OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Olimpia Osowa
Data : 2021-09-12
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 143
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 143
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNSŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KRAJEWSKA Hanna 126LUKI TEAM POLANDPIŁAK18-291K 100:15:2900:31:50.70 6:229,4
2OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 146EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINWIELEŃK50-541K 2100:16:3700:33:46.05+00:01:556:458,9
3MAŚLANKA Iwona 143MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 300:16:4800:33:57.75+00:02:076:478,8
4WOJTCZAK Urszula 189CZAPELKICZAPLINEKK40-441K 400:16:5500:34:02.00+00:02:116:488,8
5JÓŹWIAK Marianna 109SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 500:17:0800:34:38.70+00:02:486:558,7
6POKŁADOWSKA Joanna 154WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-492K 6100:17:0300:34:54.90+00:03:046:588,6
7GODZIŃSKA Dorota 97BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK40-442K 7100:17:2300:35:27.00+00:03:367:058,5
8WITUCKA Karolina 187POZNAŃK-Dzieci1K 8100:18:1100:36:14.90+00:04:247:148,3
9SZYBUT Weronika 170POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci2K 900:18:1300:36:17.10+00:04:267:158,3
10GIBAS Asia 93BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGK40-443K 1000:17:4600:36:23.40+00:04:327:168,2
11DAROSZEWSKA Krystyna 83SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 1100:18:3500:37:15.40+00:05:247:278,1
12GUTOWSKA Magdalena 105PAUL TEAMMALBORKK45-493K 1200:18:3400:37:17.45+00:05:267:278,0
13KURZAWSKA Jolanta 132KGHM METRACO RUDNALUBINK70-741K 1300:18:4300:37:54.15+00:06:037:347,9
14GAŁKOWSKA Elżbieta 91MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-691K 1400:18:4100:38:05.75+00:06:157:377,9
15KĘDZIERSKA Edyta 115EKG TEAM ❤️GDAŃSKK45-494K 1500:19:1900:38:22.20+00:06:317:407,8
16SAPUŁA Wiktoria 163LUBLINK18-292K 1600:19:0100:38:33.70+00:06:437:427,8
17SZEREMENT Katarzyna 166USTKAK40-444K 1700:19:1200:38:36.20+00:06:457:437,8
18SZWAT Marta 168PRUSZCZ GDAŃSKIK30-391K 1800:19:2000:38:38.10+00:06:477:437,8
19MALKIEWICZ Małgorzata 139SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWIERSZYNOK55-591K 1900:19:1600:38:50.20+00:06:597:467,7
20GÓRSKA Ilona 101GDYNIAK45-495K 20100:19:2300:38:50.45+00:06:597:467,7
21WOROCH Jolanta 191KGHM METRACO RUDNADOPIEWOK55-592K 2100:19:1800:39:14.15+00:07:237:507,6
22OCHOCKA Patrycja 206OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-445K 2200:19:3600:39:22.10+00:07:317:527,6
23NOWAK-MARKANICZ Katarzyna 207OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK50-543K 2300:19:4200:39:29.00+00:07:387:537,6
24TOWARNICKA Izabela 181DAMROKI¸ 19/5K-Niepełnosprawni(B)1K 24B100:19:4000:39:36.10+00:07:457:557,6
25KUŚMIEREK Beata 134BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK45-496K 2500:19:5400:39:41.45+00:07:507:567,6
26GRYGOROWICZ Teresa 103KGHM METRACO RUDNALUBINK65-692K 2600:19:2900:39:41.80+00:07:517:567,6
27SZAŁAJ Anna 165KGHM METRACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 27B00:19:4400:39:48.65+00:07:577:577,5
28KASPEREK Edyta 113NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-446K 2800:19:4600:39:50.65+00:07:597:587,5
29KAROLEWSKA Katarzyna 112PIERNIKI TORUŃTORUŃK40-447K 2900:19:5500:39:56.30+00:08:057:597,5
30PIETRZYK Anna 153KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)1K 30A00:19:4700:40:06.50+00:08:158:017,5
31SZPERLAK Justyna 167GDAŃSKK30-392K 31100:20:0500:40:07.70+00:08:178:017,5
32LUBAŃSKA Leokadia 136SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)2K 32A00:20:1000:40:11.40+00:08:208:027,5
33SOROKA Teresa 214NW PASŁĘKPASŁĘK K60-642K 3300:19:5700:40:23.00+00:08:328:047,4
34JASTRZĘBSKA-MACKO Marta 108WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOK30-393K 3400:20:0200:40:30.75+00:08:408:067,4
35TURZYŃSKA-STOPA Maria 182BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-693K 3500:20:1000:40:33.00+00:08:428:067,4
36KNITTER Zofia 120BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci3K 3600:19:3300:40:43.20+00:08:528:087,4
37WYPYCH Aneta 193NW CZŁAPSKI TEAMŁOMIANKIK45-497K 3700:20:2500:40:46.45+00:08:558:097,4
38KUBICA Alicja 129GDAŃSKK65-694K 3800:20:0800:40:50.10+00:08:598:107,3
39ŚLUSARCZYK Karolina 174WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.1K 3900:20:0400:40:53.70+00:09:038:107,3
40WIŚNIOWSKA Renata 186GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK60-643K 4000:20:0300:40:58.55+00:09:078:117,3
41KLECZKOWSKA Anna 201OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-448K 4100:20:2100:41:00.90+00:09:108:127,3
42BALCERAK Grażyna 218Olimpia GdańskCHWASZCZYNOK50-544K 4200:20:5300:41:01.10+00:09:108:127,3
43KOSTRZEWA Ela 124NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-545K 4300:20:3400:41:04.10+00:09:138:127,3
44BIEGAJŁO Małgorzata 75PABIANICEK50-546K 4400:20:2900:41:04.25+00:09:138:127,3
45ANGIELCZYK Małgorzata 72MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70-742K 4500:20:1700:41:06.40+00:09:158:137,3
46RUDNIK Natalia 159BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-293K 4600:20:3400:41:22.05+00:09:318:167,3
47PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 66JEZIERZEK-Niepełnosprawni(B)3K 47B00:20:3500:41:31.90+00:09:418:187,2
48SZYMAŃSKA Lucyna 171XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK70-743K 48100:20:2100:41:40.60+00:09:498:207,2
49GÓRA Beata 99WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDAŃSKK50-547K 4900:20:4900:41:40.70+00:09:508:207,2
50KURCZ Barbara 131WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-548K 5000:20:4600:41:47.10+00:09:568:217,2
51TKACZYK Marzena 178WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-549K 5100:21:1100:42:11.05+00:10:208:267,1
52RAMPCZYK Beata 213EKG EdytaGDAŃSKK40-449K 5200:20:5900:42:33.05+00:10:428:307,1
53WIŚNIEWSKA-SZYTENHELM Iwona 202OLIMPIA OSOWAGDAŃSK K45-498K 5300:21:4500:43:12.30+00:11:218:386,9
54ZAWALICH Magdalena 204OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK30-394K 5400:21:1900:43:15.05+00:11:248:396,9
55NERC Dorota 145RUMIAK60-644K 5500:21:3000:43:25.40+00:11:348:416,9
56WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 192KGHM METRACO RUDNALUBINK75-791K 5600:21:4500:43:38.25+00:11:478:436,9
57REMIZOWICZ-ŚWIGOST Olga 203OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK40-4410K 5700:22:0200:44:02.95+00:12:128:486,8
58PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 151GOWINOK70-744K 5800:21:5700:44:03.65+00:12:128:486,8
59FORMALEWICZ Katarzyna 87WYCHODZĘ Z KIJAMIPARSOWOK50-5410K 59100:22:2000:44:11.30+00:12:208:506,8
60DZIEMIANCZUK Kamila 86BUENASGDANSKK30-395K 6000:21:3400:44:21.70+00:12:318:526,8
61GONIA Katarzyna 215EKG Edyta KędzierskaBAWINOK55-593K 6100:22:3900:44:22.30+00:12:318:526,8
62LUBIENIECKA Beata 219OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK30-396K 6200:22:1100:44:44.85+00:12:548:566,7
63PRACKA Katarzyna 155SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5411K 6300:22:1500:44:49.30+00:12:588:576,7
64PRZYBORKIEWICZ Gosia 157PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Niepełnosprawni(A)3K 64A00:23:0400:45:12.35+00:13:219:026,6
65GARGANISZ Ewa 200OLIMPIA OSOWASOPOTK55-594K 6500:22:4300:45:17.35+00:13:269:036,6
66PRZYBYLSKA Aleksandra 158ELITE TEAMGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)4K 66B00:22:0600:45:18.10+00:13:279:036,6
67DĘBOWSKA Ewelina 205GDAŃSKK40-4411K 6700:22:1700:45:19.05+00:13:289:036,6
68BRYLOWSKA Grażyna 76GDAŃSKK40-4412K 6800:23:0700:46:18.10+00:14:279:156,5
69OWCZAREK Henryka 147MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK75-792K 6900:23:1000:46:38.95+00:14:489:196,4
70ŚLUSARCZYK Danuta 173WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-695K 7000:23:4400:47:35.80+00:15:459:316,3
71ŚWISŁOCKA Ewa 210FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK55-595K 7100:24:1300:47:48.90+00:15:589:336,3
72SZYBUT Roma 169POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-397K 7200:23:4600:48:00.35+00:16:099:366,3
73ŻUKOWSKA Ala 196GDAŃSKK40-4413K 7300:23:5800:48:42.10+00:16:519:446,2
74KORZEC Anna 122LICZEK45-499K 7400:25:3900:51:20.55+00:19:2910:165,8
75PRUSS-CZAJA Bożena 217GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK55-596K 7500:26:5700:55:13.00+00:23:2211:025,4
76GILEWICZ Katarzyna 96GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK45-4910K 7600:26:5700:55:13.95+00:23:2311:025,4
77CZAPP Iwona 81GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK45-4911K 7700:26:5800:55:14.10+00:23:2311:025,4
Znaleziono 77 wynik(ów)