OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING KOSZALIN - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Koszalin 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-05
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 68
Wystartowało : 59
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 59
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmLaps_5km
5km
7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MARCZAK Tomasz 35KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 100:15:1900:31:0600:47:1601:03:44.70 6:229,4
2POLKOWSKI Piotr 67NW CZŁAPSKI TEAMM30-391M 200:15:1600:31:1800:47:5201:04:43.75+00:00:596:289,3
3POŁUBIAK Paweł 41SIECINOM30-392M 300:15:5300:32:1300:48:3701:05:16.45+00:01:316:319,2
4ŚWIDEREK Marcin 56NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM40-491M 400:16:0500:32:4200:49:1801:05:48.80+00:02:046:349,1
5KNITTER Tomasz 27BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 500:15:4500:32:1200:49:1801:05:59.05+00:02:146:359,1
6PUSZKIEL Leszek 43ZIELONA GÓRAM60-691M 6100:15:4900:32:1600:49:0901:06:06.15+00:02:216:369,1
7JUREK Adam 22KGHM METRACO RUDNALUBINM60-692M 7100:15:4600:32:1900:49:1001:06:14.45+00:02:296:379,1
8SIWAK Piotr 46KGHM METRACO RUDNARUDNAM60-693M 8100:15:5600:32:3900:49:4301:07:14.00+00:03:296:438,9
9CZŁAPSKI Krzysztof 10NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-591M 900:16:0000:32:4500:50:0201:07:34.35+00:03:496:458,9
10CHOJNACKI Paweł 5EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNM50-592M 10100:16:1800:33:1800:50:5201:07:59.60+00:04:146:478,8
11KUŚMIEREK Jan 31BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM50-593M 1100:16:5700:33:5900:51:0601:08:04.65+00:04:196:488,8
12RADECKI Artur 44CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM50-594M 1200:16:2300:33:4000:51:0301:08:51.30+00:05:066:538,7
13KLIMCZAK Adam 26GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-595M 1300:16:5400:34:2000:52:0001:09:42.05+00:05:576:588,6
14JĘDRASIAK Renata 66KGHM METRACO RUDNAK50-591K 100:17:0300:34:3100:51:5901:09:46.25+00:06:016:588,6
15CHYRA Janusz 7LUBLINIECM40-492M 1400:17:0600:34:3700:52:3301:10:25.80+00:06:417:028,5
16WIŚNIEWSKI Sławomir 61FLUGGERGDAŃSKM40-493M 1500:16:5800:34:5200:52:5901:11:13.35+00:07:287:078,4
17SZCZUDLIK Małgorzata 51KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-491K 2100:17:3700:35:3100:53:1901:11:19.50+00:07:347:078,4
18MĄDRY Grzegorz 36KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-694M 1600:17:2900:35:1600:53:2501:11:22.40+00:07:377:088,4
19LUDWICZAK Andżelika 34EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-492K 3100:17:2600:35:2000:53:2101:11:29.00+00:07:447:088,4
20SZYMAŃSKI Stefan 52SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70+1M 17100:17:2000:35:0200:53:1101:12:04.55+00:08:197:128,3
21KACZMAREK Eugeniusz 23SŁUPSKM70+2M 18200:17:1700:35:0200:53:2001:12:48.00+00:09:037:168,2
22GODZIŃSKI Paweł 16BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-494M 1900:17:5800:36:2900:54:5801:13:39.50+00:09:547:218,1
23WIECZORKOWSKA Dagmara 60WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK40-493K 400:17:5200:36:2200:55:1001:13:53.60+00:10:087:238,1
24FRANCZAK Małgorzata 12NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 500:18:0900:36:5300:55:3801:14:14.80+00:10:307:258,1
25KUŁAKOWSKA Halina 30KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-494K 6100:18:1500:37:0500:55:4701:14:36.65+00:10:517:278,0
26ŚLUSARCZYK Andrzej 55WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+3M 20100:17:5400:36:3000:55:5301:14:56.35+00:11:117:298,0
27STACHOWICZ Joanna 48BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK30-391K 700:18:3600:37:2500:56:3001:15:26.80+00:11:427:328,0
28FRĄCKOWIAK Mateusz 115EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM18-293M 2100:17:2300:36:2600:55:4101:15:36.20+00:11:517:337,9
29JANKOWSKI Grzegorz 18STĘSZEW TEAMWITOBELM60-695M 2200:18:2100:37:1600:56:4001:15:44.25+00:11:597:347,9
30BENZA Ewa 4NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-292K 800:18:1800:37:1800:56:3001:15:48.80+00:12:047:347,9
31KRIGER Roman 29SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEM60-696M 2300:18:2100:37:2900:56:4001:15:50.55+00:12:057:357,9
32JANUR Wiesława 19POZNAŃK40-495K 900:18:2400:37:3300:56:5501:16:01.95+00:12:177:367,9
33CZAJKA Urszula 8RUMIAK60-691K 10100:18:1400:37:0400:56:2701:16:18.75+00:12:347:377,9
34KĘPA Andrzej 25FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70+4M 2400:18:3000:37:5900:57:2501:16:23.90+00:12:397:387,9
35KREFT Barbara 28PARCHOWOK50-592K 1100:18:4000:37:3800:56:5601:16:31.45+00:12:467:397,8
36BERESZKO Waldemar 103MOSIR TKKF SATURN CZELADŹSOSNOWIECM60-697M 25100:18:2400:37:3900:57:1201:16:34.35+00:12:497:397,8
37FRANCZAK Dariusz 14NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-596M 2600:18:3500:37:4600:57:2101:16:56.50+00:13:117:417,8
38PALIWODA Kasia 39EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNK40-496K 1200:18:1700:37:3000:57:1601:17:27.05+00:13:427:447,7
39PALUCH Paweł 40AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-597M 2700:18:5100:38:1600:57:5401:17:30.75+00:13:467:457,7
40NOWACZYK Tomasz 38MARSZ PO ZDROWIEGNIEZNOM40-495M 2800:18:2300:38:0200:57:4501:17:38.50+00:13:537:457,7
41MIŚKOWICZ Anna 37NESSI TIME BIAŁAGŁOGÓWEKK60-692K 1300:18:4600:38:1600:58:0301:17:47.15+00:14:027:467,7
42KNITTER Monika 140POLANÓWK30-392K 1400:19:2000:39:2100:59:0701:18:43.60+00:14:587:527,6
43BROŻYNA Agata 104NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK30-393K 1500:19:2300:39:3600:59:2901:19:12.00+00:15:277:557,6
44KASZUBA Adriana 24KOSZALINK40-497K 1600:20:0000:40:0000:59:4901:19:42.30+00:15:577:587,5
45STOLTMANN Helena 196BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK60-693K 1700:18:2100:37:4600:58:3801:20:21.60+00:16:368:027,5
46ŻAMOJCIN Marek 65NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM60-698M 2900:18:4800:38:4500:59:3201:20:29.85+00:16:458:027,5
47POSTEK Danuta 42MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-593K 1800:20:0800:40:3001:01:0201:21:36.10+00:17:518:097,4
48ŚLUSARCZYK Marcin 53WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-496M 3000:19:2500:42:3401:03:1401:22:24.20+00:18:398:147,3
49JÓŹWIAK Łukasz 20SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-598M 3100:20:3100:41:2001:02:2101:23:13.35+00:19:288:197,2
50FRANCZAK Anna 13NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-594K 1900:21:1200:42:4001:03:5101:24:21.10+00:20:368:267,1
51DUSZA Anna 11SZCZECINK50-595K 2000:20:1800:41:4601:03:2601:24:35.50+00:20:508:277,1
52WYSOCKA Bernadeta 62BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK40-498K 2100:20:0800:41:1501:02:4801:24:37.10+00:20:528:277,1
53JUREK Kamila 21DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMBIAŁOŚLIWIEK30-394K 2200:19:5500:41:3001:03:4401:25:35.00+00:21:508:337,0
54ZIÓŁKOWSKA Ewa 63SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-596K 23100:21:0100:42:3701:04:3901:27:08.40+00:23:238:426,9
55CHOLEWKA Jolanta 6MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-694K 24100:20:5300:42:5501:05:0001:27:53.75+00:24:098:476,8
56IGNASIAK Anna 17DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMSTAREK30-395K 25100:21:2300:43:2101:05:2901:28:16.95+00:24:328:496,8
57TYLKA Edyta 58CIDRY LOTAJOMTARNOWSKIE GÓRYK18-293K 2600:22:0600:44:4501:07:2301:29:45.95+00:26:018:586,7
58BECHLER Zofia 2GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK40-499K 2700:22:0800:44:4401:07:3101:30:33.90+00:26:499:036,6
59CZEKRYSZEW Małgorzata 9SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-597K 2800:23:3200:47:5501:12:4201:37:28.15+00:33:439:446,2
Znaleziono 59 wynik(ów)