Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-28 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 1362 |
Wystartowało : | 1274 |
Nie ukończyło : | 19 |
Ukończyło : | 1255 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 09:00 | 09:05 | 09:10 | 09:30 | 10:00 | 10:04 | 10:08 | 10:15 | 10:18 | 10:21 | 10:24 | 10:30 | 10:32 | 10:34 | 10:36 | 10:38 | 10:40 | 10:45 | 10:48 | 10:51 | 10:54 | 10:57 | 11:00 | 11:03 | 11:06 | 11:09 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 11:50 | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 12:49 | 12:53 | 13:00 | 13:05 | 13:10 | 13:15 | 13:20 | 13:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Point9_OCR 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STENBECK Fredrik | 1155 | M 18-24 | 00:00:02 | 00:59:26 | |||
2 | DRESCHER Jonas | 1159 | M 18-24 | 00:00:01 | 00:59:48 | |||
3 | ALVES Duarte | 1139 | M 18-24 | 00:00:00 | 01:01:19 | |||
4 | EVGENII Trivashkevich | 1152 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:03:09 | |||
5 | SERAFIŃSKI Maciej | 1158 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:04:16 | |||
6 | WILK Sylwester | 1189 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:04:42 | |||
7 | TITCOMB Daniel | 1170 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:05:15 | |||
8 | RIJNEKER Jesper | 1149 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:05:27 | |||
9 | MIKRUT Jakub | 1181 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:07:49 | |||
10 | GAŁDYN Kamil | 1163 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:09:12 | |||
11 | LINTHORST Jesse | 1192 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:10:21 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | PELIZZA Matteo | 1145 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:10:30 | |||
13 | OŚLIZŁO Marek | 1146 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:10:55 | |||
14 | HANSEN Mads Voss | 1183 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:11:01 | |||
15 | CLAESSON Albin | 1177 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:11:40 | |||
16 | VASYA Dudnikov | 1144 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:13:00 | |||
17 | VILA Jose | 1169 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:13:38 | |||
DNC | ADAMEC Jakub | 1172 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:13:41 | |||
19 | NIJLEN Itse Van | 1154 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:14:17 | |||
20 | DAVID Grognet | 1185 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:15:33 | |||
21 | DEMONTY Nicolas | 1161 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:16:43 | |||
22 | BUCCARELLA Luca | 1151 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:16:44 | |||
23 | GORDILLO Israel Vargas | 1202 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:17:28 | |||
24 | KUIK Thomas | 1140 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:18:02 | |||
DNC | BRUUN Emil Hvidenlund | 1195 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:18:07 | |||
26 | WISPELWEIJ Sem | 1142 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:18:09 | |||
27 | DRÁBEK Lukáš | 1147 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:20:10 | |||
DNC | PIOTROWSKI Grzegorz | 1187 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:20:16 | |||
DNC | KIRCHHÖFER Nils | 1204 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:20:50 | |||
DNC | EBERT Damian | 1213 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:21:15 | |||
31 | POCATERRA Simone | 1196 | M 18-24 | 00:07:01 | 01:21:40 | |||
32 | MADSEN Ditlev | 1166 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:21:54 | |||
33 | DEMONTY Loic | 1160 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:22:03 | |||
DNC | FOIS Alessandro | 1205 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:22:28 | |||
35 | TRALDI Davide | 1184 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:22:58 | |||
36 | ALMERSKÄR Viktor | 1150 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:23:22 | |||
37 | KERSTEN Max | 1153 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:23:45 | |||
DNC | GEOFFREY Bréda | 1180 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:25:44 | |||
39 | SŁODOWNIK Dominik | 1212 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:26:43 | |||
40 | ARCE Domingo Buendia | 1173 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:27:08 | |||
KAZUŁA Jakub | 1176 | M 18-24 | DNF | 01:27:33 DNF | ||||
DNC | STEPHAN Thomas | 1186 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:28:27 | |||
43 | SRNSKÝ Daniel | 1190 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:30:50 | |||
DNC | CHATFIELD Connor | 1167 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:33:29 | |||
DNC | CASTRO Christian Danis | 1201 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:35:54 | |||
Przekroczony limit czasu: 05:30:00 | ||||||||
46 | ROBBRECHT Chris | 1156 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:36:55 | |||
47 | WÓJCIK Adam | 1219 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:41:17 | |||
DNC | GLEUT Alexandre Le | 1210 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:41:27 | |||
DNC | UMLAUFT Tim | 1141 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:46:58 | |||
DNC | WRÓBEL Jacek | 1215 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:52:36 | |||
DNC | OLSSON Lucas | 1157 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:55:45 | |||
DNC | DĄBROWSKI Radek | 1221 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:03:12 | |||
DNC | DOUHAN Dylan | 1179 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:04:20 | |||
DNC | MONSTAD Brage Malm | 1182 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:04:26 | |||
DNC | KIRCHHOFF Andre | 1168 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:07:54 | |||
DNC | ŠIŠKA Patrik | 1211 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:12:10 | |||
DNC | THOMAYER Jan | 1199 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:12:11 | |||
DNC | PALERMO Mathias | 1143 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:13:31 | |||
DNC | SCHLAG Yannic | 1220 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:15:36 | |||
DNC | JANOUŠEK Petr | 1197 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:16:37 | |||
DNC | JURNÍK Lukáš | 1207 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:16:37 | |||
DNC | SIMMONS John | 1203 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:26:41 | |||
DNC | KRASOŃ Jakub | 1216 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:35:58 | |||
DNC | SZEPANSKI Michael | 1178 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:48:48 | |||
DNC | TYKAL Petr | 1175 | M 18-24 | 00:00:01 | 03:00:00 | |||
DNC | SEGARRA Jossuan | 1217 | M 18-24 | 00:00:02 | 03:02:22 | |||
DNC | GEYBELS Stef | 1174 | M 18-24 | 00:00:01 | 03:12:21 | |||
DNC | BURDZY Daniel | 1200 | M 18-24 | 00:00:01 | 03:17:27 | |||
DNC | BRZEZIŃSKI Bartosz | 1206 | M 18-24 | 00:00:01 | 03:39:30 | |||
DNC | DIFONSO Riccardo | 1214 | M 18-24 | 00:00:02 | 03:39:38 | |||
DNC | JEZIORSKI Paweł | 1191 | M 18-24 | 00:00:02 | 03:43:44 | |||
DNC | WÓJCIK Michał | 1218 | M 18-24 | 00:00:01 | ||||
DNC | PANIN Egor | 1162 | M 18-24 | 00:00:02 | ||||
REDZIK Mateusz | 1188 | M 18-24 | DNF | DNF |
Znaleziono 74 wynik(ów)