OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Olimpia Osowa |
Data : | 2021-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 64 |
Wystartowało : | 62 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 62 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Mundurowi | 2.5km | 5km | 7.5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LUDWICZAK Andżelika | 34 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 1 | K 1 | 00:17:04 | 00:34:05 | 00:51:18 | 01:08:41.20 | 6:52 | 8.7 (100%) | |||||
2 | SZCZUDLIK Małgorzata | 52 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 2 | K 2 | 00:17:24 | 00:34:58 | 00:52:29 | 01:10:07.05 | +00:01:25 (2.0%) | 7:00 | 8.6 (98.9%) | ||||
3 | JĘDRASIAK Renata | 18 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K50-59 | 1 | K 3 | 00:17:25 | 00:35:00 | 00:52:35 | 01:10:30.80 | +00:01:49 (2.6%) | 7:03 | 8.5 (97.7%) | ||||
4 | SKWERES Adriana | 49 | KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE | PELPLIN | K30-39 | 1 | K 4 | 00:17:38 | 00:35:35 | 00:53:19 | 01:10:38.70 | +00:01:57 (2.8%) | 7:03 | 8.5 (97.7%) | ||||
5 | STACHOWICZ Joanna | 50 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 2 | K 5 | 1 | 00:17:30 | 00:35:14 | 00:53:13 | 01:11:32.70 | +00:02:51 (4.0%) | 7:09 | 8.4 (96.6%) | |||
6 | SZYMAŃSKA Monika | 54 | GDAŃSK | K40-49 | 3 | K 6 | 00:18:24 | 00:36:59 | 00:55:32 | 01:13:49.15 | +00:05:07 (7.0%) | 7:22 | 8.1 (93.1%) | |||||
7 | KUŁAKOWSKA Halina | 30 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 4 | K 7 | 1 | 00:17:55 | 00:36:22 | 00:55:09 | 01:14:15.65 | +00:05:34 (7.5%) | 7:25 | 8.1 (93.1%) | |||
8 | CZAJKA Urszula | 8 | RUMIA | K60-69 | 1 | K 8 | 00:17:56 | 00:36:24 | 00:55:12 | 01:14:19.35 | +00:05:38 (7.6%) | 7:25 | 8.1 (93.1%) | |||||
9 | KREFT Barbara | 28 | PARCHOWO | K50-59 | 2 | K 9 | 00:18:44 | 00:37:46 | 00:56:42 | 01:15:39.60 | +00:06:58 (9.2%) | 7:33 | 7.9 (90.8%) | |||||
10 | KURZAWSKA Jolanta | 31 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70+ | 1 | K 10 | 00:18:36 | 00:37:31 | 00:56:46 | 01:16:05.75 | +00:07:24 (9.7%) | 7:36 | 7.9 (90.8%) | ||||
11 | LATOSINSKA Kamila | 33 | OSOWA BIEGA | GDAŃSK | K30-39 | 3 | K 11 | 00:18:25 | 00:37:43 | 00:57:03 | 01:16:20.50 | +00:07:39 (10.0%) | 7:38 | 7.9 (90.8%) | ||||
12 | POSTEK Danuta | 45 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 3 | K 12 | 00:19:04 | 00:38:14 | 00:57:42 | 01:17:11.95 | +00:08:30 (11.0%) | 7:43 | 7.8 (89.7%) | ||||
13 | OLECH Anna | 40 | GDAŃSK | K40-49 | 5 | K 13 | 00:19:01 | 00:38:32 | 00:58:14 | 01:18:23.70 | +00:09:42 (12.4%) | 7:50 | 7.7 (88.5%) | |||||
14 | STANKOWSKA Marzena | 51 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 6 | K 14 | 00:19:53 | 00:40:11 | 01:00:06 | 01:20:02.70 | +00:11:21 (14.2%) | 8:00 | 7.5 (86.2%) | ||||
15 | BUCZKOWSKA Wiesława | 3 | ESJA TEAM | GDYNIA | K60-69 | 2 | K 15 | 00:19:01 | 00:38:50 | 00:59:43 | 01:20:23.35 | +00:11:42 (14.6%) | 8:02 | 7.5 (86.2%) | ||||
16 | DZIEMIAN-PACZKOWSKA Małgorzata | 12 | OSOWA BIEGA | GDAŃSK | K40-49 | 7 | K 16 | 1 | 00:19:56 | 00:39:53 | 01:00:09 | 01:20:30.45 | +00:11:49 (14.7%) | 8:03 | 7.5 (86.2%) | |||
17 | SZULC Beata | 53 | OSOWA-BIEGA | GDAŃK | K50-59 | 4 | K 17 | 00:19:45 | 00:39:53 | 01:00:13 | 01:20:41.40 | +00:12:00 (14.9%) | 8:04 | 7.4 (85.1%) | ||||
18 | FRANCZAK Anna | 13 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 5 | K 18 | 00:19:56 | 00:40:06 | 01:00:33 | 01:20:48.05 | +00:12:06 (15.0%) | 8:04 | 7.4 (85.1%) | ||||
19 | ŻYGENDA Anna | 61 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | K40-49 | 8 | K 19 | 00:21:09 | 00:41:55 | 01:02:16 | 01:21:49.60 | +00:13:08 (16.1%) | 8:10 | 7.3 (83.9%) | ||||
20 | KNITTER Agata | 26 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 1 | K 20 | 00:20:00 | 00:41:01 | 01:01:50 | 01:21:58.85 | +00:13:17 (16.2%) | 8:11 | 7.3 (83.9%) | ||||
21 | BEKISZ Małgorzata | 1 | LIPUSZ | K40-49 | 9 | K 21 | 00:19:32 | 00:40:14 | 01:01:29 | 01:23:00.95 | +00:14:19 (17.3%) | 8:18 | 7.2 (82.8%) | |||||
22 | CHUDOWICZ Sylwia | 6 | GDAŃSK | K40-49 | 10 | K 22 | 00:20:37 | 00:41:56 | 01:03:10 | 01:24:19.05 | +00:15:37 (18.5%) | 8:25 | 7.1 (81.6%) | |||||
23 | SAPUŁA Wiktoria | 47 | LUBLIN | K18-29 | 2 | K 23 | 00:21:23 | 00:42:47 | 01:04:06 | 01:24:48.95 | +00:16:07 (19.0%) | 8:28 | 7.1 (81.6%) | |||||
24 | PACYGA-GRAJEWSKA Joanna | 63 | GDAŃSK | K40-49 | 11 | K 24 | 00:20:47 | 00:42:19 | 01:04:08 | 01:26:07.25 | +00:17:26 (20.2%) | 8:36 | 7 (80.5%) | |||||
25 | CHOLEWKA Jolanta | 5 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 3 | K 25 | Tak | 00:20:38 | 00:42:14 | 01:04:01 | 01:26:25.80 | +00:17:44 (20.5%) | 8:38 | 6.9 (79.3%) | |||
26 | GIEREJ Urszula | 15 | GDAŃSK | K40-49 | 12 | K 26 | 00:21:37 | 00:44:04 | 01:06:27 | 01:29:31.85 | +00:20:50 (23.3%) | 8:57 | 6.7 (77.0%) | |||||
27 | NIEWIADOMSKA Zofia | 37 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-69 | 4 | K 27 | 00:22:32 | 00:45:21 | 01:08:10 | 01:31:26.75 | +00:22:45 (24.9%) | 9:08 | 6.6 (75.9%) | ||||
28 | NOWAK Katarzyna | 38 | GDAŃSK | K40-49 | 13 | K 28 | 00:22:32 | 00:45:33 | 01:08:29 | 01:31:30.05 | +00:22:48 (24.9%) | 9:09 | 6.6 (75.9%) | |||||
29 | WASILA Kinga | 59 | GDAŃSK | K50-59 | 6 | K 29 | 00:22:55 | 00:45:51 | 01:09:15 | 01:34:03.25 | +00:25:22 (27.0%) | 9:24 | 6.4 (73.6%) | |||||
30 | CZEKRYSZEW Małgorzata | 9 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 7 | K 30 | 00:23:42 | 00:47:23 | 01:11:00 | 01:34:17.05 | +00:25:35 (27.1%) | 9:25 | 6.4 (73.6%) |
Znaleziono 30 wynik(ów)