OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING KOSZALIN - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Koszalin 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-05
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 144
Wystartowało : 136
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 135
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_2,5km
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITUCKI Jacek 226POZNAŃM50-541M 100:15:1600:30:13.20 6:029,9
2SZAMOTULSKI Henryk 199EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINTRZEBIATÓWM40-441M 2100:15:2600:30:34.50+00:00:216:069,8
3WOROCH Roman 228KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-641M 3100:15:5200:32:10.75+00:01:576:269,3
4GWIZDAŁA Zbigniew 125GOŁĄBEKM50-542M 4100:15:3900:32:19.45+00:02:066:279,3
5KRAJEWSKA Hanna 149NWPLPIŁAK18-291K 100:15:5400:32:37.35+00:02:246:319,2
6KOPCZEWSKI Dariusz 143WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM55-591M 500:16:1900:33:00.25+00:02:476:369,1
7PARZYBUT Jan 173POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-592M 6200:16:2100:33:00.65+00:02:476:369,1
8KNITTER Michał 138BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 700:16:3500:33:02.15+00:02:486:369,1
9BRZOZOWSKI Piotr 105AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 800:16:1300:33:07.45+00:02:546:379,1
10FRĄCKOWIAK Roman 114EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-543M 9100:16:2600:33:30.00+00:03:166:429,0
11KUŚMIEREK Mateusz 154BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 10100:16:5600:33:59.35+00:03:466:478,8
12TOPOREK Rafał 210POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 11100:16:3700:34:09.05+00:03:556:498,8
13CZŁAPSKI Krzysztof 108NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-593M 1200:16:4900:34:17.05+00:04:036:518,8
14MROZIŃSKI Tadeusz 165NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM55-594M 13100:16:5800:34:26.20+00:04:136:538,7
15ZMYSŁOWSKI Zygmunt 238NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM60-642M 14100:16:5100:34:27.65+00:04:146:538,7
16PRZYBORKIEWICZ Kriss 182PIERNIKI TORUŃTORUŃM45-491M 15100:16:5300:34:32.00+00:04:186:548,7
17MAŚLANKA Iwona 163MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-541K 200:17:1800:34:57.35+00:04:446:598,6
18MARCZAK Tomasz 162KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-293M 1600:16:3700:35:15.15+00:05:017:038,5
19UFEL Marcelina 218MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Jun.1K 300:17:0800:35:17.75+00:05:047:038,5
20KLIMCZAK Adam 137GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM55-595M 1700:17:3400:35:26.60+00:05:137:058,5
21OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 167EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-542K 400:17:4800:35:29.75+00:05:167:058,5
22JÓŹWIAK Marianna 132SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 500:17:4600:35:30.55+00:05:177:068,5
23DEMBKOWSKI Ryszard 111OLD SNAKETORUŃM65-691M 18100:17:5800:35:30.70+00:05:177:068,5
24TUZIMEK Agata 214KUR-TEAMKURÓWK30-391K 600:17:3600:35:30.90+00:05:177:068,5
25PUSZKARSKA Małgorzata 184GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK45-492K 700:17:3200:35:39.50+00:05:267:078,4
26WOJTCZAK Urszula 227CZAPELKICZAPLINEKK40-441K 800:17:4800:35:39.65+00:05:267:078,4
27GODZIŃSKA Dorota 118BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK40-442K 900:17:3900:35:41.35+00:05:287:088,4
28CZMOCH Marian 109ŁOSICEM70-741M 19100:17:4300:35:43.60+00:05:307:088,4
29KOWNACKI Bartłomiej 148LASOWICE WIELKIEM40-442M 2000:17:3500:35:52.15+00:05:387:108,4
30POKŁADOWSKA Joanna 178WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-493K 1000:17:4200:35:55.10+00:05:417:118,4
31ZIĘBA Justyna 237WROCŁAWK30-392K 1100:17:5300:36:00.15+00:05:467:128,3
32WALCZAK Ryszard 220ZIELONA GÓRAM70-742M 2100:18:0000:36:04.45+00:05:517:128,3
33STANISŁAWSKI Jan 194MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60-643M 2200:17:5000:36:14.05+00:06:007:148,3
34KRUGIOŁKA Grzegorz 150AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-392M 2300:17:5100:36:15.80+00:06:027:158,3
35PAWLAK Sebastian 71STARA MUSZELKAGDAŃSKM45-492M 2400:17:4600:36:22.25+00:06:097:168,2
36TOMCZYK Edward 209MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70-743M 2500:18:0900:36:29.35+00:06:167:178,2
37SZYMAŃSKI Stefan 203SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70-744M 2600:17:5800:36:42.10+00:06:287:208,2
38KASPRZAK Tadeusz 135OSIEKM-Niepełnosprawni(A)1M 2700:18:1600:36:44.35+00:06:317:208,2
39KOSTECKI Wiesław 145NW CZŁAPSKI TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM65-692M 2800:18:1900:36:51.05+00:06:377:228,1
40NOWALIŃSKI Piotrek 166FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM-Niepełnosprawni(A)2M 2900:18:0300:36:58.00+00:06:447:238,1
41UFEL Milena 217MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Dzieci1K 1200:18:2300:36:58.40+00:06:457:238,1
42PUSZKARSKI Adam 185GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci1M 3000:18:3400:37:01.25+00:06:487:248,1
43WALCZAK Grzegorz 59NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-493M 3100:18:1700:37:04.60+00:06:517:248,1
44WITUCKA Karolina 225POZNAŃK-Dzieci2K 1300:18:3000:37:05.35+00:06:527:258,1
45DAROSZEWSKA Krystyna 110SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 1400:18:3000:37:09.70+00:06:567:258,1
46TUZIMEK Jakub 215KUR-TEAMKURÓWM-Jun.1M 3200:17:3300:37:12.70+00:06:597:268,1
47STACHOWICZ Marcin 49BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-393M 3300:17:5900:37:15.00+00:07:017:278,1
48ZIELIŃSKA Jolanta 234GOSIR OSIELSOOSIELSKOK60-642K 1500:18:2000:37:20.05+00:07:067:288,0
49CIESIELSKI Krzysztof 107FAST WALKERGNIEZNOM65-693M 3400:18:3600:37:38.40+00:07:257:318,0
50GWIZDAŁA Bartosz 126GOŁĄBEKM30-394M 35100:18:4000:37:51.35+00:07:387:347,9
51GÓRAL Andrzej 120KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)3M 36200:18:2800:37:54.50+00:07:417:347,9
52WECHTA Paweł 69KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM45-494M 3700:19:0000:38:10.95+00:07:577:387,9
53RUSINOWICZ Andrzej 190DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75-791M 3800:19:0300:38:11.60+00:07:587:387,9
54LEWANDOWSKI Marian 157BIAŁOGARDM70-745M 39100:18:4800:38:19.85+00:08:067:397,8
55GRYGOROWICZ Bogdan 122KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 4000:19:0000:38:40.85+00:08:277:447,8
56ZAWADZKI Krzysztof 233WETERANZIELONA GÓRAM65-694M 41100:19:1100:38:46.45+00:08:337:457,7
57ŚLUSARCZYK Grzegorz 54WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-495M 42100:19:0300:38:50.40+00:08:377:467,7
58LEGOCKA Kinga 33NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASK45-494K 1600:19:1800:39:13.85+00:09:007:507,6
59KUCZYŃSKA Anna 240NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDK60-643K 1700:19:3100:39:30.20+00:09:177:547,6
60KUSIAK Włodzimierz 153SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-746M 4300:19:0600:39:38.80+00:09:257:557,6
61KWIATKOWSKI Dariusz 72KTP STAIZA MUSZELKAGDAŃSKM50-544M 4400:19:3600:39:42.20+00:09:297:567,6
62WOROCH Jolanta 229KGHM METRACO RUDNADOPIEWOK55-591K 1800:19:4200:39:42.85+00:09:297:567,6
63GAŁKOWSKA Elżbieta 116MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-691K 1900:19:3200:39:43.30+00:09:307:567,6
64MALKIEWICZ Małgorzata 161SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWIERSZYNOK55-592K 2000:19:4300:39:47.25+00:09:347:577,5
65PALUCH Paweł 170AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-596M 4500:19:3600:39:48.45+00:09:357:577,5
66TUZIMEK Adam 216KUR-TEAMKURÓWM-Jun.2M 4600:19:4100:39:49.05+00:09:357:577,5
67ŚCIBIOR Robert 204KUR-TEAMKLEMENTOWICEM45-496M 4700:19:4500:40:02.50+00:09:498:007,5
68SZYBUT Weronika 202POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci3K 2100:19:2800:40:13.15+00:09:598:027,5
69ŚLUSARCZYK Karolina 206WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.2K 2200:19:3100:40:28.95+00:10:158:057,4
70FRANCZAK Dariusz 113NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-597M 4800:19:5500:40:31.05+00:10:178:067,4
71PRACKI Zbigniew 180SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM55-598M 4900:20:2200:40:49.65+00:10:368:097,3
72GUTOWSKA Magdalena 158PAUL TEAMMALBORKK45-495K 2300:19:1500:40:52.55+00:10:398:107,3
73SAPUŁA Wiktoria 191LUBLINK18-292K 2400:20:0800:40:55.70+00:10:428:117,3
74ADAMOWICZ Andrzej 101ŁÓDŹM75-792M 5000:20:1000:40:59.00+00:10:458:117,3
75KOCOŃ Sylwia 141SIEMIANICEK40-443K 2500:20:3200:41:02.90+00:10:498:127,3
76GRYGOROWICZ Teresa 121KGHM METRACO RUDNALUBINK65-692K 2600:20:1500:41:09.90+00:10:568:137,3
77RUDNIK Natalia 189BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-293K 27100:20:1300:41:11.85+00:10:588:147,3
78WYSOCKI Gabriel 231BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci2M 5100:19:5400:41:22.50+00:11:098:167,3
79KUŚMIEREK Beata 155BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK45-496K 2800:20:2400:41:30.20+00:11:178:187,2
80SZAŁAJ Anna 198KGHM METRACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)1K 2900:20:3900:41:43.50+00:11:308:207,2
81KUTA Marta 156KUR-TEAMKURÓWK55-593K 3000:20:3500:41:47.35+00:11:348:217,2
82WIŚNIOWSKI Jerzy 224GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM60-644M 5200:20:3300:41:47.55+00:11:348:217,2
83JÓŹWIAK Łukasz 130SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 5300:20:5100:41:49.90+00:11:368:217,2
84ZIELIŃSKI Andrzej 236NACŁAWM65-695M 5400:20:5200:42:03.85+00:11:508:247,1
85PIETRZYK Anna 176KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)1K 3100:20:5000:42:05.05+00:11:518:257,1
86CETERA Janusz 106EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM-Niepełnosprawni(A)4M 5500:21:0900:42:10.90+00:11:578:267,1
87WIŚNIOWSKA Renata 223GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK60-644K 3200:20:3900:42:21.20+00:12:088:287,1
88ŚWIDERSKA Wioleta 208DEAF KOSZALINKOSZALINK-Niepełnosprawni(B)2K 3300:20:5500:42:24.25+00:12:118:287,1
89SZEWCZAK Kamila 200DEAF KOSZALINKOSZALINK-Niepełnosprawni(B)3K 3400:20:5500:42:24.30+00:12:118:287,1
90TURZYŃSKA-STOPA Maria 213BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-693K 3500:20:5700:42:25.75+00:12:128:297,1
91LUBAŃSKI Tomasz 160SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-645M 5600:21:1300:42:39.80+00:12:268:317,0
92MICHALSKA Małgorzata 164KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK55-594K 3600:21:1400:42:41.90+00:12:288:327,0
93GUTOWSKI Paweł 124PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)5M 5700:20:3500:42:44.10+00:12:308:327,0
94KOSTRZEWA Maciek 146NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-545M 5800:20:5200:42:57.70+00:12:448:357,0
95WYDRA Agnieszka 230NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-444K 3700:21:2200:43:05.00+00:12:518:377,0
96KOSTRZEWA Ela 147NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-543K 3800:21:3100:43:07.65+00:12:548:377,0
97ZARĘBA Magda 232NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK45-497K 3900:21:1800:43:14.55+00:13:018:386,9
98ŻYWICKA Irena 239BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK60-645K 4000:21:5200:43:17.25+00:13:048:396,9
99JASTRZĘBSKA-MACKO Marta 129MANOWOK30-393K 4100:21:0400:43:18.65+00:13:058:396,9
100SĘDZIK Katarzyna 193LECYMY DURŚBYTOMK45-498K 4200:21:3800:43:23.65+00:13:108:406,9
101KASZUBA Zofia 136CHODZĘ Z KIJAMI KOSZALINKOSZALINK-Jun.3K 4300:21:2300:43:24.25+00:13:118:406,9
102DOBRZYŃSKI Adam 112KOSZALINM30-395M 5900:21:0800:43:28.25+00:13:158:416,9
103WIŚNIK Agnieszka 222KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK45-499K 4400:21:1700:43:46.15+00:13:328:456,9
104PRZYBYLSKA Aleksandra 183ELITE TEAMGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)4K 4500:21:2300:43:52.20+00:13:398:466,8
105PIĄTKOWSKI Józef 175KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM75-793M 6000:21:0000:43:55.50+00:13:428:476,8
106KNITTER Zofia 139BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci4K 4600:20:4900:44:07.10+00:13:538:496,8
107LUBAŃSKA Leokadia 159SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)2K 4700:22:0800:44:10.25+00:13:578:506,8
108KURCZ Barbara 152WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-544K 4800:21:5300:44:22.55+00:14:098:526,8
109KARCZMARSKI Krzysztof 134IPA RADOMKOZIENICEM60-646M 6100:21:5000:44:53.70+00:14:408:586,7
110PAJĘCKI Adam 169PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)4M 6200:22:1500:44:56.20+00:14:438:596,7
111PŁUCHOWSKA Bernadetta 177KUR-TEAMKURÓWK18-294K 4900:23:1800:45:24.60+00:15:119:046,6
112TORSKA-SZABAŁOWSKA Iwona 211KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK50-545K 5000:22:4500:46:10.80+00:15:579:146,5
113JANOWICZ Alina 127KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK65-694K 5100:23:0700:46:12.90+00:15:599:146,5
114SUPROŃ Marta 197KOSZALINK30-394K 5200:22:4200:46:21.10+00:16:079:166,5
115PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 172GOWINOK70-741K 5300:22:5700:46:29.90+00:16:169:176,5
116PRACKA Katarzyna 179SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-546K 5400:23:2100:46:40.85+00:16:279:206,4
117W. Iwona 219NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-445K 5500:23:0900:46:57.90+00:16:449:236,4
118PRZYBORKIEWICZ Gosia 181PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Niepełnosprawni(A)3K 5600:23:3500:47:10.65+00:16:579:266,4
119KARCZEWSKA Edyta 133POZNAŃK45-4910K 5700:23:2500:47:13.70+00:17:009:266,4
120REHLIS Aleksander 187WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM30-396M 6300:23:2100:47:49.65+00:17:369:336,3
121WECHTA Agnieszka 70KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEK40-446K 5800:23:3800:47:50.10+00:17:369:346,3
122TKACZYK Marzena 68WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-547K 5900:23:4000:48:13.00+00:17:599:386,2
123OWCZAREK Henryka 168MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK75-791K 6000:24:2000:48:35.80+00:18:229:436,2
124ZIELIŃSKA Elżbieta 235NACŁAWK65-695K 6100:24:4600:48:51.75+00:18:389:466,1
125ŚLUSARCZYK Danuta 205WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-696K 6200:24:1000:49:22.40+00:19:099:526,1
126SZYBUT Roma 201POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-395K 6300:24:5700:50:24.85+00:20:1110:046,0
127GRZEBIENIAK Halina 123NACŁAWK65-697K 6400:25:0700:50:56.15+00:20:4210:115,9
128WIRKUS Anna 221BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-698K 65100:24:5900:51:05.85+00:20:5210:135,9
129KOMAR Marlena 142WYCHODZĘ Z KIJAMIKONIKOWOK-Niepełnosprawni(A)4K 6600:25:0600:51:18.70+00:21:0510:155,8
130ŚLUSARCZYK Błażej 207WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci3M 6400:25:1300:52:13.20+00:22:0010:265,7
131KULCZYCKI Jan 151SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSK80-288M70-747M 6500:26:3700:52:54.45+00:22:4110:345,7
132JÓŹWIAK Dominik 131SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 6600:26:4700:53:15.35+00:23:0210:395,6
133RADECKA Krystyna 186CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKK80+1K 6700:26:2500:53:39.00+00:23:2510:435,6
134PEPLIŃSKA Grażyna 174NACŁAWK55-595K 6800:26:0600:53:42.35+00:23:2910:445,6
135TURZYŃSKA Józefa 212BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK70-742K 6900:26:1700:54:14.50+00:24:0110:505,5
Niesklasyfikowani
JAROSIŃSKA Izabella 128REGUŁYK50-54 DNF DNF--
Znaleziono 136 wynik(ów)