ODSIECZ WIEDEŃSKA - CHORĄGIEW LEKKIEJ JAZDY

Wydarzenie:
Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-09-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
500 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
131
Wystartowało:
126
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
126
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZACHARKO Michał 118T.G. Sokół ZakopaneZAKOPANEMastersi M1M 130110:31:03.0700:34:173 454,40,0001:5531,3
2WIĄCEK Ryszard 106BRZEG DOLNYWeterani Starsi M1M 230151:15:02.0700:34:433 311,2-143,2202:4421,9
3KOŁODZIEJCZYK Grzegorz 110SĘPOCHÓWSeniorzy Starsi M1M 33098:24:03.00699:15:471 839,3-1 615,1623:1218,7
4KLUKACZ Tomasz 1SIEDLCEMastersi M2M 43085:58:13.00690:55:531 490,5-1 963,8913:2717,3
5WIŚNIEWSKI Roman 21SREBRNAWeterani Starsi M2M 530106:26:05.0707:26:571 446,7-2 007,6854:2413,6
6KRYŚCIAK Edward 109JELENIA GÓRAWeterani Młodsi M1M 63094:11:33.00536:19:001 309,3-2 145,1254:1813,9
7CHOLEWA Jerzy 5POZNAŃWeterani Młodsi M2M 73061:16:08.00699:04:531 220,5-2 233,9703:0019,9
8KORNICKI Lucjan 47WROCŁAWMastersi M3M 83057:56:27.00275:02:481 131,5-2 322,9633:0419,5
9SIMINSKA Monika 87INOWROCŁAWSeniorzy Starsi K1K 13056:03:09.00698:27:391 049,0-2 405,4603:1218,7
10KAWUCHA Mirosław 22GDYNIAWeterani Młodsi M3M 93054:15:51.00682:26:01990,6-2 463,7763:1718,3
11KUŚMIERZ Sylwester 61MARKIMastersi M4M 103042:31:53.00674:42:45984,3-2 470,1002:3523,1
12CEZARY Budny 51OSTROŁĘKAMastersi M5M 113057:58:09.00677:27:38943,5-2 510,9503:4116,3
13STANCZYK Daniel 99OPOLEMastersi M6M 123056:20:17.00674:54:01892,4-2 561,9803:4715,8
14WALCZAK Włodzimierz 68LESZNOWeterani Starsi M3M 133046:10:10.00649:22:26852,4-2 602,0013:1418,5
15KLIMASZEWSKA Dominika 100RESZELSeniorzy Starsi K2K 23043:39:58.00694:12:59843,8-2 610,6703:0619,3
16PIETRZAK Piotr 57ZGŁOBIEŃMastersi M7M 143036:37:55.00686:29:17832,9-2 621,4952:3822,7
17BŁASZCZYK Sebastian 77SZRENIAWAMastersi M8M 153036:07:19.00600:20:28828,9-2 625,5692:3622,9
18NAUKA Sebastian 123ŚCINAWASeniorzy Starsi M2M 163037:19:01.00652:35:23795,7-2 658,6892:4821,3
19GRABOWSKI Adrian 40MYSLOWICESeniorzy Starsi M3M 173037:53:42.00256:44:10794,1-2 660,2892:5121,0
20KOWALCZYK Krzysztof 54HAMBURGWeterani Młodsi M4M 183040:03:01.00697:28:01763,6-2 690,8403:0819,1
21LEHMANN Sławomir 65DOMINOWOWeterani Młodsi M5M 193034:31:38.00608:58:59745,1-2 709,3362:4621,6
22GONIA Bernard 83BYDGOSZCZWeterani Starsi M4M 203040:42:13.00669:03:00737,3-2 717,1533:1818,1
23TOKARSKI Władysław 49BIAŁYSTOKWeterani Młodsi M6M 213066:59:58.00697:37:18714,2-2 740,1905:3710,7
24KUCALA Anna 124WIENSeniorzy Starsi K3K 33041:13:06.00700:11:58690,4-2 764,0303:3416,7
25GRADOWSKA Sylwia 42ŁOMŻASeniorzy Starsi K4K 43034:00:20.00698:07:47688,0-2 766,4502:5720,2
26CHRAPKOWSKI Tomasz 126PŁOCKMastersi M9M 223023:05:00.00697:43:11681,9-2 772,5032:0129,5
27CZECH Tomasz 116PORAŻMastersi M10M 233027:11:59.00647:36:37647,8-2 806,6462:3123,8
28STOKŁOSA Justyna 45KRAKÓWSeniorzy Młodsi K1K 53056:38:18.00538:06:16645,3-2 809,1475:1511,4
29ŚWIĄDER Artur 94STRZELCE KRAJEŃSKIEMastersi M11M 243025:51:13.00697:42:04639,4-2 815,0002:2524,7
30CHODURSKI Marek 96JADYMY DURCH!KAMIEŃ ŚLĄSKISeniorzy Starsi M4M 253026:25:05.00703:13:17636,2-2 818,1792:2924,1
31SKOMOROWSKI Marek 43MARKIWeterani Młodsi M7M 263043:35:30.00635:38:01620,8-2 833,6214:1214,2
32SZTELIGA Alicja 127KRAKOWWeterani Młodsi K1K 63055:34:46.00697:38:33613,4-2 841,0205:2611,0
33BERNACKI Jacek 41POŁCHOWOWeterani Młodsi M8M 273032:18:51.00710:06:03612,2-2 842,2573:1018,9
34LEMPKOWSKI Bogumił 98SIEDLCEMastersi M12M 2830258:58:00.0934:55:46566,4-2 888,02227:252,2
35KULA Ireneusz 33DĄBROWA GÓRNICZASeniorzy Starsi M5M 293033:44:48.00704:34:23565,5-2 888,9463:3416,8
36BEGER Andrzej 12CHOJNICE JANA PAWŁA II 3/26 898-600Weterani Starsi M5M 303037:55:27.00629:32:35560,1-2 894,2884:0314,8
37KEGEL Tomasz 89POZNAŃSeniorzy Starsi M6M 313023:48:19.00274:10:25554,7-2 899,6732:3423,3
38NOWAKOWSKI Marek 9ROSNOWOMastersi M13M 323030:13:07.00690:00:16551,1-2 903,3173:1718,2
39MATUSZEK Szymon 115KAMIONEKSeniorzy Młodsi M1M 333023:40:07.00697:21:42548,1-2 906,2712:3523,2
40LACHOWICZ Paweł 34OSIELSKOWeterani Młodsi M9M 343033:55:28.00706:39:40542,9-2 911,4963:4416,0
41MIONCZYŃSKI Szymon 62COMPUDRAFT BIKE TEAMKRAKÓWGiermkowie M1M 353026:03:34.00675:37:47540,3-2 914,1282:5320,7
42WAŚ Robert 120WARSZAWAWeterani Młodsi M10M 363027:12:26.00314:32:51536,4-2 918,0103:0219,7
43KRZYSIAK Anna 35OWCZARNIAMastersi K1K 73033:31:41.00531:30:00534,9-2 919,5003:4516,0
44BŁĄDZIŃSKI Robert 14PRZEMYŚLMastersi M14M 373036:49:40.00627:19:43531,6-2 922,8194:0914,4
45CHLEBOWSKI Krzysztof 113SWARZĘDZSeniorzy Młodsi M2M 383036:37:10.00609:51:46525,4-2 928,9994:1014,3
46KOZŁOWSKA Rita 78WARSZAWASeniorzy Młodsi K2K 83030:10:07.00555:01:56522,3-2 932,1303:2717,3
47BALA Michał 52GORZÓW WIELKOPOLSKISeniorzy Starsi M7M 393027:49:35.00361:38:53519,9-2 934,5203:1218,7
48BOGUCKI Krzysztof 55ULESIE 50 ;59-222Weterani Młodsi M11M 403031:52:38.00585:31:56508,5-2 945,9283:4516,0
49MAKUCH Mateusz 19ZIELONA GÓRASeniorzy Młodsi M3M 413061:15:32.00650:13:16504,6-2 949,7807:178,2
50SAJDUDA Łukasz 25BEŁCHATÓWSeniorzy Starsi M8M 423022:51:50.00601:36:12502,6-2 951,7802:4322,0
51KACZMAREK Michał 88MDK BOGUCICE-ZAWODZIEBĘDZINSeniorzy Starsi M9M 433039:57:30.00691:24:17502,5-2 951,8904:4612,6
52MITROSZ Andrzej 121WROCŁAWWeterani Starsi M6M 443025:17:53.00505:52:55500,0-2 954,4223:0219,8
53SADOWSKI Bartłomiej 101LEGIONOWOMastersi M15M 453019:45:50.00697:37:40479,2-2 975,2102:2824,2
54JAWORSKI Adam 119BYDGOSZCZSeniorzy Starsi M10M 463025:58:57.00705:06:55471,1-2 983,2973:1818,1
55MAKUCH Grzegorz 4SULECHÓWJuniorzy M1M 473025:54:09.00676:29:55468,0-2 986,4103:1918,1
56PATER Jarosław 15MUROWANIECMastersi M16M 483033:59:13.00698:10:29462,2-2 992,2284:2413,6
57DREWNIAK Maciej 131POZNAŃSeniorzy Starsi M11M 493023:03:11.00533:03:03436,9-3 017,5323:0919,0
58BOJARSKI Kamil 79CHOJNASeniorzy Młodsi M4M 503021:03:59.00427:50:44436,2-3 018,2592:5320,7
59MARKIEWICZ Ania 18WROCŁAWMastersi K2K 93021:40:35.00673:56:21425,9-3 028,5403:0319,6
60HOFFMANN Jerzy 81BRODNICAWeterani Młodsi M12M 513024:38:57.00648:39:58396,6-3 057,8393:4316,1
61CIOSEK Ewa 17WARSZAWAMastersi K3K 103028:58:16.00481:11:00358,9-3 095,5304:5012,4
62CHOLEWA Oliwia 130WAŁDOWO KRÓLEWSKIESeniorzy Młodsi K3K 113023:37:55.00697:06:06356,4-3 098,0103:5815,1
63BECMER Dariusz 70WROCŁAWMastersi M17M 523015:37:45.00682:47:14351,9-3 102,5322:3922,5
64SKIERA Magdalena 53BYDGOSZCZSeniorzy Starsi K5K 123029:44:43.00291:46:54340,1-3 114,3275:1411,4
65ADAMCZYK Natalia 86RUDA ŚLĄSKASeniorzy Młodsi K4K 133020:40:37.00505:19:15337,4-3 117,0203:4016,3
66MENDYGRAŁ Emilia 44DZIAŁKIMastersi K4K 143023:00:27.00575:31:06335,1-3 119,3214:0714,6
67WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 2CHROMIECWeterani Młodsi M13M 533024:40:07.00679:31:56334,9-3 119,5474:2513,6
68SZYNDLAREWICZ Małgorzata 39WROCŁAW, POLSKAMastersi K5K 153029:50:25.00705:41:52327,1-3 127,3505:2811,0
69STEINKE Dominika 66KRZESZOWICEMastersi K6K 163017:12:49.00550:21:42317,1-3 137,3623:1518,4
70JENIEC Krystian 74ZAWIERZBIESeniorzy Młodsi M5M 543015:29:24.00674:42:50301,4-3 153,0393:0519,5
71HOFFMANN Jolanta 75BRODNICAMastersi K7K 173019:59:30.00676:23:42284,2-3 170,1984:1314,2
72BIELECKI Paweł 102WŁODAWASeniorzy Młodsi M6M 553015:06:03.00697:05:00281,7-3 172,7003:1218,7
73WOJNAR Grzegorz 4838-203 SZEBNIE 320Weterani Młodsi M14M 563015:43:37.00311:46:19276,8-3 177,6423:2417,6
74KACZMARSKI Krzycho 29SZAMOTUŁYWeterani Młodsi M15M 573011:22:14.00226:09:27268,8-3 185,5762:3223,6
75PRZENICZKA Karina 95OSTRÓW WIELKOPOLSKIMastersi K8K 183016:31:57.00122:49:12267,3-3 187,1213:4216,2
76ROKUSZEWSKI Piotr 58NIEWIEROWOSeniorzy Starsi M12M 583015:16:44.00511:05:07264,2-3 190,2373:2817,3
77TOMASZEWSKA Magdalena 108POZNANSeniorzy Starsi K6K 193014:02:31.00672:27:00263,5-3 190,9603:1118,8
78ADAMSKI Michał 46STARGARDSeniorzy Starsi M13M 593014:34:54.00172:44:25256,2-3 198,2193:2417,6
79RADZIMSKI Marcel 97ŚWIEMINOJuniorzy M2M 603015:13:32.00483:06:47250,1-3 204,3603:3916,4
80PRZYBYSZ Jakub 7POLICESeniorzy Młodsi M7M 613017:36:35.00628:00:22242,5-3 211,9284:2113,8
81CZEPIEL Adrian 20PRZEWORSKSeniorzy Starsi M14M 623012:25:40.00676:12:42234,6-3 219,7773:1018,9
82LAUK Ola 64ŁÓDŹSeniorzy Młodsi K5K 203012:29:19.00410:05:42223,8-3 230,5903:2017,9
83ZMARZŁY Rafał 63TARNÓWMastersi M18M 633011:55:09.00511:45:39223,4-3 230,9723:1218,7
84WEIMANN Paweł 13ZBĄSZYŃWeterani Starsi M7M 643033:04:44.00691:25:10219,8-3 234,6339:016,6
85PRZYBYSZEWSKI Marcin 36NOWY DWÓR MAZOWIECKISeniorzy Starsi M15M 653012:02:26.00386:25:12218,0-3 236,3803:1818,1
86GÓRSKA Katarzyna 112GDAŃSKSeniorzy Młodsi K6K 213018:34:55.00650:33:26217,1-3 237,3245:0811,7
87MURAWSKI Przemysław 122WARSZAWAWeterani Młodsi M16M 663009:44:05.00633:51:11199,5-3 254,9452:5520,5
88DOLECKI Andrzej 26REDAWeterani Starsi M8M 673012:26:47.00436:28:49196,1-3 258,3673:4815,8
89KRET Anna 56PIERZASTE KOGUCIKIKRAKÓWSeniorzy Starsi K7K 223013:34:47.00702:01:25190,3-3 264,1424:1614,0
90JAKUBEK Hanna 111SKAWINAWeterani Starsi K1K 233016:48:53.00627:31:19189,3-3 265,1225:1911,3
91ROZPĘDZIK Przemysław 59KRAKÓWMastersi M19M 683013:19:52.00311:57:38187,9-3 266,4934:1514,1
92KĘPISTY Sylwester 23RZEKUŃMastersi M20M 693010:26:38.00371:35:20176,9-3 277,5263:3216,9
93JABŁOŃSKI Wojciech 128BYDGOSZCZMastersi M21M 703008:23:32.00577:30:30164,1-3 290,3023:0419,6
94WOJCIECHOWSKI Jan 114POZNAŃWeterani Młodsi M17M 713012:13:50.00527:48:51156,2-3 298,1914:4112,8
95MAMET Tomasz 80GDAŃSKMastersi M22M 723009:18:08.00339:25:17151,4-3 303,0703:4116,3
96KUCHARSKI Wojtek 73OLSZEWNICA STARASeniorzy Starsi M16M 733006:37:11.00497:20:50140,3-3 314,1432:4921,2
97KOPERSKI Mateusz 11POZNAŃSeniorzy Młodsi M8M 743007:19:21.00648:27:15133,9-3 320,5703:1618,3
98KRET Ewa 30PIERZASTE KOGUCIKIKRAKÓWSeniorzy Starsi K8K 243016:49:08.00294:38:42131,2-3 323,2117:417,8
99TREPCZYŃSKI Paweł 28WARSZAWAMastersi M23M 753030:51:23.00410:00:59130,8-3 323,57114:084,2
100GONTARZ Katarzyna 3ŚWINOUJŚCIESeniorzy Młodsi K7K 253008:57:28.00457:03:04129,5-3 324,9404:0914,5
101KOCHAN Krzysztof 50SZCZECINSeniorzy Starsi M17M 763005:00:36.00456:51:58108,4-3 346,0662:4621,6
102MACIEJEWSKA Katarzyna 38REDAMastersi K9K 263006:17:44.00696:06:09106,0-3 348,4703:3316,8
103MAKOŚ Maciej 31PIERZASTE KOGUCIKIKRAKÓWSeniorzy Starsi M18M 773009:31:13.00057:14:42105,3-3 349,1655:2511,1
104ŻYCIŃSKI Damian 82GOSTYNINSeniorzy Młodsi M9M 783005:39:12.00005:39:12104,9-3 349,5103:1318,6
105PAWLACZEK Krzysiek 8OBORNIKI ŚLĄSKIESeniorzy Starsi M19M 793006:19:01.00333:42:14101,0-3 353,4153:4516,0
106GOLAB Pawel 105SOSNOWIECSeniorzy Starsi M20M 803005:15:02.00648:30:00100,0-3 354,4203:0919,0
107SMYCZYŃSKI Adrian 84STARA IWICZNASeniorzy Starsi M21M 813012:50:40.00434:20:2299,9-3 354,5037:427,8
108STRZEŻYSZ Anna 107SIEDLCESeniorzy Starsi K9K 273005:09:34.00315:01:3290,8-3 363,6603:2417,6
109WYŁUDEK Justyna 85STARA IWICZNASeniorzy Młodsi K8K 283007:45:09.00147:13:0583,9-3 370,5245:3210,8
110KUCHARCZYK Mariusz 129STARGARDMastersi M24M 823004:33:00.00004:33:0074,0-3 380,4203:4116,3
111GRONOWSKI Grzegorz 60POZNAŃSeniorzy Starsi M22M 833003:45:28.00414:56:1273,9-3 380,5563:0319,7
112KRASOWSKI Tomasz 90WAŁCZMastersi M25M 843007:00:27.00706:38:5572,3-3 382,1655:4910,3
113GRALAK Szymon 93ŁODZSeniorzy Starsi M23M 853004:41:46.00075:17:1170,9-3 383,5163:5815,1
114STENCEL Julia 32OSTRÓW KALISKISeniorzy Młodsi K9K 293003:50:00.00049:20:5163,3-3 391,1603:3816,5
115ŻOŁNOWSKA Monika 125TORUŃSeniorzy Starsi K10K 303006:10:13.00456:31:4462,1-3 392,3605:5710,1
116NIEWIADOMSKI Mateusz 24MIŃSK MAZOWIECKISeniorzy Młodsi M10M 863002:26:35.00001:18:0261,2-3 393,2102:2325,1
117FEDORCZUK Stanisław 16WARSZAWAGiermkowie M2M 873011:26:32.00025:11:0456,0-3 398,44012:154,9
118STASIAK Jan 103DOBRAWeterani Starsi M9M 883003:06:06.00021:56:4355,3-3 399,0913:2117,8
119SITKIEWICZ Anna Maria 27NADARZYNMastersi K10K 313004:08:55.00225:32:5554,4-3 400,0324:3413,1
120WICIŃSKI Łukasz 10KRAŚNIKGiermkowie M3M 893002:22:35.00025:54:2552,4-3 402,0692:4322,0
121PLICHTA Daniel 71SZCZECINSeniorzy Starsi M24M 903004:44:45.00626:20:1951,5-3 402,9215:3110,9
122TARKA Joanna 6ŁĄCKSeniorzy Młodsi K10K 323003:16:13.00387:11:3051,1-3 403,2943:5015,6
Poniżej dystansu minimalnego: 50,0 km
Niesklasyfikowani
DNCTYGIELSKA Beata 92ZLOCIENIECSeniorzy Starsi K3003:38:47.00313:30:0046,2-3 408,2204:4412,7
DNCROZPĘDZIK Oliwia 72KRAKÓWGiermkowie K3004:19:26.00217:08:0743,0-3 411,3746:0110,0
DNCSOKÓŁ Krystyna 37WROCŁAWMastersi K3002:38:39.00672:33:0635,2-3 419,2504:3013,3
DNCMAJEWSKI Michał 69GOSTYNINSeniorzy Starsi M3000:55:16.00000:55:1615,1-3 439,3103:3916,4
Znaleziono 126 wynik(ów)