 1113W Elite1K 100:04:56.60 4:5612,2
2EVENSEN Ulrikke 1100W Elite2K 200:05:08.20+00:00:115:0811,7
3THUESEN Margrethe Langhoff 1137W Elite3K 300:05:55.30+00:00:585:5510,1
4KARLSSON Karin 1135W Elite4K 400:06:21.50+00:01:246:219,4
5JANSEN C.a. 1103W Elite5K 600:06:35.80+00:01:396:369,1
6JOHANSSON Elin 1119W Elite6K 800:06:38.10+00:01:416:389,0
7JOKSTAD Anette Heimli 1124W Elite7K 900:06:38.45+00:01:416:399,0
8DASZKIEWICZ Małgorzata 1118W Elite8K 1100:06:40.85+00:01:446:419,0
9MIRA Lorena González 1125W Elite9K 1300:06:44.80+00:01:486:458,9
10MIKHINA Anastasia 1108W Elite10K 1400:06:48.45+00:01:516:498,8
11HÄRKÖNEN Elin 1132W Elite11K 1500:06:50.35+00:01:536:508,8
12PORTA Simona 1114W Elite12K 1800:06:58.35+00:02:016:588,6
13WIELECHOWSKA Natalia 1096W Elite13K 2900:07:24.75+00:02:287:258,1
14CHRISTENSEN Katja 1101W Elite14K 3200:07:30.70+00:02:347:308,0
15BEORLEGI Irati 1131W Elite15K 5400:09:34.00+00:04:379:346,3
Niesklasyfikowani
DNCTARANTINOVA Olga 1099W Elite00:05:20.950:0011,2
DNCWAHR-HANSEN Julie Alexandra 1136W Elite00:05:45.100:0010,4
DNCTHOMSEN Annika Højrup Runegaard 1120W Elite00:05:48.250:0010,3
DNCVEKLYCH Oksana 1117W Elite00:06:20.450:009,5
DNCRIPOLLÉS Lluna Sanz 1110W Elite00:06:34.400:009,1
DNCBARANOWSKA Katarzyna 1129W Elite00:06:42.000:009,0
DNCRENDELL Rebecca 1109W Elite00:07:06.500:008,4
DNCPALAIKIENE Inga 1128W Elite00:07:18.300:008,2
DNCMARIA Smyshlyaeva 1107W Elite00:07:35.000:007,9
DNCGARNIER Anouk 1133W Elite00:07:40.050:007,8
DNCGALTIER Muriel 1123W Elite00:08:01.100:007,5
DNCSTEJSKALOVÁ Barbora 1121W Elite00:08:07.650:007,4
DNCLOKAJÍČKOVÁ Klára 1134W Elite00:08:26.650:007,1
DNCGABELGAARD Tanja 1127W Elite00:08:40.150:006,9
DNCGONZALEZ Irene B. 1105W Elite00:08:50.050:006,8
DNCNELSON-DALEY Rianna 1112W Elite00:09:06.900:006,6
DNCMACIEJAK Anna 1126W Elite00:09:11.200:006,5
DNCTHORKILDSEN Evy Marie 1116W Elite00:09:14.500:006,5
DNCKURAŚ Beata 1122W Elite00:09:51.950:006,1
DNCGÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz 1104W Elite00:11:26.200:005,2
DNCSTEENSGAARD Ida Mathilde 1115W Elite01:44:24.600:000,6
BUNGARD Carina 1102W Elite DNF--
Znaleziono 37 wynik(ów)