OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING KOSZALIN - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Koszalin 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Koszalin 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-05 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 68 |
Wystartowało : | 59 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 59 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLKOWSKI Piotr | 67 | NW CZŁAPSKI TEAM | M30-39 | 00:15:16 | ||||
2 | MARCZAK Tomasz | 35 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:19 | |||
3 | KNITTER Tomasz | 27 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:15:45 | |||
4 | JUREK Adam | 22 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M60-69 | 1 | 00:15:46 | ||
5 | PUSZKIEL Leszek | 43 | ZIELONA GÓRA | M60-69 | 1 | 00:15:49 | |||
6 | POŁUBIAK Paweł | 41 | SIECINO | M30-39 | 00:15:53 | ||||
7 | SIWAK Piotr | 46 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 1 | 00:15:56 | ||
8 | CZŁAPSKI Krzysztof | 10 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:00 | |||
9 | ŚWIDEREK Marcin | 56 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M40-49 | 00:16:05 | |||
10 | CHOJNACKI Paweł | 5 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | MIERZYN | M50-59 | 1 | 00:16:18 | ||
11 | RADECKI Artur | 44 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M50-59 | 00:16:23 | |||
12 | KLIMCZAK Adam | 26 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:54 | |||
13 | KUŚMIEREK Jan | 31 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:16:57 | |||
14 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 61 | FLUGGER | GDAŃSK | M40-49 | 00:16:58 | |||
15 | JĘDRASIAK Renata | 66 | KGHM METRACO RUDNA | K50-59 | 00:17:03 | ||||
16 | CHYRA Janusz | 7 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:17:06 | ||||
17 | KACZMAREK Eugeniusz | 23 | SŁUPSK | M70+ | 2 | 00:17:17 | |||
18 | SZYMAŃSKI Stefan | 52 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 1 | 00:17:20 | ||
19 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 115 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M18-29 | 00:17:23 | |||
20 | LUDWICZAK Andżelika | 34 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 1 | 00:17:26 | ||
21 | MĄDRY Grzegorz | 36 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:17:29 | |||
22 | SZCZUDLIK Małgorzata | 51 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 1 | 00:17:37 | ||
23 | WIECZORKOWSKA Dagmara | 60 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K40-49 | 00:17:52 | |||
24 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 55 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 1 | 00:17:54 | ||
25 | GODZIŃSKI Paweł | 16 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:17:58 | |||
26 | FRANCZAK Małgorzata | 12 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:18:09 | |||
27 | CZAJKA Urszula | 8 | RUMIA | K60-69 | 1 | 00:18:14 | |||
28 | KUŁAKOWSKA Halina | 30 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 1 | 00:18:15 | ||
29 | PALIWODA Kasia | 39 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | MIERZYN | K40-49 | 00:18:17 | |||
30 | BENZA Ewa | 4 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:18:18 | |||
31 | JANKOWSKI Grzegorz | 18 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M60-69 | 00:18:21 | |||
32 | KRIGER Roman | 29 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | 00:18:21 | |||
33 | STOLTMANN Helena | 196 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:18:21 | |||
34 | NOWACZYK Tomasz | 38 | MARSZ PO ZDROWIE | GNIEZNO | M40-49 | 00:18:23 | |||
35 | BERESZKO Waldemar | 103 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M60-69 | 1 | 00:18:24 | ||
36 | JANUR Wiesława | 19 | POZNAŃ | K40-49 | 00:18:24 | ||||
37 | KĘPA Andrzej | 25 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | 00:18:30 | |||
38 | FRANCZAK Dariusz | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:35 | |||
39 | STACHOWICZ Joanna | 48 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 00:18:36 | |||
40 | KREFT Barbara | 28 | PARCHOWO | K50-59 | 00:18:40 | ||||
41 | MIŚKOWICZ Anna | 37 | NESSI TIME BIAŁA | GŁOGÓWEK | K60-69 | 00:18:46 | |||
42 | ŻAMOJCIN Marek | 65 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M60-69 | 00:18:48 | |||
43 | PALUCH Paweł | 40 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:51 | |||
44 | KNITTER Monika | 140 | POLANÓW | K30-39 | 00:19:20 | ||||
45 | BROŻYNA Agata | 104 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K30-39 | 00:19:23 | |||
46 | ŚLUSARCZYK Marcin | 53 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:19:25 | |||
47 | JUREK Kamila | 21 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | BIAŁOŚLIWIE | K30-39 | 00:19:55 | |||
48 | KASZUBA Adriana | 24 | KOSZALIN | K40-49 | 00:20:00 | ||||
49 | WYSOCKA Bernadeta | 62 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-49 | 00:20:08 | |||
50 | POSTEK Danuta | 42 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:20:08 | |||
51 | DUSZA Anna | 11 | SZCZECIN | K50-59 | 00:20:18 | ||||
52 | JÓŹWIAK Łukasz | 20 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:20:31 | |||
53 | CHOLEWKA Jolanta | 6 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 1 | 00:20:53 | ||
54 | ZIÓŁKOWSKA Ewa | 63 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 1 | 00:21:01 | ||
55 | FRANCZAK Anna | 13 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:21:12 | |||
56 | IGNASIAK Anna | 17 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | STARE | K30-39 | 1 | 00:21:23 | ||
57 | TYLKA Edyta | 58 | CIDRY LOTAJOM | TARNOWSKIE GÓRY | K18-29 | 00:22:06 | |||
58 | BECHLER Zofia | 2 | GWIAZDY PÓŁNOCY | CEWLINO | K40-49 | 00:22:08 | |||
59 | CZEKRYSZEW Małgorzata | 9 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:23:32 |
Znaleziono 59 wynik(ów)