OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING SŁUPSK - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-12 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 50 |
Wystartowało : | 45 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 45 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KŁOS Maciej | 155 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:15:29 | |||
2 | POLKOWSKI Piotr | 121 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:15:37 | |||
3 | KNITTER Tomasz | 122 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:15:37 | |||
4 | MARCZAK Tomasz | 124 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:37 | |||
5 | CZŁAPSKI Krzysztof | 126 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:02 | |||
6 | CHOJNACKI Paweł | 125 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN-MIERZYN | M50-59 | 00:16:32 | |||
7 | KUŚMIEREK Jan | 123 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:16:46 | |||
8 | KLIMCZAK Adam | 154 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:00 | |||
9 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 146 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M18-29 | 00:17:01 | |||
10 | CHYRA Janusz | 141 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:17:30 | ||||
11 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 167 | FLUGGER | GDAŃSK | M40-49 | 00:17:30 | |||
12 | SZCZUDLIK Małgorzata | 127 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:17:32 | |||
13 | MĄDRY Grzegorz | 159 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:17:32 | |||
14 | LUDWICZAK Andżelika | 130 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:17:33 | |||
15 | WIECZORKOWSKA Dagmara | 136 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K40-49 | 00:17:39 | |||
16 | KUŁAKOWSKA Halina | 129 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 00:17:41 | |||
17 | KRIGER Roman | 156 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | 00:17:53 | |||
18 | FRANCZAK Małgorzata | 131 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:17:54 | |||
19 | JANKOWSKI Grzegorz | 150 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M60-69 | 00:18:04 | |||
20 | STACHOWICZ Joanna | 128 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 00:18:06 | |||
21 | SZYMAŃSKI Stefan | 165 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 00:18:06 | |||
22 | CZAJKA Urszula | 133 | RUMIA | K60-69 | 00:18:08 | ||||
23 | PALUCH Paweł | 161 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:23 | |||
24 | ŻAMOJCIN Marek | 171 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M60-69 | 00:18:28 | |||
25 | KREFT Barbara | 132 | PARCHOWO | K50-59 | 00:18:33 | ||||
26 | KĘPA Andrzej | 152 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | 00:18:46 | |||
27 | FRANCZAK Dariusz | 145 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:51 | |||
28 | MIŚKOWICZ Anna | 134 | NESSI TIME BIAŁA | GŁOGÓWEK | K60-69 | 00:18:52 | |||
29 | BROŻYNA Agata | 135 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K30-39 | 00:18:56 | |||
30 | STOLTMANN Helena | 91 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:18:59 | |||
31 | SERÓWKA Lidia | 162 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K40-49 | 00:19:15 | |||
32 | PALIWODA Kasia | 160 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | MIERZYN | K40-49 | 00:19:22 | |||
33 | POSTEK Danuta | 173 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:38 | |||
34 | KNITTER Monika | 48 | POLANÓW | K30-39 | 00:19:51 | ||||
35 | JÓŹWIAK Łukasz | 40 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:20:09 | |||
36 | DUSZA Anna | 143 | SZCZECIN | K50-59 | 00:20:10 | ||||
37 | WITCZAK Aleksandra | 168 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:20:15 | |||
38 | FRANCZAK Anna | 144 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:20:16 | |||
39 | WYSOCKA Bernadeta | 169 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-49 | 00:20:33 | |||
40 | STANKOWSKA Marzena | 163 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:20:33 | |||
41 | IGNASIAK Anna | 149 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K30-39 | 00:20:40 | |||
42 | CHOLEWKA Jolanta | 140 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:20:58 | |||
43 | ŻAMOJCIN Małgorzata | 172 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | K60-69 | 00:21:02 | |||
44 | CZEKRYSZEW Małgorzata | 142 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:22:57 | |||
45 | BECHLER Zofia | 138 | GWIAZDY PÓŁNOCY | CEWLINO | K40-49 | 00:23:13 |
Znaleziono 45 wynik(ów)