Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-28 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 1362 |
Wystartowało : | 1274 |
Nie ukończyło : | 19 |
Ukończyło : | 1255 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 09:00 | 09:05 | 09:10 | 09:30 | 10:00 | 10:04 | 10:08 | 10:15 | 10:18 | 10:21 | 10:24 | 10:30 | 10:32 | 10:34 | 10:36 | 10:38 | 10:40 | 10:45 | 10:48 | 10:51 | 10:54 | 10:57 | 11:00 | 11:03 | 11:06 | 11:09 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 11:50 | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 12:49 | 12:53 | 13:00 | 13:05 | 13:10 | 13:15 | 13:20 | 13:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Point9_OCR 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | ||||||||
SILIN Sergey | 1015 | M Elite | DNF | 00:54:41 DNF | ||||
2 | BUYLE Thomas | 1000 | M Elite | 00:00:01 | 00:54:58 | |||
3 | TOCHKA Artsiom | 1013 | M Elite | 00:00:01 | 00:55:44 | |||
4 | OŚLIZŁO Tomasz | 1004 | M Elite | 00:00:01 | 00:55:55 | |||
5 | DAM Nikolaj M | 1005 | M Elite | 00:00:01 | 00:56:46 | |||
6 | СУЗДАЛЕВ Антон | 1017 | M Elite | 00:00:00 | 00:56:56 | |||
7 | TWEDDELL Tom | 1007 | M Elite | 00:00:01 | 00:58:31 | |||
8 | HRDINA Pavel | 1018 | M Elite | 00:00:02 | 00:58:50 | |||
9 | DEBUSSCHERE Thibault | 1011 | M Elite | 00:00:01 | 00:58:53 | |||
10 | HARBUNOU Ihar | 1010 | M Elite | 00:00:01 | 00:59:34 | |||
11 | HEER Jesse De | 1001 | M Elite | 00:00:02 | 00:59:37 | |||
12 | MENDES Axel | 1029 | M Elite | 00:00:01 | 00:59:48 | |||
DNC | BARBE Lluis | 1002 | M Elite | 00:00:01 | 01:00:28 | |||
14 | BLONDEEL Jensen | 1012 | M Elite | 00:00:01 | 01:01:30 | |||
DNC | OLSEN Andreas Stahl | 1016 | M Elite | 00:00:01 | 01:02:00 | |||
DNC | KRAWCZYK Tomasz | 1009 | M Elite | 00:00:01 | 01:02:13 | |||
17 | OOSTEROM Frank | 1008 | M Elite | 00:00:02 | 01:02:41 | |||
18 | STRUIJK Alexander | 1014 | M Elite | 00:00:01 | 01:03:19 | |||
19 | SZCZECHLA Grzegorz | 1006 | M Elite | 00:00:01 | 01:05:00 | |||
20 | DEPEDRI Raffaele | 1020 | M Elite | 00:00:02 | 01:05:48 | |||
21 | KADIJA Rigers | 1019 | M Elite | 00:00:01 | 01:06:16 | |||
22 | SCHÄFER Martin | 1024 | M Elite | 00:00:01 | 01:07:45 | |||
23 | OLKHOVSKII Dmitri | 1027 | M Elite | 00:00:01 | 01:10:34 | |||
24 | CAPARROS Nathan | 1021 | M Elite | 00:00:02 | 01:10:35 | |||
25 | SANTANA Aday Luis Garcia | 1026 | M Elite | 00:00:01 | 01:19:15 | |||
26 | KRAUS Christian | 1022 | M Elite | 00:00:01 | 01:19:36 | |||
DNC | KNOPF Philipp | 1028 | M Elite | 00:00:02 | 02:31:02 | |||
DNC | KJELL Jimmy | 1025 | M Elite | 00:00:01 | ||||
29 | ДЕГТЯРЕВ Иван | 1023 | M Elite | 00:00:01 | ||||
30 | KOFOED Leon | 1003 | M Elite | 00:00:02 |
Znaleziono 30 wynik(ów)