OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Olimpia Osowa
Data : 2021-09-12
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 64
Wystartowało : 62
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 62
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 7.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiMundurowi2.5km5km7.5km
       
1MARCZAK Tomasz 35KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-2900:14:4900:30:2600:45:58
2POŁUBIAK Paweł 44SIECINOM30-3900:15:1600:31:1000:47:11
3POLKOWSKI Piotr 43NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-3900:15:1100:31:0800:47:13
4KŁOS Maciej 24NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-39100:15:1400:30:5800:47:51
5HELWICH Stefan 17KGHM METRACO RUDNAWIELENM60-6900:15:4500:32:0900:48:41
6KNITTER Tomasz 25BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-2900:16:0100:32:5500:49:49
7JUREK Adam 21KGHM METRACO RUDNALUBINM60-6900:16:0500:32:5200:49:49
8SIWAK Piotr 48KGHM METRACO RUDNARUDNAM60-6900:16:0500:32:5000:49:49
9CZŁAPSKI Krzysztof 11NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-5900:16:0700:32:5300:49:50
10CHOJNACKI Paweł 4EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECIN-MIERZYNM50-59100:16:1500:33:1000:50:08
11KUŚMIEREK Jan 32BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM50-5900:16:2500:33:1900:50:25
12WIŚNIEWSKI Sławomir 60FLUGGERGDAŃSKM40-4900:16:2400:33:2600:50:56
13MĄDRY Grzegorz 36KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-69100:16:2700:33:4300:50:58
14LUDWICZAK Andżelika 34EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-4900:17:0400:34:0500:51:18
15CHYRA Janusz 7LUBLINIECM40-49200:16:5400:34:1300:51:45
16NIETUPSKI Dariusz 65WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM50-59200:16:5500:34:2200:52:05
17SZCZUDLIK Małgorzata 52KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4900:17:2400:34:5800:52:29
18JĘDRASIAK Renata 18KGHM METRACO RUDNALUBINK50-5900:17:2500:35:0000:52:35
19STACHOWICZ Joanna 50BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK30-39100:17:3000:35:1400:53:13
20SKWERES Adriana 49KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICEPELPLINK30-3900:17:3800:35:3500:53:19
21KACZMAREK Eugeniusz 22SŁUPSKM70+100:17:4300:35:3100:53:33
22SZYMAŃSKI Stefan 55SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70+00:17:4300:35:2900:53:33
23ŚLUSARCZYK Marcin 56WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4900:17:3400:35:4900:54:23
24ŚLUSARCZYK Andrzej 57WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+00:17:4900:36:0700:54:36
25ROWIŃSKI Paweł 46NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-39200:18:0400:36:2000:54:52
26GODZIŃSKI Paweł 16BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-49100:17:4600:36:1500:55:01
27KUŁAKOWSKA Halina 30KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-49100:17:5500:36:2200:55:09
28KRIGER Roman 29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEM60-69Tak00:18:1400:36:3700:55:11
29CZAJKA Urszula 8RUMIAK60-6900:17:5600:36:2400:55:12
30FRANCZAK Dariusz 14NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-5900:18:2800:37:0100:55:31
31SZYMAŃSKA Monika 54GDAŃSKK40-4900:18:2400:36:5900:55:32
32KĘPA Andrzej 23FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70+Tak00:18:2000:37:0800:55:57
33KREFT Barbara 28PARCHOWOK50-5900:18:4400:37:4600:56:42
34KURZAWSKA Jolanta 31KGHM METRACO RUDNALUBINK70+00:18:3600:37:3100:56:46
35ŻYGENDA Robert 62WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM50-5900:18:3900:37:3300:56:55
36LATOSINSKA Kamila 33OSOWA BIEGAGDAŃSKK30-3900:18:2500:37:4300:57:03
37POSTEK Danuta 45MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-5900:19:0400:38:1400:57:42
38PALUCH Paweł 41AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5900:18:4300:38:1800:58:09
39OLECH Anna 40GDAŃSKK40-4900:19:0100:38:3200:58:14
40CZERWIŃSKI Mateusz 10TORUŃM18-2900:18:5800:38:3800:58:46
41REJMAK Marek 64WŁÓCZYKIJE GDYNIAM60-6900:19:5700:39:5300:59:28
42BIAŁK Roman 2GDAŃSKM70+00:19:2800:39:3200:59:36
43BUCZKOWSKA Wiesława 3ESJA TEAMGDYNIAK60-6900:19:0100:38:5000:59:43
44STANKOWSKA Marzena 51KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4900:19:5300:40:1101:00:06
45DZIEMIAN-PACZKOWSKA Małgorzata 12OSOWA BIEGAGDAŃSKK40-49100:19:5600:39:5301:00:09
46OLECH Marcin 39GDAŃSKM40-49100:20:2000:40:3701:00:11
47JÓŹWIAK Łukasz 19SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-59Tak00:19:4700:40:0601:00:12
48SZULC Beata 53OSOWA-BIEGAGDAŃKK50-5900:19:4500:39:5301:00:13
49FRANCZAK Anna 13NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-5900:19:5600:40:0601:00:33
50JUCHNIEWICZ Marcin 20GDANSKM40-4900:20:4800:41:1501:01:19
51BEKISZ Małgorzata 1LIPUSZK40-4900:19:3200:40:1401:01:29
52KNITTER Agata 26BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:20:0000:41:0101:01:50
53ŻYGENDA Anna 61WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAK40-4900:21:0900:41:5501:02:16
54CHUDOWICZ Sylwia 6GDAŃSKK40-4900:20:3700:41:5601:03:10
55CHOLEWKA Jolanta 5MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-69Tak00:20:3800:42:1401:04:01
56SAPUŁA Wiktoria 47LUBLINK18-2900:21:2300:42:4701:04:06
57PACYGA-GRAJEWSKA Joanna 63GDAŃSKK40-4900:20:4700:42:1901:04:08
58GIEREJ Urszula 15GDAŃSKK40-4900:21:3700:44:0401:06:27
59NIEWIADOMSKA Zofia 37SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-6900:22:3200:45:2101:08:10
60NOWAK Katarzyna 38GDAŃSKK40-4900:22:3200:45:3301:08:29
61WASILA Kinga 59GDAŃSKK50-5900:22:5500:45:5101:09:15
62CZEKRYSZEW Małgorzata 9SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5900:23:4200:47:2301:11:00
Znaleziono 62 wynik(ów)