OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Olimpia Osowa |
Data : | 2021-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 64 |
Wystartowało : | 62 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 62 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Mundurowi | 2.5km | 5km | 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARCZAK Tomasz | 35 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:49 | 00:30:26 | 00:45:58 | ||||
2 | POŁUBIAK Paweł | 44 | SIECINO | M30-39 | 00:15:16 | 00:31:10 | 00:47:11 | |||||
3 | POLKOWSKI Piotr | 43 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:15:11 | 00:31:08 | 00:47:13 | ||||
4 | KŁOS Maciej | 24 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 1 | 00:15:14 | 00:30:58 | 00:47:51 | |||
5 | HELWICH Stefan | 17 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M60-69 | 00:15:45 | 00:32:09 | 00:48:41 | ||||
6 | KNITTER Tomasz | 25 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:16:01 | 00:32:55 | 00:49:49 | ||||
7 | JUREK Adam | 21 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M60-69 | 00:16:05 | 00:32:52 | 00:49:49 | ||||
8 | SIWAK Piotr | 48 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 00:16:05 | 00:32:50 | 00:49:49 | ||||
9 | CZŁAPSKI Krzysztof | 11 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:07 | 00:32:53 | 00:49:50 | ||||
10 | CHOJNACKI Paweł | 4 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN-MIERZYN | M50-59 | 1 | 00:16:15 | 00:33:10 | 00:50:08 | |||
11 | KUŚMIEREK Jan | 32 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:16:25 | 00:33:19 | 00:50:25 | ||||
12 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 60 | FLUGGER | GDAŃSK | M40-49 | 00:16:24 | 00:33:26 | 00:50:56 | ||||
13 | MĄDRY Grzegorz | 36 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 1 | 00:16:27 | 00:33:43 | 00:50:58 | |||
14 | CHYRA Janusz | 7 | LUBLINIEC | M40-49 | 2 | 00:16:54 | 00:34:13 | 00:51:45 | ||||
15 | NIETUPSKI Dariusz | 65 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M50-59 | 2 | 00:16:55 | 00:34:22 | 00:52:05 | |||
16 | KACZMAREK Eugeniusz | 22 | SŁUPSK | M70+ | 1 | 00:17:43 | 00:35:31 | 00:53:33 | ||||
17 | SZYMAŃSKI Stefan | 55 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 00:17:43 | 00:35:29 | 00:53:33 | ||||
18 | ŚLUSARCZYK Marcin | 56 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:17:34 | 00:35:49 | 00:54:23 | ||||
19 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 57 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 00:17:49 | 00:36:07 | 00:54:36 | ||||
20 | ROWIŃSKI Paweł | 46 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 2 | 00:18:04 | 00:36:20 | 00:54:52 | |||
21 | GODZIŃSKI Paweł | 16 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 1 | 00:17:46 | 00:36:15 | 00:55:01 | |||
22 | KRIGER Roman | 29 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | Tak | 00:18:14 | 00:36:37 | 00:55:11 | |||
23 | FRANCZAK Dariusz | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:28 | 00:37:01 | 00:55:31 | ||||
24 | KĘPA Andrzej | 23 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | Tak | 00:18:20 | 00:37:08 | 00:55:57 | |||
25 | ŻYGENDA Robert | 62 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | GDYNIA | M50-59 | 00:18:39 | 00:37:33 | 00:56:55 | ||||
26 | PALUCH Paweł | 41 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:43 | 00:38:18 | 00:58:09 | ||||
27 | CZERWIŃSKI Mateusz | 10 | TORUŃ | M18-29 | 00:18:58 | 00:38:38 | 00:58:46 | |||||
28 | REJMAK Marek | 64 | WŁÓCZYKIJE GDYNIA | M60-69 | 00:19:57 | 00:39:53 | 00:59:28 | |||||
29 | BIAŁK Roman | 2 | GDAŃSK | M70+ | 00:19:28 | 00:39:32 | 00:59:36 | |||||
30 | OLECH Marcin | 39 | GDAŃSK | M40-49 | 1 | 00:20:20 | 00:40:37 | 01:00:11 | ||||
31 | JÓŹWIAK Łukasz | 19 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | Tak | 00:19:47 | 00:40:06 | 01:00:12 | |||
32 | JUCHNIEWICZ Marcin | 20 | GDANSK | M40-49 | 00:20:48 | 00:41:15 | 01:01:19 |
Znaleziono 32 wynik(ów)