OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Olimpia Osowa
Data : 2021-09-12
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 64
Wystartowało : 62
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 62
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiMundurowi2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MARCZAK Tomasz 35KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 100:14:4900:30:2600:45:5801:01:22.85 6:089,8
2POŁUBIAK Paweł 44SIECINOM30-391M 200:15:1600:31:1000:47:1101:02:57.05+00:01:346:179,5
3POLKOWSKI Piotr 43NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-392M 300:15:1100:31:0800:47:1301:03:26.90+00:02:046:209,5
4KŁOS Maciej 24NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-393M 4100:15:1400:30:5800:47:5101:03:59.55+00:02:366:239,4
5HELWICH Stefan 17KGHM METRACO RUDNAWIELENM60-691M 500:15:4500:32:0900:48:4101:05:21.70+00:03:586:329,2
6KNITTER Tomasz 25BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 600:16:0100:32:5500:49:4901:06:14.55+00:04:516:379,1
7JUREK Adam 21KGHM METRACO RUDNALUBINM60-692M 700:16:0500:32:5200:49:4901:06:15.85+00:04:536:379,1
8SIWAK Piotr 48KGHM METRACO RUDNARUDNAM60-693M 800:16:0500:32:5000:49:4901:06:17.90+00:04:556:379,1
9CZŁAPSKI Krzysztof 11NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-591M 900:16:0700:32:5300:49:5001:06:50.35+00:05:276:419,0
10CHOJNACKI Paweł 4EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECIN-MIERZYNM50-592M 10100:16:1500:33:1000:50:0801:07:07.90+00:05:456:428,9
11KUŚMIEREK Jan 32BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM50-593M 1100:16:2500:33:1900:50:2501:07:31.10+00:06:086:458,9
12MĄDRY Grzegorz 36KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-694M 12100:16:2700:33:4300:50:5801:08:16.95+00:06:546:498,8
13WIŚNIEWSKI Sławomir 60FLUGGERGDAŃSKM40-491M 1300:16:2400:33:2600:50:5601:08:17.30+00:06:546:498,8
14CHYRA Janusz 7LUBLINIECM40-492M 14200:16:5400:34:1300:51:4501:09:15.40+00:07:526:558,7
15NIETUPSKI Dariusz 65WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM50-594M 15200:16:5500:34:2200:52:0501:10:05.90+00:08:437:008,6
16SZYMAŃSKI Stefan 55SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70+1M 1600:17:4300:35:2900:53:3301:10:50.65+00:09:277:058,5
17KACZMAREK Eugeniusz 22SŁUPSKM70+2M 17100:17:4300:35:3100:53:3301:10:59.85+00:09:377:058,5
18ŚLUSARCZYK Marcin 56WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-493M 1800:17:3400:35:4900:54:2301:13:03.75+00:11:407:188,2
19ŚLUSARCZYK Andrzej 57WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+3M 1900:17:4900:36:0700:54:3601:13:20.20+00:11:577:208,2
20ROWIŃSKI Paweł 46NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-394M 20200:18:0400:36:2000:54:5201:13:28.00+00:12:057:208,2
21GODZIŃSKI Paweł 16BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-494M 21100:17:4600:36:1500:55:0101:13:41.40+00:12:187:228,1
22KRIGER Roman 29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEM60-695M 22Tak00:18:1400:36:3700:55:1101:14:01.15+00:12:387:248,1
23FRANCZAK Dariusz 14NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-595M 2300:18:2800:37:0100:55:3101:14:12.55+00:12:497:258,1
24KĘPA Andrzej 23FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70+4M 24Tak00:18:2000:37:0800:55:5701:15:26.65+00:14:037:328,0
25ŻYGENDA Robert 62WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIAM50-596M 2500:18:3900:37:3300:56:5501:16:31.35+00:15:087:397,8
26PALUCH Paweł 41AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-597M 2600:18:4300:38:1800:58:0901:17:44.50+00:16:217:467,7
27REJMAK Marek 64WŁÓCZYKIJE GDYNIAM60-696M 2700:19:5700:39:5300:59:2801:19:04.95+00:17:427:547,6
28CZERWIŃSKI Mateusz 10TORUŃM18-293M 2800:18:5800:38:3800:58:4601:19:12.55+00:17:497:557,6
29BIAŁK Roman 2GDAŃSKM70+5M 2900:19:2800:39:3200:59:3601:19:37.85+00:18:157:577,5
30OLECH Marcin 39GDAŃSKM40-495M 30100:20:2000:40:3701:00:1101:19:37.90+00:18:157:577,5
31JÓŹWIAK Łukasz 19SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-598M 31Tak00:19:4700:40:0601:00:1201:20:08.65+00:18:458:007,5
32JUCHNIEWICZ Marcin 20GDANSKM40-496M 3200:20:4800:41:1501:01:1901:20:14.60+00:18:518:017,5
Znaleziono 32 wynik(ów)