OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING MIELNO - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Mielno 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Mielno 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-06 |
Miejsce : | Mielno |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 66 |
Wystartowało : | 52 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 49 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.7km | Laps_5km 5.4km | 8.1km | Czas netto 10.8km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLKOWSKI Piotr | 64 | NW CZŁAPSKI TEAM | M30-39 | 1 | M 1 | 1 | 00:20:59 | 00:43:05 | 01:05:03 | 01:26:31.00 | 8:00 | 7.5 (100%) | ||||
2 | KNITTER Tomasz | 25 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 1 | M 2 | 00:20:59 | 00:43:05 | 01:05:02 | 01:26:34.45 | +00:00:03 (0.1%) | 8:00 | 7.5 (100%) | |||
3 | KUŚMIEREK Jan | 29 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 1 | M 3 | 00:21:22 | 00:43:09 | 01:05:17 | 01:27:12.45 | +00:00:41 (0.8%) | 8:04 | 7.4 (98.7%) | |||
4 | JUREK Adam | 20 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M60-69 | 1 | M 4 | 1 | 00:21:24 | 00:43:39 | 01:06:06 | 01:28:02.45 | +00:01:31 (1.7%) | 8:09 | 7.4 (98.7%) | ||
5 | HELWICH Stefan | 15 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M60-69 | 2 | M 5 | 00:21:25 | 00:43:42 | 01:06:07 | 01:28:24.55 | +00:01:53 (2.1%) | 8:11 | 7.3 (97.3%) | |||
6 | SIWAK Piotr | 44 | KGHM METRACO RUDNA | RUDNA | M60-69 | 3 | M 6 | 00:21:25 | 00:43:39 | 01:06:25 | 01:29:42.90 | +00:03:11 (3.6%) | 8:18 | 7.2 (96.0%) | |||
7 | POŁUBIAK Paweł | 39 | SIECINO | M30-39 | 2 | M 7 | 00:20:58 | 00:42:44 | 01:05:42 | 01:30:16.50 | +00:03:45 (4.2%) | 8:21 | 7.2 (96.0%) | ||||
8 | NAKONIECZNY Grzegorz | 35 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M40-49 | 1 | M 8 | 00:20:42 | 00:43:08 | 01:06:03 | 01:30:16.65 | +00:03:45 (4.2%) | 8:21 | 7.2 (96.0%) | |||
9 | PUSZKIEL Leszek | 41 | GREEN TAEM | ZIELONA GÓRA | M60-69 | 4 | M 9 | 00:21:38 | 00:44:31 | 01:07:08 | 01:30:35.25 | +00:04:04 (4.5%) | 8:23 | 7.2 (96.0%) | |||
10 | CHOJNACKI Paweł | 3 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | MIERZYN | M50-59 | 2 | M 10 | 00:22:25 | 00:45:40 | 01:08:27 | 01:31:08.60 | +00:04:37 (5.1%) | 8:26 | 7.1 (94.7%) | |||
11 | CZŁAPSKI Krzysztof | 8 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 3 | M 11 | 00:21:38 | 00:44:34 | 01:08:03 | 01:31:12.30 | +00:04:41 (5.1%) | 8:26 | 7.1 (94.7%) | |||
12 | RADECKI Artur | 42 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M50-59 | 4 | M 12 | 00:21:39 | 00:44:34 | 01:09:26 | 01:33:08.00 | +00:06:37 (7.1%) | 8:37 | 7 (93.3%) | |||
13 | CHYRA Janusz | 5 | LUBLINIEC | M40-49 | 2 | M 13 | 00:22:45 | 00:46:01 | 01:09:45 | 01:34:07.30 | +00:07:36 (8.1%) | 8:42 | 6.9 (92.0%) | ||||
14 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 58 | GDAŃSK | M40-49 | 3 | M 14 | 00:22:28 | 00:46:05 | 01:10:02 | 01:34:37.65 | +00:08:06 (8.6%) | 8:45 | 6.8 (90.7%) | ||||
15 | MARCZAK Tomasz | 32 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 2 | M 15 | 1 | 00:22:15 | 00:47:09 | 01:13:02 | 01:39:05.60 | +00:12:34 (12.7%) | 9:10 | 6.5 (86.7%) | ||
16 | KLIMCZAK Adam | 23 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 5 | M 16 | 00:23:19 | 00:48:01 | 01:13:27 | 01:39:15.90 | +00:12:44 (12.8%) | 9:11 | 6.5 (86.7%) | |||
17 | BERESZKO Waldemar | 2 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | SOSNOWIEC | M60-69 | 5 | M 17 | 00:24:05 | 00:48:52 | 01:14:32 | 01:39:44.00 | +00:13:13 (13.3%) | 9:14 | 6.5 (86.7%) | |||
18 | SZYMAŃSKI Stefan | 51 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 1 | M 18 | 1 | 00:24:20 | 00:48:56 | 01:14:15 | 01:39:56.50 | +00:13:25 (13.4%) | 9:15 | 6.5 (86.7%) | ||
19 | MĄDRY Grzegorz | 33 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 6 | M 19 | 00:23:58 | 00:49:03 | 01:15:03 | 01:39:58.70 | +00:13:27 (13.5%) | 9:15 | 6.5 (86.7%) | |||
20 | KĘPA Andrzej | 22 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | 2 | M 20 | 00:24:29 | 00:49:33 | 01:15:08 | 01:40:21.20 | +00:13:50 (13.8%) | 9:17 | 6.5 (86.7%) | |||
21 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 54 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 3 | M 21 | 00:25:30 | 00:49:34 | 01:16:34 | 01:43:34.00 | +00:17:03 (16.5%) | 9:35 | 6.3 (84.0%) | |||
22 | ŚLUSARCZYK Marcin | 52 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 4 | M 22 | 00:25:53 | 00:52:34 | 01:18:25 | 01:43:57.20 | +00:17:26 (16.8%) | 9:37 | 6.2 (82.7%) | |||
23 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 117 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M18-29 | 3 | M 23 | 00:23:52 | 00:49:13 | 01:16:18 | 01:44:33.65 | +00:18:02 (17.3%) | 9:40 | 6.2 (82.7%) | |||
24 | FRANCZAK Dariusz | 12 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 6 | M 24 | 00:24:40 | 00:51:09 | 01:18:09 | 01:45:07.10 | +00:18:36 (17.7%) | 9:43 | 6.2 (82.7%) | |||
25 | JANKOWSKI Grzegorz | 16 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M60-69 | 7 | M 25 | 00:25:04 | 00:52:05 | 01:19:40 | 01:47:10.65 | +00:20:39 (19.3%) | 9:55 | 6 (80.0%) | |||
26 | PALUCH Paweł | 38 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 7 | M 26 | 00:25:46 | 00:52:33 | 01:20:23 | 01:49:12.70 | +00:22:41 (20.8%) | 10:06 | 5.9 (78.7%) | |||
27 | JÓŹWIAK Łukasz | 18 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 8 | M 27 | 00:27:13 | 00:54:46 | 01:22:23 | 01:50:35.90 | +00:24:04 (21.8%) | 10:14 | 5.9 (78.7%) | |||
28 | ŻAMOJCIN Marek | 61 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M60-69 | 8 | M 28 | 00:26:13 | 00:54:11 | 01:22:26 | 01:51:12.10 | +00:24:41 (22.2%) | 10:17 | 5.8 (77.3%) | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||
GODZIŃSKI Paweł | 14 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:22:45 DNF | 00:46:43 DNF | 01:15:20 DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||||
NOWACZYK Tomasz | 36 | MARSZ PO ZDROWIE | GNIEZNO | M40-49 | 00:25:40 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 30 wynik(ów)